Search found 26 matches

by The_Red_Army
10 Jun 2019, 22:47
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Su mintimi, kad Ronaldo atvaziuos paskui, tai gal kas zinot kiek daugiausiai ivarciu yra imuses vienas zaidejas per vienas rungtynes ant sintetikos tarptautinese rungtynese :?: :lol:
by The_Red_Army
10 Jun 2019, 22:22
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Toks vaizdas, kad Serbijos rinktine zaidzia taip lyg kazkas draustu pulsa iki 120 uzkelti :lol:

35 minute 3-0, ir galejo buti laisvai jau 5-0 ir daugiau, o jeigu dar sprintuotu retkarciais Serbai kazkas gal dar idomesnio butu :whistle:

Taktine schema 1-4-5 su puoleju Laukzemiu :lol: nu Laukzemis kad prieky, tai normaliai, bet tranzicija su tokia schema tai skaityk jau nebeimanoma. Nu nebent mesi ant Laukzemio uzdirbs bauda ties viduriu, pakelsi FK is ten i box'a ir imusi.
by The_Red_Army
10 Jun 2019, 12:14
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Visiskai pritariu del Laukzemio, su juom bent jau galime kabintis uz kamuoliu, o ir kiekvienas skersas, standartas kur kas pavojingesnis, reikia tik kelti kamuolius ant jo. Ivartis irgi visiskai Laukzemio nuopelnas. N kartu musu apkalbeta tema prie Jankausko buvo, kad tas zaidimas be aiskaus 9 numerio mus tik zudo, nes zaisti nemokam, o kazko nuveikti zaidziant direct stiliumi irgi neturim su kuo, tai pasuojam kol uzsipilam. Prie Jankausko karta per rungtynes spirdavo i prieki ant Spalvio ir proga, skersas ant Laukzemio ir proga, bet 97,5% laiko to nedarydavo.

Vyto pliusas ir yra atakos, bet nieko tenais stebuklingo nepadare, o gynyboje irgi naturalu neissoko auksciau bambos budamas be formos.
by The_Red_Army
07 Jun 2019, 23:33
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

velnes wrote:
07 Jun 2019, 22:30
Vaikystės herojus Miko surengė blogiausią matytą individualų pasirodymą už rinktinę. Vaitkūnas Wembley geriau sužaidė.
Na tam tikra prasme zaisti 10-tyje isejo i nauda, nes rinktine susikaupe, pradejo atsakingiau plotus dengti ir pan.

Turejom imti, nes Liuksemburg'as zaide tiesiog tragiskai antra kelini, issibarste, kvaili sprendimai, o standartu atsiveze per abu kelinius, kad wawawiwa, bet Novikovo standartu ispildymas tai :doh: Dalyje standartu net neaisku, kad jis ten maste, turi Laukzemi box'e, o kamuoli neaisku kur siuncia. Pasitaike ir vienas, kitas gerai ispildytas, bet is tiek standartu reikejo daugiau ispildyti. Golubickas karta pabande link antros pasiusti ir vos nesibaige ivarciu standartas.

Mikoliunas ir Vorobjovas atostogu pasieme, Vorobjovo atveju, tai abydna, nes anas bent bando bandyti gintis. O Serbai gavo 5 nuo Ukrainos, tai bus labai pikti ir sieks su'destroy'inti mus :whistle:
by The_Red_Army
07 Jun 2019, 21:24
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

4-4-2 vs 4-2-3-1 vel. Ne taktines schemos zaidzia, bet sitoj vietoj pranasumas pas Liuksemburga. LT rinktine po pirmu rungtyniu gavo daug kritikos, kad pernelyg pasyvus buvo, gynesi tik nuo puslankio TIPO kompaktiskai, nepresingavo ir pan. Tai nenustebsiu, kad snd bus paruostas planas buti agresyviems, presinguoti ir pan, visgi jeigu Liuksemburg'as nepasimes, tai LT lipimas ant ju jiems bus tik i nauda. Vienaip ar kitaip sudetis skirta atakuoti.
Image

Image
by The_Red_Army
02 May 2019, 00:35
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

@pauleska tave jau pakviete i Lietuvos futbolo koncepsijos pristatyma :?: Urbonas zadejo per du menesius, tiksli data geguzes 2d. :whistle:
by The_Red_Army
27 Mar 2019, 15:44
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Samir wrote:
27 Mar 2019, 15:34
Tai, jei teisingai suprantu, nori pasakyt, kad per daug atakuojančią schemą prieš mighty Liuksemburgą Urbonas išstatė? :)
Noriu pasakyti, kad pirma svarbu apsiginti, o kai ne kurie zaidzia 10-15 metru auksciau nei pavojingos erdves, tai naturalu, kad nespes grizti :confusion-shrug:

Arba perfrazuojant pagal tavo norima maniera, tai per atakuojancia zaisti antru numeriu.

Kitu rinktiniu rezultatai:
U19 du pralaimejimai 0-1 ir 0-2 Baltarusijai.
U21 nugaletas Stumbras 2-0 ir nykiose rungtynese pralaimeta Baltarusijai 0-1.
tai tarptautinej arenoj rezultatu atzvilgiu lygiosios vs Azerus buvo geriausia ka padarem :lol: Rezultatyvumas nesa stoga :lol:
by The_Red_Army
27 Mar 2019, 13:28
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Samir wrote:
27 Mar 2019, 07:42
Tai kad 4-4-1-1 yra iš esmės tas pats, kaip 4-2-3-1, tik kitaip užrašyta.
Apskritai tų išsidėstymų futbole nėra tiek daug: 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-3, 3-5-2, 3-4-3, diamondas nu ir dar biškį egzotinė 4-5-1 be wingerių, su kuria Milanas 2007 m. Čempionų lygoj visus nunešė. Kadangi galutinis žaidėjų skaičius nesikeičia, tai reikia susitaikyt, kad vienoj vietoj pastiprinus kitoj atsiras spraga ir kažkuriems žaidėjams teks nešt papildomą krūvį. 4-4-2 ir 3-4-3 atveju tai bus centro saugai, 3-5-2 atveju wingbackai, 4-3-3 arba centro puolėjas, arba tie patys krašto gynėjai, priklausomai nuo to, koks priekinis trejetas. Ką pasirinkti jau priklauso nuo turimų žaidėjų, varžovo, tikslų rungtynėse ir pan.
4-2-3-1 šiame kontekste yra turbūt labiausiai subalansuotas išsidėstymas, kur nei vienoj pozicijoj neatsiranda akivaizdaus susilpninimo. Kita vertus jis labiau tinka prie lygiaverčio varžovo, kai gali žaist su kamuoliu ir išnaudot 10 numerį - jei ruošiesi gintis, geriau jau 4-3-3, paliekant tą vargšą puolėją izoliuotu, bet turint kas pridengia gynėjų ketvertą. Su Liuksemburgu manau nebuvo plano autobusą statyt, tai kaip ir logiška būtų rinktis schemą žaidimui, o ne gynybai.
Tai apie ka as ir kalbu :idea:

Taktines schemos yra tik taktines schemos, ju esme, kad kiekviena atitinkamom salygom tinkama ir atitinkamom salygom netinkama. LT atveju 4-2-3-1 zaidziant antru numeriu netinkama, nes nera balanso gynyboj, atakoj teoriskai gal ir pavojingesnis, bet labiau teoriskai, nei praktiskai atsizvelgiant i turimus zaidejus, ir primetant, kad gynyboj tiek komandinei tiek individualioj esam ypatingai silpni.

Mano filosofija, kad taktine schema turi buti parinkta pagal futbolininku turimus igudzius, bet kartu uztikrinant balansa.

P.S. Su Liuksemburgu buvo viesa paslaptis, kad zais antru numeriu :whistle:

As nesu salininkas geros, kompaktiskos gynybos laikyti autobusu, ta prasme Mauras zaidzia autobuso taktika, Simeone praktiskai visuomet ne, as taip interpretuoju, kazkas kiekviena zaidima 2 numeriu vadina autobusu, bet mano nuomone tai nera tikslinga.
by The_Red_Army
27 Mar 2019, 01:17
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Samir wrote:
26 Mar 2019, 07:17
Aš nežinau, ką tu turi omenyje sakydamas "atraminis saugas". Jei bet kokį gynybinio plano vidurio saugą, tai be tokio ne tik Lietuvoj, bet ir niekur Pasaulyje nežaidžiama. Jei Makelele rolės atlikėją, tai nieko panašaus rungtynėse su Liuksemburgu pas mus nebuvo.
4-2-3-1 yra visiškai bazinis / standartinis išsidėstymas ir jokių fundamentalių klaidų jame nėra. Ar tinkamiausias prie dabartinių žaidėjų, galima diskutuot, bet ar kažkuris kitas išsidėstymas būtų geresnis tai irgi didelis klausimas. Man teoriškai būtų įdomu pamatyti žaidžiant rinktinę 3-5-2, su ta logika, kad vidurio gynėjų kokybės stoką kompensuoti kiekybe, o tikro vidurio puolėjo neturėjimą irgi kiekybe, pastatant priekyje du žmones. Bet kita vertus kaip ten koks Baravykas visą kraštą pasiimtų wing backu žaisdamas tai irgi labai didelis klausimas.
Klube ne tiek jau ir daug dabartinės rinktinės žaidėjų Urbonas matęs, bet sudėliot visas dalis į vieną bent kiek padoresnę dėlionę gali irgi laiko užimt.
4-4-2(4-4-1-1).

Atakoj tik nesu 4-4-2 salininkas, nes neturi nominalaus 6 numerio ir prasideda dauzymas i prieki, jeigu nesi Barcelona, tad reikia keisti i 3-5-2. 3-5-2 atakoj gerai ir tuom, kad turi 3 CB gale, tai paprasciau puse pakeisti, kas musu Lietuviams yra ypac sudetinga uzduotis, sudetinga nes nemoka judeti be kamuolio ir bandydami kontroliuoti, nukrontroliuoja i krasta, kur patys save uzdaro.... Fundamentalios klaidos ir yra judejime be kamuolio :whistle: schema tik schema. As nemegstu daugelio taktiniu schemu su 4 linijom, tarkim 4-1-4-1, aisku viskas priklauso nuo situacijos, jeigu presinguosi tai turesi aditional man tarp 4 gyneju ir 4 saugu linijos, kuris gales pasaugoti, bet jeigu tik gintis eini poziciskai, tai nesamoniu, nesamone...nes bet kas besigaudantis futbole tave isskalbs. Azerai vienaip ar kitaip nepasirode besigaudantys futbole.

Kitas dalykas, kad jeigu zaidi su Golubicku 10 nr. pozicijoj, tai prioritetas turetu buti, kad jis kamuoli gautu i kojas :idea:

Tai tegu kaip Bielsa perziuri visas rungtynes nuo a iki z praejusiu keliu metu ir susidarys vaizda :angry-banghead: Nesu didelis atmazu salininkas :lol:
by The_Red_Army
25 Mar 2019, 11:44
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Samir wrote:
25 Mar 2019, 07:32
Dėl Red Army teiginio, kad 4-2-3-1 buvo klaida, nesutikčiau, bet leisti į trejetą po puolėju tris wingerius vargu ar buvo geras sprendimas.
Pas mus tiesiog yra durnas, turbut sovietinio futbolo palikimas, kad be atraminio negali zaisti(tipo cia savizudybe, esu tai girdejes is bene visu LT treneriu), o geriausia, kad atraminiai butu du :lol: Tik niekas nesusimasto, kad zaidziant 4-2-3-1 turi 4 linijas zaideju, o ne 3 ir kad erdves tam tikrose vietose bus. As sutinku, kad kitokio profilio zaidejai ir ta pati taktine sistema butu kiek kitokia ir prasmingesne, bet vis tiek klaida del 4 liniju. Aisku jeigu tu zaistum sita sistema, presinguotum ir pan. butu galima vertinti dar kitaip, bet gintis savo pusej su 4-2-3-1 nu c'mon...dalis dideliu klubu ar rinktiniu gali leisti sau tokia rizikinga prabanga, bet ne mes :whistle:
Faking Liuksemburgas žaidžia prasmingą futbolą su treneriu, kuris toks pats no name'as kaip ir bet kuris iš buvusių pretendentų į Lietuvos rinktinę. Skirtumas nebent tas, kad jis Liuksemburgą treniruoja jau beveik dešimtmetį, tai if anything žino visą komandą skersai ir išilgai.
Urbonas, tai nezino :lol: N metu Lietuvoje regresaves treneris, dali zaideju klube mates, vieno net gi uosvis :lol: Ta prasme, kazkodel statistinis LT fanas supranta Kuklio pliusus ir minusus, o Urbonas tai jau ne :lol: Plius sake, kad numatytus darbus padare paskutinej konferencijoj, nors plika akim matesi, kad komanda net nezino kaip zaisti.

Aisku Liuksemburgas kur kas geriau atrode, nes mes labai daug jiems leidom :whistle:
by The_Red_Army
25 Mar 2019, 01:17
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

hippo wrote:
24 Mar 2019, 21:08
The_Red_Army wrote:
23 Mar 2019, 14:03
Bet as niekad nepritarsiu, kad mes jau tokie lavonai, kad nieko treneris negaletu pakeisti, sukeisk Liuksmerbugo treneri su Urbonu ir galimai ir rezultatas susikeis :whistle: bent jau vaizdas garantuotai pasikeistu, nes vieni zino ka daryti, kiti ne.
Šitos rungtynės yra gera iliustracija diskusijai pora puslapių atgal, kai mes su Red Army bandėm apšviest tautą, kad treneris futbole kažką reiškia.
Faking Liuksemburgas kažkaip gali žaist prasmingą futbolą, o Lietuva negali. Toks vat ir atsakymas į klausimą "koks skirtumas, kas tą rinktinę treniruos".
Yra auksine mano paties sugalvota taisykle. Kai taupai ant futbolo, futbolas taupo ant taves :whistle: Tokia musu futbolo realybe...
by The_Red_Army
23 Mar 2019, 14:03
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

hippo wrote:
23 Mar 2019, 12:50
T-Wolves wrote:
23 Mar 2019, 01:15
Pasakyk, kad tu juokauji.
Kad nejuokauja, tie su raudonom maikėm taip ir atrodė.

Šiaip čia nieko keisto, aš pats prieš kelis metus, kai visi verkdavo dėl Lietuvos rinktinės, sakydavau, kad reikia pasidžiaugt kol galima, nes greitai bus daug blogiau.
Bet na o tačiau, kai Liuksemburgas ne šiaip laimi per autobusą ir laimingą kontrą, o yra vienintelė žaidžianti komanda aikštėj, tai čia naujas levelis.
Biskeli pataisysiu:
1. Laiminga kontra buvo, nes Liuksemburgas ja atsiveze
2. Autobusas, tai buvo su visais isdauzytais langais, ir iskeltas ant domkratu, nes penetretion'a Liuksemburgas dare labai lengvai.

Pagrindine beda, kad Lietuviai net nezinojo kaip vakar zaisti :lol: faking A planas ir 4-2-3-1 buvo klaida, nes per dideles erdves krastuose atsidare, atakuojantys garantuotai nezinojo kaip jiems gintis sitoj schemoj. Plano B nebuvo, prie 1-2 visi toliau ginasi, Liuksemburgas nekyla, LT neina presinguoti :lol: Gynyba, kad gintis be jokio bandymo kamuoli perimti, pasai, kad pasuoti, kol galiausiai musa i prieki. Rinktinems reikia taktiku treneriu, o ne davai pabandom, ir man labai liudna, kad LFF i tai neinvestuoja. Nes as pilnai tikiu, kad galetume mes taip dominuoti pries no name'us, kaip vakar Liuksemburgas pries mus dominavo. Liuksemburgo taktikoje ypatingai daug gerio maciau :handgestures-thumbup:

Man liudniausia, kad mes Lietuviai, kur esame auksta, tvirta tauta, esame patys silpniausi - GYNYBOJE. Tiek 1x1, tiek komandoje. Kaip nafik taip gali buti? Vakar Liuksemburgas n kartu apsivare musu zaidejus, nors sekunde atgal priimdavo nugara i vartus, nepatogiai, n kartu atkirto musu saugus vienu perdavimu.

Marazo ir Golubicko emimo i nacionaline nesuprantu(nors jie verti ten zaisti), Nacionaliai svarbiausia rezultata pasiekti, tad ten ir toliau bus toks sudinas zaidimas su kontrom ir dauzymu i prieki, tai kokio velnio tam Marazui ir Golubickui tai daryti? :whistle: Tegu juda uz U21, kuri yra rinktiniu kontekste geriausia musu rinktine.

Vakar kaip tik vyko draugiskos U21 vs Stumbras. Stumbras aisku visiski lavonai pasirode, Vencevicius pastate 4-4-2(uzskaitau) ir liepe kompatiskai gintis, visi zaidejai 180+cm ir tai yra musu A lygos komandoms peilis, nes variantu imusti jau beveik nebelieka :lol: musa i prieki, daros skersus, bando uzdirbti standartus ir is ju pasizymeti, o standartu U21 nemazai atsiveze siaip. Zodziu U21 laimejo 2-0 pries tuos botus, kurie nieko nesukure, nors mano akimis Vencevicius gynejus netinkamus pasirinko ir tai ryskiai silpniausia vieta U21 rinktinej, bet Stumbras ir tai nieko nesukure. Netikiu as ir Venceviciaus sugebejimais siaip, bet jis lucky'is, nes treniruoja geriausia rinktine siame kontekste. Bet as niekad nepritarsiu, kad mes jau tokie lavonai, kad nieko treneris negaletu pakeisti, sukeisk Liuksmerbugo treneri su Urbonu ir galimai ir rezultatas susikeis :whistle: bent jau vaizdas garantuotai pasikeistu, nes vieni zino ka daryti, kiti ne.
by The_Red_Army
22 Mar 2019, 23:47
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Ziauriai patiko snd Lietuviai, pasiukai vaiksto, build-up'ina lengvai, iki 5 pasu jau yra varzovu paskutiniame trecdaly atkirte 4-6 zaidejus; visi zino ka reikia daryti, puse keiciau kiek tik nori kartu, puikiai isdirbtas planas A, puiki gynyba :handgestures-thumbup: Gola viena atsivezem, bet siaip viskas liuks :handgestures-thumbup: Zinau, kad @hippo nepatinka, bet manau nuo siol raudonom maikem turetume visuomet zaisti :D
by The_Red_Army
12 Mar 2019, 12:49
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Nu ka liaudis apie sarasa mano, kuri Urbonas pasirinko?
Image
by The_Red_Army
07 Feb 2019, 16:56
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Anderlecht giriasi, kad Lukaku uzaugino :lol: As dristu speti, kad taip atrodantis 13-metis butu neprapuoles ir chaoso sistemoj :lol:
Image

Anksciau LFF turejo Ajax programa, kurios praktiskai niekas nenaudojo, o pati programa buvo irgi tokia pati lempa, prisijungi, pasiziuri paveiksliuka ir aprasyma ir gali eiti vesti treniruote. Zodziu visiska lempa. Reikia persviesti galvas treneriams, kuriems reikia tokiu progamu, nes reiskias jie patys net i google nemoka ieiti :whistle: Jau nekalbant, kad pratimu vapsie nereikia zinoti treneriui, reikia juos paciam moketi sugalvoti :idea:
by The_Red_Army
07 Feb 2019, 12:02
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Nu tai kuri programa jums prie sirdies :?: :lol: :lol: :lol: ---> http://www.sportas.info/naujienos/47449 ... Q4LHa4Anog
by The_Red_Army
06 Feb 2019, 14:44
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Daug cia visko galima pririnkti, tarkime ir tas pats supratingumo prasymas is visuomenes, tai toks rodantis, kad ne vienas net pats netiki, kad kazka ten rimciau(pagal galimybes) nuveiks :roll: Lyg ir izanga i viska ka Jankauskas jau pasake savo spaudos konferencijose :whistle:
by The_Red_Army
05 Feb 2019, 23:14
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Ezzy wrote:
05 Feb 2019, 23:00
kodėl Urbonas gavo marškinėlius su skaičiu 133?
FIFA Ranking :lol:
by The_Red_Army
05 Feb 2019, 16:42
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė

Tai jus nezinot Urbono :lol: Jis visuomet randa su kuo sulyginti. Kazkada treneriu konferencijose sove, apie tankistus, kad tankistai ten viska mato per labai maza ispjova korpuse, bet nebutinai reikia per ja ziureti, nes gali liuka atsidaryti ir bus rizikingiau, bet matysi bendra vaizda :whistle: Jeigu bus ilgesniu spaudos konferenciju, tai tokiu sulyginimu turetu buti dar ne vienas :D cia jo stilius ;)

Na ir zodzius daznai beria kaip zirnius, nors ir man tai labai budinga :angry-banghead:

P.S. Tuose sulyginimuose neretai buna logikos, tik daznai vaizdas lyg ne vietoj ir ne laiku.
by The_Red_Army
05 Feb 2019, 14:52
Forum: Rinktinės
Topic: Lietuvos Rinktinė
Replies: 102
Views: 10681

Lietuvos Rinktinė