Apie futboloforumas.lt

Ar reikia pratęsti forumo domeną/hostingą dar metams?

Poll ended at 07 Jul 2020, 13:51

Taip, reikia, galėčiau prisidėti finansiškai
17
81%
Taip, reikia, bet pinigais neprisidėčiau
3
14%
Nebereikia, užteks spardyti šitą negyvėlį
1
5%
 
Total votes: 21
Marlon
Posts in topic: 2
Posts: 10
Joined: 16 Aug 2018, 11:16

Hola,

Paskutiniu metu buvau beveik apleidęs forumą ir jo žlugimą priėmiau kaip neišvengiamybę ir ženklą, kad reikia nesigręžioti ir judėti pirmyn. Bet dabar susidomėjau pažiūrėt kaip jums čia sekasi, ir matau, kad visai neblogai. Nebūsiu aktyvus, paskaitysiu ką kalbat, kartais gal ką papostinsiu ir jausiuos senas forumo diedas, gal dar ne kaip zebediejus, bet netoli to.

p.s. ačiū [mention]Ezzy[/mention] už pakvietimą.
User avatar
Tango
Posts in topic: 18
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Marlon wrote: 16 Aug 2018, 11:25 Hola,

Paskutiniu metu buvau beveik apleidęs forumą ir jo žlugimą priėmiau kaip neišvengiamybę ir ženklą, kad reikia nesigręžioti ir judėti pirmyn. Bet dabar susidomėjau pažiūrėt kaip jums čia sekasi, ir matau, kad visai neblogai. Nebūsiu aktyvus, paskaitysiu ką kalbat, kartais gal ką papostinsiu ir jausiuos senas forumo diedas, gal dar ne kaip zebediejus, bet netoli to.

p.s. ačiū @Ezzy už pakvietimą.
O, labas! Parduos tave į Sassuolo dabar :)
Marlon
Posts in topic: 2
Posts: 10
Joined: 16 Aug 2018, 11:16

Aš nebent į Galaxy, kaip Ibra :cool:
User avatar
Tango
Posts in topic: 18
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Marlon wrote: 17 Aug 2018, 09:38 Aš nebent į Galaxy, kaip Ibra :cool:
Viskas. Tu jau prakaltas! :violence-smack:

Sveikas sugrįžęs!
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

realiai tas [img] nereikalingas dabar kaip ir, ar čia tik man vienam įdėjus į jį linką, nerodo poto foto? :confusion-scratchheadblue:
User avatar
Tango
Posts in topic: 18
Posts: 134
Joined: 04 Aug 2018, 11:27

Ezzy wrote: 19 Aug 2018, 12:48 realiai tas [img] nereikalingas dabar kaip ir, ar čia tik man vienam įdėjus į jį linką, nerodo poto foto? :confusion-scratchheadblue:
Reiškia, kad linkas neveda tiesiai į foto.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

nu lyg dabar viskas ok, bet paskutinius kelis kartus, tai tiesiog nerodydavo foto, nors linkas ir buvo tiesioginis ir normalus
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 78
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Turim 225 narių ir panašu, kad augimas sustojo. Nepamenu kiek registruotų vartotojų turėjom prieš ją paleidžiant, bet reklama internetuose skaičių neblogai išaugino. Tokio tipo forumui skaitau čia labai solidūs skaičiai + dar kažkuri dalis skaitys forumą be accounto. Mums, aišku, svarbiausi yra realūs diskusijų dalyviai, bet tokių jau mačiau vieną kitą naują.

Perėjimas įvyko, naujus narius su šviežiai keptais pyragais ir kompotu jau sutikom, galim pagalvoti ir apie tolesnius darbus. Ar turim kažkokių high-level norų? Kaip pavyzdį galiu paimti vieno nario norą sulietuvinti forumą, nors šios idėjos iš karto buvo atsisakyta.

Daugelis turbūt esat dalyvavę ir kituose forumuose, tai gal kažką itin patogaus esat matę, ką būtų galima pritaikyti ir čia? Kažkokių addonų, naujų bbcode shortcutų, spalvų, gėlyčių, katukų ar dar ko nors? Pensijų ir algų nepadidinsim, bet visą kitą galima bent aptarti.

Ir turėkit omenyje, kad šiam reikalui turim du žmones Tommy (pagrindinis forumo tech žmogus) ir mane (pagrindinis forumo pizdelintojas apie nieką), tad gerbdami Tommy laiką ir galimybes, siūlykit ne po vieną idėją, o po 20.
User avatar
Gunner
Posts in topic: 10
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 38
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Gunner wrote: 22 Aug 2018, 14:42 Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
Absoliučiai, šimtu procentų prieš. Mega prieš.
Aš siūlau neleist keiktis Phectui. :angry-tappingfoot:
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 32
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Aš kiek pasijungiu forumą, tai matau, jog labai daug guests būna (skaičiai tarp 20-40) čia manau ne bugas?
Ir šiaip tas forumo rekordas daugiausiai prisijungusių vienu metu gražiai atrodo :happy-partydance:
User avatar
Gunner
Posts in topic: 10
Posts: 629
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

velnes wrote: 22 Aug 2018, 14:47
Gunner wrote: 22 Aug 2018, 14:42 Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
Absoliučiai, šimtu procentų prieš. Mega prieš.
Aš siūlau neleist keiktis Phectui. :angry-tappingfoot:
Downvote jau turetum
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 78
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Gunner wrote: 22 Aug 2018, 14:42 Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
O kokį efektą upvote/downvote duotų? Forumo postai yra paremti eiliškumu pagal parašymo laiką. Ar tam tikrą downvote kiekį gavęs postas būtų neberodomas/dalinai paslepiamas? Kokią naudą gautų +10 upvote surinkęs postas?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 134
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Furis wrote: 22 Aug 2018, 15:34
Gunner wrote: 22 Aug 2018, 14:42 Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
O kokį efektą upvote/downvote duotų? Forumo postai yra paremti eiliškumu pagal parašymo laiką. Ar tam tikrą downvote kiekį gavęs postas būtų neberodomas/dalinai paslepiamas? Kokią naudą gautų +10 upvote surinkęs postas?
Žmogus forumą redditu nori padaryti. :?

Šiaip sorriux visiems, pastaruoju metu visai neturėjau laiko prisėsti prie pageidavimų, bet postų atspalvių išryškinimas, unread postų skaitymai ne tik per viršuje esančią opciją bei rodyklites, bet ir per paspaudimą ant temos, dar vienos tik apačioje esančios navigacijos atsiradimą turbūt šiai dienai aktualiausi tobulintini dalykai.
Scientist
Posts in topic: 1
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Furis wrote: 22 Aug 2018, 15:34
Gunner wrote: 22 Aug 2018, 14:42 Nustojau skaityt ties pensiju didinimu... jeigu rimtai tai gal imanoma kokia nors postu upvote sistema?? Nes daznai pasitaiko bendraminciu tai tiesiog vietoj postinimo upvote and thats it.
O kokį efektą upvote/downvote duotų? Forumo postai yra paremti eiliškumu pagal parašymo laiką. Ar tam tikrą downvote kiekį gavęs postas būtų neberodomas/dalinai paslepiamas? Kokią naudą gautų +10 upvote surinkęs postas?
Downvote'ų tai manau nereikia, nes vaikų žaidimai prasidės ar delfi.lt
Bet upvote'ai tai galėtų pagyvint truputį ramesnes temas/forumus ir leist išreikšt šiek tiek įvertinimo tiems, kas postina normalų turinį. Man pvz. labai patinka paskaityti kai kažkas (išskyrus Red Army :lol: ) papostina savo mintis apie klubą/lygą/rungtynes, bet nepulsi po kiekvienu tokiu postu rašyti 'mldc seneliuk, įdomiai čia parašei' arba 'pritariu', o upvote'ai gal truputį padėtų palaikyt motyvaciją ir pasijaust skaitomesniems tiems, kas ką nors įdomesnio papostina.
Viename Chelsea fanų puslapy tokia sistema yra ir manau tikrai pagyvina puslapį, o geriausi komentarai (12+ upvote'ų) dar ir nuspalvinami kitaip, kad daugiau dėmesio gautų.
pauleska
Posts in topic: 22
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Scientist wrote: 22 Aug 2018, 15:59 o geriausi komentarai (12+ upvote'ų) dar ir nuspalvinami kitaip, kad daugiau dėmesio gautų.
siūlau spalvint vaivorykšte :handgestures-fingerscrossed:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 26
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Aš tai siūlau geriausių komentarų autorius įvertinti kažkaip. Nu žinote, kažkuo materialaus, apčiuopiamo. Sakykim, kad būtų galima kitiem parodyti. Gal net užsidėti žinote, kad žmonės gatvėje pastebėtų. Gal net ant galvos kažko reikėtų :think:
User avatar
hippo
Posts in topic: 42
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Vienam ne Chelsea forume skelbia mėnesio, o po to ir metų geriausiai įvertintų postų top5 (kai kurie jų būna geri tuo, kad informatyvūs, o kiti maždaug kaip pas mumi "frazės". Bet kuriuo atveju visai smagu ir padeda neprapult gerai rašliavai.
Pasinaudojus dar kito forumo patirtim būtų galima laimėtoją apdovanot medine kepure. (Kol rašiau reyu aplenkė).


Kad nebūltų tik viena idėja, tai dar toks biški gal ir šūdniekis, bet gal ir vertas aptarimo. (Neatsimenu lyg kažkas tą jau minėjo, o gal sapnavau). Padaryt, kad cituotų tik paskutinį postą. Nes kai kurie netvarkingi žmonės nepravalo citatų ir tenka scrollint ilgą citatų šiukšlyną.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 38
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Forumo sulietuvinimu irgi esu visai suinteresuotas, prie to ir prisidėt galėčiau, nes pastaruoju metu, kaip koks veganas, stengiuosi šitam forume mintis reikšti tik lietuvių kalba, o ne kaip koks debatininkas expressinu opiniją angliškai. Šiandien pavartojau possitioning vietoj "pozicionavimu" . Šiaip vienas nuostabesnių dalykų naujame forume tikrai yra smailų kiekis, kuriuo iki dabar negaliu atsidžiaugt. :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 78
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Ok, upvote sistema tikrai turi gerų argumentų, verta apgalvojimo.
Post Reply