Prisistatykite forumui.

Post Reply
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 1
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Negi nereikia šitos temos? Senąją gvardiją mes puikiai pažįstame, bet tikėkimės susilauksim naujokų, kurie šį bei tą galėtų pasakyti ir apie savę.
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 1
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Sveiki, senoji gvardija 😃. Buvo idomu jus paskaityti ef.lt, kelis postus ir as ten palikes, bet cia galbut(?) busiu aktyvesnis. Trumpai apie save (apie futbola) - Liverpool ir Olandai...pirmieji nuo kokiu 1994 m., kaimynas giros pardavejas mums kalbedavo apie Liverpoolio komanda, apie Rusch'us,Fowler'ius ir t.t. man vaikui tada atrode, kad kitos komandos anglijoj net nera, nors jos ir nebuvau manes zaidziant, tik is pasakojimu. Olandai - cia jau nuo 98 m. WC.
Nemėgstu - arsenalo, nes yra keletas personų mano aplinkoj, kurie nenustoja kalbėt vien tik apie arsenalą. Užknisa...😂
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 1
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Aš kaip jauniausias senosios gvardijos narys, drįstu priminti, kad sausi prisistatymai (be pusseserių nuotraukų) čia nelabai kam įdomūs
User avatar
Voldenas
Posts in topic: 2
Posts: 13
Joined: 14 Aug 2018, 19:03

Sveiki, daznai paskaitinedavau sena eurofootball foruma, del idomiu minciu ir ivairiu naujienu, bet taip ir neuzsiregistravau ten. Bet kadangi senoji gvardija issikele is ten, o jusu mintis norisi sekt ir toliau, pagaliau zengiau zingsni. Esu OM fanas( kaip kazkas rase kad palaiko Nancy nuo sport 2 laiku, tai mane uzkabino kitas klubas ir su pakilimais ir nusivylimais palaikau ji iki siol) , taigi suprantate kuris subforumas man idomiausias, gal karts nuo karto ir man pavyks kazka parasyt.
zaliai_geltonas
Posts in topic: 1
Posts: 193
Joined: 06 Aug 2018, 23:09

Voldenas wrote: 14 Aug 2018, 19:28 Sveiki, daznai paskaitinedavau sena eurofootball foruma, del idomiu minciu ir ivairiu naujienu, bet taip ir neuzsiregistravau ten. Bet kadangi senoji gvardija issikele is ten, o jusu mintis norisi sekt ir toliau, pagaliau zengiau zingsni. Esu OM fanas( kaip kazkas rase kad palaiko Nancy nuo sport 2 laiku, tai mane uzkabino kitas klubas ir su pakilimais ir nusivylimais palaikau ji iki siol) , taigi suprantate kuris subforumas man idomiausias, gal karts nuo karto ir man pavyks kazka parasyt.
Thoreau įkvėpė dėl nicko pasirinkimo?
User avatar
Voldenas
Posts in topic: 2
Posts: 13
Joined: 14 Aug 2018, 19:03

zaliai_geltonas wrote: 14 Aug 2018, 20:16
Voldenas wrote: 14 Aug 2018, 19:28 Sveiki, daznai paskaitinedavau sena eurofootball foruma, del idomiu minciu ir ivairiu naujienu, bet taip ir neuzsiregistravau ten. Bet kadangi senoji gvardija issikele is ten, o jusu mintis norisi sekt ir toliau, pagaliau zengiau zingsni. Esu OM fanas( kaip kazkas rase kad palaiko Nancy nuo sport 2 laiku, tai mane uzkabino kitas klubas ir su pakilimais ir nusivylimais palaikau ji iki siol) , taigi suprantate kuris subforumas man idomiausias, gal karts nuo karto ir man pavyks kazka parasyt.
Thoreau įkvėpė dėl nicko pasirinkimo?
kazkaip pasivadinti reikejo, tai sove ta vietove is psichodelines jo knygos.
gtank
Posts in topic: 1
Posts: 2
Joined: 15 Aug 2018, 08:44
Location: Ukraine

Sveiki. EF forume niekados nesilankiau. Apie jus suzinojau is LFC grupes tai sugalvojau uzsiregistruoti.
Palaikau Olandus ir Liverpuli nuo 2010 metu, nes butent tada pradejau dometis futbolu. Olandus ispradziu del grazaus zaidimo ir man imponuojanciu zaideju. Liverpool pradejau palaikyti del megstamiausio zaidejo SG8, o poto del komandos filosofijos. Dar gal + del to kad tevas palaiko MU, tai mano jaunystes rebel spirit norejo pasirinkti jo varzovus :D
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 2
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Seserį turi?
User avatar
macola
Posts in topic: 1
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2018, 00:02

Prisistatykime. Sename forume gal kelis komentarus ir buvau parašęs, tiesiog skaitydavau viską. Gal kokį vieną-kitą postą išlaušiu ir čia.

Palaikau Milaną ir Anglijos rinktinę. Nepalaikau Barcelonos ir Ispanijos. Skaitau visą forumą, gal kada pravers gyvenime.

Sesers neturiu :) Cheers!
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 1
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

macola wrote: 15 Aug 2018, 13:24 Prisistatykime. Sename forume gal kelis komentarus ir buvau parašęs, tiesiog skaitydavau viską. Gal kokį vieną-kitą postą išlaušiu ir čia.

Palaikau Milaną ir Anglijos rinktinę. Nepalaikau Barcelonos ir Ispanijos. Skaitau visą forumą, gal kada pravers gyvenime.

Sesers neturiu :) Cheers!
Teisingas klubas :handgestures-thumbup:
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 1
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Yooo!

Aš esu Tadas. Iki praeitų metų mano futbolas apsiribodavo ef.lt, po to pradėjau lįst giliau. EF palikdavau po keletą komentarų. Mėgstu pasidalint savo įžvalgom po mačų, kurios labai jau banalios ir kiekvienam aiškios. Norisi pradėt kabintis į futbolą dar rimčiau. Svaresnės analizės, įdomūs analizių kampai, įžvalgos.

Neseniai užmačiau, kad atsidarė šitoks forumas, nusprendžiau prisiregistruot. Sezonai dar tik prasideda, tai manau turėsim daug įdomių diskusijų, sužinosiu daug daug naujo. Valio!

O jeigu klaustumėt kokios mano spalvos, tai kaip matot mėlynai balta. Kodėl? Čia turbūt todėl, kad ta mėlynai balta prasidėjo nuo vietinio futbolo. Buvau FK Mažeikių fanbaseo Žemaitijos Lokiai narys. Po to akys krypo į užsienį ir širdis užkliuvo už Londono klubo gal kokiais 2011 turbūt. Gal net dešimtais. Dar šiek tiek spėjau pamatyt Chelsea su Carlo prie vairo.
konung
Posts in topic: 1
Posts: 20
Joined: 11 Aug 2018, 11:29
Location: Telšė

Tai mėgstat sausiau?
Andrius.

Nuo 94m. italai. Po šia diena baidausi, kai baudinius muša po skersiniu.

Klubiniam - yra keletas simpatijų ir antipatijų, bet nieko garantuoto ir neatradau. Užtat smagu žiūrėt.

Telšiškis. Iki šio keista, kad futbolo klubas krepšinio pavadinimą ilgametį pasiėmė, bet buvau pratęs į Džiugo rungtynes eit, tai ir dabar apsilankau.
Ivartis
Posts in topic: 1
Posts: 24
Joined: 18 Aug 2018, 09:47

Sveiki,
Prisiregistravau ir as,kad palaikyciau sita jusu judejima. Puiki iniciatyva senuju EF.lt vilku! Skaitydavau jus jau labai senai,nes puikiai,smaiksciai ir issamiai nusviesdavote futbolo pasauli.Praktiskai EF.lt atsidarydavau tik del ju forumo.Bet kai jus visi dingote - dingo ir dalele mano dienos,kadangi feisbukais nesinaudoju,teko googlinti,kad jus atrasciau...Ir ka jus galvojat,ivedziau "Furis Phect Maverick" ir greitai ismete sita foruma :clap:
As busiu galbut pasyvesnis rasytojas,bet lauksiu jusu postu kurie sudomindavo kasdien.
Is futbolo puses tai:
Komanda - Arsenal
Rinktine - Anglija

P.S. Brolio nuotrauka galesiu ikelt jei kam reikia.
User avatar
Zebediejus
Posts in topic: 2
Posts: 441
Joined: 04 Aug 2018, 16:47

Negi taip jau niekam nereikia Įvarčio Brolio nuotraukos?
User avatar
Jofeiris
Posts in topic: 1
Posts: 19
Joined: 12 Oct 2018, 12:40

Laba diena,

prisistatysiu ir aš. Skaitau ką rašote gan senokai, spėju kokius bent jau 3-4 metus, jums persikėlus iš ef.lt (šioje svetainėje turbūt nesu matęs tokio kontrasto forumo diskusijų narių ir komentatorių, kurie komentuoja po naujienų straipsniais) ir atsiradus norui dalintis savo mintimis nusprendžiau prisiregistruoti jūsų forume.

Klubiniame futbole domiuosi pagrinde EPL ir nuo kokių 2004 m. palaikau Arsenal FC, kitomis lygomis praktiškai nesidomiu. Iš rinktinių nuo 2006 m. prijaučiu Vokietijos rinktinei, tačiau palaikau juos praktiškai tik per čempionato finalinį etapą. Be futbolo matau ir daugiau temų sutampančių su mano interesais, ten ir bus mano antras post'as. :)

J.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 1
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Sveikas atvykęs :obscene-drinkingcheers: Kuo daugiau Arsenal fanų čia, tuo geriau :handgestures-thumbup:
User avatar
Phect
Posts in topic: 1
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Welcome, FamBlud FC gretos didėja :dance:
User avatar
Valdésas
Posts in topic: 1
Posts: 2
Joined: 19 Feb 2019, 20:16

Sveiki visi,

Po pusės metų "svečio" statuse pamaniau, kad jau laikas ir man prisistatyti publikai (nors žinau, kad iš tiesų mažai kam rūpi). Į futbolo pasaulį atėjau ganėtinai neseniai. Pirmas mano matytas mačas buvo 2009 metų Čempionų lygos finalas, kurį laimėjo FC Barcelona, ir nuo tada pradėjau simpatizuoti šiai komandai, stebėti jos rungtynes ir mėgautis įvarčiais. Bet iš tikrųjų pradėjau domėtis klubu ir nerti gilyn į jo kasdienius reikalus tik nuo 2012-13 sezono, tai jau kokius 6 metus kiekvieną dieną gyvenu su mėlynai granatine širdimi.

Kitos šalys ir čempionatai manęs nedomina, o palaikau tas rinktines, kuriose žaidžia mano palaikomos komandos žaidėjai. Prie CV dar galima būtų pridėti, kad apie metus administravau FCB fanų puslapį feisbuke, bet po to, kai aptikau vieną visiems žinomą Barços internetinį puslapį, prisijungiau prie jo, vienu metu buvau vienas iš autorių, parašiau keletą straipsnių FCBlog'e (ar kaip jis tada vadinosi).

O prisijungiau prie forumo todėl, kad man norisi daugiau to kontakto su savo bendraminčiais. Svajoju kada nors susitikti su kitais FCB gerbėjais lietuviais prie alaus bokalo kokiam nors bare ir stebėti mylimos komandos grajų. Kol kas tiek. Visca el Barça!
Post Reply