Search found 4 matches

by Samir
26 Sep 2018, 07:50
Forum: Lietuva
Topic: A Lyga
Replies: 75
Views: 8170

A Lyga

Palanga penktą pridėto laiko minutę traukia tašką Klaipėdoje ir kyla į septintą vietą. Tarpusavio rungtynių autsaideriams nebėra, tai tikėtina, kad pozicijos lentelės apačioje ir nebesikeis.
Kaip aptarta aukščiau, tai galimai kažką reiškia, o galimai ne.

by Samir
25 Sep 2018, 08:40
Forum: Lietuva
Topic: A Lyga
Replies: 75
Views: 8170

A Lyga

Aha. Dar vakar pasirodė pranešimas, kad A lyga gali prasiplėsti iki 10 komandų kitam sezonui.
https://alyga.lt/naujiena/cempionato-da ... lesti/5575
Teoriniam lygmeny būtų smagu. Praktiškai kažkaip abejoju - šiemet jau ir 8 turint, buvo didelė rizika, kad pilna sudėtim nepavyks baigt čempionato.
by Samir
24 Sep 2018, 13:08
Forum: Lietuva
Topic: A Lyga
Replies: 75
Views: 8170

A Lyga

Tai ir pernai, ir užpernai kova dėl išlikimo ne aikštėje išsisprendė. Kauno Žalgiris du kartus iš eilės paskutinis čempionate liko, bet kaip žaidė A lygoje, taip ir žaidžia. :)
by Samir
24 Sep 2018, 11:53
Forum: Lietuva
Topic: A Lyga
Replies: 75
Views: 8170

A Lyga

Visai įdomi situacija lentelės dugne, kur Atlantas turi 22 taškus, Jonava ir Palanga po 19.
Jonava iš šitos kompanijos šiai dienai yra stipriausia ir rodo geriausią formą, bet likusios keturios varžybos yra du mačai su Žalgiriu ir po vieną su Stumbru ir Sūduva. Kitaip tariant, vien pirmo trejeto komandos, kas visai realiai gali virsti nuliu taškų.
Nulio taškų užtektų septintai vietai tuo atveju, jei Palanga neiškovoja nei taško. Bet Palanga rytoj žaidžia su Atlantu, ir pergalės atveju pakiltų net į šeštą vietą, kas leistų dalyvauti penktame rate. Palangos forma aišku tragiška, nuo birželio per 9 rungtynes surinko 3 taškus - bet tuos tris taškus atnešė būtent pergalė prieš Atlantą rugpjūčio mėnesį.
Aišku, iškritimo kontekste visada atsiranda kitų nežinomųjų - kaip pavyzdžiui tai, ar visi dėl išlikimo lygoje kovojantys klubai išliks apskritai. Ypač Atlanto atveju dėl to garantijų sunku duoti.