Topic: Ligue 1
Replies: 1316
Views: 402195

Ligue 1

Martin Terrier kryžminių raiščių trauma... Žiauru, o žaidė geriausią sezoną karjeroje. Tikimės, kad grįš bent jau į savo vidutinę formą... Vakar iš karto matėsi, kad labai rimta trauma bei lygioje vietoje gauta.
by Balompie
01 Jan 2023, 23:51

Ligue 1

Puikios lyderių rungtynės bei geras rezultatas dėl čempionų titulo likimo. Patiko Samba, Fofana. "PSG" beveik neturėjo progų.
by Balompie
29 Jan 2021, 14:50

Ligue 1

Luigi wrote: 28 Jan 2021, 23:03 Nu 18 komandų sakykim ok, bet 16 komandų aukščiausioj lygoj tokiai šaliai kaip Prancūzija yra biški mažoka? Belgai ir portugalai tie po 18 turi. O ir mačų skaičius sezone sumažėtų iki 30 :sad-teareye:
Tai rusai turi 16 klubų jau n metų bei žaidžia po 30 rungtynių per sezoną. Vokiečiai su 18 apsieina.
by Balompie
31 Jan 2020, 23:54

Ligue 1

Luigi wrote: 31 Jan 2020, 23:50 Bet tai kai mačo pabaiga!! Rennes ima 3 taškus mušdamas 90+5 ir 90+7 minutėm!!! O atrodė jau viskas batai jiems
Įjungiau 2 kėlinį, komentatorius kalba, kad daug įvarčių nesitikėkit, nes "Nantes" mažai įmuša ir mažai praleidžia, bet tokia drama buvo
by Balompie
31 Jan 2020, 23:45

Ligue 1

Kaip epiškai kanarelės ką tik pralaimėjo...
by Balompie
23 Dec 2018, 11:17

Ligue 1

Kaip čia gavosi, kad vieni sužaidė jau 19 rungtynių, o "Bordeaux“ vos 16 rungtynių? Ar čia dėl riaušių?