Topic: Bundesliga
Replies: 171
Views: 87985

Bundesliga

Berlyno derbis: Hertha 0-2 Union. Na kažkaip atrodo daugiau tikėjausi iš Hertos, bet bent jau pirmajame kelinyje tikrai drąsiai judėjo link Uniono vartų ir puolė iki pirmo įvarčio 44-ąją minutę. Po pertraukos iškart Unionas ir toliau grėsmingai žaidė, bei neleido daug kurti Hertai. 67-ąją minutę krito antras ir šis jau buvo lemtingas. Po jo Hertos tsg atrodo nebuvo, o raudonieji stengėsi mušti. Deja, bet Hertos panašu laukia sunki kova dėl išlikimo lygoje. Įdomu, kaip integruosis du raudonųjų naujokai: Laidouni ir Juranovičius
by Jokustra
06 Nov 2022, 18:25

Bundesliga

Bayer Leverkusen 5-0 1.FC Union Berlin. Labai trūko buvusiems lentelės lyderiams vartininko Rønnow, kuris patyrė šiokią tokią raumenų traumą. O tuo tarpu namuose žaidusi Leverkuzeno komanda tuo puikiai pasinaudojo. Manot yra šansų "Unionui" išeiti į pertrauką su pergale prieš Augsburgą?