Topic: UEFA Čempionų lyga 2018-2019
Replies: 145
Views: 96669

UEFA Čempionų lyga 2018-2019

reyu wrote: 05 Sep 2018, 15:26Flawed logika neparemta jokiais faktais tik pačio nuojauta.
Tai žinoma, kad mano nuojauta. Čia pubo/bokalų ekspertų stiliaus pamastymas ir tiek.

Dabar žvilgtelėjau, kad ne aš vienas toks gudrus - UEFA jau išbandė silver goal taisyklę
if the match ends in a draw after 90 minutes, a first 15 minutes of extra time will be played. If one team is in the lead at the end of the 15 minutes, that team will be declared the winners of the match

At first, things didn’t look too bad.

The 2003 UEFA Cup final, which saw Porto beat Celtic 3-2 after extra time, was the first significant match to use the Silver Goal rule.

<...>

But the result of that match didn’t test Silver Goal to its fullest. Since Derlei’s goal came in the second 15-minute period, the match effectively played out like classic extra time
visa istorija:

by M_Roos
05 Sep 2018, 15:20

Na aš žiūrau iš fizinės pusės - kaip žaidėjas atari 90 min, tada pratęsimas ir žinai, kad vistiek dar turi pilnu tempu išbėgiot pusvalandį nesvarbu kaip sužaistum pirmą dalį. Automatiškai pirmą kėlinį pradeda visi taupydami energiją. O štai tarkim žinai, kad laukia 15min per kurias gali pasiekti rezultatą, tai sakyčiau galėtum pushint labiau, kad pasiektum pergalę per pratęsimą. Just a thought

Aišku suprantu tavo pointą, bet manau, kad toks scenarijus suteiktų truputėli urgency žaidimui.
by M_Roos
05 Sep 2018, 15:03

Kad jau prašnekom apie taisyklių keitimus here's the idea: Jei priklausytų nuo manęs tai padaryčiau krepšinio tipo pratęsimus - 15min pratęsimas, jei vis dar lygiosios antras ir tuomet baudiniai. Drįsčiau manyt, kad padėtų tempui o ne beprasmiškai stebėt pusvalandį kol komandos žaidžia baudiniams.