Search found 3 matches

by Scientist
28 Nov 2018, 14:47
Forum: Rinktinės
Topic: Les Bleus
Replies: 68
Views: 7346

Les Bleus

Nu ar žmogus yra mldc čiuvas, ar pasikėlęs asilas beveik visada yra pakankamai subjektyvus reikalas. Tai gal Laporte pats sau, savo mamai ar Guardiolai ir atrodo fainas, bet jei rinktinės kolegoms atrodo kitaip, tai taip ir gaunasi.

Plius, kad jis yra sakęs, jog mielu noru žaistų už Ispanijos rinktinę tai net aš pamenu. Googlint tingiu, bet jei ir nepameni tai manau per 30s pats nesunkiai rastum.

Ar priežastys čia pakankamai rimtos vieno geriausių šio sezono PL vidurio gynėjų į rinktinę nepaimt sunku pasakyt iš šono ir iš pletkų sprendžiant. Gal ir nelabai rimta jei bičas nėra Balotelli ir Bartono lygio asilas, bet kol komandoj yra Varane ir Umtiti tai bet kuriuo atveju nėra prioritetinė problema.
by Scientist
27 Nov 2018, 14:41
Forum: Rinktinės
Topic: Les Bleus
Replies: 68
Views: 7346

Les Bleus

Aš galvoju ar ne čia ir buvo kažkas įmetęs straipsnį apie tai kodėl jo nekviečia. Tai ten pagrindinėm įvardintos buvo dvi priežastys:
1. Šita paminėtoji aukščiau - kad anas yra pasikėlęs atsiskyrėlis iki tokio lygio, kad net prancūzams su juo sunku. Kas jau šį tą sako, turint omeny, kad čia pas juos vos ne nacionalinė savybė.
2. Prancūzų futbolo vadovams labai nepatinka jo tampymasis ir neapsisprendimas dėl to kam atstovauti. Kalbama, kad daug metų jis mėtėsi ar nori žaisti už prancūzus, ar už ispanus, pats tempė gumą laukdamas ispanų call-upo ir labai užrūstino visus prancūzų patriotus, kurie tą matė kaip motyvacijos, lojalumo ir patriotizmo trūkumą.
by Scientist
12 Sep 2018, 13:36
Forum: Rinktinės
Topic: Les Bleus
Replies: 68
Views: 7346

Les Bleus

N'Golo video tai nerealus, beveik šiurpai eina žiūrint. O kai matai kaip jis visas kuklus stebi susinepatoginęs, tai dar ir hilarious. Nėra turbūt mielesnio bičo visame futbole.

O čia į kitą temą - nei tai miela, nei tai ko gero ir labai naudinga realiame futbole, bet vis tiek pakankamai impressive.