Search found 6 matches

by Scientist
11 Jun 2019, 14:38
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

Phect wrote:
11 Jun 2019, 13:55
Jasna.
'I prayed once with my friends and I felt different. I felt really good. It makes me a better person': After returning from pilgrimage to Mecca, Paul Pogba opens up on becoming a Muslim and why he turned to religion
Net ir į Meką nuvaręs, vis tiek Gucci Gang :united:

Image
by Scientist
05 Sep 2018, 11:54
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

Aš gal grįšiu prie diskusijos esmės, nes dabar trys postai, visi į mano kryptį, ir visi apie skirtingus dalykus.

Lukaku muša mažiau stiprioms komandos - rodo skaičiai, niekas nesiginčija. Penktą kartą kartoti niekam nebereikia, ačiū.

Klausimas yra ar čia dėl to, kad 1. visuose tuose mačuose nesusitvarko su galva, laksto išsigandęs ir dėl to nepataiko į tuščius vartus, ar tiesiog 2. yra dramblavotas, klišokas, primityvus ir nerealiai fiziškai gerai sudėtas bičas, su kuriuo geriausios gynybos žino kaip susitvarkyti.
Tommy sako, kad 1, aš sakau, kad 2.

Kaip pvz galima paimti tą patį Tommy įdėtą straipsnį ir Ronaldo atvejį, kai 2009-2012 mušė vid. po golą per big matchą, o į karjeros galą prigeso. Tai arba irgi staiga pradėjo choke'inti ir panikuoti gavęs progas, arba vėlgi, tiesiog pakrito bendras lygis per tą periodą. :idea:

Tai ir šiuo atveju IMO Lukaku problema yra ne tai, kad jis į tuščius vartus nepataikė dėl to, kad čia almighty Spursai ir big mačas iš karvės, o tiesiog dėl to, kad jis tokią progą iš aštraus kampo ir prieš Huddersfieldą būtų išnaudojęs turbūt 50/50.
Ir jeigu jis nori tapti big game playeriu, tai jam ne tai, kad reikia tiesiog pas psichologą nueiti, su nervais susitvarkyti ir viską kaip ranka nuims, bet pirmiausiai reikia plėsti savo kaip žaidėjo arsenalą (jeigu dar įmanoma). Arba turėti trenerį, kuris ir su dabartiniu ribotumu sugebėtų jį labiau išnaudoti.
by Scientist
05 Sep 2018, 11:07
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

hippo wrote:
05 Sep 2018, 11:02
Tai kad nėra čia labai ko laukt, patvirtinta jau prie kelių trenerių, kad Lukaku mažai muša top komandom.
(Ir ne, ne dėl to, kad top komandom visi muša mažiau). Tingiu dabar ieškot infografikų iš Evertono laikų, bet ten baltu ant mėlyno patvirtinta, kad jis šiuo požiūriu atsiliko ne tik nuo tokių didelių rungtynių scorerių kaip Vardy, bet ir nuo vidurkio.
Tai su skaičiais visi sutinka, pacituotame Guardian straipsnyje jie irgi yra.
Čia labiau klausimas ar nemuša todėl, kad nesusitvarko su galva ar tiesiog dėl to, kad yra medis. Aš vis dar lieku ties antru.
by Scientist
05 Sep 2018, 10:57
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

Tommy wrote:
05 Sep 2018, 10:23
Scientist wrote:
04 Sep 2018, 23:42
Nebent mes čia abu apie tą patį skirtingais žodžiais ir kalbame, nes iš tavo posto tai man susidarė įspūdis, kad tu jį chokeriu vadinai, kuris psichologiškai tuose mačuose nesusitvarko.
Būtent, kad jis chokeris ir turėjau omeny.

Yra žmonių, kurie ir tyrimų šiuo klausimu padarę:
We all instinctively know, of course, that scoring against better teams is harder for everyone. However, when Omar Chaudhuri, the head of football intelligence at 21st Club, analysed 15 years of Premier League scoring data, he found the differences were stark. The average forward scored 0.24 non-penalty goals per 90 minutes against sides finishing in the top six in a given season – pretty much one every four games – compared with 0.37 goals against everyone else. In other words, strikers typically score at a 35% lower rate in “big matches” – whether they are good or bad, supreme or indifferent.

Sergio Agüero is a typical case study. While the City striker averages better than a goal every two games against top-six sides excluding penalties (0.52 non‑penalty goals per 90) – better than any striker in the Premier League over the past 15 years – this is 33% lower than his rate against weaker teams (0.78 NP goals per 90).

At the moment Lukaku is a minor outlier – his scoring rate is 52% lower in big matches, worse than any other striker who has scored 80 Premier League goals since 2003. But Chaudhuri insists that United fans should not be overly concerned. His data shows there is a very strong positive correlation between goals in “big matches” and “other matches”, so it is not unreasonable to suspect that Lukaku’s cold streak will eventually correct itself.
Nu ir tas cold streak kol kas nepacorrectino itself. Aišku sutinku ir su tuo, jog Mourinho įtakos čia tikrai yra, tad tikiuosi galėsim šitą temą pakelti jau kokį pavasarį ir palyginti Lukaku performance'us prie kito gerb. trenerio.

Beje, tame pačiame The Guardian straipsnyje galimai yra atsakymas į mano klausimą dėl futbolisto pavirtusio į big game player - Ronaldo. :madridista:
Nepacorrectino turbūt todėl, kad straipsnis apie cold streak rašytas praeito sezono pabaigoje :idea:
Straipsnis įdomus, bet tame pačiame straipsnyje rašoma ir kad toks dalykas kaip 'big game player' apskritai aptakus ir subjektyvus išsisireškimas.
In fact, as Chaudhuri notes, labelling players based on their performances in big games makes for a great study in confirmation bias. Ronaldo has scored vital goals, so whenever he does he is labelled a “big‑game player” – ignoring the fact he has managed only one non-penalty goal in his last five against Barcelona. Lukaku is the opposite; when he does not score in a big match he is targeted – ignoring the fact he provided a goal and assist against Chelsea, or an assist against Liverpool.
by Scientist
04 Sep 2018, 23:42
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

Tommy wrote:
04 Sep 2018, 23:03
Minėtose SAF išlydėtuvių rungtynėse chebra ne iš karvės žaidė ir buvo praktiškai draugiško pobūdžio, tai čia gal daugiau išimtis iš taisyklės?

Jei jau cherry-pickinti, tai tas pats Lukaku per keturis sezonus Evertone nėra nė karto įmušęs į United vartus.
Tai jei jau cherry-pickinti, tai ir prieš United už Evertoną ne iš karvės žaisdavo, bet aš pamenu, kad yra mušęs ir prieš Chelsea (berods ne kartą beigi taurės mače, kas jau gal ir kokia pusė karvės), ir prieš Arsenalą, ir ko gero dar nemažai kartų, kurių nepamenu.

O tavo įdėtas video man labiau iliustruoja tai, kad jis tiesiog yra medis - nepriklausomai nuo to, prieš ką žaidžia. Ir mano manymu šįkart pramušė labiau dėl to, o ne dėl to, kad čia buvo mačas iš karvės prieš Tottenhamą.
Ir lavonams primuša daugiau turbūt irgi dėl to, kad tiesiog gauna daugiau ir geresnių progų nei prieš geras komandas ir tada net būdamas medžiu vieną kitą išnaudoja.

Nebent mes čia abu apie tą patį skirtingais žodžiais ir kalbame, nes iš tavo posto tai man susidarė įspūdis, kad tu jį chokeriu vadinai, kuris psichologiškai tuose mačuose nesusitvarko.
by Scientist
04 Sep 2018, 18:59
Forum: Manchester United FC
Topic: [United] Žaidėjai
Replies: 258
Views: 33182

[United] Žaidėjai

Tommy wrote:
04 Sep 2018, 17:35
Realiai tik prieš Chelsea ir Sevilla iš didesnių komandų įmušė. Kaži yra futbolo istorijoje žaidėjas įpusėjus karjerai persilaužęs ir patapęs big games player?
To be fair, šitoje vietoje Romkai nelabai reikia laužtis - užtenka prisimint hat-tricką SAF išlydėtuvėse į pensiją. Mušęs jis top komandoms nemažai, o laužtis jam labiau reikia kituose dalykuose.
Plius šitas sąrašas visiškai ignoruoja ir tai kaip tuose mačuose žaidė MU - ne tai, kad Jose labai free flowing futbolą paskutiniu metu propaguoja prieš stiprias komandas. Išvis per paskutinius ~8 metus jo komandose per big matchus stabiliai mušė turbūt tik Ronaldo ir Costa.