Paieška rado 3 atitikmenis(ų)

yodawg
04 Vas 2020, 11:25
Forumas: Laisvas kampas
Tema: Kelionės
Atsakymai: 38
Peržiūrėta: 8783

Kelionės

hippo rašė: 04 Vas 2020, 10:38
The_Red_Army rašė: 04 Vas 2020, 00:43 Turim gal gyvenusiu užsienį, keliautojų, kurie grizinejo i Lietuvą pasui esant prie pabaigos? Mano pasas Liepa baiginejasi, o i LT grizinesiu gegužės pradžioje, vidury. Dirbu kasdien nuvykti i Londoną pasa nauja pasidaryti neišeina, ypac kad UK ir eile belekokio ilgumo ir reikia užsiregistruoti minučių tikslumu. Į gimtąją šalį kaip suprantu turėtų isleisti grizti? Kad irgi tik pora men. Iki galiojimo likus. Kitas Klausimas, jeigu grįžimas butu i Rygą o ne KUN ar VNO.
sveikas protas sako, kad jei dokumentas galioja, tai galioja, koks skirtumas kiek liko.
Su tėviške gal ir taip, bet jei kartais neteko susidurt, tai šitas sveikas protas negalioja nemažai šalių.
yodawg
23 Spa 2019, 18:48
Forumas: Laisvas kampas
Tema: Kelionės
Atsakymai: 38
Peržiūrėta: 8783

Kelionės

Gruodį pirmą kart vyksiu į UK, gal kas žinot kiek ir kokių cigarečių reikia vežtis?
yodawg
26 Lie 2019, 11:59
Forumas: Laisvas kampas
Tema: Kelionės
Atsakymai: 38
Peržiūrėta: 8783

Kelionės

aBil rašė: 26 Lie 2019, 11:21 New York. Ką aplankyti būtina, ko neverta? Ir gal irgi kokių general patarimų/patirčių turit pasidalinti? :think:
Paantrinu, kad labai priklauso nuo to kiek laiko turėsi. Pats turėjau 3.5 dienos (sad reacts only), tai realiai per highlaitus prasieiti galima, bet tik tiek. Manau juos puikiai pats žinai/susigooglinsi, Ground zero, Brooklino tiltas, centrinis parkas, Highline ir t.t. Jei domina muziejai tai The Met is a must, jam galima visą dieną paskirti. Būtinai siūlyčiau pasikelti į kokią apžvalgos aikštelę, tiksliau ne į kokią, o į Top of The Rock. Iš jos geriausi vaizdai, nes į vieną pusę matai Empire State Building ir downtowną, į kitą bilionierių gatvę ir centrinį parką. Bilietus rekomenduoju pirkti online iš anksto ir vakarui - gražiausi vaizdai. Jei planuoji bookinti hotelį, tai pastebėjau, kad pas juos labai laisva cancelinimo policy, o kadangi artėjant apsistojimo datoms kainos krisdavo, tai gali užsisakyti ir po to karts nuo karto pracheckinti booking.com, pats taip sutaupiau apvalią sumą lyginant su pirmu užsakytu hoteliu.