Paieška rado 1 atitikmenį(ų)

falci
11 Rgp 2018, 10:42
Forumas: Arsenal FC
Tema: [AFC] Transferų naujienos ir gandai 18/19
Atsakymai: 115
Peržiūrėta: 47875

[AFC] Transferų naujienos ir gandai 18/19

Har rašė: 11 Rgp 2018, 09:35
Maverick rašė: 10 Rgp 2018, 20:38
Har rašė: 10 Rgp 2018, 20:19 Chambers nuoma tikriausiai del to jog ji nukonkuravo Holding. 4 centro gynejai yra,skaiciuojant ir Koscielny kai prisius jam achila atgal.
Bendras likusių gynėjų lygis nėra pakankamai aukštas. Nestabilus Mustafi. Du jaunuoliai Holding ir Mavropanos, ypač pastarasis visai be patirties. Sokratis, kuris yra panašaus stiliaus gynėjas kaip Mustafi. Sakykim startas bus Mustafi - Sokratis, bet nei vienas iš jų nesijaučia patogiai kaip LCB. Iki sezoninėse ten buvo statomas Sokratis, neatrodė užtikrintai, nes įpročiai yra visai kiti susiformavę per ilgus metus. Vis dar manau, kad jie abu kartu negali žaist stabiliai savaitė iš savaitės.

Mane Chambers nuoma labai nenustebino. Anam forume ir spėjau, kad vienas iš Chambers/Holding/Mavropanos bus išnuomotas. Nors šioje karjeros stadijoj, ant popieriaus, Chambers ir yra aukštesnio lygio gynėjas, labiau patyręs, bet paskutinieji du yra greitesni/agresyvesni gynėjai. Tokio profilio, kokio reikia Emery žaidimo stiliui išpildyt. Nustebino, kad nebuvo nupirktas LCB.

Į Koscielny pilną atsigavimą daug vilčių nededu. Sunki trauma, ilga reabilitacija, žaidėjas jau metuose. Prastas kortas jis laikos avo rankose.
Tokiam lygy neturetu but LCB su stipria desine koja but dideles problemos zaist kairiau. Nezinau kur borusijoj zaide Sokratis ar desiniau ar kairiau. Bet zaidejas su patirtimi neturetu ilgai trukt kol pilnai adaptuotis prie truputi pasikeitusios pozicijos (jei jis zaide RCB).

Man asmeniskai labai gaila, kad Koscielny traumuotas ir dar taip sunkiai, nes gautusi labai idomi konkurecijos kova. Seniai tokia nebuvo sukurta arsenale ties CB pozicija. Visada buvo viskas aisku kas zais. Mustafi ar Koscielny nezaisdavo tik tada jei trauma ar korteles. Siais metais panasu tas pats bus pirma sezono puse. Gaila.

Man tik nelabai patinka, kad trys pagrindiniai centro gynejai (sakykim jog Koscielny sveikas) yra 185cm. Mano akim noretusi derinio duete vienas aukstesnis (187-190) + zemesnis . Vienas kovoja dvikovose kitas viska aprenka aplink ji.
RCB ir LCB yra nemazas skirtumas, ypac jei kaire koja silpna, o Socratis tikrai negali tokia pasigirt. Statymas LCB tikriausiai uzkirstu jam kelia atlikt tuos patraukimus i prieki kuriuos karts nuo karto daro.

Socratis 186, oro dvikovose yra labai geras.