Search found 131 matches

by T-Wolves
18 Apr 2019, 12:58
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Keletas puikų Saliba žaidimo epizodų iš rungtynių vs Bordeaux.

Auga rimtas žaidėjas.
by T-Wolves
14 Apr 2019, 20:36
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


:madridista:
by T-Wolves
14 Apr 2019, 20:21
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

FT 3-0
Rezultatas puikus, žaidimas nelabai. Nors nupaišyta buvo 4-2-3-1, bet žaidėme 3-4-3. Pirmas kėlinys tikrai nekokybiškas buvo. Niekaip neužvaldėme aikštės vidurio, o Bordeaux 5 gynėjų linija žiauriai tanki buvo. Smūgiu buvo, bet nieko itin pavojingo prie Costil vartų. Patys irgi neblogai tvarkėmės savo aikštės pusėje. Antrą kėlinį pradėjome panašiai, bet sėkmė buvo mūsų pusėje. Palencia sužaidė baudos aikštelėje ranka ir pradžioje atrodė, kad neužfiksavo nei teisėjas, nei VAR. Visgi, po kokių dviejų minučių, teisėjas nuėjo peržiūrėti ir pastatė 11m. baudinį. Khazri realizavo ir taip įmušė savo pirmąjį įvartį nuo sausio rungtynių su OM. Įvartis suteikė daugiau pasitikėjimo, bet žaidimas labai geresnis nepasidarė. Dar vieno standarto, šįkart kampinio metu, Khazri pakabintą balioną realizavo Debuchy. Prie 2-0 jautėsi, kad rungtynių nebe paleisime. Pačioje rungtynių pabaigoje dar vienas kampinis, bet šįkart įžaidėme ir Polomat aštrus pasas surado Debuchy, o šis uždarė rungtynes įsirašydamas dublį.
Gynyboje šiandien visi sužaidė tikrai geras rungtynes. Ruffier darbo beveik neturėjo, o centro gynėjai tvarkėsi su viskuo, kad artėdavo link vartų. Perrin stipriai geresnis žaidėjas 3 CB linijoje, o Saliba šiandien buvo tiesiog nepakartojamas. Aš negaliu patikėti, su kokiu ramumu žaidžia šis 17-etis. Technika fantastiška. Man atrodo akivaizdu, kad toliau turėtų žaisti vietoj Subotič. Debuchy šiandien priminė praėjusio sezono save. Daug jungėsi į puolimą, įmušė du įvarčius. Nordin wing-backu žaist sekėsi šiaip sau, bet turėjo neblogų epizodų. Cabella-M'Vila duetas nelabai žiūrėjosi. Yann šiandien sunkiai sekėsi kontroliuoti rungtynių tempą, o Cabella tradiciškai darė nemažai klaidų, bet galėjo įmušti įvartį. Berič praktiškai nepastebimas. Hamouma buvo pakankamai aktyvus, bet pritrūko kokybės paskutiniam atakos trečdalyje. Khazri, nors įmušė ir atliko rez. perdavimą, nebuvo toks, kokį matėme pirmoje sezono dalyje.
Pasigerinome įvarčių santykį, grįžome į ketvirtą vietą, o iki OL liko tik 3 taškai. Puikus savaitgalis. Tribūnose buvo užfiksuoti Bayal Sall ir Tremoulinas. :handgestures-thumbup:

Khazri baudinys:

Debuchy pirmas:

Debuchy antras:
by T-Wolves
14 Apr 2019, 17:19
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Gasset eina all in. Vienas atraminis ir 5 atakuojančio plano žaidėjai. Mldc. Subotič net ant suolo nėra, starte Saliba.

by T-Wolves
14 Apr 2019, 13:49
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Image AS Saint-Etienne - FC Girondins de Bordeaux Image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Ruddy Buquet
Data: sekmadienis; balandžio 14d; 18:00 LT laiku.
32 turas


Po ne visai sėkmingos išvykos į Amiens, galimybė reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje. Atvažiuoja komanda prieš kurią laimėti itin norisi. Bordeaux pernai nukalė mus 1-3 namie ir nubraukė mūsų šansus žaisti Europoje, užimdami tą vietą patys. Šį sezoną Bordo gavome 3-2 vienose prasčiausiai suteisėjautų sezono rungtynių. Taip kad laikas patiems palikti juos su 0 taškų. Sezono eigoje ten pasikeitė savininkai ir atėjo amerikiečiai. Akvitanai taip pat jau du kartus keitė trenerį. Sezoną pradėjo Poyet, bet greitai darbo neteko ir stojo Ricardo. Kadangi šį sezoną rezultatai nekokie ir Europa nekvepia, brazilas buvo atleistas ir kovo pradžioje į jo vietą stojo Paulo Sousa. Su pastaruoju Bordeaux dar nepralaimėjo. Nebus šiandien pas juos Pablo, Jovanovič, Sankhare, Tchouaméni, Kalu, De Preville ir Cornelius.
Gasset kalbėjo, kad tikslas laimėti visas likusias rungtynes namie. 62 taškų Europai turėtų užtekti. Aišku padaryti lengva nebus, nes dar konkurentai laukia dėl Europos namie. Nežais šiandien Vada, kuris yra išsinuomotas būtent iš Bordeaux. Nuomos sąlygos prieš buvusį klubą žaisti neleidžia. Gerai, kad pasveiko Ait-Bennasser. Pasveiko ir Salibur, bet anas ilgai nežaidė, tai buvo išsiųstas į rezervus žaidimo ritmui atgauti. Sudėtis nuo tos, kuri buvo vs Amiens, neturėtų skirtis, išskyrus, kad Vada pakeis Bennasser.
Sousa vyrukai praėjusiame ture 2-0 įveikė OM, tai rungtynės šiandien tikrai bus sudėtingos. Forma mūsų irgi šiaip sau, bet namie nieko kito, kaip 3 taškų, sau leisti negalime. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 16.Stéphane RUFFIER; 30.Jessy MOULIN; 50.Stefan BAJIC.
Gynėjai: 3.Pierre-Yves POLOMAT; 4.William SALIBA; 5.Timothée KOLODZIEJCZAK; 24.Loïc PERRIN; 26.Mathieu DEBUCHY; 28.Neven SUBOTIC.
Saugai: 6.Yann M'VILA; 7.Rémy CABELLA; 8.Youssef AÏT BENNASSER; Kenny ROCHA.
Puolėjai: 9.Loïs DIONY; 10.Wahbi KHAZRI; 18.Arnaud NORDIN; 21.Romain HAMOUMA; 27.Robert BERIC; Charles ABI; Lamine GHEZALI

Prognozuojamos startinės sudėtys:
ASSE: Ruffier - Debuchy, Perrin, Subotič, Kolo - Ait-Bennasser, M'Vila - Nordin, Cabella, Khazri - Berič.
FCGB: Costil - Sabaly, Kounde, Cissokho, Poundje - Plašil, Otavio, Basič - Kamano, Briand, Karamoh.
by T-Wolves
07 Apr 2019, 00:12
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

FT 2-2
Rungtynės baigėsi prieš daugiau nei valandą, bet emocijų dar pilna. Neaišku ar čia džiaugtis, kad paskutinę minutę palyginom, ar liūdėt, kad 60min turėdami kiekybinę persvarą nesugebėjom laimėti, o dar ir gelbėtis turėjom paskutiniu rungtynių smūgiu. Sakykim 1 taškas išvykoje nėra blogas rezultatas, bet atsižvelgus į aplinkybes, privalėjom išvažiuoti su 3 taškais. Progų buvo, bet šiaip iki 85min kokios neatrodė, kad 11vs10 žaidžiam. Per daug naivūs ir netikslūs, o gynyboje darėm viską, kad nelaimėtume.
Individualiai, tai Ruffier gelbėjo, kur galėjo. Perrin su Subotič sužaidė prastas rungtynes. Serbas vėl tik per teisėjo malonę liko aikštėje, o vėliau buvo paaukotas dėl puolimo. Manau pakankamai prisižiūrėjome visi ir laikas Saliba duot žaist, o Subo padėkoti už servisą bei vasarą paleisti. Kolo įmušė įvartį, bet kaip left-back'as pakankamai retai jungėsi į puolimą. Debuchy jungėsi dažnai, bet neproduktyviai. M'Vila su Vada žiūrėjosi pakankamai neblogai. Nordin nebuvo pastebimas, bet uždirbo Lefort raudoną. Berič dukart pataikė į vartų konstrukciją, bet bendrai labai vargo su Amiens gynėjais. Khazri asistavo dukart, bet rungtynės buvo blankokos. Cabella iki to lemiamo įvarčio buvo visiškas šūdas. Hamouma, Diony išėję po keitimo nepridėjo nieko.
Galėjom atsiplėšti 4 taškai nuo OM ir 4 taškais priartėti prie OL. Gurtner, vartų konstrukcija, patys šiandien save baudėm. Amiens davė kovą, bet faktas, kad privalėjome sužaisti geriau ir paimti 3 taškus.

Kolo muša po kampinio:

Ruffier kosminis save

Konate lygina:

Cabella neišnaudoja šanso:

Lefort raudona:

Štanga nr. 1

Štanga nr. 2

Štanga nr. 3

Cabella išlyginamasis:
by T-Wolves
06 Apr 2019, 20:20
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Liekam prie keturių gynėjų, Polomat sėda ant suolo, Vada-M'Vila poroje, o Khazri starte Hamouma sąskaita. Gera sudėtis, bet Perrin ir Subotič duetas verčia nerimauti dėl greičio.

by T-Wolves
06 Apr 2019, 19:43
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Image Amiens SC - AS Saint-Etienne Image

Stadionas: Stade Credit Agricole de la Licorne
Teisėjas: Eric Wattellier
Data: šeštadienis; balandžio 6d; 21:00 LT laiku.
31 turas


Važiuojam į Amiens, kur bandysime pratęsti pergalių seriją ir sustiprinti pozicijas kovoje dėl Europos. Varžovo tikslai visai kiti. Ilgą laiką Amiens buvo iškritimo zonoje, bet dabar 5 iš eilės nepralaimėtos rungtynės, surinkti 9 taškai ir Amiens yra 17. Saugūs jaustis dar tikrai negali, bet atstumas iki iškritimo zonos bent per pora varžovų pergalių. Labai tarptautinėje žaidėjų atžvilgiu komandoje, šiandien nebus gan sėkmingai paskutiniu metu žaidusio Sehrou Guirassy, vieno iš atakos lyderių iraniečio Saman Ghoddos ir buvusio ASSE žaidėjo Mathieu Bodmer.
Po sunkios pergalės prieš Nimes į rikiuotę sugrįžo Khazri ir Perrin. Nesunkią traumą patyręs yra Ait-Bennasser, tai šiandien startuos Vada. Toliau žaisti negali Salibur. Bus įdomu pamatyti, kokią sudėtį šiandien pasirinks Gasset. Galbūt bus grįžtama prie 3 CB linijos. Kitu atveju Polomat sės ant suolo, o Kolo žais kairėje. Khazri irgi prognozuojamas startas, bet tikiuosi ne Berič sąskaita. Slovėnas nenusipelnė sėst ant suolo, kai muša bankes dvi rungtynes iš eilės.
Marselis vakar suklupo, tai proga šiek tiek atitrūkti ir sustiprinti 4 vietą. Amiens išvykoje pakankamai rimtas varžovas, tai šiandien klampios ir sunkios rungtynės nusimato. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: Ruffier, Moulin, Vermot.
Gynėjai: Perrin, Debuchy, Kolodziejczak, Saliba, Polomat, Subotic.
Saugai: M'Vila, Vada, Rocha-Santos, Benkhedim, Cabella.
Puolėjai: Beric, Diony, Abi, Khazri, Hamouma, Nordin.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
ASC: Gurtner - Krafth, Gouano, Lefort, Pieters - Monconduit, Blin - Gnahore, Mendoza - Konate, Timite.
ASSE: Ruffier - Debuchy, Perrin, Subotič, Kolo - Vada, M'Vila - Hamouma, Cabella, Nordin - Khazri.
by T-Wolves
01 Apr 2019, 23:59
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

FT 2-1
Nu nafik kiek nervų kainavo šitos rungtynės. Visų pirma, tai norisi pagirti Nimes. Pasinaudojo mūsų klaida ir 2min pelnė įvartį, taip iš esmės sugriovę mūsų žaidimo planą ir išmušę ASSE iš vėžių rungtynių pradžioje. Visas rungtynes kūrė progas ir turėtų būti labai nepatenkinti rungtynių baigtimi. Visų antra, tai teisėjas šį kartą buvo Les Verts pusėje. Dar pirmajame kėlinyje teisėjas pagailėjo Debuchy ir neskyrė antros geltonos kortelės. Subotič kung-fu smūgis į Bozok baudos aikštelėje taip pat liuosai galėjo pasibaigti 11m. baudiniu. Antrojo mūsų įvarčio metu reikėjo dėkoti VAR, kad peržiūrėjo neteisingai užfiksuotą nuošalę. Tačiau, toje atakoje, prieš Vada perduodant kamuolį Berič, kamuolys į outą išlėkė nuo Debuchy kojos, ne Nimes žaidėjo. 3 itin svarbūs epizodai, kurie šįkart sušvilpti mūsų naudai ir lėmė tuos 3 taškus.
Labai atviros rungtynės. Daug progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda. Klaidų per abi komandas taip pat nemažai. 2/3 įvarčių pelnyti būtent po klaidų. Nepatiko man šiandien visa gynybos linija, išskyrus daug kartų gelbėjusį Ruffier. Prastos rungtynės ir mūsų centro saugų duetui. Tiesiog per dažnai Nimes užvaldydavo situacija aikštėje bei niekaip ilgesniais etapais mums nepavykdavo kontroliuoti kamuolio. Puolime tikrai veržlus ir aktyvus buvo Nordin. Gaila nepasinaudojo turėtais šansais. Nesupratau keitimo jo į Diony, kuris išbėgęs nieko nepademonstravo. Cabella, nepaisant dailaus įvarčio, vėl pilną repertuarą netikslių perdavimų bei prastų sprendimų pademonstravo. Nežinau, ką su juo daryti. Berič visas rungtynes vargo, bet vėl decisive. Nelengvos rungtynės ir Hamouma. Solidžiai po keitimo atrodė Vada ir puikų perdavimą slovėnui atliko.
Kylam į ketvirtą vietą. Nenusipelnėm šiandien 3 taškų, bet kažkada ir mums su teisėjavimu turėjo pasisekti. Kitose rungtynėse jau turėsime Khazri, kuris tikiuosi po ilgesnės pauzės ir apsigydęs traumeles, demonstruos panašią formą, kaip pirmoje sezono dalyje. Na ir labai norėčiau, kad Saliba pasodintų arba Subotič arba Polomat ant suolo.

Bobicho įvartis:

Nordin proga:

Cabella naudojasi Ferri klaida ir permeta Bernardoni:

Debuchy pataiko į virpstą:

Ruffier atremia Bobichon smūgį:

Kolo klaida ir Ruffier gelbėja:

Nordin vėl neįveikia Bernardoni:

Nimes išbėga 4vs2, bet somehow išsigelbėjame:

Bouanga patikrina Ruffier iš toli:

Bozok kala į skersinį:

Galimai 11m. į mūsų vartus:

Berič įvartis:

Ruffier vėl gelbėja nuo Bouanga:
by T-Wolves
01 Apr 2019, 20:44
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Niekaip nesuprantu, kodėl Saliba niekaip negauna starto CB. Idealiai šiandien dėliotusi.

by T-Wolves
01 Apr 2019, 14:25
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Image AS Saint-Etienne - Nimes Olympique Image

Stadionas: Stade Geffroy-Guichard
Teisėjas: Karim Abed
Data: pirmadienis; balandžio 1d; 21:30 LT laiku.
30 turas


Dėl geltonųjų liemenių protestų buvo nuspręsta rungtynes nukelti iš sekmadienio į pirmadienio vakarą. Tokiam sprendimui labai priešinosi klubo valdžia ir fanai, bet nepasitenkinimas nebuvo išgirstas. Neatsimenu, kada L1 rungtynes ASSE yra žaidusi pirmadienį.
Atvažiuoja Nimes. Su pastaraisiais šį sezoną žaidėme du kartus. Lygoje rungtynės baigėsi 1-1, o taurėje pagrindinis laikas taip pat 1-1, bet po baudinių pasikrovėm. Tai pats laikas būtų kroksus nugalėti. Sezonas jiems tikrai neblogas. Tik sugrįžus į Ligue 1 pozicija lentelės viduryje turėtų tenkinti. Nebus pas juos suspenduoto Loic Landre bei traumuoto Sofiane Alakouch.
Rinktinių pertrauka buvo proga apsigydyti traumas ir pasiruošti paskutiniam spurtui. Į rikiuotę grįžta Diony ir Debuchy. Vis dar traumuoti Perrin su Salibur. Iki sezono galo tikrai neturėsime KMP su Silva. Khazri suspenduotas, bet kaip suprantu, turi jis mini traumelę, dėl kurios nežaidė už Tunisą ir kuri bendrai jau kuris laikas įtakojo prastą jo formą. Spėju, kad šiandien pamatysime panašią sudėtį, kaip rungtynėse su Caen. Gynyboje tiktais Debuchy užims RB poziciją, o Saliba pasistums į centrą, taip pastumdamas Kolo į LB. Gasset vėl registravo aibę jaunimo. Registruoti Rocha, Benkhedim, Ghezali, Abi ir Gueye.
OM pabarstė taškų, tai proga šokti atgal į ketvirtą vietą. Negalime sau leisti klysti namuose ir privalome pasiimti pergalę. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 1.Théo VERMOT; 16.Stéphane RUFFIER; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 3.Pierre-Yves POLOMAT; 4.William SALIBA; 5.Timothée KOLODZIEJCZAK; 26.Mathieu DEBUCHY; 28.Neven SUBOTIC.
Saugai: 6.Yann M'VILA; 7.Rémy CABELLA; 8.Youssef AÏT BENNASSER; 23.Valentin VADA; Bilal BENKHEDIM; Kenny ROCHA-SANTOS.
Puolėjai: 9.Loïs DIONY; 13. Makhtar GUEYE; 18.Arnaud NORDIN; 21.Romain HAMOUMA; 27.Robert BERIC; Charles ABI; Lamine GHEZALI.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
ASSE: Ruffier - Debuchy, Saliba, Subotič, Kolo - Ait-Bennasser, M'Vila - Hamouma, Cabella, Nordin - Berič.
NO: Bernardoni - Paquiez, Briancon, Lybohy, Maouassa - Ferri, Savanier, Valls - Ripart, Alioui, Bouanga.
by T-Wolves
18 Mar 2019, 10:52
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Hamouma, Berič ir Gasset L'Equipe savaitės komandoje:
by T-Wolves
17 Mar 2019, 01:47
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Trumpai tariant, tai paprašė nustoti kritikuoti žaidėjus ir tiesiog ramiai bei šiltai žiūrėti futbolą per tv.
Cabella jau kuris laikas šūdinoje formoje. End producto beveik jokio. Net ir su Caen begalė netikslių pasų. Nieko keisto, kad gauna lazdų nuo sirgalių. Nelabai gražu siūlyti žiūrėti per tv ir tylėti, kai gauni tokią algą, o žaidi prastai beveik visą sezoną. Reakcijos kol kas tik neigiamos į šitą tweetą.
by T-Wolves
16 Mar 2019, 23:27
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

FT 0-5
Visų pirma, tai Caen yra turbūt blogiausia komanda, prieš kokią mes žaidėme šį sezoną. Nežinau, kaip PSG taip vargo su jais, bet šiandien tai nuo pirmos iki paskutinės minutės demonstravo tragišką futbolą. Panašu, kad teks sugrįžt į Ligue 2.
Kalbant apie ASSE, tai šiandien tikrai pasinaudojome galimybe, kad varžovai leido žaisti futbolą ir gynyboje buvo labai atviri. Hamouma išėjo su įvarčiu ir dviem rez. perdavimais. D'Ornano stadionas jam plojo, kai paliko aikštę. Labai smagu, kad pasižymėjo Berič. Tikiuosi prasilauš ir iki sezono pabaigos įvarčių bus daugiau. Nordin puikiai savo šansą išnaudojo. Gasset suteikė progą Ghezali ir Gueye, o pirmasis atsidėkojo savo pirmuoju įvarčiu Ligue 1. Ghezali atrodo tikrai įdomus žaidėjas. Techniškas, pakankamai greitas, mato aikštę. Vada užbaigė Caen prievartavimą su sau asmeniškai taip pat labai svarbiu įvarčiu. Saliba šiandien patiko. Gan užtikrintai gynėsi ir buvo pasijungimų į puolimą. Labai norėčiau, kad nuo kito sezono jis pagrindinis CB būtų. Akivaizdus talentas su puikiais duomenimis. Net Polomat, kaip lavonas neatrodė šiandien. Centro saugai ir centro gynėjai užtikrintai ir be nesąmonių. Kaip ir Ruffier.
Pasitikėjimui pergalė be proto svarbi. Jeigu nesugebam apsilošti Top 4 komandų, tai turim laimėti prieš visus kitus, kad grįžtume į Europą. Kol kas atrodo tai pavyksta padaryti. Dabar rinktinių pertrauka, tai bus proga išsilaižyti žaizdas ir pasiruošti svarbiausiai likusiai sezono daliai. Allez Les Verts!

Hamouma įvartis:

Berič įvartis:

Nordin įvartis + celebration:


Ghezali įvartis:

Vada įvartis:
by T-Wolves
16 Mar 2019, 20:07
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Viskas kaip ir prognozuota.

by T-Wolves
16 Mar 2019, 14:23
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Image SM Caen - AS Saint-Etienne Image

Stadionas: Stade Michel D'Ornano
Teisėjas: Florent Batta
Data: šeštadienis; kovo 16d; 21:00 LT laiku
29 turas


Praėjusį savaitgalį teko šiek tiek pailsėti nuo ASSE. Pralaimėjimo 0-1 namie prieš Lille, praleidus 87min, o vėliau rungtynes pabaigus be raudonas korteles gavusių Debuchy, Khazri ir Gasset, nemačiau bei dėl to džiaugiuosi. Vaizdelis, kaip suprantu, buvo visiškas gaidys. Prieš derbį kalba ėjo apie trečią vietą ir kovą dėl ČL, o dabar duok dieve 5 vietą būtų gerai užimti bei grįžti į Europą. Traumos, visiškame dugne esantis Khazri, kitų žaidėjų negebėjimas step-upinti, susenus bei paskui varžovus nespėjanti gynyba. Gasset irgi atrodo nebelabai žino, kaip čia komandą prikelti.
Šiandienos varžovas Caen kovoja dėl išlikimo. Užima 19 vietą, paskutinė pergalė dar 2018m. pabaigoje. Problemų atrodo dar daugiau nei pas mus, bet visi žino, ką reiškia komanda kovojanti dėl išlikimo sezono pabaigoje. PSG vos vos pergalę ištempė prieš juos, o prieš Rennes mušė pirmieji ir tik pradėję žaisti mažumoje, prasileido visus įvarčius. Nebus šiandien pas juos suspenduotų Armougom, Ninga, o traumuotas Bammou. Grįžta Djiku, Imorou, Guilbert.
Be jau minėtų suspenduotų Khazri ir Debuchy, dėl traumų šiandien neturėsime Perrin, Diony, Salibur ir aišku iki sezono galo traumuotų KMP bei Silva. Labai įdomu, kokią gynybos liniją ir kokią taktiką šiandien pasirinks Gasset. Alternatyvos gynyboje labai ribotos. Saugų linijoje greičiausiai nebus netikėtumų, o puolime taip pat variantų labai nedaug. Gasset šiandien registravo aibę jaunimo. Panos, Rocha, Gueye, Abi, Ghezali. Tikiuosi šansų gaus.
Paskutiniu metu žaidimas labai nuvilia. Akivaizdžiai komanda praradusi pasitikėjimą savimi, o kas įvyksta su mumis, kai žaidžiame prieš rimtesnes komandas, neįmanoma suvokti. Nepaisant netekčių, tai šiandien privalomi 3 taškai. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 1. Théo VERMOT; 16. Stéphane RUFFIER; 30. Jessy MOULIN.
Gynėjai: 3. Pierre-Yves POLOMAT; 4. William SALIBA; 5. Timothée KOLODZIEJCZAK; 28. Neven SUBOTIC; Mickaël PANOS.
Sauai: 6. Yann M'VILA; 7. Rémy CABELLA; 8. Youssef AÏT BENNASSER; 23. Valentin VADA; Kenny ROCHA.
Puolėjai:13. Makhtar Gueye; 18. Arnaud NORDIN; 21. Romain HAMOUMA; 27. Robert BERIC; Charles ABI; Lamine GHEZALI.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
SMC: Samba - Genevois, Gradit, Djiku, Imorou - Guilbert, Khaoui, Diomande, Fajr, Joseph - Crivelli.
ASSE: Ruffier - Saliba, Subotič, Kolo, Polomat - Ait-Bannasser, M'Vila - Hamouma, Cabella, Nordin - Berič.
by T-Wolves
04 Mar 2019, 21:31
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Laikas parodys. Bent jau tiek, kad po savaitgalio būsim sužaidę su PSG, Lille, OL, OM, Rennes, Strasbourg. Iš 11 rungtynių, 6 namie.
by T-Wolves
04 Mar 2019, 00:27
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

FT 2-0
Eik tu sau kaip blogai. Turbūt prasčiausias šio sezono pasirodymas. Ant tiek negyva komanda, kad jau šiek tiek antram kėliniui įsibėgėjus matėsi, kad nieko čia nebus ir skaičiavau minutes kada čia tos rungtynės pasibaigs. Galutinai subliuško bet kokie šansai kautis dėl ČL, o ir dėl Europos kova bus tikrai žymiai sunkesnė nei vienu metu atrodė.
Vieną kėlinį žaidėm 3-5-2, kitą 4-2-3-1. Abu kėliniai buvo vienodai blogi. Su visa pagarba mūsų kapitonui, bet akivaizdu, kad nelabai jis patempia starto, kai varžovas yra iš Top 5. Šiandien pralaimėjo kovą Balotelli, kai buvo įmuštas pirmasis įvartis, buvo klaidų ir vėliau, o po pirmo kėlinio būtent jis buvo paaukotas keičiant išsidėstymą. Nieko gero negaliu pasakyti ir apie kitus gynybos žaidėjus. Net ir Ruffier pirmojo įvarčio metu galėjo pabandyti išeiti pasiimti tą kamuolį. Jeigu kažką ir galėtų patobulinti, tai išėjimus nuo linijos. M'Vila su Bennasser tik skirstė kamuolius į šonus, o apie puolimą sunku net kalbėti. Nei vieno smūgio į vartus, kur nors kiek padirbėti reikėtų Mandanda. Iki 60min aplamai net smūgio į vartų plotą nesugebėjom išbezdėti. Khazri konkrečiai nugęsęs ir daugiau rodo savo nervus nei puola vartus. Hamouma, Cabella, Berič, Diony visi non-existing buvo.
Gasset vietoje aš būčiau labai sunerimęs. Faktas, kad be KMP ir Silva, mūsų pagrindinių wing-backų ir didžiausią work rate turinčių žaidėjų, šitas 3-5-2 nebebus toks efektyvus. Debuchy su Polomat tikrai žymiai silpniau atrodo. Galima galvoti, kad neverta daryti tragedijos, visgi Velodrome 40 metų šūdai ir myžalai iš mūsų pusės, bet kai turim traumas, kurio verčia grįžti prie 4 gynėjų linijos, sveikata Debuchy neleidžia daugiau nei 75 min pažaist, Subotič-Perrin kartu neveikia, o Saliba kažkodėl Gasset nepasitiki, nors vertėtų ir puolime be Khazri gyvenimas nevyksta, tai nori nenori neramu ir dėl tos penktos vietos pasidaro. Kur rasti tų papildomų resursų likusiai itin svarbiai sezono atkarpai? Neduoda man šitas klausimas ramybės, kaip ir manau JLG.
by T-Wolves
03 Mar 2019, 21:37
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19


Hamouma ir Debuchy iškart į startą po traumų. Liekam prie 3 CB.

by T-Wolves
03 Mar 2019, 20:16
Forum: AS Saint-Etienne
Topic: [ASSE] Ligue 1 18/19
Replies: 153
Views: 10755

[ASSE] Ligue 1 18/19

Image Olympique de Marseille - AS Saint-Etienne Image

Stadionas: Orange Velodrome
Teisėjas: Clément Turpin
Data: sekmadienis; kovo 3d; 22:00 LT laiku.
27 turas


Atėjo maksimalių išbandymų metas. Šiandien Velodrome vs OM, o kitą savaitgalį namie vs Lille. Šiandien tikras sixpointeris. Susitinka lentelės kaimynai. Pergalės atveju nuo OM turėtume +5, pralaimėjimo atveju atsiliktume tašku. Bėda tame, kad prieš OM Velodrome nesame laimėję nuo 1979m. Nuo paskutinių mūsų rungtynių sausi, kai Khazri dublis išplėšė pergalę namie, Marselis atsigavo. Per paskutines ketverias rungtynes iškovoti 10 taškų. Nemažas indėlis čia yra Balotelli, kuris pasižymėjo 3 kartus per 5 rungtynes. Garcia taip pat pakeitė išsidėstymą į 4-4-2. Komandai gerai žaisti nekliudo ir dažnos Payet su Gustavo traumos. Gerai susižaidė centro gynėjų duetas Caleta-Car-Kamara. Nebus šiandien raudonos prieš Rennes gavusio Amavi, grįžta Strootman.
Traumas gavus mūsų pagrindiniams wing-back'ams, įdomu ar Gasset nesugalvos grįžti prie 4 gynėjų linijos. Kad ir kaip man nepatiktų Polomat, bet jei Debuchy sveikas, tai likčiau prie 3 CB. Perrin-Subotič duetas yra pasmerktas pražūti prieš bet kokį greitesnį puolėją. Debuchy spėjo pasveikti, kaip ir Hamouma su Vada. Nebus Salibur, bet pastarasis paskutiniu metu visai iš rotacijos iškrito. Puikus šansas už startinės sudėties pabandyti užsikabinti Nordin. Būtų gerai jei kažkuris iš puolėjų hot-streak'ą pagautų. Paskutiniu metu sausra tiek pas Khazri, tiek pas Diony.
40 metų sausra Velodrome anksčiau ar vėliau turi baigtis. Nežinau ar šį vakarą, nes OM pagavę neblogą formą, o mes be dviejų svarbių žaidėjų ir žaidžiam tikrai ne geriausią futbolą. Allez Les Verts :dance:

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 1.Théo VERMOT; 16. Stéphane RUFFIER; 30. Jessy MOULIN.
Gynėjai: 3. Pierre-Yves POLOMAT; 4. William SALIBA; 5. Timothée KOLODZIEJCZAK; 24. Loïc PERRIN; 26. Mathieu DEBUCHY; 28. Neven SUBOTIC; Mickaël PANOS.
Saugai: 6. Yann M'VILA; 7. Rémy CABELLA; 8. Youssef AÏT BENNASSER; 23. Valentin VADA.
Puolėjai: 9 .Loïs DIONY; 10. Wahbi KHAZRI; 18. Arnaud NORDIN; 21. Romain HAMOUMA; 27. Robert BERIC.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
OM: Mandanda - Sarr, Caleta-Car, Kamara, Sakai - Lopez, Gustavo - Thauvin, Ocampos - Balotelli, Germain.
ASSE: Ruffier - Perrin, Subotič, Kolo - Debuchy, Ait-Bennasser, M'Vila, Polomat - Cabella - Khazri, Diony.