Topic: [FCB] La Liga Santander 2018/2019
Replies: 156
Views: 100537

[FCB] La Liga Santander 2018/2019

reshef wrote: 10 Feb 2019, 23:39 lavonynas is komandos liko, nebeteikiu vilciu si sezona, kad kazka laimes
pritariu. Kaip ir kasmet Barca nieko nelaimės, iš visur iškris.
by RaMa
28 Oct 2018, 23:24

Zebediejus wrote: 28 Oct 2018, 22:52 Antro kėlinio pradžia ir palaidojo Realą :)
Jie po Marcelo įvarčio pagalvojo, kad su trim gynėjais ir 5 atakuojančiais gali varžytis su Barca apsieidami be aikštės vidurio ir perėję į blaugrana pusę. Mums tik ir reikėjo erdvių :)

Beje, įdomi statistika: daugiausiai smūgių atliko Benzema ir Suarez - po 5. Apie prancūzą daugiau nieko nesakau. O El Pistolero iš tų 5 smūgių - trys įvarčiai + virpstas po smūgio "žirklėmis".
O man asmeniškai įsiminė pirmasis įvartis: 30+ perdavimų, Albos perdavimas, Suarez nusivilioja su savim du gynėjus ir Coutinho lieka komfortiškai vienas grietininių vartų sušaudymui...
jei turėtumėm naują puolėją viskas būtų ok. Geras planas buvo po pertraukos, jei Modričius ne į virsptą ar Benzy sugebėtų nebūt klišas, 2-2 ir visai kitas žaidimas, jau ir lėkimo nereikėtų į priekį. bet kai neįmuši, aišku toks varžovas baus.
by RaMa
10 Oct 2018, 13:09

Zebediejus wrote: 10 Oct 2018, 12:14 Plika akim matosi, kad Barca šiemet trūks plyš nori laimėt Čempionų lygą. Po trijų iš eilės Real pergalių, "Ausys" dominuoja žaidėjų ir vadų galvose, nereikia jokių papildomų motyvacijų, žaidėjai patys laksto kaip užvesti. Tačiau, blem, ir daugiau gerų komandų pagrindiniu tikslu laiko ČL ir nebus siurprizas, kad užsirausime ant kokių MC, Juves ir pan.
O su tinkama motyvacija La Lygoje, dar nė nežaidę su komandomis iš lentelės viršaus, jau šiuo metu galėjom atsiplėšt 15 taškų ir matuotis eilines Ispanijos karūnas...
pagal ką čia matosi? kad worl beater'ius Spurs ar PSV nugalėjo ar kad Messi rodo klasę kaip visada?