Paieška rado 2 atitikmenis(ų)

Scientist
15 Geg 2019, 23:53
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26152

Žemesni Anglijos divizionai

Oh wow, JT vs Lampard :dance:
Scientist
03 Rgs 2018, 12:51
Forumas: Anglija
Tema: Žemesni Anglijos divizionai
Atsakymai: 126
Peržiūrėta: 26152

Žemesni Anglijos divizionai

hippo rašė:
03 Rgs 2018, 12:13
Beje, kalbant apie švietimą, @M_Roos galėtų nušviest Derby ir jų naujojo Guardiolos sezono startą. Bent jau ant popieriaus 4 vieta atrodo rimtai.
Įdomu būtų ir man. Čia jei teisingai suprantu turime forume net Derby faną kokį tai ?
Kadangi paviršutiniškai naujojo Guardiolos komandą paseku, tai suprantu, kad visai svarbius vaidmenis ten žaidžia ir iš Chelsea išsinuomoti du žaidėjai: naujasis Lampardas - Mountas, ir naujasis ??? (pagal stilių gal koks Carvalho) - Tomori.
Pirmasis žaidžia vidurio saugu ir jau turi porą įvarčių, o pernai būdamas 18os dominavo Vitessej ir Olandijos lygoje pelnė 9 įvarčius. Daugelis Chelsea fanų, mane įskaitant, tikėjosi, kad bičas gaus klubą bent jau kokioje Bundesligoje, bet matyt Frankas nusvėrė su kitais pliusais sprendimą į savo pusę. Tomori irgi jau nebe visai vaikas - užpernai irgi būdamas 18-os ir labiau atsarginiu laimėjo promotioną su Brightonu ir būdamas starteriu pasaulio u20 čempionatą su anglais, o pernai sezono eigoje išsikovojo vietą Hull City starte ir atžaidė gana daug.
Abudu jaunuoliai šiaip atrodo iš tų, kur gali turėti rimtą karjerą priešaky, jei ne Chelsea, tai aukštame lygyje, o ne tik dėl skaičiaus laikomi 'nuomos armijoje'.