Tai jau būtų trečias Ernesto Valverde etapas: jis buvo treneriu 2003-2005 metais ir 2013-2017 metais. Skaičiau, kad po atleidimo iš "Barcelona" klubo iš viso nenorėjo treniruoti bei užsiėmė kitais pomėgiais, ypač fotografija. Vėliau susidomėjo šitu projektu. Man jis tikrai patiko.
by Balompie
17 Dec 2021, 14:09
Replies: 86

Unai Simon ir Inigo Martinez Covid-19 testų rezultatai teigiami. Artimiausi varžovai "Real Betis" namie sekmadienį bei "Real Madrid" gruodžio 22 dieną taip pat namie.
by Balompie
02 Oct 2021, 21:20
Replies: 86

T-Wolves wrote: 02 Oct 2021, 13:34 Gal tiksliau būtų sakyti ne į paraišką, bet išbėgo į aikštelę ;)
Ačiū už patikslinimą ;) Buvo rungtynių, kur žaidė po 8, 9 minutes.
by Balompie
02 Oct 2021, 11:41
Replies: 86

Vakar Inaki Williams 203 kartą iš eilės pateko į komandos paraišką bei tapo Primeros rekordininku.
Pirmasis dešimtukas:
Image
by Balompie
04 May 2021, 12:13
Replies: 86

T-Wolves wrote: 03 May 2021, 23:56 Praloši du finalus beviltiškai, tada grįžti į lygą, kur nebėra dėl ko žaisti ir pasiguldai du contenderius į titulą savaitės bėgyje. :lol:
Kitas įdomus dalykas, tai už Bilbao debiutavo ir abu sykius nuo suolo anksčiau kilo jaunasis Inaki brolis Nico Williams. Berods nuo 80s jokie broliai nebuvo žaidę kartu už baskus.
Paskutinį kartą du broliai vienu metu žaidė 1986 metais balandžio 28 dieną ir tai buvo legendinis Ispanijos rinktinės, "Athletic", "Atletico" ir "Barcelona" puolėjas Julio Salinas ir jo brolis "Athletic", "Celta" gynėjas Francisco "Patxi" Salinas. Marcoje prieš kelias dienas skaičiau šią naujieną, tai papildysiu Tave :)
by Balompie
21 Jan 2021, 22:04
Replies: 86

Klubas tampa paskutinių minučių siaubu varžovams: prieš "Barcelona" išlygino rezultatą, o šiandien taurėje prieš "Ibiza" 91 minutę įmušė pergalingą įvartį :clap:
by Balompie
18 Jan 2021, 08:31
Replies: 86

Kažkur teko skaityti, kad paskutinis "Athletic Bilbao" laimėtas titulas buvo 2015 metų Ispanijos supertaurė, kur buvo įveikta "Barcelona", o paskutinis "Barcelona" žaistas finalas buvo 2018-2019 metų sezono "Copa del Rey" finalas prieš "Valencia", kurią treniravo Marcelino, ir kurį "Barcelona" pralaimėjo. Istorija pasikartojo :)
by Balompie
14 Jan 2021, 23:58
Replies: 86

Benzema įmušė vieną įvartį, bet rungtynes laimėjo baskai. Dabar finale žais "Athletic Bilbao" su "Barcelona".
by Balompie
14 Jan 2021, 22:48
Replies: 86

Čempionato rungtynėse Raulis Garcia buvo pašalintas dar 1 kėlinyje, o šiandien jau dublis. Po pirmo kėlinio baskai pirmauja 2:0.
by Balompie
03 Jan 2021, 23:15
Replies: 86

Garitano šiandien buvo atleistas, o nauju treneriu tapo Marcelino. Jau seniai laukiau trenerio atleidimo.
by Balompie
14 Jun 2020, 15:41
Replies: 86

Ispanijoje taip pat grįžo futbolas, tai ką tik įjungiau rungtynes tarp "Athletic" ir "Atletico" bei įmuša Ikeras Muniainas.
by Balompie
29 Jan 2020, 07:47
Replies: 86

Po 11 metrų baudinių "Athletic Bilbao" laimėjo ir pateko į ketvirtfinalį.
by Balompie
28 Jan 2020, 22:56
Replies: 86

Šiuo metu baskai žaidžia prieš "Tenerife" Copa del Rey rungtynes ir po 1 kėlinio pralaimi 1:2 bei žaidžia be 2 minutę pašalinto Herrerino.
by Balompie
13 Jan 2019, 19:03
Replies: 86

"Athletic" gerina savo pozicijas po trenerio pakeitimo ir naujo prezidento išrinkimo. "Sevilla" jau 9 kartą iš eilės iš San Mames stadiono grįžta su 0 taškų, čia turima omeny čempionatą.
by Balompie
04 Dec 2018, 16:00
Replies: 86

T-Wolves wrote: 05 Aug 2018, 21:50 Kitą sezoną Kuko pakeis Eduardo Berizzo. Nekaip jam sekėsi su Sevilla, nors iki tol labai gerą vardą buvo užsitarnavęs su Celta. Kontraktas tik metams. Blogiau nei Kuko tikrai nebus.
Neatspėjai, blogiau nei su Kuko gavosi, anas bent nebuvo iškritimo zonoje....
by Balompie
04 Dec 2018, 15:57
Replies: 86

T-Wolves wrote: 04 Dec 2018, 13:50 Neatlaikė Athletic valdžios kantrybė. Vakar buvo pralaimėta 3-0 Levante ir dabartinė 18 pozicija, atsižvelgus į sudėtį, visiškai netenkina.
Eduardo Berizzo antrus metus iš eilės gruodį netenka darbo. Gerai dirbo su "Celta", o kitur jam nesiseka įsitvirtinti.
by Balompie
25 Nov 2018, 20:04
Replies: 86

Pasikeitė treneris po sezono, bet rezultatai dar labiau blogėja - šiuo metu klubas iškritimo zonoje. Tikiuosi, kad išliks lygoje.