Search found 16 matches

by Phect
31 Jan 2024, 15:22
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Tommy wrote: 31 Jan 2024, 15:17
Phect wrote: 31 Jan 2024, 13:59
Tommy wrote: 31 Jan 2024, 13:35Gal galima paelaboruoti?
Ką konkrečiai?
Jo tai mane irgi domintų kas per podcastas, norėtųsi paklausyti.
Aš apie tą patį seną Skrieja Kamuolys. Tiesiog kurį laiką buvau užmetęs, tai galvoju reikia nykštį pakelt, kad patinka tai, į ką išsivystė projektas. Mariaus kaip alternatyvios nuomonės turėtojo vaidmuo yapč patinka :D
by Phect
31 Jan 2024, 13:59
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Tommy wrote: 31 Jan 2024, 13:35Gal galima paelaboruoti?
Ką konkrečiai?
by Phect
31 Jan 2024, 13:16
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Po labai labai ilgos pertraukos vėl teko T-Wolves ir SK paklausyt, nu tai tik norisi pasakyt, kad labai puikiai. Tiek individuali charizma visų, tiek įžvalgos, tiek tarpusavio bendravimas. Gal dėl to, kad ačiūdie Radausko nebėra, kurio veblenimų neįmanoma klausyt jau buvo pasidarę :lol:
by Phect
08 Sep 2023, 00:41
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

@pauleska tai jau ne karta cia aptarta Dan Carlin Hardcore History podcastu serija.

Dar Daniele Bolelli History on Fire, tik jo stipraus italisko akcento kartais sunku klausyt.

David Pietrusza - Theodore Roosevelt (10 American Presidents) labai patiko taip pat.
by Phect
15 Nov 2022, 23:48
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Nu bet tokie geri podcastai. Ir šachmatininkus kalbina, ir mokslininkas, ir temos įdomios. Išties, iš jo net priešprezindentinių rinkimų tweetų visiškai nesimatė, kad dalbajobas.

by Phect
22 Jun 2020, 12:59
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

by Phect
28 Nov 2019, 16:00
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Scientist wrote: 28 Nov 2019, 14:39Pradžią įsijungiau ir jau pirmi dalykai ką girdžiu tai kaip jinai kovoja su fydofylų demokratų klanu, kurį Hilary iš savo slapto sandėlio runnina.
Išjunk šitą zoomerišką „Lanzbergei sugriuove kalūkius“ ironizavimą. Kalbėta buvo politikos senbuvius (establishmentą, if you will) - tiek demus, tiek GOP, kurie vienas kitam kojas mazgoja. Žinant, kokie pinigai, rėmėjų dotacijos Vašingtone vaikšto ir kokie galios žaidimai vyksta, reikėtų būti ganėtinai naiviu, jog bandytum tai neigti. Aš, aišku, netikiu tokiais svieto gelbėtojais, tačiau faktas, jog jos kampanija neima dotacijų iš big corp ir remiasi vien smulkia parama iš gyventojų, šį tą sako.

O kad Killary demų pusę ir DNC runnina tai manau ganėtinai aiškiai per praeitus rinkimus pasimatė, kuomet toje pačioje partijoje esantys politiniai oponentai sabotuojami buvo visais įmanomais būdais.
Scientist wrote: 28 Nov 2019, 14:39O apie tai, kad ją visi Sputnikai, RT ir t.t. non-stop rodo kaip heroję ir jos nuomonė visada somehow sutampa su Rusijos irgi papasakoja?
Ir? Darai šitoj vietoj logikos klaidą, nes correlation =/= causation.
Gabbard yra anti-interventionist. Savaime suprantama, jog tai gali nepatikti pvz. Lietuvos sėdmaišių patriotams, tačiau iš JAV piliečių perspektyvos tai yra visiškai niekuo neišskirtinė ir legit political stance (tas pats Carlin'as pvz. ne kartą yra akcentavęs, jog palaiko anti-interventionizmą, istoriškai didžioji dalis garsių anti-interventionistų buvo, surprise surprise, respublikonai) ir tiesiog požiūrio klausimas. Ir šita diskusija - more ar less world policing - vyksta dar nuo WWI (iki tol JAV praktiškai visiškai nesikišo į tarptautinius konfliktus) bei labai paaštrėjo po WWII, kuomet sekė visa eilė CIA mega feilų siekiant pakeisti trečiųjų šalių vadovus (garsiausias, ko gero - Bay of Pigs: https://en.wikipedia.org/wiki/Bay_of_Pigs_Invasion).

Taip, tektų pripažinti, jog šita pozicija palanki matuškai, tačiau tai pritempinėti prie to, kad Gabbard šoka pagal ruso dūdą, yra itin kvaila. Ir taip, galima ginčytis, kad šiame amžiuje tokiai valstybei kaip JAV izoliuotis (nors isolationism =/= non-interventionism) nuo tarptautinių konfliktų yra visiškai ne variantas, kadangi tų konfliktų padariniai neišvengiamai turės įtakos pačiai JAV ir jos piliečiams, ekonomikai, etc., bet čia legit diskusija tarp dviejų politinių minčių.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_St ... ime_change
https://en.wikipedia.org/wiki/United_St ... ventionism
by Phect
27 Nov 2019, 19:43
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Scientist wrote: 27 Nov 2019, 19:28
Furis wrote: 27 Nov 2019, 08:27Turėtų patikt mažiau apsiskaičiusiems, tokiems kaip aš.
Taikliai išsireikšta. Daugiau apsiskaitę seniai mato ir supranta, kad ana yra finansuojama Rusijos pinigais tam, kad sabotuoti demokratų primaries ir skleistų ruso žodį politinėj arenoj.
Apie tokius, kuriems viskas aišku, ir apie ruso žodį podcaste nemažai kalbama :madridista: įdomus pokalbis, irgi rekomenduoju paklausyt.
by Phect
28 Oct 2019, 10:24
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Furis wrote: 28 Oct 2019, 10:11 Leisiu sau pasakyti, kad Snowden pas Roganą buvo koks tai nesusipratimas. Aš stokoju tikslių žinių apie jį, ir nors jo veiksmams (formai) fundamentaliai nepritariu, galvoju paklausysiu, suprasiu daugiau, vis naudinga. Ką išgirdau tai didelį ilgą monologą, ir nors Joe kaltint negaliu, jis visgi ne žurnalistas, šitas visas dalykas buvo bet kas, tik ne Rogano podcastas.
This. Pokalbiui buvo visiškai nepasiruošęs, knygos neskaitęs, jokių nepatogių klausimų neužduota, tai visas podcastas realiai buvo suteikta galimybė Snowdenui bandyt išsiskalbt prieš plačią auditoriją. Nors kai kuriose vietose bičui pasakyt 'Yo stop, hol' up a sec' tikrai nereikėjo jokių specialių žinių. Ypač kai pradėjo vartytis apie tai, jog realios žalos tas whistleblowinimas neatnešė ir 'They had 6 years to show the bodies'. Deja.
by Phect
12 Aug 2019, 17:19
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Scientist wrote: 12 Aug 2019, 15:142. Nu tbf, daugelis idėjų ką amerikiečiai vadina ultimate radical left, civilizuotam pasauly yra visiškas centras ir common sense. Ta prasme, jo, US of A kontekste universal healthcare, nemokamas aukštasis mokslas, draudimas prekiaut kalašnikovais Walmarte ar kova su klimato kaita gal ir skamba kaip kažkas iš Orwello/USSR serijos, bet toj pačioj Europoj tai čia yra tiesiog... kasdienybė? Ir tas pats Bidenas dar klausimas į kurią pusę nuo centro čia skaitytųsi Europoj
Vertinti dalykus reikėtų per tos šalies prizmę, o ne per Europos. Universal healthcare ir nemokamas aukštasis mokslas yra radikalios idėjos (nepaisant to, jog mums atrodo savaime suprantamos) dėl to, kad reikėtų visiškai iš pagrindų pakeisti ne vieną dešimtmetį statytas sistemas, kuriose sukasi tokio dydžio pinigai (dalis kurių skiriama lobinimui), jog tai padaryt yra praktiškai neįmanoma. Ir galima tyčiotis šitoj vietoj iš Bernie, bet šitoj vietoj jis, kalbėdamas apie 'greedy Billionaires', yra teisus. Tai, kas vyksta su healthcare USA, nėra normalu. Ar būtinos reformos? Jo. Ar jos praktiškai įmanomos? Bbž.

Anyway, mano posto mintis buvo labiau ne apie tai. Tai, ką tu rašai, yra ypatingai sudėtingi ir ilgų diskusijų reikalaujantys klausimai, todėl per demų primaries apie juos nėra ypatingai daug kalbama. Priešingai, per primaries demai yra pasigavę ir važiuoja visiškai ant kraštutinių leftistinių šūdų, kaip LGBTQQASDF+ pronouns, transgender bathrooms, atvira siena su Meksika bei užsiima vienas kito label'inimu rasistais. Atrodo, kad jie paraleliniam pasauly gyvena, kur didžiajai žmonių masei (o ne social media kariams) tokie dalykai rūpi (nors taip nėra).

Paskutinis epizodas (iki dabar tebesivelkantis) buvo, kai per vienus debatus Biden'as pasakė, jog jam gaila, jog nūdienoje bendras darbas tarp demokratų ir respublikonų yra neįmanomos dėl nesveikos poliarizacijos šalyje ir atviros neapykantos vieni kitiems. Leptelėjo, jog jam yra tekę dirbt su visokiais kongresmenais, įskaitant ir segregacionistus, ir visuomet kažkaip tą bendrą kalbą šaliai svarbiais klausimais pavykdavo surasti. Tai po šito užvirė visiškas šūdų malūnas ir Biden'as demų squad'o akyse tapo rasistu, nes prieš 40 metų dirbo kartu su segregacionistais :madridista: :madridista: :madridista: Nors iš kitos pusės, tai squado akyse ir fakin Pelosi yra rasistė, tai... ¯\_(ツ)_/¯

Dėl krizės pasienyje su Meksika ta tema irgi pilna įdomybių. Demai klykia, kokia tragiška situacija pasienyje ir kokiomis ten žiauriomis sąlygomis yra laikomi žmonės. Respublikonai sako - sprendžiam problemą - didinam finansavimą, kad galima būtų priimti daugiau žmonių, išplėsti facilities, pagerinti sąlygas prieglobsčio prašytojams, paspartinti screening procedūras. Demai sako - cbb, nieko nedidinam ¯\_(ツ)_/¯. Tai koks sprendimas - visus tiesiog paleist ir atvert sieną?
by Phect
12 Aug 2019, 15:02
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

hippo wrote: 12 Aug 2019, 12:52Nuostabu jau vien tai, kad vienas iš rimčiausių jų kandidatų yra iš istorijos šiukšlyno ištrauktas ir į pampersą myžantis komunistuojantis senolis.
Bbž, ką reiškia tavo „vienas iš rimčiausių jų kandidatų“, bet iš to viso durnių legiono Bernie reitingai yra patys žemiausi. Realiai neturi jos jokių šansų nominacijos gaut.
Scientist wrote: 12 Aug 2019, 14:54Trumpas gautų į klyną praktiškai nuo visų pagrindinių demokratų kandidatų, įskaitant progresyvius puspročius.
Praktiškai prieš nei vieną h2h nerinktų daugiau 41% (+- netoli jo approval ratingo) vien dėl to, kad A) net puspročiai amerikiečiai pradeda (pagaliau) suprast, kad bet koks progresyvus pusprotis ar tiesiog suplyšęs guminis Crocsas vis tiek yra n kartų protingesnis už Trumpą
1. H2H yra visiškai px. Svarbiausias dalykas yra swing states.
2. Kaip Hippo teisingai pastebėjo, jau vien tai, kad Biden'as yra labiausiai moderate iš visos tos krūvos, pasako viską. Demai tiesiog įjungę visišką "there are no brakes on the r̶a̶p̶e̶ hard left train“.
3. Ir taip besielgdami (žr. 2 punktą), t. y. bandydami viduj suvalgyti Biden'ą, demai visiškai šaudo sau į kojas. Neįsivaizduoju situacijos, kuomet tokie kosmonautai kaip AOC, Harris ar Booker laimi prieš Trump, ant tokios ekonomikos važiuojantį. Bet toks demų elgesys visiškai nestebina. Nes realiai prieš Trumpą 2016 būtų laimėjęs ir suplyšęs croxas, tik problema tame, kad Clinton yra blogesnis ir labiau nekenčiamas personažas už suplyšusį croxą.


Į TEMĄ: Pokalbis su Bernie geras. These are not radical ideas, Joe!
by Phect
21 Mar 2019, 21:58
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Nežinau, kodėl anksčiau to nedariau, bet pradėjau klausyt That Peter Crouch podcast. Kai pavargsit nuo rimtų temų, žiauriai linksmas podcastas. Atrodė, kad Crouchie labiau mėgt neįmanoma, bet šitame pod'e visiškai atsiskleidžia. Ir yra toks, kaip kad įsivaizduojam, kad yra.
by Phect
03 Mar 2019, 11:05
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Gerai susiklausė pokalbis.

by Phect
01 Mar 2019, 16:12
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Pas Vadimą Zizą irgi ateina panašus spektras žmonių.
by Phect
05 Feb 2019, 21:16
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Tommy wrote: 05 Feb 2019, 20:55 Kai prieš porą metų atradau Carlino laidas, į pusfabrikačių mitybos racioną sparčiai pats to nepastebėdamas įtraukiau visokių ilgai pagaminti trunkančių patiekalų receptų, indai visada suplauti, o tie keli marškiniai kuriuos turiu - išlyginti. Va kokio gerumo jo podcastas.

Tik liūdna, jog naujausių laidų reik po pusmetį laukti.

Ai dar rekomenduoju Carlino Common Sense podcastą.
Same. Net į darbą pradėjau viešu transportu važinėti, kad papildomas 20 min. ryte ir vakare skirti galėčiau.
by Phect
05 Feb 2019, 13:16
Forum: Laisvas kampas
Topic: Podkastai
Replies: 94
Views: 52661

Podkastai

Neseniai pradėjau klausyti Dan Carlin podcastų serijos Hardcore History. Tikrai galiu rekomenduot.

Šiai dienai esu perklausęs:
- Celtic Holocaust - apie Cezario karus prieš galus ir kitas keltų gentis, tų genčių (gauls, averni, helvetii, haedui, etc.) tarpusavio konfliktus, sąjungas, tų Cezario užkariavimų priežastis, tikslus, pasekmes, Romos politines intrigas, paties Cezario ambicijas, žymius jo generolus tuose karuose, naudotas taktikas, ginkluotę ir pan.
- Destroyer of Worlds - apie branduolinį ginklą. Nuo sukūrimo ir panaudojimo iki šaltojo karo pabaigos, aptariama WWII pabaiga, aptariamas Korėjos karas, paliečiama Vietnamo tema, išsamiai aptariama Kubos krizė (pats pikas - net padieniui) bei Šaltasis karas, branduolinio ginklavimosi varžybos, nagrinėjama įtampa tarp Rytų ir Vakarų, atskirų JAV ir Rusijos prezidentų požiūris, asmeninės savybės, priimti sprendimai, etc.
- King of Kings (yra III dalys, dabar įpusėjau II-ąją) - Babilonas, Asirija, Persija - iškiliausios asmenybės, valdymo stiliai, karai, laimėjimai, svarbiausi įvykiai, etc.

Podcastuose remiamasi įvairių autorių - nuo Herodoto iki šių dienų istorikų - darbais, pateikiamas paties autoriaus vertinimas, įvykių tikėtinumas ir pan. Klausytojui bandoma perteikti (ir IMO, autoriui tai puikiai pavyksta) ir „nupiešti“ vaizdą, koks jausmas buvo gyventi tuo laikotarpiu, išgyventi aptariamus įvykius, kokios mintys turėjo/galėjo suktis aptariamų asmenybių galvose, kokie buvo jų tikslai. Tai nėra sausas faktų birbenimas, bet priešingai - kiekvienas podcastas - lyg nuosekli, free flowing pasakojama istorija, apimanti tam tikrą laikotarpį ir paskaninama įvairių autorių (įskaitant ir senovės istorikus) citatomis, pasakojimais (kai kurie biški overhyped, primena filmų scenarijus, bet pats autorius tose vietose visuomet akcentuoja, kad tai reikėtų priimti with a pinch of salt).

Kol kas very nice, labai kabina. Dalis podcastų nemokami, dalis mokami. Vieno podcasto trukmė 4–6 valandos.

https://www.dancarlin.com/hardcore-history-series/

Yra Spotify bei iTunes.