Topic: [Spurs] Premier League 2018/2019
Replies: 555
Views: 296396

[Spurs] Premier League 2018/2019

Davies CB, jaunuolis Enyoma ant suolo. Įdomu, bet trys taškus vistiek reikia imti.
by ValeTH
08 Dec 2018, 22:34

Nykuma. Jau atrodė, kad apie 30min. pradėjom žaisti ir parodėm šiokį tokį tempą, po biški golas pradėjo bręsti, bet taip viskas ir nustojo. Jau buvau susitaikęs, kad kėlinys baigsis 0-0, bet tada Alli proga, o po to ir Son'o wondergoalas.

Šiaip nykuma
by ValeTH
05 Dec 2018, 23:14

Furis wrote: 05 Dec 2018, 23:10 Užjaučiu naują Sotono trenerį tribūnose, turbūt jau antros mintys ateina dėl uždėto parašo. Southampton visiškai visiškai blogi.
Nepasakyčiau. Kol buvom atidavę inciatyvą pirmajame kėlinyje tol neatrodė labai blogai. Šiaip ar taip treneris tai neblogas, neturėtų prapult.

O dabar jau 3-0 Son :handgestures-thumbup: ir kitur rezultatai neblogi
by ValeTH
02 Dec 2018, 23:32

ValeTH wrote: 27 Oct 2018, 13:23 9 rungtynės, 7 pergalės ir 21 taškas. Tiesiog puiki sezono pradžia. Aišku, kad yra šioks toks kartėlis prisiminus rungtynes su Watfordu, bet šiaip viskas labai, labai gerai. 2 taškai nuo pirmųjų vietų, o pirnadienį bus galima ir City aplenkt. Tačiau dabar ateina vienas iš sunkesnių sezono periodų, per kurį žaisime 5 rungtynes, kurios bus:

Man City (H)
Wolves (A)
Crystal Palace (A)
Chelsea (H)
Arsenal (A)

Trys išvykos, trys londono derbiai iš 5 rungtynių. Manau rungtynės su konkurentais ypatingai svarbios, o su vilkais ir ereliais reikės irgi padirbėti.

10 taškų paiimčiau.
Beveik 10. Ištikro 9. Ir tikrai neskauda dėl to pralaimėjimo, kaip sakė Furis. Aišku internetas jau galvoja, kad dabar 10 metų iš eilės Arsenalas bus pirmesnis, bet nieko panašaus nebus, manau. Svarbiausia per šią rungtynių seriją buvo išgelbėti ČL, o tai ir pavyko, bent iki Barcos rungtynių. Taigi, kas toliau laukia lygoje?

01.02 Cardiff (A)

Tikrai nėra visos silpnos komandos, bet taškus reikia imti ir tikiuosi 19/21 kažkur. Dar lygoje lygiosiomis nebuvom sulošę.
by ValeTH
02 Dec 2018, 17:45

Žodžiu Pochettino kaltas, kad išleido Foytha visų pirma, o visų antra vėlavo su keitimais, kai dar buvo galima ištaisyt situaciją.
by ValeTH
02 Dec 2018, 17:39

Nepasiteisino Pochettino sprendimas leisti Foyth.. nepasiteisino
by ValeTH
02 Dec 2018, 16:56

Biški juokinga, kad Dieris gavo geltoną kortelę už fanų nutyldimą. Juolab ir Aubameyangas įmušdamas provokavo Spursu fanus.

Žiaurus kėlinys, net nežinia kas antram nutiks.
by ValeTH
24 Nov 2018, 21:24

ValeTH wrote: 24 Nov 2018, 20:59 Niekad negalvojau, kad taip pasakysiu, bet reikėtų GD dabar pasigerinti.
Nepavyko ir praleidom dar vieną. Žodžiu, gana švelnus rezultatas dar melyniesiems, o žaidimas puikus. Reik dar iki Intero tokį palaikyti.
by ValeTH
24 Nov 2018, 20:59

Niekad negalvojau, kad taip pasakysiu, bet reikėtų GD dabar pasigerinti.

24 Nov 2018, 20:20

Žodžiu, viskas puikiai. Nu bet reikia žudyti žaidimą, tiesiog privaloma, nes kokį fuksą įmuš Chelsea antrojo kėlinio pradžioje ir visos likusios rungtynės ant įtampos.

Reikia trečio.
by ValeTH
10 Nov 2018, 21:40

Labai laiku rinktinių petrauka. Reikia traumas išsigydyti, kur dabar turim, berods 5 žaidėjus lazarete(Trippier, Sanchez, Vertonghen, Dembele, Rose). Vertonghenui su Dembele vargu ar pavyks išsigydyti per tą laiką, bet vis arčiau jie to bus. Reikia, kad ir Dieris su Eriksenu atsigautų, žaidybine prasme. Dar vienas svarbus rinktinių pertraukos akcentas, kad reikia ruoštis namų darbus Pochettino prieš Chelsea, Intera bei Arsenala, kur po rinktinių lango laukia tokia savaitė, kad ohoho.

10 Nov 2018, 20:21

Nežinau jau kiek laiko krištolo rūmams nesugebam įmušti per pirmąjį kėlinį. Gal tris metus. Aišku čia nėra joks super faktas, bet esmė, kad su jais reikia visad reik tampytis iki galo ir vėl reikės laukt kokio game-winning smūgio pabaigoje.

Rungtynės tai apylyges daugiau mažiau. Pora pusprogių turėjom ir kontroliuojam kamuolį daugiau, bet tik tiek.
by ValeTH
10 Nov 2018, 19:55

Dar viena trauma. Prieš rungtynės buvo pranešta, kad Sanchezo nėra, nes turi bėdų su hamstringu. Dabar ir Trippier prisideda prie traumuotų.