Paieška rado 1 atitikmenį(ų)

Maverick
26 Rgp 2019, 10:43
Forumas: Liverpool FC
Tema: [LFC] Premier League 2019/20
Atsakymai: 165
Peržiūrėta: 16024

[LFC] Premier League 2019/20

Netikėtą taktiką parinko Emery. Nors verta pažymėt, kad ji neblogai veikė norint apribot Salah ir Mane judėjimą, tačiau tokia taktika yra gryna loterija. Vienas kitas sėkmingas krosas, galvos ar kojos pakišimas baudos aikštelėj ir įvartis krenta. Įvarčiai šį kart buvo praleisti nė dėl šitos taktikos tiesiogiai, tačiau ji iš dalies prisidėjo pagelbėjant Arsenal prispaust prie savų vartų. Su 442 diamondu buvo sunku įžaist kamuolį nuo savų vartų(Ceballos plaukiojimas irgi nepadėjo šitoj vietoj). Spaudimas didėjo ir mūsų jautri gynyba neišlaikė pati nešovusi sau į kojas.

Pasodinęs ant suolo Lacazette, ir pastatęs Auba ir Pepe priekyje, Emery turėjo planą palikt juos 1 vs 1 arba 2 vs 2 prieš VvD ir Matip. Pirmoj pirmo kėlinio pusėj neblogai dar sekėsi, ypač Pepe atveju, bet po to Liverpool CB persigrupavo bei apsiprato su situacija ir valė visas problemas.

Pasigedau Emery aktyvesnių veiksmų iš kart po pertraukos. Praleidus 2 įvartį, visas tapo aišku. Lygių ir susižaidimo skirtumas tarp komandų dar vis yra nemažas. Nors Emiratuose tikiuosi įdomesnių rungtynių, jei abi komandos į jas ateis stipriausių sudėčių.