Topic: [JFC] Serie A 2019-20
Replies: 143
Views: 70584

[JFC] Serie A 2019-20

Zebras wrote: 12 Jul 2020, 22:36 ^^ Prieš Zapata įvartį buvo taip, kad virš 8 minučių saribolininkai lakstė be kamuolio.
Antram kėliny buvo geresnis vaizdas ir tik buka italų rankos taisyklė pasibaigusi dviem baudiniais padėjo išlupti tašką.
Tai pas visus tokia pati rankos taisyklė - pas ispanus šiandien jau 3 baudiniai už žaidimą ranka per 2 rungtynes.
by Balompie
26 Oct 2019, 18:06

Zebras wrote: 26 Oct 2019, 18:04 1:1. Po pirmo kėlinio ir tiek neišnaudotų progų pažiūrėjus į žvaigždes matėsi, kad rezultatas bus šūdinas. De Hand ( reyu ) uždirbo eilinį baudinį, Pjanič gavo traumą, o Bernardeschi toliau neranda bendrų sąlyčio taškų su smegenimis.

Kad nebūtų vien negatyvas - Bentancur reabilitavosi su solidžiu performansu.
Tai pirmas kėlinys buvo įdomesnis?
by Balompie
26 Oct 2019, 18:03

Mačiau antrą kėlinį prieš "Lecce", tai nekoks vaizdas, progų beveik nebuvo, o dar Pjaničius gavo traumą.