Search found 3 matches

by ValeTH
07 Oct 2018, 19:34
Forum: Krepšinis
Topic: LKL
Replies: 26
Views: 3193

LKL

Gal per drąsiai pasakysiu, bet laimėjo Žalgiris, nes Rytas pavargo. O taip tai žalgiriečiai labai jau be noro atrodė. Gaila, bet manau Šaras užsuks pirtį jiems prieš Baskonia ir viskas bus daugmaž neblogai.
by ValeTH
03 Oct 2018, 21:59
Forum: Krepšinis
Topic: LKL
Replies: 26
Views: 3193

LKL

AlasPacino wrote:
03 Oct 2018, 20:42
Nelabai suprantu, kodėl BTV nusprendė, kad Šiauliai - Skycop yra įdomesnės rungtynės nei Juventus - Pasvalys kur rungtynės vyko galima sakyti iki paskutinių sekundžių. Juventus ir Prienai pasiėmė svarbias pergales prieš oponentus kuriuos norint kovoti dėl top4 reikia paimti.

Žalgiris kiek netikėtai du kėlinius tampėsi prieš Nevėžį sporto halėje. Žaliai balti paskutinėse dvejuose rungtynėse (praėjusios su Juventus) atrodė blankiai ir sekmadienį laukia Rytas kuris atrodo yra geroj formoj + kita savaitę startuoja Eurolyga. Kiek neramu :confusion-shrug:
Nes reikia kiekviena komanda parodyti per televiziją. Šiauliai buvo rodomi pirmasykį. Niekad prieš mėnesį nustatant transliacijas negali pasakyti, kurios rungtynės bus idomesnės Šiauliai-Skycop ar Juventus-PPŽ. Šiauliai-Skycop praeitais metais neblogų mūšių buvo.

O dėl Žalgirio, tai manau nereik nerimaut. Šaras tikrai atras ir įpūs motyvacijos savo aukletiniams ir tikiu, kad Eurolyga pradės pergale, o Rytas, tai Rytas. Nebus didelės tragedijos jei ir praloš.
by ValeTH
09 Aug 2018, 18:16
Forum: Krepšinis
Topic: LKL
Replies: 26
Views: 3193

LKL

Tema skirta Lietuvos krepšinio lygai. Kaip jau žinote, liko 10 komandų ir "Prienai" tai pat.

Ką verta iš naujienų aptart, tai broliai Lavrinovičiai paliko Lietkabelį ir turbūt kelsis į Dzūkija bei gali padaryti juos pusfinalio verta komanda, nes anie išsaugojo Petrilevičių ir dar turbūt atsiras neblogų žaidėjų. Jomantas irgi prisijungė.