Paieška rado 27 atitikmenis(ų)

Scientist
22 Lap 2020, 12:33
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Sakyciau Werneris turi starte zaist, bet Tammy forma paskutiniu metu neleidzia to sakyt uztikrintai ir kelia abejones :confusion-shrug: Vis tik pagal savo profili Tammy labiau tinka..
Tammy forma gera, bet Werneris tikrai ant suolo nesės svarbiuose mačuose, ypač šitaip žaisdamas.
Keturlapis_Dobilas rašė: 22 Lap 2020, 01:17 Bet buvo vs Newcastle Chelsea gynyboje tokių pora silpnumo momentų, antro kėlinio pradžia ganėtinai shaky buvo. Kažkaip sakyčiau prieš Sheffield ar Burnley įspūdingiau atrodėt.
Nu jo, nes anuose mačuose Thiago vietoje Rudigerio buvo.
Scientist
21 Lap 2020, 23:29
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Kažkaip labai jau čia tylu kai laimime :lol:

Nerealiai smagu žiūrėt paskutiniu metu Chelsea, bet turbūt Spursai parodys kiek realiai esame pažengę nuo sezono starto.

Turėt tokios formos Kante tai yra beveik kaip cheat kodas.

Werneris paskutiniu metu kaip vokiškas Salah, įskaitant ir finishingą, bet jei taikiklį nusiderins tai bus fejerverkų. Per paskutinius du mačus laisvai galėjo su 4 golais išeit.

O taip gai realiai iš starto žaidėjų nelabai net yra prie ko prisikabint.
Scientist
09 Lap 2020, 11:04
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 08 Lap 2020, 12:16
T-Wolves rašė: 08 Lap 2020, 00:55 Tik tiek, kad arba Havertz, arba Zyiech turi startuoti. Pagal formą, marokietis nusipelno labiau..
Prieš žemesnio lygio komandas Havertz laisvai vietoj Kovacic gali eit.
Man tai kažkaip net klausimų nekyla, kad stipriausioje sudėty jie žais kartu. Nelabai suprantu iš kur kyla 'vienas arba kitas'.
Scientist
26 Spa 2020, 11:30
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Dabar bent jau žinome, kad Lampardo keisti į Allegri nereikia, nes jo bajerius Lampardas irgi moka.

Lieka dabar kažkaip tik rast tą balansą tarp Allegri ir Pepo :lol:

Šitame žemame bloke tai panašu dabar didžiausia problema yra tranzicija į puolimą, kur pirmiausia vidurio saugai pivote ir Havertzas už šitą atsakingi. Šitame mače visi žaidė blankokai tranzicijoj, ypač vėl Kante ir Havertz, nors kažkiek problemą prasprendė Chilwell su James. Bet visgi reiktų pasitempt saugam pirmiausia, ypač kai bus grįžta prie keturių gynėjų.
Nu ir aišku čia bendras komandos judėjimas, atsidengimas pasams ir tarpusavio supratimas svarbu, tai :handgestures-fingerscrossed:

Ir jau ne pirmas mačas, kur atrodo, kad labai naudingas būtų Giroud. Kai nesigauna planas A, t.y. ilgi pasai ant užbėgimo Werneriui, tai toks target-man atrodo idealus variantas pradėt atakas. Ir net tas pats Werneris turėtų aplink ką lakstyt, o ne tik vėją gaudyt.
Žiūrint į Giroud situaciją, tai jausmas, kad Lampardas dar ir vidinio Sarri turi, t.y. taip susifokusavęs į savo long-terminį projektą ir 3 metų planą, kad galimai šiek tiek trūksta pragmatizmo short-terme.

Overall, tai neblogai čia tie abu 0-0 dabartinėje situacijoje, tik jau sekančius du PL mačus tai privaloma laimėt.
Scientist
23 Spa 2020, 14:15
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Galimas daiktas, kad rytoj negalės žaisti Thiago Silva.
Lampardo presskonfa bus už kelių valandų tai patikslins, bet šiaip panašu, kad turi kažkokius klubo skausmus.

Nu labai tikiuos, kad kažkaip susitvarkys, nes ryt tai labai reiktų nepasišiukšlint :handgestures-fingerscrossed:
Scientist
20 Spa 2020, 12:47
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 19 Spa 2020, 17:06Visgi aš čia labiau apie tai, kad Lampardas pats dar panašu nifiga nežino: ST ar LW Werneris geriau, kokia geriausia Havertz pozicija, Mountą kažkur būtina įkišt. Kovacic-Jorginho, Kovacic-Kante, Jorginho-Kante irgi neaišku, kas geriau. Kas trečias komandos vidurio gynėjas po Zouma ir Silvos? Turėtų būt Tomori pagal žaidimą, pagal vardą Rudiger, o pagal faktą kažkodėl Christensen. Kas antras komandos LB?
Nu čia yra fakto klaidos ir oversimplifikavimai.
Dėl Wernerio ir Havertzo net man aišku, kad visiems viskas aišku, jau nekalbant apie Lampardą.
Dėl vidurio, viena vertus akivaizdžiai turime startinę saugų porą kol kas, kita vertus treneris tam ir yra, kad manevruotų ir ieškotų įvairių sprendimų skirtingiem mačams.

Sustatyt 11 žaidėjų su aukščiausiais FIFA overolais į 4-3-3 ir liept žaist žemu bloku tai ko gero kiekvienas twitterio ekspertas galėtų, tik kaži ar čia realybėj visada viskas taip paprasta :lol:
87 rungtynių minutę pirmą kartą po daugiau nei metų ir kokių kelių bandymų Championshipe :whistle:
Tai čia niekas ir nesako, kad buvo iš gero gyvenimo, juolab ir nebaigėsi geruoju, bet RLC šitoje situacijoje būtų variantas iš tos pačios serijos.
Scientist
19 Spa 2020, 15:45
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 19 Spa 2020, 15:40Dar vienas akmuo į Lampardo daržą dėl šeštadienio rungtynių, kurį dabar prisiminiau: kokio velnio geriausias mūsų LW Pulisic buvo pastumtas į kitą pusę, o jo vietoj žaidė Mountas, kuris iš tikro pats nei LW, nei RW. Jei jau būtina atrast vietos Mountui, tai galima buvo padaryt turint vieną žaidėją ne savo pozicijoj - statyt Pulisic LW, o Mount RW - nauda iš jo ta pati. Arba apskritai statyt Pulisic - Mount - Havertz. Mason krašte vėl prapuolęs buvo, Pulisic irgi ne toks pavojingas dešinėj.
Šitas tai visiškai obvijus - kad Mountas gintųsi nuo KWP ir Pulisicius galėtų daugiau sveikatos įdėt į puolimą nei į gynybą.
Ir šiaip visiškai pasiteisino šitas sprendimas. Priminsiu vėlgi pirmą kėlinį.

O RLC ir Barkley nelabai matau kaip sprendžia gylio klausimą pivote :confusion-scratchheadblue: :confusion-scratchheadblue:
Abu jie dabartinėje schemoje konkuruoja nebent su Havertz.
Jei Kovaciciaus nebuvo ant suolo, tai čia ir taip akivaizdu, kad dėl kažkokių problemų su fitnesu, o į vidurio saugo vietą po to nuo suolo išėjo Jamesas, kuris ten daug labiau tinka nei tie patys Barkley ar RLC.
Scientist
19 Spa 2020, 12:20
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Tas video aukščiau įdėtas tai man skystas, iš kelių kadrų ar screenshotų bando kokias tai gilias įžvalgas daryt ir pritempinėt prie naratyvo, praleisdamas esmines sistemos dalis.
O kas dėl gynybos kaltas, tai mano atsakymas yra, kad absoliučiai visi :lol:

Praleidome lygoje 9 golus ir 5 iš jų oficialioje statistikoje guli kaip individualios klaidos, tai nu aišku visada gali trenerį kaltint, kad grybus leidžia žaist, neišmoko pasuot ir bla bla bla, bet nu pirmiausia dėl individualių klaidų vis tiek yra kalti patys žaidėjai. Dar jei klaidą padaro koks Alonso, tai tikrai gali sakyt, kad kam grybą leist, bet jei lygioj vietoj klaidą padaro Thiago, Havertzas ar Zouma, tai nežinau ar čia pirmos strėlės iškart į trenerį turi eit.
O taip tai prieš West Bromą golus padovanojo Alonso ir Thiago, vakar padovanojo Havertzas ir Zouma, ir jei nebūtų padarę idiotiškų klaidų, dabar visai kitą naratyvą pieštų ir žurnalistai, ir fanai ko gero ir jau svaigtų apie title challenge.

Prie šito taip pat ir toliau lieka standartų klausimas. Pirmo kamuolio laimėjimą Zouma stipriai išsprendė, šiemet to dėka jau daug geriau atrodom per standartus, bet komandinės agresijos ir koncentracijos IMO vis tiek trūksta. Trečias golas visgi prieš WBA buvo per standartą dėl koncentracijos praradimo iš Alonso ir James pusės. Čia iš dalies irgi ir personalo, ir nusiteikimo klausimas. Vakar irgi Zouma pirmą kamuolį laimėjo, bet visi likę snaudė ir nespėjo sustot po to tvarkingai per trečią golą.
Kaip Šaras pasakytų, tai čia turbūt ir kiaušų trūksta. Tai čia jau tikiuosi ir Thiago Silva padės šiknas paspardyt.

Dėl to tarpo tarp gynybos ir saugų - kiek aš žiūriu rungtynes, čia nėra pasikartojantis dalykas, o labiau lyg ir irgi koncentracijos dalykas plius (gal?) fizinio pasirengimo.
Čia 100% nėra saugų susižaidimo ar dar kažko dalykas, nes čia akivaizdžiai yra taktinis sprendimas presinguoti 4-4-2 formacijoje, kur Werneris ir Havertzas eina prieky, o saugai eina vienu bloku.
Mano nuomone tai tas presingas kol kas visai gerai veikia, ir jeigu tik tame būtų problema, tai nebūtume šitoje sistemoje taip talžę Sotono į vienus vartus pirmame kėliny.
Bet jei tai būtų didelė gynybinė problema ir dėl to išties praleistume daug golų, tai čia jau neabejotinai būtų galima sakyti, kad Lampardo sistema turi rimtą trūkumą. Bet man atrodo, kad čia tiesiog gynėjai pavėlavo pakilt, o toje Chilwello situacijoje Kante ir Jorginho nespėjo laiku grįžt.

Kas leidžia pereiti prie kito pointo - sportinė forma. Mano akimis, tai dar nemažai žaidėjų atrodo tokioje pusėtinoje sportinėje formoj, net ir geriausią kondiciją šiaip turintys Kante ir Mountas dar neatrodo optimalūs. Tas gal nebūtinai tiesiogiai contributina į golus, bet antruose kėliniuose žaidimo kokybei stipriai atsiliepia (ir žaidimui su kamuoliu irgi), ypač kai Lampardo žaidime irgi gan svarbus gegenpressingas, kuriam reikalingas itin geras fitnesas. Tai aš turiu optimizmo, kad tas dar prasispręs eigoje.

Kita problema, ir ne taip lengvai išsprendžiama yra, kad trys mūsų gynybai svarbūs starto žaidėjai nėra labai geri su kamuoliu, t.y. Zouma, Dave ir Kante, ir jie yra geri taikiniai aukštam presingui. Visi trys vakar prarado kamuolių, net ta Zouma kliurka galėtum sakyt nebuvo visai netikėta.
Aišku kai Sotonas visai prirėmė ir dar pirmaujant tai niekas netrukdė tiesiog šert kamuolio į priekį jei nebėr idėjų kur jį dėt. Ne idealu, bet o ką.
Lampardas sakė, kad liepė žaidėjam taip ir daryt, bet jie vis tiek kartais per daug tausojo kamuolį. Vėlgi, kalti matyt visi ir reikia atidirbt šitą dalyką.

Tokios va mano bokalo išvados. Nėr viskas taip paprasta ir nėra viskas taip blogai, bet daugiau kiaušinių tai tikrai reikia.
Scientist
03 Spa 2020, 13:33
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Nežinau kodėl James nėra, bet daugiau tai turbūt maksimaliai geriausia sudėtis pagal aplinkybes ir Havertz no10 pozicijoj

Scientist
01 Spa 2020, 14:38
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Nugalėjai mane posto ilgumu :lol: pasiduodu

Aš ką tik noriu pasakyti, kad kol kas sunku daryt kažkokias išvadas apie sistemos veikimą/neveikimą šiemet, kai visos kliurkos yra individualios ir didelių sisteminių problemų kol kas nematyti.
Aš manau, kad Lampardas irgi mato, kur geriausiai atrodo Havertzas ar kad Alonso neturėtų nubėgęs puolime miegoti, ypač su savo greitom kojom, bet tiesiog yra kol kas daug aplinkybių kur neįmanoma izoliuotai vertinti sistemos ar trenerio darbo.

Kol kas gal dar tik pusė starto žaidėjų normaliai žaidžia ir tai dar klausimas kokios sportinės formos. Ir sužaisti trys normalūs mačai.
Realiai net nebuvo progų suprast koks čia išvis planas šiam sezonui ir kokia sistema žaisime, nes žaidžia tie, kas gali pabėgti ir tiek.

Ir tai, kaip komanda tai visuose mačuose neblogai sužaidėm (atmetus nudusimą prieš Spurs gale).
Ta prasme, turėjome daug progų prieš visus varžovus, atmetus Barnsley (ko neverta net vertint rimtai) - varžovai turėjo progų labai mažai. Nelabai net suprantu, kur čia tos didžiosios problemos.
Scientist
29 Rgs 2020, 12:15
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 28 Rgs 2020, 10:05Aš kalbu apie begalvį 2-4-4 puolimą, kai bet kuri klaida įžaidinėjant kamuolį baigiasi dideliu pavojum prie mūsų vartų. Savaime suprantama, kad šiemet dar per mažas bandinių kiekis, bet tendencijos nuo pernai metų išlieka. Vakar ir be tų klaidų WBA progų turėjo, tas pats ir prieš Barsnley buvo, iš dalies ir prieš Brightoną.
Čia net ne tai, kad per mažas bandinių kiekis, bet šiaip kratinys visiškai skirtingų situacijų.
Ir matyt ne sutapimas, kad 'tas pats buvo prieš Barnsley', o Liverpoolis kažkodėl praleidžiamas. Nes taip nebuvo.

Nei Brightonas, nei WBA nieko baisaus per kontratakas mums nepadarė, o kai yra varžovai, kurie gali kažką padaryti, pvz. Liverpoolis, ir žaidžiama buvo atitinkamai.
Pernai mus už tai ne kartą baudė, vakar City - Leicester tą labai gerai priminė. Šiemet gal nuo to tiesiogiai gal dar labai ir nenukentėjom, bet pvz tą pačią Alonso klaidą dedikuotas atraminis galimai būtų spėjęs ištaisyt. Pamenu Christensen po Kovacic klaidos irgi subines vos vos išgelbėjo.
Vėlgi, gal būtų, gal nebūtų, diedukas būtų močiutė etc.
Esmė ta, kad tokių klaidų šitame lygyje nevalia daryti ir visiems potencialiems atriezams nepasiruoši ir po atraminį nepastatysi.

O bendraja prasme, tai normalu, kad puolanti ir possessioną turinti komanda visada bus pažeidžiama kontratakomis, bet čia yra tradeoffas tarp to, kiek tu nori pramušti autobusą, ir kiek tau svarbu gintis nuo kontrų.
Faktas, kad rungtynių pradžioje galima ir nepersistengti lipant varžovams ant galvų, bet tai taip ir nebuvo daroma šiemet nei karto. Prieš WBA irgi taip nebuvo, jie be tų dovanėlių jokių kitų progų pirmame kėliny neturėjo.
Galima ir 4-2-3-1 protingai žaist, tiesiog tokiu atveju wienas FB konservatyviau gerokai turėtų žaist. Ir Kante neturėtų būt aukščiausiai žaidžiantis vidurio saugas.
Čia yra labai daug netiesos :lol:
Pirmiausia, ne tai, kad full backai negali pulti vienu metu (Liverpoolis, alio?), kartais net center backai gali pulti vienu metu (Sheffield United, laba diena). Čia ne žaidėjo nominali pozicija lemia, o komandos išsidėstymas ir gebėjimas dengti zonas, o tai dar ir priklauso nuo varžovų išsidėstymo ir gebėjimo atakuoti erdves - nafig full backui žaist konservatyviai kai varžovai autobusą priparkavę (ir dar atraminis gali pasaugoti)? Jau nekalbant jeigu dar ir pralaimi 3-0.
Čia reikia tiesiog protingai stebėti situaciją ir varžovus.

Kitas dalykas, Kante ir nebuvo aukščiausiai žaidžiantis vidurio saugas. Ir vėlgi, net ne čia esmė - Kante nėra atraminis saugas, jis yra 'roaming ball winning midfielder', jei taip galima išsireikšti - šita savybė svarbiausia yra presinguojant varžovus tranzicijoj. O ten kur to presingo reikia ir yra jo taikiniai, ten ir Kante - kartais aukščiau, kartais žemiau.
O norint šitą jo pliusą / rolę išnaudoti reikia už Kante turėti tą 'sitting midfielder', kuo lyg ir buvo Kovacicius.
Galimai koks Rice šitą gynybinę funkciją išpildys geriau, bet realiai ne tai lėmė dalykus kol kas.
O Gilmour irgi ne dėl vienų rungtynių paminėjau, tiesiog vienintelis be Jorginho kažkiek kontroliuot žaidimą viduryje gali, ne tik bėgt ir stengtis kuo greičiau kamuoliu atsikratyt.
Ką reiškia 'kontroliuoti žaidimą viduryje'? Mes turėjome beveik 80proc possessiono ir visą mačą ir žaidėme į vienus vartus. Tokioje situacijoje, kai varžovai nepresinguoja, nei Jorginho, nei Gilmouras visiškai nėra reikalingi.
Scientist
27 Rgs 2020, 23:06
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 27 Rgs 2020, 22:33Vakar, aišku, taškus merkėm dėl trijų individualių klaidų. Rungtynių prieš Liverpoolį analizuot išvis nėra tikslo, nes ten dešimtyje pusę rungtynių žaidėm.
Tiek būtų užtekę.

Dabar tai toks biškį vertinti negalima, bet pavertinkim. Jei kaltos individualios klaidos, tai kam pilstyt apie tai kaip visgi kalta taktika ir viskas šūdas.
Jei jau gynėjas 'pullina StyvįDžy' prie savo baudos aikštelės, tai prie ko čia Kante.

Vakar žaidėm stipriai geriau tiek pirmame kėliny, tiek antrame, o padaryt comebacką nuo 0-3 prieš autobusą, ar net išvis normalų comebacką, jau išvis yra šimtą metų nematytas dalykas. Tiek va to taktikos blogumo ir Lampardo durnumo.

Kaip vakar Gilmouras kažkuo būtų padėjęs tai išvis :confusion-shrug: :confusion-shrug:
Scientist
26 Rgs 2020, 20:26
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Dipsiukas rašė: 26 Rgs 2020, 20:22 Nu įdomu ar Super Frenkis nebus Rusijos oligarcho išpendzitas lauk anksčiau laiko ir net nespės visų naujų pirkinių išbandyt savo sistemose :D.
Nebus
Scientist
26 Rgs 2020, 20:14
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

QwR rašė: 26 Rgs 2020, 19:57 Thiago Silva neatrodo, kad išspręs CB problemas :confusion-shrug: :confusion-shrug:
Kaip ir matyt ne viskas visada yra Kepos kaltė :think:

3 smūgiai, 3 golai
Scientist
26 Rgs 2020, 19:59
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

O gal visgi ir neklydau dėl to, kad Thiago padusęs.

Šiaip įdomu ar yra kita PL komanda, kur Alonso eitų į startą.

Aš šiaip suprantu kai kamuolį trina Man City ar Barcos gynėjai, bet kai trina mūsų gynėjai, tai taip ir atsineša du golus lygioj vietoj besipasuodami.
Scientist
26 Rgs 2020, 18:38
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Nu visgi klydau - padusęs ar ne, bet ir Silva starte, ir Willy.

Gaila Kepos kaip tai.
Scientist
26 Rgs 2020, 14:16
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Kaip tai nemanau, kad Thiago jau į startą eis - trečiadienį po 60min atrodė padusęs. Ten atrodė keitimas ne tiek taupant jį savaitgaliui, kiek dėl nuovargio.

Dėl Willy aš irgi not sure, atmetus kliurką prieš Liverpoolį šiaip Kepa padoriai sužaidė.
Scientist
21 Rgs 2020, 17:46
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

Labai skaudžiai pralošta, ir labiausiai tai būtent dėl to, kad jei ne du brainfartai absoliučiai lygioje vietoje atrodė, kad galima ir kažką pasiekti šitame mače.
Tiesą sakant net pendelį įmušus gal būtų dar kokia kibirkštėlė užsižiebusi 10v11.

Belieka matyt guostis tuo, kad nors seksualaus futbolo ir nežaidžiame dar, po truputį matosi gynybinis stuburas kažkoks, kuris dabar ir yra svarbiausias.

Kokio mėnesio bėgyje dar prisijungs 5 starto žaidėjai, turėtų įsivažiuoti kiti naujokai, tada jau didesni lūkesčiai bus.

Šiaip labai apmaudžiai vakar Jamesas paleido Mane, bet man kol kas jis kartu su Werneriu yra du labiausiai džiuginantys žaidėjai.
Scientist
15 Rgs 2020, 15:11
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

hippo rašė: 15 Rgs 2020, 13:31 Gal turit minčių, ką reiškia Tomori nepatekimas ant suolo, esant traumuotam Silvai?

Žaidėjo lygį?
Formą?
Traumą?
Antropomorfinius duomenis?
Santykius su Lampardo dukra?
Pakuojamus čemodanus nuomai?
Nieko?
Kitas variantas?
Greičiausiai reiškia tik pusėtiną fizinę/sportinę formą ir galimai to pasekoje laikiną nukritimą į 4 vietą CB eilėje, bet ir tai čia ne iki galo aišku.
Sezono gale jis į tą 4ą vietą tikrai buvo nukritęs, bet didele dalimi dėl įvairių traumelių, o ne tik dėl Lampardo pasitikėjimo. Galimai dėl tų traumų ir sportinę formą įgauna lėčiau.

Lampardas Tomori akivaizdžiai myli - Tomori buvo Derby ant nuomos ir jų geriausias žaidėjas, dėl jo pernai buvo parduotas Luizas, o sezono eigoje buvo patapęs startiniu žaidėju ir dar labai sėkmingai žaidė. Tik minėtos traumos ir kelios žioplos klaidos (pagrinde net ne ginantis, o įžaidinėjant kamuolį) lėmė, kad sezoną pabaigė beveik be žaidimo laiko.

Manau jis yra matomas kaip startinis žaidėjas ateity, dėl to ir ieškoma dabar jam galimybių įgauti patirties silpnesnėje komandoje. Ar jis dabar bus 3-as ar 5-as gynėjas Chelsea net ne taip svarbu jei žaidimo laiko negaus.
Scientist
14 Rgs 2020, 20:14
Forumas: Chelsea FC
Tema: [CFC] Premier League 20/21
Atsakymai: 90
Peržiūrėta: 6363

[CFC] Premier League 20/21

enjoy rašė: 14 Rgs 2020, 19:35 Caballero leidimas, tai grynai tik Kepos dūchinimas. Visi svaigsta, apie tą tragišką Kepos atlaikytų smūgių procentą, bet pas Willy jis lygiai toks pat blogas. Skirtumas tik tas, kad Kepa dar turi šansų būt padoriu vartininku :confusion-scratchheadblue:
Visiškai pritariu, dėl to ir kasausi galvą :lol: