Topic: [Milan] Serie A [2023/24]
Replies: 103
Views: 37247

[Milan] Serie A [2023/24]

Camarda, tikėkimės, ties tuo nebaigs istoriją perrašinėti :handgestures-fingerscrossed: o dar ir su puolimu, tiksliau cf, nėra fontanai, tai būtų gerai užsiauginti žvėrį (koks Camarda yra jaunimo lygyje), kol Giroud išeis į pensiją :whistle:
Jei dar apie paskutines rungtynes, tai vienu pagrindiniu pergalės kalviu tapo Magic Mike, kuris buvo karštas literaliai, kaip paaiškėjo po rungtynių, žaidė karščiuodamas (39C) ir visą dieną nevalgęs :angry-screaming:

25 Jan 2023, 16:34

klounz wrote: 25 Jan 2023, 11:04 Kas čia įvyko? Pažiūrėjau tik pirmą kėlinį, nes jokių prošvaisčių nesimatė. Neatrodė, kad žaidžia lentelės kaimynės.
Labiau neatrodė, kad žaidžia Milanas, panašiau į Tauragės "Taurą" iš žaidimo ir aprangų.
O įvyko, tai ko buvo galima tikėtis, po viso ko visumos. Šūdinas vasaros mercato ir, kol kas, žiemos. Pioli po scudetto nepatapo daug geresniu strategu ir važiavimas ant to pačio arkliuko nebeveža, nesibaigianti traumų epidemija ir kone pastoviai pusė komandos lazarete. Dabar dar prisideda ir kritusi moralė bei psichologiniai dalykai (turbūt).
by Tomejus
08 Oct 2022, 20:59

:violin:
by Tomejus
08 Oct 2022, 20:35

Due zero, che goal :angry-screaming: :violin: :clap: :madridista: sacked in the morning
by Tomejus
28 Aug 2022, 01:21

Diaz sutvertas tik Ispanijos lygai, ir tai tik kokiems Sevilla max. CdK privalo žaist kiekvienas rungtynes, o Pioli tai apskritai mane nervina su naujokų žaidimų laiku kol kas :think:

Pioli on fire, Leao ballon d'Or.
Ir visiškai atskiro paminėjimo vertas MALDINI. Dieve, ačiū už šią šeimą, už šią auksinę dinastiją ir už šią legendą! Žodžiais sunku apsakyt meilę Paolo :madridista:
Ir šiaip, aš jus myliu :romance-hearteyes:
by Tomejus
15 May 2022, 21:27

Romarijas wrote: 15 May 2022, 20:52 Atmosfera Sansiro :clap: Hernandezas reidas is Maradonos Messio repertuaro :dance:
:madridista: Verkiu. Nežinau kaip verksiu, jei bus sėkmingai žengtas ir paskutinis žingsnis :madridista: Šita komanda turi kažką tokio, o kai prisimenu koks buvau skeptiškas Pioli atžvilgiu, tai norėčiau jo viešai, labai nuoširdžiai atsiprašyti. :bow-blue:
P.S. Leao paskutiniu metu žaidžia kaip vienas geriausių puolėjų pasaulyje :whistle:

by Tomejus
06 Mar 2022, 23:13

Giroud daro pusę darbo ir išveda komandą į priekį :violin: dabar lieka sunkioji dalis, atsilaikyt arba uždaryt rungtynes, ko nepavykdavo padaryt paskutiniais turais :whistle:
by Tomejus
06 Mar 2022, 21:32

Dipsiukas wrote: 06 Mar 2022, 11:59 Masyvus grajus šiandien vakare.
Taip, vienos svarbiausių sezono rungtynių. Reik tikėtis teisėjai nustos vogt mūsų taškus, o komanda taip pat žais geriau nei per paskutines kelias rungtynes :think: Startas:
by Tomejus
25 Sep 2021, 17:15

Verkiu :madridista: :madridista: :madridista:
by Tomejus
25 Sep 2021, 15:31

Ankstyvas mačas, išvyka į Speciją, nestandartinis XI, sufleruoja, kad lengva nebus ir didelė tikimybė merkt taškus. Varžovas, praėjusį sezoną jau mus nubaudęs, turbūt kokybiškiausią futbolą žaidžiantis mažas klubas, žiūrėsim, ar bus išvados padarytos po praėjusio sezono. Maldini pavardė starto sudėtyje po lygiai 4500 dienų :whistle:
by Tomejus
12 Sep 2021, 20:08

Geras pirmasis kėlinys ir 1-0 persvara. Pabaigą kiek apkartino Kessie pramazintas dar vienas pendelis :/ Tikėkimės brangiai nekainuos šis momentas.
by Tomejus
12 Sep 2021, 18:22

Pirmasis šio sezono rimtas išbandymas ir sunkaus maratono pradžia :whistle: Startinė sudėtis su Rebič smaigalyje nėra labai įkvepianti. Su Ibra nerizikuojama, Giroud ką tik pasveikęs po covid, tai dar neregistruotas.
by Tomejus
31 Aug 2021, 01:05

Tomejus wrote: 29 Aug 2021, 22:37 Komanda smaginasi prieš Cagliari namie, 4-1 po pirmo kėlinio :whistle: Tonali pagaliau deliverino :violin:
Antras kėlinys, kaip ir galima buvo tikėtis, buvo priešingas pirmajam ir rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 4-1. Giroud savo hat-tricko taip ir nesumedžiojo, bet namų debiutas su dubliu irgi šaunu. Svarbu, kad neįsimestų mūsų 9 numerio prakeiksmas.
Olivier tapo 15tu prancūzu pelniusiu įvartį už Milan, daugiau prancūzų nėra pelnę bent įvarčio jokiam kitam Serie A klube :whistle:
Ir pabaigai, Tonali ir Pirlo pirmųjų įvarčių už Milan panašumas :violin: Tikėkimės ir karjeros bus panašios, tik šį kartą su skirtinga pabaiga :whistle:
by Tomejus
29 Aug 2021, 22:37

by Tomejus
23 Aug 2021, 22:54

Dipsiukas wrote: 23 Aug 2021, 19:51 Ar chalturinsit ir sita sezona su pendeliais?
Tikiuosi dar ir daugiau gausim, nes praėjusį sezoną ne visus gavom, kuriuos turėjom.

Minimali persvara prieš 'doria, Mike Maignan žaidžia nurautai ir gal kiek per daug užtikrintai, įvarčio metu puikiai įžaidė kamuolį, ilgas ir tikslus pasas, Davide Calabria krašte susitvarko su varžovu ir Brahim Diaz lieka tik formalumai🔥 rungtynės smagios, žaidimas dar toli gražu nuo geriausio, Leao prie tokių greitų rungtynių ir kontratakų turėtų žydėti, bet mane ir toliau nuvilia :/
Brahim'o golas:
by Tomejus
23 Aug 2021, 16:57

Sezoną atidarom išvykoje prieš Sampdoria. Prognozuojama startinė sudėtis:
Maignan; Calabria, Kjaer, Tomori, Hernandez; Krunic, Tonali; Saelemaekers, Diaz, Leao; Giroud.
Bennacer nėra 100% pasiruošęs, taigi jo vietą turėtų užimti legendinis Rade Krunic :obscene-hanged: