Borussia Dortmund

Kobelio performansas... bendras vaizdialis baisus, o dar tik 25min sužaista :oops:
by suiluap
08 Oct 2022, 21:28

MODESTE! From zero to hero :lol: kokios šimtaprocentinės progos neišnaudojo... ir kaip viską išgelbėjo jo headeris paskutinėmis rungtynių sekundėmis, nereali rungtynių pabaiga ir galų gale iškovotas taškas

by suiluap
02 Oct 2022, 10:18

Šiemet baudžia be gailesčio tiek buvę treneriai, tiek žaidėjai. Marco Rose sugrįžo į Bundesligą ir pirmose rungtynėse prie Leipzig vairo 3-0 nepaliko jokių šansų Dortmundui, tose rungtynėse visa komanda atrodė apatiškai, o buvo puikus metas kilti iki pirmos pozicijos lygoje. Prieš Man City kas gi kitas, jei ne Haalandas įmušė pergalingą įvartį. Vakarykštėse rungtynėse Koln gretose pasižymėjo vasarą Dortmundą palikęs Steffen Tigges, kuriam tai kaip tik pirmas įvartis buvo naujoje komandoje.
Tuo tarpu pas mus iš Kolno atvykęs Modeste vakar užėmė geriausią įmanomą žiūrovo poziciją aikštėje ir per 90min buvo visiškai nepastebimas :clap: Malenas net ir tas turėjo geresnių progų pasižymėti, bet galiausiai buvo pakeistas. Malenui kol kas šiame sezone su progų realizacija labai blogai.

Labai jaučiamas traumuotų žaidėjų trūkumas, ypač Kobelio ir Hummelso. Ypač gaila dėl Reuso dar vienos traumos, nes sezoną pradėjo puikios formos, praktiškai visose rungtynėse iki traumos buvo vienas geriausių komandos žaidėjų.

Image

Trūksta 2 žaidėjų ir turėsim pilną 11-uką traumuotų žaidėjų. Eilinė diena Dortmundo ofise. :obscene-drinkingcheers:
by suiluap
22 Aug 2021, 16:15

Po praloštos supertaurės vakar buvo patirtas ir pralaimėjimas lygoje prieš Freiburgą. Passlackas RB pozicijoje tikrai nieko daug nežada, nors ir puolime pasižymėjo pora neblogų perdavimų iš krašto, tačiau jau pačioje rungtynių pradžioje po Passlacko klaidos ir uždirbtos pražangos, Freiburgas iš FK situacijos pelnė įvartį. Kitame krašte Schulzas irgi žaidėjas apie nieką ir gan greit buvo pakeistas dėl traumos. Gerai, kad bent Rafa grįžo į rikuotę.
Witselis irgi kol kas ne savo rogėse, vakar buvo momentų, kai tiesiog pristigo greičio ir staigumo prieš mobilius Freiburgo atakuojančius žaidėjus. Hummelsas tik penktadienį grįžo į treniruotes ir vakar po keitimo pasirodė aikštėje, galbūt jau Witselis galės grįžti į sau įprastą poziciją.
by suiluap
16 Jun 2019, 00:37

BILD jau rašo, kad sąlygas suderintos. 20 europinių + bonusai. Ir jeigu pasitvirtins, Hummelso pirmos sugrįžimo rungtynės prieš Bayerną bus.
by suiluap
10 Nov 2018, 21:04

Reusas :romance-hearteyes:
by suiluap
27 Oct 2018, 19:09

Hertha paskutines 8 minutes turėjo dvi realias progas išlygint, vienąkart Diallo nuo tuščių vartų išmušė, bet galiausiai Zagadou 90min prasileido Herthos žaidėją baudos aikštelėje pro save ir nutempė žemyn.. pendelis paskutinę minutę :confusion-shrug:
by suiluap
29 Sep 2018, 23:22

[tweet][/tweet]
Va taip va.

Nerealus sugrįžimas ir fantastiniai keitimai. Dvi skirtingos Borussios žaidė iki pertraukos ir po pertraukos. Iki pertraukos atrodė, kad jokių šansų šiandien, sunkiai kamuolį pavykdavo viduryje išlaikyt. Po pertraukos išleistas Dahoud pagyvino žaidimą aikštės viduryje, 60 minučių nematomą Philippą pakeitė Paco, kuris savo movementu tikrai žavi. Po Sancho pasirodymo BVB pirmoje atakoje apsigynė, Sancho pasileido į greitą ataką iškart ir puikų asistą išrašė Reusui. Anglas jau 5 asistus turi šiame sezone, visi jie po keitimo išėjus į aikštę. :handgestures-thumbup:
ValeTH wrote: 29 Sep 2018, 21:28 Borussia Dortmund comebackino šiandien prieš Leverkusena. Nuo 2-0 iki 2-4 ir kyla į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Net nežinia kada taip buvo, bet įdomu, įdomu. Dukart mušė Barcos flopas Paco Alcaceris, po vieną Reusas bei jaunas kažkoks.
Tas jaunas yra ką tik 20metį paminėjęs danas, praėjęs BVB akademiją. Kraštuose gan aktyviai žaidžia Bruun Larsenas, dar vienas atradimas :clap:
by suiluap
18 Sep 2018, 23:54

Reusas pirmoje pusėje išgelbėjo nuo garantuoto įvarčio, nuo vartų nunešdamas kamuolį. O po keitimo Pulisicius sužaidė nuostabiai, su kokia energija išėjo žaist! Nors jau vienu metu Brugge buvo gerai užspaudusi
by suiluap
26 Aug 2018, 19:54

Whoa, koks pirmas kėlinys. Per pirmas 10min Burki išspirdamas kamuolius praktiškai buvo sukūręs 2 puikias progas Leipzigui įmušt, pirmos kliurkos metu RB žaidėjui į pasturgalį pataikė ir visa laimė, kad ne į vartus atšoko kamuolys. Ir šiaip iki Dahoud įvarčio Leipzig aukštą presingą naudojo, mūsų gynėjams buvo sunku net įžaist kamuolį. Po Dahoud įvarčio pagaliau ir žaidimas pasikeitė, vis daugiau progų atsirado ir per HT turim 3-1. Reusas šiandien :clap:
by suiluap
26 Aug 2018, 19:05

Pradedam sezoną tokia sudėtimi:

Borussia Dortmund starting XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Diallo, Schmelzer - Witsel, Delaney, Dahoud - Pulisic, Philipp, Reus

Substitutes: Hitz, Zagadou, Hakimi, Guerreiro, Götze, Sancho, Wolf

Ir jau pirmą minutę 0-1 :violin: