Null and void <3 Kas 30, kas 10, bet išlaukta. Sveikinimai kolegos, pagaliau turim :obscene-drinkingcheers:
24 Jan 2020, 00:07

Kai jau atrodo, kad gal jau ir pralošim, Kloppas išleidžia Origi ir reikalai susitvarko patys. :happy-partydance: Keliu kepurę prieš Vilkus, tiek Anfielde, tiek šiandien padavė rimto futbolo. Minamino kol kas panašu prisibijo imtis iniciatyvos, bet bendrai susižiūrėjo visai neblogai.
by KOP
19 Jan 2020, 20:33

Pirmos 15 minučių antram kėliny - WOW, kaip negyvą arklį, kosmosas kaip ten neuždarėm rungtynių.
by KOP
19 Jan 2020, 19:22

Tai LiVARpool ar ne? :doh: Derbis, tai tikras desertas, reiktų tik tą antrą sąžiningai įrydent ir uždaryt rungtynes.
by KOP
03 Jan 2020, 00:08

Pamušom EPL rekordą atlikę 969 perdavimus. Praleidę įvartį 4 minutę Sheffieldo vyrukai pnašu net nebematė prasmės toliau žaist, atsisėdo ant savų vartų ir laukė kada Wilderis namo parveš. Visiška nykuma šiandien buvo.
by KOP
29 Dec 2019, 19:29

Sunku įsivaizduot Vilkų fanų emocinę būseną dabar, bet pripažinkim, kad sprendimai - teisingi. :naughty:
by KOP
26 Dec 2019, 23:03

Kol kas turbūt geriausias kėlinys šį sezoną tik su realizaciją truputį prastai.
by KOP
04 Dec 2019, 21:24

#LFC line up v Everton: Adrian, Trent AA, Van Dijk, Lovren, Robertson, Milner, Wijnaldum, Lallana, Shaqiri, Origi, Mane.
Subs: Kelleher, Gomez, Keita, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Salah, Firmino

Aš suprantu, kad kaimynai dabar ne kokioj formoj, bet išleist pusiau antrą sudėtį? Arba Klopp'as taures sumaišė arba yra paruošęs kažkokį sneaky plan. :think:
by KOP
23 Nov 2019, 19:08

:lol: :lol: Truputį neramu dėl gynybos, Clean sheetai šį sezoną kaip niekad reti, o ir rezultatą dažnu atveju saugoti sekasi itin sunkiai.
by KOP
27 Oct 2019, 20:31

hippo wrote: 27 Oct 2019, 19:25 Nors Totenhemo "Hotspur" pirmauja, tačiau rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Liverpulio "FC" visą kėlinį spaudė varžovus ir sukūrė ne vieną progą prie sostinės komandos vartų. Todėl antrajame kėlinyje"raudonieji" gali išlyginti, o gal net persverti rezultatą.
:clap: :clap:
by KOP
27 Oct 2019, 19:22

Nežinau kam sielą pardavė Dobilas, bet kol kas tai puikiai veikia. Runtynės tai :handgestures-thumbup: tik rezultatas kol kas :confusion-shrug:
by KOP
20 Oct 2019, 20:41

Meeh. Kad ir kaip prastai šiandien atrodėm, bet Atkinson'as ryškiai pašiko visus reikalus. 1:0 ir anie stato klasikinį autobusą. Laimei pramušė. Jei taip padėsim Olę išlaikyt bent iki naujų, tebūnie.
by KOP
20 Oct 2019, 18:15

Grįžta AB1, bet nebus Salah. Tuo tarpu Velniai serviruoja startą su 6 gynybinio tipo žaidėjais. :dance:
by KOP
05 Oct 2019, 19:03

Keturlapis_Dobilas wrote: 05 Oct 2019, 18:51 Negaliu patikėti jūsų sėkme.
Čia ta pati, kuri Spursus visą praėjusį sezoną lydėjo. Pasiskolinom. :obscene-drinkingcheers:
by KOP
22 Sep 2019, 19:23

Keturlapis_Dobilas wrote: 22 Sep 2019, 19:14 Gražu žiurėti į Liverpooli šį sezoną ir bendrai šiais metais, tiesą sakant. Neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikt, kad ir šį sezoną lygos nelaimėtų. Juk Mane ar VVD traumos nepatirs.
Už tokius vanginimus reikėtų įspėjimus dalint :angry-tappingfoot: Standartai nėra mūsų stiprioji pusė, bet šiandien eina visu 100 proc. Robertson ir TAA vo :handgestures-thumbup:

EDIT: Iškart po pertraukos galėjo būt ir 0:3, bet Kante privertė prakaituot iki pat galo. :violence-smack:
by KOP
13 Jun 2019, 11:53

Startuojam su Norwichu, užbaigiam su Arsenal, Chelsea ir Newcastle. :happy-partydance: