Paieška rado 4 atitikmenis(ų)

alibaba
13 Bir 2019, 14:47
Forumas: Prancūzija
Tema: Žemesni Prancūzijos divizionai
Atsakymai: 58
Peržiūrėta: 11145

Žemesni Prancūzijos divizionai

T-Wolves rašė:
12 Bir 2019, 22:14
DNCG neįtikino Nancy bei Sochaux garantijos ir abu klubai išmesti į National. Klubai dar turi galimybę apeliuoti sprendimą.
Sad. Du istoriškai gan reikšmingi klubai. Jei apeliacijos nepaeis, baisu, kad kokio Strasbourg likimas neištiktų.
Neturėtų, Sochaux liktais prakals Agoume į Inter`ą, tai turėtų jiems pagelbėti, o dėl Nancy irgi netikiu. Paprasčiausiai po apeliacijos bus priimtas švelnesnis sprendimas, paliekant tam tikras sankcijas dėl naujų žaidėjų pirkimo ir t.t. Bent jau taip praeityje būdavo daugeliui kitų Ligue 2 klubų.. Nors, situaciją kiek išskirtinesnę Nancy atveju daro tai, jog nelabai yra iš kur greitai gauti pinigėlio. Vienintelis Diagne vertas poros mln, o 10 proc. nuo Lenglet pardavimo į Barca tebėra užšalę, nes Sevilla atsisako mokėti, motyvuodami tuo, jog Barca tiesiog aktyvavo Lenglet release clause, tai sutartų 10 proc. Nancy mokėti jie nebeprivalo.
alibaba
07 Bir 2019, 16:03
Forumas: Prancūzija
Tema: Žemesni Prancūzijos divizionai
Atsakymai: 58
Peržiūrėta: 11145

Žemesni Prancūzijos divizionai

Aš palaikau Le Mans dar nuo Grafite, Gervinho, Sessegnon ir De Melo laikų.
alibaba
18 Geg 2019, 10:08
Forumas: Prancūzija
Tema: Žemesni Prancūzijos divizionai
Atsakymai: 58
Peržiūrėta: 11145

Žemesni Prancūzijos divizionaiBrest tiesiu keliu vazhiuoja į Ligue 1, o Forlan pasitraukia ir apsiima treniruoti Auxerre. Suprantama, reikia naujo iššūkio. ;) Gaila, jog neatvyks į Nancy, nes turbūt buvo populiariausias kandidatas pakeisti Perrin... Patys Brest mąsto apie Olivier Dall'Oglio (ex Dijon) ir Christophe Pelissier (Amiens). Dall'Oglio yra laisvas, o dėl Pelissier neaišku. Aplink atsilaisvinusią vietą ratus pradėjo sukti dar ir tokie žmonės kaip Claude Makelele bei Elie Baup.
alibaba
05 Spa 2018, 23:52
Forumas: Prancūzija
Tema: Žemesni Prancūzijos divizionai
Atsakymai: 58
Peržiūrėta: 11145

Žemesni Prancūzijos divizionai

Laba diena su vištiena. Įvedžiau „futbolas forumas lol wtf apnuoginti sėdmenys omg“, spragtelėjau ant pirmo išmesto varianto ir še tau – pažįstami pseudonimai.

Šįvakar Lorient neblogai pasilinksmino ir pervažiavo mumis kaip reikiant. Paguoda ta, jog pavyko įmušti jau antrą įvartį šiame sezone. :dance: Apie patį žaidimą, žaidėjus, individualius pasirodymus pernelyg nesiplėsiu, gal kai sukursiu atskirą Nancy temą.

Su Nancy pardavimu dar niekas nebaigta, odisėja tęsiasi toliau. Tiksliau, ta odisėja tokia avangardinė, nes puslapiai balti. Galima įsivaizduoti pačiam peizažus. Amerikiečių investicinio fondo atstovai + verslininkas iš Kipro dingo kaip į vandenį. Vienintelės naujienos pasigirdo tik per nesenai vykusią Jean-Michel Roussier spaudos konferenciją, kur buvo pristatytas kaip naujas klubo prezidentas. Jis tas pareigas jau turėjo pradėti eiti rugsėjį, tačiau viskas užsitęsė, toliau tįsta ir tęsiasi, nors iki begalybės.. Rezultatai jokios įtakos neturėjo, nes, realiai žiūrint, ar Rousselot bus prezidentas, ar Roussier, nuo to niekas nepasikeis. Nei vienas į aikštę išbėgti negali. Jeigu kas pinigų transferams paduos, tai tik nauji savininkai, o jų dar nėra. Taigi, achtung achtung, latest news: klubo pardavimas vyksta pagal planą. Rimtai? Voba. Labai jau lakoniškai, bet gal daugiau nėra ko pasakyti? Gal palaukti sausio? Gal palaukti vasaros, o gal dar kitos. Neaišku. Nancy yra kryžkelėje. Rousselot era pasibaigė. Jis dar faktiškai yra pagrindinis savininkas, galutinius sprendimus priims jis, bet po tų visų insultų, sveikatos problemų, laikas galutinai pasitraukti. Tuo labiau, jog ir pats klubas visiškai stagnuoja jau eilę metų, gyvybę palaiko tik jaunimo akademija..Pastovus stresas ir plinkantis pakaušis. Nei dabar gerai, nei ateitis žada kažkokio pastovumo.

Ant popieriaus, kaip T-Wolves užsiminė, Nancy yra Ligue 2 vidurio komanda. Aš ir pats tuo tikėjau vasarą, Seka ir Da Cruz transferai atrodė logiški.. O realybėje – kaip Luigi minėjo, Nancy yra savotiški griuvėsiai, su daug neįgalių veteranų ir kuokštu pusžalio jaunimo.