Topic: [United] English Premier League 20/21
Views: 235545

[United] English Premier League 20/21

Tommy wrote: 06 May 2021, 12:15
velnes wrote: 06 May 2021, 12:11
Tommy wrote: 06 May 2021, 11:59 Liverpoolis perkeltas į 05.13, kai prieš tai 05.11 bus rungtynės prieš Lesterio Miestą. O tada dar prieš lapes bus Aston Villa 05.09. :violin: :auto-ambulance:
nu dabar jau tikrai išleisim Phil Jones :handgestures-fingerscrossed:
Jaučiu visas 15 minučių iki traumos su madridistos ašara sėdėčiau.
FTFY
by aBil
16 Mar 2021, 11:29

Wat Wat wrote: 15 Mar 2021, 20:15 Tai Oles viena is pagrindiniu bedu, kad beveik nedaro keitimu. Tu rasei, kad kazkas skundziasi kad jis daro keitimus.
Aš skundžiausi, kad padaro keitimus, kur išleidžia vietoj puolėjų/saugų gynėjus ir tada visi apsišikę sėdi savo aikštės pusėj, kol galų gale prasileidžia įvartį vis tiek.
by aBil
15 Mar 2021, 16:48

ramzis wrote: 15 Mar 2021, 16:33
aBil wrote: 14 Mar 2021, 22:33 Pagal žanro klasiką dabar turėtume laikyt 1-0 iki kokios 75'. Tada keli gynybiniai keitimai ir pasileidžiam po standarto paskutinėm minutėm.
aBil wrote: 15 Mar 2021, 11:44 Ketvirtadienį prieš Milaną tuos pačius žaidėjus vėl droš 90 minučių.
Keičia - blogai, nekeičia - blogai. Aka visad blogai.
Tikroji žanro klasika.
Tai keitimai keitimams nelygu. Blogai, kai vietoj puolėjų ar saugų pradeda leist gynėjus ir galų gale sulindę į gynybą vis tiek praleidžia.
by aBil
15 Mar 2021, 11:44

Ketvirtadienį prieš Milaną tuos pačius žaidėjus vėl droš 90 minučių.

22 Feb 2021, 14:03

fun43 wrote: 21 Feb 2021, 23:55 Aš jau ne pirmą kartą matau, kad šitą lentą kilnoja trenerių štabo nariai.
Nebus susiję su covidu kažin? :think:
by aBil
03 Feb 2021, 13:42

Daktaro sprendimų priėmimas jau nemažai diskutuotas ir nežiūrint į statsus vis dar atrodo didelis minusas. Assistų galėtų turėt gerokai daugiau, jeigu kai kuriose situacijose nebandytų būt prime Ronaldo.
by aBil
02 Feb 2021, 23:11

Nu taip antram kėliny reiktų leisti pailsėti Bruno, Rashfordui ir gal awb arba slabheadui. Bet žinant Ole, tai tikriausiai taip nebus.
by aBil
02 Feb 2021, 22:37

Įdomu, ar Furis labiau nekenčia Bruno, ar Wat Wat wanpadkato.
by aBil
28 Jan 2021, 00:11

Eilinį kartą pasitvirtino, kad nemokam prieš autobusą niekaip.
by aBil
27 Jan 2021, 23:12

Visiški šūdai ir myžalai. Sunkiai matau, kaip pramuš tuos aštuonis besiginančius, kai net perdavimų nesugeba atlikt final third.
by aBil
12 Jan 2021, 22:50

Kas nors galit man paaiškinti, kodėl Shaw geltona po VAR ir teisėjo paties peržiūros ekrane, jei pirma spyrė į kamuolį?

Tommy wrote: 16 Dec 2020, 12:02
Taigi, prieš kardus duočiau visokiems Pogba, Williamsams, Matičiams žaisti ir svarbiausia ilsinčiau nuo kojų nusivariusį AWB, Bruno, Rashfordą ir kokį Fredą.
Tai ryt visi šitie starte. :D

Įtariu, kad galų gale vėl pasieksim tokią stadiją, kaip praėjusio sezono gale, kai nieko nebesugebėsim aikštėj nuveikti, nes Bruno bus tiesiog miręs, o be jo ne kažką.
Kai po lockdowno atsidarius lygai rezultatai buvo 6 pergalės ir 3 lygiosios, o patekimas į top4 išplėštas paskutinėse rungtynėse, tai sakyčiau biškį overreactinate, kolega.
Prakišt Sevillijai jau darosi #nebegeda.
Chelsiui irgi.
Aš tai sakyčiau netaupom vyrų, ir Williamsus su Maticiais paliekam Carling cupui.
Nesiginčysiu, bet jeigu dabar kažkaip panašiai smigs rezultatai ne keliom rungtynėm likus, o ~pusei sezono, tai nebūtų gerai.
by aBil
16 Dec 2020, 13:07

by aBil
05 Dec 2020, 21:30

fun43 wrote: 05 Dec 2020, 21:24 MUsų išvykų forma teikia vilčių ir antradieniui.
Tik ką darysim, jeigu tie nenorės mušt pirmi?
Marsialis kals į savus.
by aBil
19 Oct 2020, 12:01

Atmetus pirmą praėjusio sezono mėnesį, tai Jamesas visiškai tuščia vieta. Jau iš tikrųjų geriau kokiam vaikui duotų palakstyt.