Search found 6 matches

by Maverick
10 Dec 2018, 00:52
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

Raikkonen truputį atsipalaidavo per F1 apdovanojimus :lol:
by Maverick
06 Sep 2018, 15:55
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

pntmstr wrote:
06 Sep 2018, 14:23
Tebunie heiteris. Tiesiog nesuprantu kokia prasmė laikyt pilotą, kuris nebėra pakankamai geras tam, kad laimėtų lenktynes ir neatlieka Boto funkcijų už tokį potencialą turinčio bolido vairo
Šį sezoną Raikkonen atlieka gerbtiną darbą kaip aiškus nr.2 pilotas. Stabiliai renka podiumus ir taškus. Gauna lėtesnę/prastesnę taktiką, kad padėtų Vetteliui lenktynėse. Tikiu, kad tas pats būtų Monzoj atsitikę, jei ne Vettel užtrumpinimas. Su trimis DNF(nei vienas iš jų nėra jo kaltė) turi 164pts. Jei sėkmė lydėtų tokia pati kaip Vettelį, tai abu turėtų panašų kiekį taškų. Dėl gedimų kiekio, daug lenktynių važiavo ir iš dalies dabar važiuoja su senesnės specifikacijos galios agregatais nei Vettel. Jei būtų sudėti naujausi, gautų baudą ir reiktų startuoti iš rikiuotės galo. Jau nekalbu apie daugelį taktinių kliurkų jo atžvilgiu, kai nebuvo įpilta pakankamai kuro, nepakeistos padangos laiku, per ilgai užlaikytas trasoj su plikom padangom, kad blokuotų Hamilton ir panašios nesąmonės. Vienintelis minusas, kad per daug klaidų daro Q3 metu, dėl ko nuplaukia 1 ar 2 pozicijos. Vettelis yra daug geresnis kvalifikacijose.

Reikalinga perspektyva vertinant ir lyginant atskirus rezultatus. Ferrari jau seniai garsėja išankstine NR.1 ir NR.2 kasta, kur antrasis pilotas yra wingmanas ir visų pirmiausia dirba pirmojo piloto naudai. Pridėjus silpnus taktikus, gaunasi visiškas balaganas. Schumacher laikais nors būdavo išpešama maksimali nauda iš tokios filosofijos.

Netikiu, kad atėjęs Leclerc kalnus nuvers. Dirbs tą patį padėjėjo darbą kaip Raikkonen, nebent Veteliui visai stogas nuvažiuos ir šis toliau darys klaidas lygiose vietose, bet tada ir pats būtų praspirtas. Bet pirmiausia Ferrari reikia sutvarkyt departamentą atsakingą už taktiką. Per daug klaidų yra daroma, kurie kainuoja brangius taškus. Jei liks ta pati situacija, joks pilotas nepadės, ypač toks kaip Leclerc, kuris turi labai mažai patirties.

Iš dalies norėčiau pamatyt Kimi išėjimą į pensiją, kartais net nemalonu stebėt jo atliekamas kai kurias lapdog funkcijas. Iš kitos pusės F1 netektų dalies žavesio. Raikkonen turi begales fanų tarp F1 gerbėjų. Jo ir Alonso pasitraukimas tuo pačiu, stipriai kirstų per F1 prestižą. Visa senoji gvardija būtų pasitraukus ir f1 taptų vaikų žaidimo aikštele.
by Maverick
06 Sep 2018, 13:40
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

pntmstr wrote:
06 Sep 2018, 13:07
Kažin ar sulauksim tokių laikų, kai Vettelis išmoks racionaliai elgtis kritinėse situacijose. Iš Kimio pole, tai naudos tiek, kad fanbojai kaip Maverickas pagaliau sulaukė bent trumpalaikės šventės savo kieme. Palinkėsiu Kimiui susikibt su Alonso rankutėm ir gražiai pabaigt karjerą
Pas mane šventė kieme visada kol F1 yra dėl ko įsijungt. Hateriams kaip pntmstras nedaug liko laukt. Pagal paskutinius pranešimus Leclerc jungsis prie Vettel nuo kito sezono.
by Maverick
02 Sep 2018, 18:09
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

RaMa wrote:
02 Sep 2018, 17:59
Lewisas lygiai tokiu pat tempu varė, dar visada +1s už Kimio bet padangas geresnes išlaikė. Ne prie ko ankstyvas sustojimas, nuo piloto priklausė išlaikyt padangas. Nes būtų vėliau stojęs, lewisas vis vien už nugaros panašiai būtų.

Bottas tai aišku visiška blokada pasidarė. Gaila Kimio, nes nežinai ar šansas bus daugiau toks šiemet.
Ferrari turėjo problemų su geltonom padangom. Matėsi ta pati situacija su Vettel, kad greit padangos pasibaigė. Reikėjo kuo ilgiau laikyt raudonas padangas.

Hamilton, ne kažkokią geldą vairavo, ir yra vienareikšmiškai geriausia pilotas rikiuotėj šį sezoną. Monza yra specifinė trasa, kur nėra lengva pabėgt nuo varžovo.

Lieku prie nuomonės, kad šiandien didžiausias faktorius buvo Mercedes komandinis darbas ir Bottas.
by Maverick
02 Sep 2018, 17:49
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

RaMa wrote:
02 Sep 2018, 17:34
Gal užtils amžini verksmai, kodėl ferrari nenori Kimio pergalės. Turi šansą ir ta prašauna.

O šiaip čia čempas ir pralaimėtas.Gal kai suaugs ir turi šansų.. nors esu ferrari fanas, bet kai darai tokias klaidas kaip Germany, kuri išvis lemiamą buvo, čia irgi.. tai be šansų. LEWISAS varo užtikrintai, jei ir nelaimi, aplink podiumą sukasi, o dabar skirtumas toks kad reik artimiausiuose etapuose kad jis nefinišuotų o Vettelis pirmas. Nelabai realu atrodo.
Ir ką Raikkonen blogai padarė šiandien ? Buvo pakviestas per anksti atlikt sustojimo, to pasekoje buvo sudrožtos padangos ir atsidūrė vienas vs Hamilton&Bottas tandemą. Nebuvo jokių šansų laimėt. Jei ne Bottas, tai labai realu, kad ir būtų per marytės plauką laimėjęs.

Labiausiai dėl šito fiasko reikia kaltint Vettelį, kuris starte buvo nereikalingai per agresyvus, atidarė pats duris Hamiltono lenkimui. Išmetė taškus į balą ir paliko Kimį vieną prieš du Merc'us. Manau, kad būtų pats laimėjęs su komandos ir Kimi pagalba.

Viską apibendrinus šiandien laimėjo komandinis darbas.
by Maverick
26 Aug 2018, 22:21
Forum: Kitos sporto šakos
Topic: Autosportas
Replies: 69
Views: 9488

Autosportas

Šiandien halo padirbėjo. Buvau skeptiškas dėl jo. Labiausiai dėl estetinės išvaizdos, bet reikia sutikt, kad saugumo lygį dar aukščiau pakėlė. Net prie tos pačios naujos bolido išvaizdos pavyko greit priprast.

Image

Raikkonen savaitgalį galima pavadint žanro klasika.