Paieška rado 4 atitikmenis(ų)

rommedahl
02 Rgs 2018, 15:53
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 24936

Likęs pasaulis

Apžaidė Celticas visose dedamosiose, Rangeriai vos porą pusprogių antram kėliny turėjo. Kol kas SPL lentelėj įdomiai po 4 turų su 12 taškų atrodo Hearts, kur Stevenas Naismithas bando įrodyti, kad dar yra kitos salyno pusės vertas žaidėjas.
rommedahl
01 Rgs 2018, 15:08
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 24936

Likęs pasaulis

Buvusi Europos futbolo žvaigždė ir Kinijos superlygos rejectas Jacksonas Martinezas grįžtą į Europą, pasirašė loan dealą su didingu Portugalijos lygos Portimonense klubu. Karjeros saulėlydis bičui atėjo anksčiau laiko. :roll: Įdomu kaip jam seksis, visai norėtųsi, kad neišvažiuotų su 0 golų.
rommedahl
22 Rgp 2018, 22:42
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 24936

Likęs pasaulis

Paveikslėlis

Po to, kai kažkoks gerbėjas atsinešė į rungtynes senobinį kilimą, ir Rostovas laimėjo 4-0, klubas nusprendė išleisti alternatyvias aprangas. Wow. Jei mūsų regione jos būtų pardavime, tai tikrai būtų populiariausias vasaros pirkinys tarp hipsterijos. :romance-hearteyes:
rommedahl
16 Rgp 2018, 00:26
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 24936

Likęs pasaulis

Ezzy rašė:
15 Rgp 2018, 23:30
po vakarykščio Spartako apsišikimo aišku atleistas bus Carrera, rusai ruošiasi imt į jo vietą Wengerą :D

ir šiaip kalbant apie rusų klubus, tai šiemet visiškai nieko gero jiems nešviečia (bent jau kol kas);
CSKA nemažai naujokų, naujas jaunas treneris, aišku jau šiek tiek apsitrynęs, bet vistiek, baigėsi Berezutskių ir Ignaševičiaus era :) Kolkas ir rasijos čempionate po pirmų trijų rungtynių turi 2 taškus (dvi lygiosios su Yenisei ir Krylai Sovetov ir pralaimėjimas Rostovui) tik tiek, kad iškovota rasijos supertaurė prieš Lokomotivą.
Lokomotivas nors ir atrodo sustiprėjo po ano sezono (Howedes, Smolov, Krychowiak), bet kolkas nesiklijuoja jiems žaidimas, kaip ir CSKA rasijoj turi 2 taškus (UFA ir Spartaku, o sugebėjo prapilt Orenburgui), prapylė ir taurę kaip rašiau.
Spartak, po vakar tarpgalaktinio apsišikimo aišku bus keičiamas treneris, kruva naujų žaidėjų, tiesa rasijoj sekasi visai neblogai dvi minimalios pergalės ir vienos lygiosios, bet tas trenerio keitimas kažin ar išeis į naudą jau iškart.
Zenit, nors kol kas rasijoj be pralaimėjimų žygiuoja bet sudėtyje irgi nemažai pasikeitimų, naujas treneris Semakas, įdomu tai, kad Semakas pakeitė Goncharenko kai jis išėjo į CSKA, o šiemet jau pats išėjo iš Ufos.Kažkokiu būdu dar sugebėjo pralaimėt pirmas 3 etapo rungtynes į EL Minsko Dinamo, ir ne bet kaip, o 4:0 :) tai spėju šiemet be Europos liks.
UFA dar šiemet žaidžia EL atrankoj, čia po to, kai išnyko Tosno, ir jiems atiteko jų vieta, jei praeis Niedercorn iš Liuksemburgo (pirmą mačą laimėjo 2:1) tai dėl patekimo į grupes greičiausiai žais su Rangers, bet manau liks ir šitie be Europos šiemet.
O kaip yra su CSKA, juos kamuoja kažkokios finansinės problemos, ar čia šiaip atsinaujinimo, jaunimo ugdymo politika? Praspirti visi senosios gvardijos legionieriai, iš pagrindinės sudėties palikti tik trys brangesni rusai (Dzagoev, Vasin, Fernandes), nauji legionieriai (Bistrovic, Bijol, Vlasic, Becao) - mažai aukščiausio lygio patirties turintys jaunuoliai. Vieninteliai du labiau patyrę naujokai - iš Championshipo paimti Magnusson ir Abel Hernandez. Kol kas, ir rezultatams tai lyg ir atsiliepia.