9. Dainava
10. Džiugas
26 Sep 2020, 17:24

A Lyga

Dipsiukas wrote: 26 Sep 2020, 16:50 KŽ ir VŽ stilistiškai bent trečdaliu galvos geriau atrodo už Sūduvą. Jeigu atimtum visus jų fuksus po standartų, kur ten absoliučiai jokio meistriškumo nereikia, tai kokius 10 taškų dabar galėtum atminusuot lentelėj. Žėjau aš juos prieš Gragždų Bangą čia prieš pertrauką, tai jie net prieš juos iš pozicinio puolimo nieko normalaus nesukuria, nes su kamuoliu visi absoliutūs lavonai. Pusę penkto diviziono Jugoslavijos susirinkę. Komanda be ateities su tokia filosofija. Tokia taktika joks progresas neįmanomas. Neveltui suvalkai klubo vadovai. KŽ pirmą sezoną su Garastu jau realiai dėl titulo kovoja Lietuvos mąstais lošdami sexy futbolą.
Ant tiek sexy futbola žaidžia Lietuvos mąstais, kad net galiu pasigirti jog nei vienų namų rungtynių nepraleidau
18 Sep 2019, 09:53

A Lyga

RaMa wrote: 17 Sep 2019, 21:51
AlasPacino wrote: 17 Sep 2019, 21:06 Tadičius galvojau kirs Golubicką rungtynių gale. Galit man paaiškint kodėl nekišo perdavimo??? 😂
Pats susikūrė, pats ir mušė, nieko blogo. Aišku Tadičius nuostabioj pozicijoj buvo, perdavimas logiškas buvo, bet ardytis kaip nesveikam ir trenk su galva komandos draugui dėl to tikrai nereikia.
Pritariu su antra tavo pranešimo dalimi, tačiau "pats sukūrė, pats ir mušė" skamba visiškai nelogiškai, kai po perdavimo komandos draugas iš 5 metrų muštu į tuščius vartus.
17 Sep 2019, 21:06

A Lyga

03 Aug 2019, 15:51

A Lyga

Po pertraukos grįžo A lyga, o turą atidaro Kauno Žalgirios ir Panevežio akistata. Po pirmo kėlinio 1-1, komandos apsikeitė baudos smūgiais. Kas labai krenta į akis, tai dažni infarktai Romanovskio galvoj, jau tokį durną baudos smūgį pasidarė, kad omg... :angry-banghead: :obscene-hanged:

EDIT: Pirmą antrą kėlinio ataką tas pats Romanovskis mane tildo ir išveda KŽ į priekį :clap:

EDIT EDIT: Rungtynės baigiasi lygiosiomis, KŽ apmaudžiai paleido pergalę, prie rezultato 2-1 dar ir baudinio Pilibaitis neįmūšė, Krušnauskas virpstą patikrino :angry-banghead: ... Urbio debiutas labai solidus, puikus pastiprinimas komandai.