Topic: La Liga 2 (Segunda Division)
Replies: 153
Views: 54833

La Liga 2 (Segunda Division)

Atrodo "Girona" iš 3 bandymo grįžta į Primerą. Šiuo metu ji 3:1 pirmauja prieš "Tenerife".
by Balompie
14 Jun 2022, 08:56

Be "Racing Santander" ir "Andorra" klubų į Segundą pateko "Albacete" (po metų pertraukos) bei "Villarreal B" (po 10 metų pertraukos). Segunda neliko be jaunimo Primeros klubo komandos - "Villarreal B" pakeitė "Real Sociedad B", kuri Segundoje išsilaikė tik sezoną. "Racing Santander" iškovojo Primera Division RFEF titulą, sutriuškinęs "Andorra" rezultatu 3:0.
P.S. pasenusios žinios, bet gal kažkas negirdėjo.
by Balompie
05 Jun 2022, 22:11

"Eibar" pirmas rungtynes išvykoje laimėjo 1:0 prieš "Girona", o namie 1 minutę gavo įvartį, kurį įmušė Borja Garcia. Visas rungtynes atakavo, bet kamuolys neatsidūrė vartuose, nes puikiai žaidė vartininkas. 1 pratęsimo minutę "Girona" puolėjas Stuani įmušė ir "Eibar" krenta. Tikra "Eibar" tragedija...

Finale susitiks "Tenerife" ir "Girona".
by Balompie
29 May 2022, 23:00

Ką tik tiesioginius kelialapius į Primerą iškovojo "Valladolid" ir "Almeria", o iki paskutinio turo pirmavęs "Eibar" pralaimėjo paskutinei lygos komandai "Alcorcon" klubui ir žais playoffus. Pusfinalyje jis susitiks prieš "Girona", o kitą pusfinalį sudarys Kanarų salų klubai "Las Palmas" ir "Tenerife".
by Balompie
28 May 2022, 21:47

Į lygą pateko Primera Division RFEF 1 grupės čempionai legendinis "Racing Sandander" bei 2 grupės čempionai, Gerardo Pique valdomas, "Andorra", kurį treniruoja buvęs "Barcelona" trenerio asistentas Ederas Sarabia.
by Balompie
22 May 2022, 00:07

Šiandien paaiškėjo likusios komandos, kurios iškrito, tai kitame sezone lygoje nematysim "Real Sociedad B", "Amorebieta", "Fuenlabrada" ir "Alcorcon".
by Balompie
05 Mar 2022, 18:02

"Extremadura" dėl skolų buvo diskvalifikuota iš Primera RFEF 1 grupės bei išformuota. Visiems klubams likusiuose turuose buvo įskaityta pergalė rezultatu 2:0.
by Balompie
16 Oct 2021, 16:42

Šiandien 22 valandą mažasis El Clasico. Abu klubai nespindi rezultatais - "Barcelona B" 9 vietoje su 11 taškų, o "Real Madrid Castilla" - su 7 taškais tik 15 vietą užima. Rungtynės vyks Madride Alfredo di Stefano stadione.
by Balompie
04 Oct 2021, 08:19

"Segunda" lygoje jau "Alcorcon" spėjo pakeisti trenerį - vietoje Juano Antonio Anquelos atėjo Jorge Romero. Anquela klubui pastarąjį kartą vadovavo nepilnus metus, o šiaip jam vadovaujant klubas pasiekė didžiausią savo pergalę, Copa del Rey turnyre prieš "Real Madrid" futbolininkus.
by Balompie
21 Jun 2021, 08:43

The_Red_Army wrote: 21 Jun 2021, 01:11 Rayo laimejo vs Girona isvykoje 2-0 ir pateko i La Liga. @velnes laimingas jauciu. Rayo nusipelne, uzdominavo 1 kelini. Antrame gavo raudona, teko gintis, bet atsilaike.

Luca Zidane kaip zinia Rayo pagr. vartininkas. Aptures sezona La Liga su Rayo jeigu nepakeis klubo.
Antras iš eilės pralaimėtas "Girona" finalas. Pernai jie pralaimėjo "Elche". Tai ir aš patenkintas, nes simpatizuoju šiai Madrido komandai, kaip ir kitiems sostinės klubams. Puikiai pamenu šio amžiaus pradžią, kai jų puolėjų duetą sudarė Bolo ir Bolič.
by Balompie
07 Jun 2021, 05:46

The_Red_Army wrote: 07 Jun 2021, 00:38
Balompie wrote: 06 Jun 2021, 23:48 Šiuo metu per Setantą Sports 1 kanalą rodo "Leganes" - "Rayo Vallecano", tai 1 kėlinyje geriau atrodė šeimininkai, kurie įmušė įvartį. Po pertraukos "Leganes" po Trejo perdavimo įmušė įvartį į savo vartus bei palūžo. "Rayo" dar įmušė ir antrą įvartį. Finalo rungtynės vyks birželio 13 ir 20 dienomis. Jame žais 5 ir 6 sezono komandos, kurių dabartinė forma labai įspūdinga - "Rayo" 5 pergalės per 6 rungtynes, o "Girona" - 8 pergalės ir 2 lygiosios per 10 rungtynių.
Bebe beje snd net nezaide, po savo 25 minuciu benefiso pirmose rungtynese kur pelne 2 ivarcius.

Siaip labai idomus finalas bus, nes ka ir paminejai abi komandos ateina on fire.

Skirtingai nuo @velnes tikiuosi Girona iseis i La Liga.

Leganes tiesa neseniai dar buvo La Liga'oje ir nepasidare pazoro, nors uzeme du kartus 17 vieta, kai krenta 18, viena karta 13 vieta zaisdama gera gynybini 442 futbola, issilaike 3 metus vienok ir 4 iskrito. Bet Girona visgi didesne organizacija, daugiau pinigu, nereiskia, kad po metu negaletu vel grizti i Segunda, bet yra kur kas didesne tikimybe, kad tokia komanda i top10 prasimustu netiketai. Leganes siaip sudetinga butu ir ta 13-ta pasiekti, kur geriausia ju istorijos pozicija.
Tai "Leganes" iškrito, o į finalą pateko "Rayo Vallecano", kuris iki "Leganes", "Getafe" iškėlimo buvo stabilus trečias Madrido klubas.
by Balompie
06 Jun 2021, 23:48

by Balompie
06 Jun 2021, 09:31

Atsakomosios ryngtynės tarp "Almeria" ir "Girona" baigėsi be įvarčių bei katalonai žengė į finalą.
by Balompie
27 May 2021, 06:14

The_Red_Army wrote: 27 May 2021, 02:05 @Balompie Dekui uz patikslintus pavadinimus ir isaiskinima, tiesiog tie pav. tokie prasti, kad futbolo pasaulyje treneriai sako Segunda, Segunda Pro ir Segunda B ir visiems viskas aisku buna apie ka eina kalba.

Anglijoje profesionalios lygos skaitomos nuo EPL iki League Two - 92 profesionalus klubai. Panasiai ir Ispanijoje dabar gaunasi 20+22+40 pirmos trys lygos grynai profesionalios ir 82 klubai. Tik Segunda B svarbu pamineti, nes tenais 90 klubu irgi labai padoraus pajegumo bus. Taip turbut skamba paprasciau @kokos
Tai nuo ateinančio sezono nauji pavadinimai įvesti, tavo lentelę labai įdėmiai išstudijavau :) jei rimtai, tai siekdamas "Castilla" rezultatus ir sužinojau apie reformą. Dar galima pridėti, kad Ispanijoje 18-20 metų vaikinų komandos žaidžia kartu su vyrais ir neturi atskiro jaunimo čempionato kaip Anglijoje, todėl klubų skaičius išauga dvigubai. Kai kurie klubai turi po dvi jaunimo komandas, bet jų dabar liko vienetai.
by Balompie
26 May 2021, 22:12

Prie "Albacete" pirmadienį prisijungė ir "Castellon", kuris vos sezoną praleido Segundoje.
by Balompie
26 May 2021, 20:53

The_Red_Army wrote: 26 May 2021, 19:45
kokos wrote: 26 May 2021, 09:57 O gal kas gali paaiškint, arba šiaip savo nuomonę išdėstyt, kodėl Ispanijoj tokią košę padarė su šita piramide?
Čia jau netoli Tautų lygos.
Viskas cia labai gerai, auga lygis Ispanijos futbolo ir kad nereiketu stipresnem zaisti vs silpnesnes savo regiono lygoje, kur veliau pakilimas is Segunda B i Segunda nulemtas sudetingu play-off'u, nes regioniniu grupiu nemazai. Dabar bus La Liga 20 klubu, Segunda - 22 klubai, tada Segunda PRO 2 grupes po 20 klubu (sumoj 40) ir tie anksciau stipriausi Segunda B klubai, kur savo grupese budavo virsuje PO pozicijoje jau dabar bus tarp tu 40 klubu ir tada po ju eis jau ta Segunda B, kur bent jau siemet lyg buvo 5 lygios po 20 klubu, kurios del covid-19 buvo padalintos per puse y dvi grupes po 10. Tada jau bus Tercera(5 divizionas) su 397 klubu, o uz jo Preferente(592) klubu.

Lentele is linko apie dabartine situacija ir pokycius nuo kitu metu, is esmes atsiranda dar viena Profesionalaus statuso grupe, bet neapsigaukim Segunda B semiprofesional status yra zenkliai geresnis lygis uz A lyga(vertinant pagal pirmus 3-4 klubus), taip pat nemaza Dalis Tercera klubu, kuriu buvo siemet 397, o kitamet bus 324 irgi yra geresni nei musu A lyga(vertinant pagal pirmus 3-4 klubus), o jie tai pripaiso kaip Semiprofesional/Amater lygiui.