Paieška rado 12 atitikmenis(ų)

M_Roos
07 Geg 2019, 11:59
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Prasideda pats geriausias laikas futbolo pasaulyje - play-offai.

Championshipe turime šias poras:

Aston Villa v West Bromwich Albion
Derby County v Leeds United


West Brom atrodė liūdnokai prieš Derby, ir avinai visiškai nusipelnė tos paskutinės play-offų pozicijos. Lampard padarė didžiulį darbą, ir pasiekė tai kas pradžioje sezono atrodė kaip maximalus tikslas. Bet vis dar lieku prie nuomonės, kad paskutinio barjero nepraeis. Leeds United nors ir duobėje bet reguliariajame sezone patvarkė Derby abusyk ir gana užtikrintai. Kitą vertus Derby tokia komanda, kuriai reikia idealių sąlygų, kad galėtų performinti - lyderiai formoje, kaip ir squad žaidėjai galintys įtakoti žaidimą nuo suolo, atakuojantį futbolą žaidžiantys varžovai leidžiantys žaisti, planetų išsidėstymas ir t.t. Tai pasakius Mount, Wilson ir Waghorn kaip tik ir yra top formoje, plius Mason Bennett puikiai atlieka super subo rolę. Visai entertaining mačai nusimato.

Mano galva Villa yra favoritai poroje - prieš Norwich pataupyti Mings, Grealish, McGinn bei Tammy Abraham, tai pranašumas jų pusėje prieš West Bromo palaidą gynybą. O bet tačiau, kadangi tai West Midlands derby, emocijos gali vaidinti kiek svarbesnį vaidmenį poroje. Paprastai tai ne pats geriausias reginys.

League One :
Sunderland v Portsmouth
Doncaster Rovers v Charlton Athletic


League Two
Newport County v Mansfield Town
Tranmere Rovers v Forest Green Rovers
M_Roos
23 Bal 2019, 17:29
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

hippo rašė:
23 Bal 2019, 15:53
M_Roos, o tamsta apie Dowellą susidarėt kokią tai nuomonę?
Kokių tai toli siekiančių ižvalgų negaliu padaryt nes nesu tiek daug matęs jaunuolio žaidžiant. Mačiau jo 45 minutes pralaimėjime prieš Bristol City ir derbyje prieš Wednesday. Penktadieni prieš Forest buvau mače, bet Dowell aikštėn ėjo po keitimo pačiam gale.

Tačiau pasirodė kaip galvą ant pečių turintis žaidėjas, mokantis elgtis su kamuoliu ir komandai duoda daugiau pasirinkimo puolime. Kadangi turi labai gerą kamuolio kontrolę, dažnai išprovokuoja pražangas pavojingose zonose. Kiek labiau direct nei jo tiesioginis konkurentas startinej sudety Duffy. Manau Blades norės jį pasilikti jei tik turės tokią galimybę kitais metais. Kiek mačiau soc medijoj tai fanai labai gerai atsiliepia ir netgi turi chant'ą pakūrę.
M_Roos
23 Bal 2019, 15:22
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

hippo rašė:
23 Bal 2019, 14:17
United kryptingai ir užtikrintai grįžta į taip sakant elitą, kur jiems ir vieta. Be to dar turi sentimentalų aspektą trenerio Wilderio asmenyje. Jaunuolis, buvęs jų žaidėjas ir fanas nuo vaikystės, artėja prie savo komandos išvedimo iš League One į EPL per 3 metus.
Dar norėčiau pridėt nuo savęs, kad Sheff U taip pat žaidžia labai gerą, akiai patrauklų futbolą. Kuo jie išsiskiria tai abiejų CB jungimasis į atakas suteikiant wingbackams daugiau laisvės puolant. Šiaip yra nuostabu stebėt kaip komandiškai visi dirba ir čia didžiulis managerio nuopelnas.

Dar kas mano akimis žiūrint prideda romantizmo šitai komandai tai kad, aš juos stebėjau prieš tris metus League One ir dar tuomet komandos branduolys buvo tie patys Fleck, Duffy, Sharp, O'Connell ir Basham kurie ir dabar yra startinio 11 nariai. McGoldrick atrado nesveiką formą prisijungęs prie Blades'u kuomet visi jau buvo jį nurašę. Žodž - smagu man dėl tos komandos, ir šiaip Sheffieldas yra puiki vieta futbolo fanui apturėt gerą dieną.

Iš dalies aš mieliau juos matyčiau Championshipe kitais metais, nes tuomet lengviau patekti į rungtynes.
M_Roos
11 Kov 2019, 12:39
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

The_Red_Army rašė:
10 Kov 2019, 19:20
https://twitter.com/fpl7777/status/1104716892781060096
Ir tada dar įmušė winnerį... You could not write it
M_Roos
16 Sau 2019, 18:08
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Bielsa saukia neplanuota spaudos konferencija - spejama paskelbs apie atsistatydinima. Nenustebintu, bet vistiek...
"If I was a child, I would say I won't do it again, but I wouldn't feel right responding like this and would lose credibility.

"I won't say that I won't do it again. It's a childish position to answer like that."
Matai, palikti posta kuomet gauni per pirstus bus visiskai ne childish :lol:

Dar i tema:
https://twitter.com/paddypower/status/1 ... 7127057408
M_Roos
29 Lap 2018, 12:46
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Mad game.

6 minutę Forest veda 0-2, Villa lygina 14ą. Kėlinys pasibaigė 3-3. Antrame Figueredo gauna raudoną, ir Villa sugeba išsiveržti į priekį 5-4.
Full time 5-5. Villos 26 smūgiai prieš Forest 8. Tammy Abraham 4 golai. Praeitais metais svariai prisidėjęs prie Villos promotion push, Lewis Grabban pelno pirmą ir paskutinį įvarčius.

Prie Dean Smith Aston Villa tiesiog bando outscorinti varžovus. Visgi gandai sklando, kad sausio mėnesio pirkinys bus ne kažkas kas padėtų sustiprint gynybą, bet puolėjas Neal Maupay iš Brentford.
M_Roos
09 Lap 2018, 22:30
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Phect rašė:
09 Lap 2018, 20:09
Championshipui prijaučiantiems priminimas, jog šiandien derbis Sheffielde. Jungtinė Sheffieldo kariauna priima namie Trečiadienį.
Ir kol kas United absoliučiai bossina pelėdas. Buvo skirtas pendelis į Wednesday vartus, bet Dawsonas atlaikė.
M_Roos
09 Lap 2018, 13:45
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Ta proga, kad ryt varau stebėt Derby vs (not so) Mighty Villa, pagalvojau sugrįžt prie mano ankstesnio posto apie avinus.
Mano nuomone ir šį sezoną greičiausiai sugebės užbaigti sezoną play-offuose, bet lemiamo barjero ir nepraeis. Trūksta jiems dar biški kokybės, kad galėtų challengint Boro, Leedsą ar nukritusius iš PL klubus
Frank Lampard sukūrė kokybę. Sezoną pradėjo su idėja, kuriai regis trūko galutinio išpildymo, tačiau dabar Derby demonstruoja bene gražiausią futbolą Championshipe (kartu su Sheffield United ir Leeds United). Lampardo entuziasmas ir autoritetas daro savo, ir žaidėjai puikiai priima tai ko iš jų norima. Ir šiaip žvelgiant į jo karjerą, bei skaitant užrašus, matosi, kad ponas turi košės galvoj.

Pasimatė ir puikūs man-manegemento sugebėjimai. Naujas pirkinys Marriot atėjo į klubą šiek tiek apvailainas (tai jam nelabai trukdė lupti golus League Two), tai užuot mesdamas tiesiai į sudėtį ir taip žlugdydamas puolėjo pasitikėjimą savim, pasirūpino, kad įsilietų į komandą palaipsniui. Pirmas startas lygoj atėjo spalio mėnesį, ir dabar per paskutinius 6 mačus turi 5 įvarčius bei 2 assistus. Fizinė forma ženkliai geresnė, mušė įvarčius Man Utd, West Bromui, Sheff Utd, Chelsea ir atrodo visai kaip real deal. Truputi gaila dėl Nugent, kuris labai tiko Lampardo schemom bei demonstravo puikią formą, bet Marriot tiesiog viską daro geriau.

Tada dar yra Jayden Bogle - right-backas, akademijos auklėtinis kuris labai greitai įsiliejo į pirmą sudėtį. Čia vėlgi Lampardo šiokie tokie nuopelnai, kad nebijo remtis jaunimu bei suteikia jiems laisvės žaisti atakuojanti futbolą. Eilė kitų vidutiniškų žaidėjų demonstruoja geriausią formą karjeroj, o ypatingai išskirt iš tokių galima būtų Craig Forsyth. Škotas nuolat patirdavo nose-bleed kuomet peržengdavo vidurio liniją, bet prie Lampardo jau turi 4 assistus - geriausias rodiklis lygoje tarp fullbackų (kartu su Elmohamady, kuris yra ne visai fullbackas).

Nuomos pagrindais atėjęs jaunimas yra labai svarbi Derby komandos dalis. Tomori yra absoliuti jėga gynyboj, Mason Mount ir Harry Wilson įneša daug gyvumo žaidimui. Fun fact apie Harry Wilson - jo senelis, dar kuomet bičas buvo visiškas pyplys nusprendė, kad jo anūkas kada nors žais už Welso rinktinę. Taigi, nuėjęs pas bukmekerius pastatė £50 santykiu 2500/1. Anūkas nepavedė ir būdamas tik 16os debiutavo nacionalinėj rinktinėj padėdamas seneliui išeit į ankstyvą pensiją su £125k banko sąskaitoj.

Atėję jaunesni žaidėjai privertė pasitempt ir Tom Lawrence, kuris pagal idėją turėjo užimt lyderio vietą atsiradusią po Vydros įšėjimo. Pradėjo gerai, tada forma krito ir žaidėjas nusėdo ant suolo, kas turbūt padėjo permąstyt ko iš jo tikimasi ir šiuo metu demonstruoja puikų futbolą.

Na o bet tačiau, man asmeniškai ypatingai imponuoja Tom Huddlestone. Sezono pradžioje tuėjo traumą, ir tik dabar po truputį sugrįžta į vėžes. Tikras quarterbackas, kurio long ballai yra kažkas tokio. Visada composed, turi puikų positioningą ir net būdamas iš lėtesnių žaidėjų, demonstruoja pavyzdinį work-rate.

Lampardas pademonstravo taktinį lankstumą, turi didelį ir balansuotą žaidėjų pasirinkimą, kas teoriškai turėtų padėt išlaikyt tolygią formą visą sezoną. Visgi Championshipas yra juokingas divizionas, ir netgi struglinanti Villa dabr atsilieka tik 7iais taškais. Tai aš dar nesakau kad "this is the year", bet Derby kol kas atrodo labai solidžiai, ir palaipsniui gerina savo žaidimą.
M_Roos
03 Rgs 2018, 17:25
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Nesu aš Derby fanas, tiesiog maketuoju jų matchday programą, dirbu su dviem season ticket holderiais, be to tenka laikas nuo laiko apsilankyt mačuose, tai natūraliai seku kas vyksta.

Derby bėda yra jų savininkas Mell Morris. Šiaip klubas turi Premiershipo setupą, vieni lankomiausių namų mačų, fanai visai smagūs ir sukūriantis neblogą atmosferą, bet chairmanas labai revoliucijas mėgsta. Vienus metus su Clemantais ir Mclarenais žaidžia atakuojantį, possesion-based futbolą, kitais metais nusprendžia samdyt Pearsonus ir Rowett kurie yra labiau pragmatiški. Kiekvienas nusiperka savo filosofijai tinkamus žaidėjus, išsiuntinėja į nuomas kitus nu ir paskui galų gale nieko gero nesigauna.

Lampardas atsivedė neblogų jaunuolių, atgal į komandą gražino Craig Bryson, keletą kitų senbuvių ir bando žaisti futbolą. Atėjo pora geresnių League One žaidėjų - Marriott ir Duane Holmes, bet nei vienas dar nefigūruoja pagrindinėj sudėty. Pardavė praeito sezono top scorerį Vydrą, nusipirko į jo vietą antrininką Waghorn iš Ipswich. Nu ir šiuo metu turi vieną didžiausių squadų Championshipe. Matyt ruošiasi transfer banui...

Laimėjo visus mačus prieš lavonus (Reading, Ipswich, Hull) bet atsikrovė nuo Leeds 1-4 namie bei neįveikė Millwall išvykoj. Užskaitau pergalę prieš Preston, bet vėlgi anoks čia skalpas. Artėja mačai prieš Blackburn ir Brentford kurie parodys ko Derby verti. Nepaisant mano pesimizmo progresas pastebimas palyginus su pirmu maču prieš Reading. Iš pradžių būdavo kamuolio smaukymas be end product, bet dabar sukuriama daugiau progų, atsiranda aštrumas.

Bet trūksta jiems gynėjų kurie galėtų tokį futbolą žaist - Keogh labai nepastovus ir linkęs į kliurkas, Tomori kol kas atrodo solidžiai, bet nėr patikimo left-backo. Mount labai stipriai pradėjo ir nemažina apsukų, Harry Wilson irgi gerai įsiliejo į komandą. Bet avinų slaptas ginklas patapo klubo akademijos auklėtinis Mason Bennett. Super subas kuris jau dvi pergales atnešė paskutinėm minutėm (prieš Reading ir šį savaitgalį prieš Hull).

Mano nuomone ir šį sezoną greičiausiai sugebės užbaigti sezoną play-offuose, bet lemiamo barjero ir nepraeis. Trūksta jiems dar biški kokybės, kad galėtų challengint Boro, Leedsą ar nukritusius iš PL klubus.
M_Roos
22 Rgp 2018, 15:13
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Buvau tame mače, jis buvo vienas solidžiausių žaidėjų aikštėj. Na bet o tačiau tai buvo Hullas, kurie semiasi golus iš visų. Netgi Scottish Cafu Allan Hutton atliko reidą į baudos aikštelę ir pelnė įvartį prieš juos. Ilgesnėj perspektyvoj Elmo turėtų grįžt i fullbacko poziciją, nes ten jo labiau reikia.
M_Roos
22 Rgp 2018, 14:16
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Panašu, kad Aston Villa hijackins Bolasie transferą į Middlesbrough. Porą dienų žaidėjas trynėsi Boro, bet matyt aplankęs vietos įžymybes nusprendė, kad gal Birmingemas arčiau širdies.

Manau abiems pusėms geras sprendimas - neaišku kaip Bolasie fizinė forma, bet jei žmogus netinginiavo vasarą tai turėtų ateit tiesiai į startinę sudėtį. Villai reikia galingo RM nes dabar ten Elmohamady paskutiniu metu žaidžia.
M_Roos
13 Rgp 2018, 17:39
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26180

Žemesni Anglijos divizionai

Lampardas kol kas jaučiasi kaip jaunasis Pep'as, nusiteikes apžaist visus, tik, kad žaidėjų nelabai pas jį tinkamų yra. Joe Ledley nerado vietos aikštėj, Mason Mount per aukštai, left-backas nepasiruošęs dar Championshipui. Vietomis formacija atrode 4-2-4 (ginantis), tai Bielsa tik rankomis trynė matydamas kaip Derby pasiruošę žaist prieš jo komandą.

Prieš Reading galinė linija dalino labdaringus kamuolius, bet kadangi Royalsai visiškai išvėsę tai nesugebėjo išnaudoti dovanų. Įdomu bus stebėt ar padarys Lampardas kokias išvadas po šio mačo ar ne