Senas geras Sarri vidurinis pirštas.

by Zebras
07 Jul 2020, 21:48
Replies: 61

Per pirmą kėlinį su Lecce buvo 10 minučių išeikvota VAR peržiūroms. :confusion-shrug:

Tuo tarpu Lazio spaudinėja savidestrukcijos mygtuką. Įsivažiavus antram kėliniui Lecce pirmauja 2:1 bei dar baudinį praspyrė. Čia tas pats Lecce, kuris pralaimėjo 6 rungtynes iš eilės ir pakeliui praleido 25 įvarčius.
by Zebras
17 Feb 2020, 08:48
Replies: 61

pauleska wrote: 09 Feb 2020, 21:17 Kažkur dingo mūsų Lazio gerbėjai, bet komanda ši sezoną įspūdinga. Jau belekiek rungtynių be pralaimėjimų ir šnd užkopta i 2 vietą su minus 1 tašku nuo Juvės (dar Milano derbis laukia).

Gal kas papasakos, kas ir kodėl čia per stebuklai vyksta?
Inzaghi įdirbis, puikus klubo darbas perėjimuose, Calcedo, Correa ir Alberto žydėjimas nekalbant apie Immobile. Dar reikėtų pridėti ir vieną esminių dalykų - Inzaghi įdiegtas stiprus charakteris, kurio dėka žaidimas nesubyra, kai reikalai pakrypsta į pietus. Padeda ir geriausia gynyba lygoje su briliantiniu Acerbi. Europoje tik Real ir Liverpool mažiau praleido.

Kas be ko ir šitas monctras lygiai taip pat gerai žaidžiantis tiek provincijose, tiek su juventusais.

Turbūt ne paskutinėje vietoje ir 14 penalčių per 24 rungtynes, kai, pvz, varguoliai iš Napoli mušė visus 2.