Topic: [CFC] Premier League 20/21
Replies: 228
Views: 68442

[CFC] Premier League 20/21

Vienos tų rungtynių prieš Burnley, kurie tarsi CL finale už gyvybes kovoja ir nuo pat pradžių aišku, kad gerai nesibaigs. Šūdinas tiek komandos, tiek ir drįsčiau sakyti Tuchelio pasirodymas. Na bent jau kažkokia intriga lygoj grįžta. :roll:
by enjoy
08 May 2021, 21:40

Antras kėlinys tai labai smagus ir beveik užsitikrinom vietą kitų metų CL. O na bet tačiau tris kartus iš eilės Pepą įveikt turbūt nerealu, tai aš būčiau finalui labiau šitą pergalę pasitaupęs :character-oldtimer:
by enjoy
24 Apr 2021, 19:04

Paskutiniu metu per daug įvarčių mušam, tai pusiausvyrai palaikyti Tuchelis leidžia Azpi RWB pažaist :handgestures-thumbup:

by enjoy
20 Apr 2021, 21:16

by enjoy
03 Apr 2021, 17:32

Atsisaukau kažką komentuoti :lol: Kas galėjo nutikti blogo, pradedant nuo rungtynių laiko, tas ir nutiko. Tikiuos atsities galimai spėjusios užsiriest nosys ir daugiau tokių šūdų nebematysim.
by enjoy
03 Apr 2021, 15:25

Po rinktinių pertraukos nepamenu gerų Chelsea rungtynių, bet šiandien vistiek stebina. Silva kaip aštuoniolikmetis debiliškai prasiženginėja, o Jorginho lygiuojasi į legendinius Bakayoko pasirodymus. Viskas kas šiandien nutiko blogo, nutiko didžiąja dalimi dėl jo klaidų.
by enjoy
14 Mar 2021, 12:16

Turbūt neskaniausios Tuchelio rungtynės už Chelsea vairo. Kamuolio kontrolė vėl mūsų buvo ir beveik nulis progų varžovui, kas prieš Leedsą šiaip bet kam turbūt yra pasiekimas, bet toliau tai visiška nykuma. Vieni kitus counterino ir uždusino. Toliau lygoj perspektyviai autobusai laukia ir gal ne tiek daug pressingo, tai turėtų būt lengviau. O šiaip, tai reik tikėtis, kad Romka tikrai kokį Haalandą sapnuoja ir laiko asmenine ambicija jį nusipirkt, nes kito žingsnio su tokiais puolėjais žaidime nepadėsi.
by enjoy
08 Mar 2021, 22:36

Nesinori labai užsihypinti, bet sukyla prisiminimai iš čempioniško Contes sezono, kai niekas nežinojo, kaip prieš mūsų 3-4-3 žaist. Eilinės easy ryngtynės :handgestures-thumbup:

Dėl Havertzo labai smagu, pagaliau grįžo į rikiuotę ir iškart MOTM mano akyse, labai tinka jam šitos Tuchelio schemos, kaip ir daugumai kitų žaidėjų. Jei dar ir Werneris prisimintų kaip mušt, galima ir dėl antros vietos pakovot būtų.

Prieš Top komandas serija buvo labai gera, dabar biški kitoks tvarkaraštis laukia: Leeds, Sheffield, WBA, Palace ir Brighton - teoriškai labai easy, praktiškai - pavasaris beveik už lango ir žolė vėl bus žalia.
by enjoy
05 Mar 2021, 09:00

Jeigu apie Mounto gerumą po kiekvienų rungtynių jau pradeda atsibost skaityt ir rašyt, tai Christensen vis dar stebina. Visiškai bosina gynybos viduryje, visiškai kitas žaidėjas su vis didėjančiu pasitikėjimu savimi. Primena Christenseną iki to brainfarto prieš Barceloną. Silvos trūksta tik dėl jo kamuolio įžaidimo ir naudos per standartus prie varžovų vartų.

Long rune tai ir toliau kyla didelių abejonių dėl visų mūsų CB gebėjimo žaisti 4 gynėjų linijoj, komandos puolimo potencialas dėl tokio išsidėstymo irgi smarkiai kenčia. Na bet bent visi prie Lampardo grybavę pradėjo žaist ir gal atsiras norinčių juos pirkt vasarą, jei noras perstatyt gynybą bus.
by enjoy
04 Mar 2021, 23:17

Nežinau, ką Zyiech vėl veikia starte ir nesuprantu tokių nuošalių, bet ačiū ponui ir poniai Mountams. Eilinis puikus kėlinys :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:
by enjoy
28 Feb 2021, 22:39

Retai taip būna, bet common sense nugalėjo ir neskyrė tos nesąmonės. Jis ten ir norėdamas tos rankos patraukt nebūtų galėjęs, nes Greenwood lygiai taip pat plasnojo nieko nematydamas.
by enjoy
28 Feb 2021, 20:41

Marokietis sakyčiau nepasiteisino starte. Chilwell jau neblogiau už Alonso, tai reik manyt, kad tuoj vėl taps pagrininiu toj pozicijoj. Atskirai privalu paminėt Dave ir Christensen, dano pasirodymas išvis žvėriškas, maloniai stebina, kaip ir prieš Atletico :handgestures-thumbup:

by enjoy
28 Feb 2021, 17:48

Tuchel vėl bando visus nustebinti - Zyiech ir Chilwell starte.
by enjoy
22 Feb 2021, 16:04

Chilwell LWB prie Tuchelio kiek žaidė, tai plius minus tragiškai atrodė. Ar jo forma apskritai kritus, ar tiesiog sunku prie taktinių pokyčių prisitaikyt - sunku pasakyt.

Prieš rungtynes su Atletico vistiek kažkiek daugiau optimizmo, nes tikrai geriau patikimai gintis, ir prastai pulti, nei viską daryt prastai, ką pas Lampardą pabaigoj matėm. Šiaip tikrai labai įdomus etapas laukia ir nors netikiu, kad CL eisim tolyn, smalsu pamatuot progresą komandos prieš Top varžovus.

Long rune tai aš irgi nemanau, kad žaisim trim CB, bet turbūt tam visų pirma reikia CB, kuriems neapsikakoja iš baimės varžovų spaudimo sulaukę. O čia jau projektas vasarai.
by enjoy
22 Feb 2021, 09:21

Kad su puolimu ne kažką, tai akivaizdu. Aš jau gal irgi po biški norėčiau, kad nebūtinai penkiais gynėjais žaistume, bet kad nelabai buvo kam žaist daugiau šeštadienį. Kai ir Pulisic vėl traumuoti, Hakim po eilinio knocko ir dar nuolat iš medžio iškritęs atrodo ir vaizdą tik gadina aikštėje paskutiniu metu, Jorginho poilsio jau buvo nusipelnęs.
Aš vistiek linkęs po pirmo kėlinio 1-0, o ne 3-0 atsilikinėt, taip daug papraščiau comebacką padaryt. Juolab, kad ir vėl tą vieną progą Soton ir teturėjo. Turbūt 8 iš 10 tokių rungtynių laimėtume 1-0. Progresas ne tik gynyboj akivaizdus, bet pressinge bei išėjime iš jo, na o puolimas tai jau turbūt trečias mėnuo kaip stringa.

Jo, Mountas vėl buvo geriausias, bet pirmam kėliny tai visas puolimo trejetas blogai atrodė. Po pertraukos Mason pasitempė, o Werner ir Tammy pakeitęs CHO - ne.
by enjoy
20 Feb 2021, 15:26

Tammy ir Werner kažkas baisaus, ypač anglas. Mountas irgi neblizga, visus tris jau per pertrauką butų galima keist.
by enjoy
15 Feb 2021, 22:53

Užtat kaip Kovacic prievartaują Newcastle net kelnių nenuėmęs. Nesusitvarko šarkos visiškai :handgestures-thumbup:
by enjoy
07 Feb 2021, 23:37

Sunkiausios rungtynės Tucheliui šiandien buvo, daug fizinės kovos Sheffieldas davė, o mes prieš tokią neretai struglinam. Rudigerio brainfartas gynybinę statistiką pagadino, bet pernai čia 3-0 pasikrovėm, tai skaitykim, kad progresas. Gaila Giroud, visai netinka šitai schemai naujai, o vat Christensen daugiau patikimiau tarp kitų dviejų CB atrodo, labai neblogai Silvą pakeitė. :handgestures-thumbup:
by enjoy
05 Feb 2021, 15:41

Leidžiu sau prabangą nežiūrėt Spurs rungtynių, tai gal čia ir įprasta prieš juos turėt >70% kamuolio. Prie Lampardo lavonais buvę Jorginho ir Kovacic visiškai bosino aikštės vidurį, o Spurs niekaip nesugaudė Mount, James ir CHO. Trečios rungtynės iš eilės, kai Chelsea iš esmės naudoja tą pačią taktiką, bet Mourinho buvo suvalgytas. Sutinku, kad puolime dar nemažai problemų, į Wernerio ne tik finishiną, bet ir pirmą lietimą bei perdavimus darosi graudu žiūrėt. Na o bet tačiau, vistiek žaidėm prieš bene geriausią lygos autobusą, tai nėra lengva

Ir kaip Scientist minėjo, sugebėjom prasileisti du smūgius į vartus per tris rungtynes, kai per paskutines 3 Lampardo rungtynes gavom 12 (3 iš jų prieš Lutoną). Šitaip sutaisius gynybą galima ir puolimą po biški remontuot taškų nemerkiant.
by enjoy
04 Feb 2021, 23:55

Pirmas kėlinys tai labai nuostabus, antram jau biški nudusom, bet vistiek didesne dalim labai neblogai.

Jorginho buvo nuostabus :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: O savo komandoj turėdams Dier, tai turbūt nusižudyčiau :lol: