Paieška rado 2 atitikmenis(ų)

hippo
05 Bal 2020, 10:40
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 25199

Likęs pasaulis

Daugybė staigmenų įvairiuose čempionatuose!

Baltarusijoje vėl nustebino Mozyriaus „Slavia“ ekipa, kuri svečiuose 2:1 pranoko praėjusio sezono čempionę Bresto „Dinamo“ komandą. Anksčiau ir Borisovo BATE netikėtai patiesęs Mozyriaus klubas po 3 turų su 6 taškais užima 4-ąją vietą.

Burundyje netikėtumas užfiksuotas „Les Lierres“ ir „Atletico Olympic“ komandų susitikime, kurį 3:1 laimėjo ryškiu autsaideriu bukmekerių laikyti „Atletico Olympic“.

Tuo tarpu 13-ajame Nikaragvos futbolo čempionato ture „Juventus Managua“ klubas net 0:4 nepasipriešino „Chinandega“ ekipai. 7-ąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančios „Juventus Managua“ komandos nesėkme nepasinaudojo jos pagrindinis konkurentas „Real Madriz“ klubas, kuris 1:2 nusileido „Sabanas“ ekipai.
hippo
02 Lap 2018, 11:47
Forumas: Likęs pasaulis
Tema: Likęs pasaulis
Atsakymai: 101
Peržiūrėta: 25199

Likęs pasaulis

kokos rašė:
01 Lap 2018, 15:41
Forume, kaip suprantu, Lenkijos futbolas entuziastų per daug neturi?.. :cool:
Idėja nenauja, bet žinau kaip ne tik padidint susidomėjimą Lenkijos čempionatu, bet ir išgelbėt Lietuvos futbolą. Reikia Žalgirį ir Sūduvą priimt į Lenkijos čempionatą. Didelė dalis lievų legionierių būtų išpirdolinta, žaistų geriausi lietuviai, sugrįžtų tokio lygio žaidėjai kaip Novikovas ir Slivka, Europoj abu klubai vis tiek žaistų kaip Lietuvos čempionai ir vicečempionai, stadionai lūžtų nuo žiūrovų (bent jau LFF stadione yra gera patirtis kaip galima įlūžti), vaikai masiškai pradės lankyt futbolą, išaugs rinktinės lygis, atsiras krūvos rėmėjų ir taip toliau.