[FCB] UEFA Champions League 2019/2020

pauleska
Posts in topic: 2
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 15:16

Prie ko čia komanda? Treneris senai yra miręs ir nesuprantu, kodėl vadyba jo neišmeta
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 4
Pranešimai: 1313
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

pauleska rašė: 05 Lap 2019, 22:14 Prie ko čia komanda? Treneris senai yra miręs ir nesuprantu, kodėl vadyba jo neišmeta
Treneris dive’us daro?
Vartotojo avataras
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 5
Pranešimai: 1192
Užsiregistravo: 17 Gru 2018, 00:28

Labai ten jau dive'as buvo. Teisėjui net akių nedrąskė Vidalis, tai net nemanau, kad siekė jį ten apgauti ar kažką. Labiau iš nevilties nukrito.
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 4
Pranešimai: 1313
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

Keturlapis_Dobilas rašė: 05 Lap 2019, 22:35 Labai ten jau dive'as buvo. Teisėjui net akių nedrąskė Vidalis, tai net nemanau, kad siekė jį ten apgauti ar kažką. Labiau iš nevilties nukrito.
Rungtynių komentatorius: “It was such a bad dive I'm not even sure it was a dive."
Vartotojo avataras
Zebediejus
Posts in topic: 6
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 16:47

Bleeeeeeem....

Valverde savo pasiekė - komanda pagaliau pasidarė nyki ir pilka, kaip ir jis pats...
Barcos neliko.

Ir unt marškinėlių jau galima langučius dažyt geltonai juodus ar bile kokių kitų spalvų, o blaugraną palikt kitam naujam treneriui. Gal jis sugebės atkurtitai, ką sunaikino valverdė ir barmaleo...
Sarunas
Posts in topic: 2
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 07 Lap 2019, 14:08

Jau eina treti metai, kai šito klubo vadžias laiko Valverde. Treti metai, kai vis dar reikia tenkintis tokiu žaidimu, kokį matom. Per beveik du su puse metų šitas treneris nepadarė ir nedaro jokių išvadų, o tik užsimetęs durnelio kaukę šypsosi prieš visą pasaulį lyg niekur nieko.

Per visą jo laiką būnant Barcos vyr.treneriu dauguma žaidėjų regresavo. Suarez, nors ir muša įvarčius, tačiau per 100 jūrmylių neprimena to žaidėjo, kuris buvo prie Enrique. Busquets forma nuo praeito sezono vidurio kito drastiškai ir nėra jokių atsigavimo ženklų. OKEY. Jiems 32 ir 31 metai. Amžius daro savo. Bet pažiūrėkim pvz., į Coutinho. Liverpool drąsiai, jei ne TOP5, tai TOP10 buvęs žaidėjas prie EV kamuolio priimti normaliai nesugebėjo. Pastoviai žaidė ne savo pozicijoje. Pačio žaidėjo kaltė? Po tragiško praėjusio sezono individualiai, jis Copa America 2019 žaidė nuostabiai. Kas nutiko Bayern tikrai nežinau, bet jau 145 mln € išvaistyti.

Pažiūrėkim į Semedo. Valverde pirkinys. Kokie jo žaidimo atributai patobulėjo per du su puse metų ? Sustiprėjo fiziškai truputi ir vis labiau apsipranta žaisti ne savo pozicijoje. O daugiau nepatobulėjo nė kiek. Tas pats su Dembele. Ousmane Dortmunde buvo žvėris, prie Valverde vidutiniokas. Priimami sprendimai kritiniame taške. Nu dar nesinori jo nurašyti, jaunas dar tikrai. Tikrai tikiu, kad prie normalaus trenerio jis suspindėtų visai kitomis spalvomis, bet šiuo metu jis eilinė Valverde auka.

Per šituos beveik tris metus vien žaidėjams išleista 617,5 mln. € (tranfermarket.com duomenimis). Perkami buvo ir vieni geriausių pasaulyje, ir pakankamai jauni, ir labai perspektyvūs. Kas iš to gavosi ?Dalis jų net nežaidžia, kiti regresuoja, o treti netinkamai išnaudojami.Išleista 617,5 mln €, tačiau nei viena komanda pasaulyje mūsų nebebijo, nesugebam dominuoti prieš lygos vidutiniokus, prieš komandas, kurių biudžetai mažesni už Messi metinę algą. Išleido daugiau nei puse milijardo eurų, iš jų pritapo vos keli žaidėjai. De Jong, Arthur ir Lenglet.Na dar iš dalies Semedo, bet tik dėl to, nes Roberto ne ką geriau ten atrodo. Vienintėlis iš jų tikrai stipriai patobulėjusių yra Clement. VISKAS. Kiti arba regresuoja, arba stagnacijoj. Daugiau nei pusė milijardo, o rotacija yra minimali. Kodėl negalėjo Todibo (kuris kiek žaidė, tiek vaizdo negadino) žaisti prieš Slavia ? Kam gainioti senstantį Pique tokiam mače? Kam buvo mokami pinigai už Junior jeigu jis net į paraišką nepatenka prieš SLAVIA?

Tiesa Griezmann NĖRA wingeris, kur jį stato EV. Jis Atletico komandoje labiausiai ir spindėjo CF pozicijoj. Tai ką jis veikia LW pozicijoj net ir Suarezui iškritus iš rikiuotės? Tokie žaidėjų statymai ne į jų pozicijas ir užsimerkimas į šitas klaidas atrodo kaip bandymas per prievartą apsimauti kelnes per galvą: tu vis bandai, visi mato, kad neapsimausi, bet tu vis tiek mauniesi jas per galvą.

Atsimenat Gerardo „Tata“ Martino ? Vienas prastesnių Barcos trenerių. Niekas iš Barcos fanų didelio akmens užantyje prieš TATA nelaiko, bet ir gerais prisiminimais nelabai gali pasidalinti. Tai va. Per jo vienintelį sezoną vadovaujant Barcai, komanda per mačą La Liga pirmenybėse rinko po 2,29 taškus per varžybas. Nėra blogai. Plius jo komanda, nors ir nerodė pačio gražiausio pasaulyje žaidimo, tačiau ir kitoms komandoms neleisdavo dominuoti. Taip, labai apmaudžiai pralaimėta lyga ir skaudus iškritimas prieš tą patį Atletico čempionų lygoje. Bet jis suprato, kad jis komandos nevaldo, nieko negali duotai jai daugiau bei nesugeba jos motyvuoti. Iškarto pasitraukė, nes to reikalavo ir sirgaliai, ir jo paties sąžinė. Gal ir valdžia kažkiek. Valverdės komanda pirmajam savo sezone gerai pasirodė La Liga pirmenybėse (riko po 2,45 taškus per varžybas) , bet LABAI gėdingai iškrito prieš ROMA iš ČL. Tiek to. Pasitaiko tokių dalykų. Tačiau antram sezone jo komanda rinko tiek pat taškų per varžybas La Lga pirmenybėse, kiek ir Tata Martino treniruojama komanda(2,29). Antram savo sezone jo treniruojama komanda patyrė, tikriausiai, baisiausią pažeminimą ČEMPIONATO ir KLUBO ISTORIJOJE. Be viso šito, žaidimas yra baisus, nei viena komanda nebijo žaisti prieš EV komandą atvirai ir dažnu atveju priverčia BARCOS komandą gintis. Bent kiek savigarbos turintis žmogus jau būtų pasitraukęs iš posto. O jis ne tik, kad nepasitraukė, bet ir toliau juokina futbolo visuomenę su savo genialiais taktiniais sprendimais, kurie veiksmingi buvo prieš kokius 20 metų. Ne tik nepasitraukė iš posto, bet ir būdamas šio klubo auglys užkrėtė kitus savo mažakiaušio mentalitetu.

https://www.marca.com/en/football/barce ... b4627.html

“The results are not BAD, they could be better, but we must keep calm and improve
We have had other spells where we were not playing very well, for example under Luis Enrique and then we ended up doing the treble."
HA. Enriquei prireikė pusės metų, kad suprastų savo klaidas ir darytų kažką kitaip, o Valverde jau trečias sezonas tiksi ir jokių išvadų nėra.
Kad įtampa Ernestui kyla parodo ir klausimas po pralaimėjimo Levante komandai į kurį jis atsakė va taip :

"I'm not thinking of resigning,"
"We have to analyse what happened and ask ourselves why it did,"

Perskaitęs šitą pyktis sukilo iki kritinių parametru. Kokie dar fakin „we“. Čia yra TU, kuris nesuvaldo komandos, kuriam šitas klubas yra per didelis ir tik tai tu, kuris nesugeba motyvuoti komandos. Geras žaidėjas + prastas treneris = prasta komanda. Simple as that.

https://www.sport-english.com/en/news/b ... le-7711759

Žinoma, po dar vieno tragiško komandos performanco pasklido ir pavardės, kurios pakeis šitą klouną. Iš pradžių Ronald Koeman buvo, o dabar kalba apie Gallardo. Gallardo šiaip labai gerai, labai gražus, galingas ir greitas automobilis, bet kaip treneris tai čia, manau lipimas ant to pačio grėblio kaip su Tata. Nemanau, kad sugebėtų suvaldyti komandą. Marcello Gallardo čia River Plate treneris. Kalba, kad gruodį pakeis jis Valverde, tačiau tokios kalbos labiau skamba kaip Real ketinimai pirkti Sterling.

Šiaip, dabar bet koks žmogus už vairo būtų geriau, nei šitas mentaliteto neturintis ir nelabai besiorientuojantis, save treneriu vadinantis žmogus. Geriausias variantas butų Quiqe Setien kaip caretakeris, o vasarą galima butų į kažką rimčiau pasižvalgyti.

Kad ir kaip bebūtų, kad ir kaip daug čia išsiliejau, su šituo treneriu jokiu didelių perspektyvų niekas nemato, apie jo pasitraukimą vidurį sezono taip pat netikiu, tačiau tikiuosi, jog čia yra jo paskutinis sezonas už šios komandos vairo. Kad ir kiek piktų žodžių apie jį pasakiau, vis tik jis yra geras VIDUTINIOKŲ treneris, bet World Class komandos jam yra per daug didelis iššūkis.

It is what it is.
Vartotojo avataras
Phect
Posts in topic: 2
Pranešimai: 1676
Užsiregistravo: 03 Rgp 2018, 15:25
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Sarunas rašė: 07 Lap 2019, 14:25Bet pažiūrėkim pvz., į Coutinho. Liverpool drąsiai, jei ne TOP5, tai TOP10 buvęs žaidėjas prie EV kamuolio priimti normaliai nesugebėjo. Pastoviai žaidė ne savo pozicijoje. Pačio žaidėjo kaltė? Po tragiško praėjusio sezono individualiai, jis Copa America 2019 žaidė nuostabiai. Kas nutiko Bayern tikrai nežinau, bet jau 145 mln € išvaistyti.
Kitas Barcos bėdas per mažai išmanau, bet dėl Coutinho galiu n-tąjį kartą pasikartot ir dar klausimų užduot.
Ar Coutinho tikrai buvo Valverde pirkinys? Nes man panašu labiau į boardo statementą.
Kokia yra Coutinho pozicija? Padėsiu: tikrai ne RW ir ne CM. Tokia pozicija, kurioje gali žaisti Coutinho, Barcoje neegzistuoja.
Coutinho pirkimas iš viso buvo vienas didelis nesusipratimas Barcai ir nerealus laimėjimas Liverpuliui. Vargu, ar čia daug Valverdės kaltės šitame.
Sarunas
Posts in topic: 2
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 07 Lap 2019, 14:08

Phect rašė: 07 Lap 2019, 15:14
Sarunas rašė: 07 Lap 2019, 14:25Bet pažiūrėkim pvz., į Coutinho. Liverpool drąsiai, jei ne TOP5, tai TOP10 buvęs žaidėjas prie EV kamuolio priimti normaliai nesugebėjo. Pastoviai žaidė ne savo pozicijoje. Pačio žaidėjo kaltė? Po tragiško praėjusio sezono individualiai, jis Copa America 2019 žaidė nuostabiai. Kas nutiko Bayern tikrai nežinau, bet jau 145 mln € išvaistyti.
Kitas Barcos bėdas per mažai išmanau, bet dėl Coutinho galiu n-tąjį kartą pasikartot ir dar klausimų užduot.
Ar Coutinho tikrai buvo Valverde pirkinys? Nes man panašu labiau į boardo statementą.
Kokia yra Coutinho pozicija? Padėsiu: tikrai ne LW ir ne CM. Tokia pozicija, kurioje gali žaisti Coutinho, Barcoje neegzistuoja.
Coutinho pirkimas iš viso buvo vienas didelis nesusipratimas Barcai ir nerealus laimėjimas Liverpuliui. Vargu, ar čia daug Valverdės kaltės šitame.
Aha, aš irgi norėčiau paklausti Valverdės kokia Coutinho pozicija buvo. Ir taip, tokios pozicijos VALVERDĖS Barcoje nėra, sutinku, bet World Class treneris užsimerkęs paimtų Coutinho ir tikrai surastu būdų kaip jį išnaudoti. O VE būtent ir statė jį į RW (iš pradžių), CM(bent kelis kartus). Na ir dažniausiai LW 442 formacijoj, ką dabar daro su Griezmann. :lol: Ne jo pirkinys..my ass. Blogam šokėjui ir pats žinai kas trukdo.
Vartotojo avataras
Phect
Posts in topic: 2
Pranešimai: 1676
Užsiregistravo: 03 Rgp 2018, 15:25
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Sarunas rašė: 08 Lap 2019, 21:02Aha, aš irgi norėčiau paklausti Valverdės kokia Coutinho pozicija buvo. Ir taip, tokios pozicijos VALVERDĖS Barcoje nėra, sutinku, bet World Class treneris užsimerkęs paimtų Coutinho ir tikrai surastu būdų kaip jį išnaudoti. O VE būtent ir statė jį į RW (iš pradžių), CM(bent kelis kartus). Na ir dažniausiai LW 442 formacijoj, ką dabar daro su Griezmann. :lol: Ne jo pirkinys..my ass. Blogam šokėjui ir pats žinai kas trukdo.
Ne kartą jau forume buvo apkalbėta, kad tokios pozicijos ne tik Valverdės Barcoje, bet moderniame futbole išvis beveik nebėra.
Kad čia bet kas jį imtų ir išnaudotų, tai yra vėjai.
Vartotojo avataras
Zebediejus
Posts in topic: 6
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 16:47

Valverdiškos Barcos problema, kad nėra kamuolio judėjimo į priekį. Gynėjai dar šiaip ne taip atiduoda kamuolį saugams. Bet De Jong, Arthur, Rakitic (Vidal, Sergi Roberto, alena) sugeba idealiai kontroliuot kamuolį, ar atiduoti jį artimam, tačiau neturi to įgimto perdavimo į priekį jausmo, kuriuo mus išlepino Xavi ir Iniesta. Tą įgūdį išsaugojo nebent Busquets, kartais padalinantis puikių perdavimų, tačiau jo darbas kitas.
Tad ir gaunasi, kad norint judinti kamuolį į priekį atakoje, tenka atsitraukti gilyn Messi arba pasikliauti De Jong (centre) ar Alba (šone) individualiais sugebėjimais.
Čia jau Valverde "nuopelnas" kad neleidžia rizikuoti ir aštrinti žaidimo Griezman, De Jong ir kitiems puikų pasą turintiems žaidėjams ir liepia kamuolį judinti po truputį...

Pilko žmogelio vadovaujama Barca pati kuo toliau, tuo labiau tampa pilka...
Vartotojo avataras
Zebediejus
Posts in topic: 6
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 16:47

O dėl Coutinho (griezman, netgi Dembele) - jie būtų puikūs žaidėjai, jei jiems leistų būti lyderiais, Bet kol yra Messi, kuris, beje, nesigina ir vaikšto pėsčiomis, iš Cou, Griezmano ir kitų solistų reikalaujama "arti ir lakstyti paskui kamuolį arba, geriausiu atveju, judėti baudos aikštelėje taip, kad padarytų erdvės "primabelerinoms" Suarezui ir Messi.

Tas pats būtų ir įsigijus Hazard, De Briuine ir bile kokį kitą žaidėją, kol Barcoje yra Messi
Vartotojo avataras
Zebediejus
Posts in topic: 6
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 16:47

Barcai teko visai palankus varžovas. Ypač žinant visas Neapolyje vykstančias peripetijas. Iki aštuntfinalio, manau, pas juos problemų tik daugės, tad tik nuo pačios Barcos priklausys išėjimas į ketvirtfinalį.
klounz
Posts in topic: 2
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 13:16

treneris sakė, kad pavojinga komanda...
Vartotojo avataras
aBil
Posts in topic: 3
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 03 Rgp 2018, 17:42
Miestas: Edinburgh

Joske
Posts in topic: 7
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 14:14

Tai ką, šansas išgelbėti sezoną per 4 mačus prasideda :) pasveiko ir Lenglet, ir Araujo, tai Pique turės normalų porininką. Krašte Alba su Semedo, vidury Rakitic, De Jong, Puig ir Roberto, puolime Suarez ir Messi? Ar visgi išdrįs mesti vos pasveikusi ir vietos nerandanti Griezmann?
Ernestas
Posts in topic: 1
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 13 Rgp 2018, 20:55

Tokiu žaidimu kaip antram kėlinyje prieš Napoli sezono neišgelbėsi. Taip žaidžiant prieš Bayern nebus jokių šansų, bijau kad gali būti sutriuškinimas. Tai belieka tikėtis kad per savaitę įvyks stebuklas ir žaidimas kardinaliai pagerės.
Joske
Posts in topic: 7
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 14:14

Na stebuklo per savaitę tikrai nepadarys. Reikia tikėtis, kad pavyks abu kėlinius sulošti tokius, kaip tas pirmas.
Svarbiausia, kad kaip nors gynyba nesugriūtų kvailokas situacijose. Ir gal net geriau būtų be Busi žaisti. De Jong - Roberto - Vidal man atrodo geriau žiūrėtųsi.
Joske
Posts in topic: 7
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 10 Rgp 2018, 14:14

Mjoooo, pirmas kėlinys tai flashback į blogiausius laikus. Gynyba nulinė, tai dar ir MaTS pasiėmė atostogas
Vartotojo avataras
fun43
Posts in topic: 1
Pranešimai: 718
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:13
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Keista. Turėjo 15 min. per pertrauką, o Xavi treneriu nepaskyrė...
Scientist
Posts in topic: 1
Pranešimai: 827
Užsiregistravo: 11 Rgp 2018, 01:03

fun43 rašė: 14 Rgp 2020, 23:05 Keista. Turėjo 15 min. per pertrauką, o Xavi treneriu nepaskyrė...
O tu Xavi vietoje būtum sutikęs? :lol:

https://twitter.com/Phil_Coutinho/statu ... 7621736448
Užrakinta