Lietuvos Vyrų Krepšinio Rinktinė

Post Reply
pauleska
Posts in topic: 18
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

T-Wolves wrote: 05 Sep 2019, 18:10 Teisingai suprantu, kad net ir aplošus prancūzus, dar reikėtų tikėtis ir australų pergalės prieš juos? Nes jei Prancūzai sutvarko reikalus prieš kengūras, australai prieš Dominiką, o mes abi laimim, tai yra +4 pas visas, o tada tarpusavio pranašumas mūsų prieš FRA, pastarųjų prieš AUS, o anų prieš mus. Tada skirtumą tarpusavio trijų rungtynių žiūrės ar bendrai viso čempionato skirtumą ?
Visiškai teisingai. Nereikės varžytis, kas didesniu skirtumu Dominiką nuneš.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 42
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

ne kazka vaizdelis po dveju keliniu :roll:

Realiai visur geriau atrodo Prancuzai ir skirtingai nuo Australu jiems nekrenta viskas is eiles ir nera kapotyniu :whistle:

Edit: antro kelinio pradzia, mes gimdom atakoje, Prancuzai kala du tritaskius ir -14, atrodo, kad PC pasivaidenom ir baigesi :(
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 16
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Aš tik noriu priminti, kad Edgaras Ulanovas yra abejotinos kokybės žaidėjas, bet ką aš suprantu, aš tik peraugęs žaliai baltas berniukas
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 21
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Apvogti.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 42
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Sikna....supjove patys keliuose momentuose gale, kai buvo 0.4 iki atakos laiko like, kai ismete neparuostus metimus ir pan. Bet gale tas lanko lietimas isvis sumaise kortas, butu buve ne -3 dar Prancuzai butu tureje kitaip gintis....
RaMa
Posts in topic: 7
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Aukščiausio lygio teisėjai. Kai taip tai stovi nežinia ko prie ekrano, kai toks vital momentas net nenueina??
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 42
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ne auksciausio lygio tie teisejai, nes FIBA nekviecia jiems nepaklusniu teiseju, kurie dirba Eurolygoj.
Last edited by The_Red_Army on 07 Sep 2019, 17:27, edited 1 time in total.
falci
Posts in topic: 8
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

RaMa wrote: 07 Sep 2019, 17:08 Aukščiausio lygio teisėjai. Kai taip tai stovi nežinia ko prie ekrano, kai toks vital momentas net nenueina??
Ta pati mintis. Nesuvokiama.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 16
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

RaMa wrote: 07 Sep 2019, 17:08 Aukščiausio lygio teisėjai.
nu, kad čempionatas jau parodė, kad iki aukščiausio lygio jiems labai toli
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 21
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Man atrodo, kad Ezzy ir Red_Army nelabai pagavo RaMos sarkazmo.
Last edited by Keturlapis_Dobilas on 07 Sep 2019, 18:24, edited 1 time in total.
RaMa
Posts in topic: 7
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Keturlapis_Dobilas wrote: 07 Sep 2019, 18:17 Man atrodo, kas Ezzy ir Red_Army nelabai pagavo RaMos sarkazmo.
visi pagavo. Pilna minusų galima atrasti, bet labai pikta, kaip toks momentas tokiame mače suvaidina gana nemažą rolę.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 16
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

Keturlapis_Dobilas wrote: 07 Sep 2019, 18:17 Man atrodo, kad Ezzy ir Red_Army nelabai pagavo RaMos sarkazmo.
deve deve, ir iš kur tu toks :sci-fi-beamup:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 42
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Svelniai dar Adomaitis atsiliepe, galejo kalti gilesniu citatu aka klubas isleidzia i zaidejus i susiktas atrankas, kurios trukdo procesa klubui, kur zaidejas gali susitraumuoti, vardan to, kad treciarusi teisejas supjautu. Jau nekalbant, kad puse saliu su visokiais Doncic, Dragic, Porzingiais cia vapsie nera :whistle: savo laiku federacijos butu ne subine atsuke fibai, o kietakaktiskai i reikala paziureja, tai dabar fiba butu silkine organizacija, o ne FIFA kopija.
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 16
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

aš tai visai nieko prieš vietoj faking dziouk bučiau pasiklausęs apie tai kas vyko pirmoje dalyje, kodėl jokių išvadų po mačo su australais nebuvo padaryta ir t.t
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 42
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Ezzy wrote: 07 Sep 2019, 19:00 aš tai visai nieko prieš vietoj faking dziouk bučiau pasiklausęs apie tai kas vyko pirmoje dalyje, kodėl jokių išvadų po mačo su australais nebuvo padaryta ir t.t
Aplinkybes taip sukrito, kad dabar Adomaiciui niekas nieko neprikis :whistle: Nors atmetus pirmas dvi rungtynes aka luzeriu dauzyma, toliau visa cempionata kiekviena ataka atrode kaip gimdymas. Kai kuriais atvejais pacia vilti palaike tokie metimai, kaip Maciulio 3pt snd per rankas.

As siaip visuomet esu tas zmogus, kuris sako, kad musu krepsinis turi ne ka maziau bedu nei futbolas, tik del tradiciju, Kauno Zalgiro, zaidimo tarptautiniuose turnyruose, top10 krepsinio lygos europoje, ex krepsininku vaiku, to, kad krepsini zaidzia 5 zaidejas vienu metu aikstej, mazesnes konkurencijos ir pan. jis laikosi top10 lygyje. o siaip manau daug dalyku neisbaigta :whistle: ir rungtynes vs Australus ir Prancuzus aiskiai parode, kad mes realiai niekur nebuvom pranasesni.
RaMa
Posts in topic: 7
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

The_Red_Army wrote: 07 Sep 2019, 20:03
Ezzy wrote: 07 Sep 2019, 19:00 aš tai visai nieko prieš vietoj faking dziouk bučiau pasiklausęs apie tai kas vyko pirmoje dalyje, kodėl jokių išvadų po mačo su australais nebuvo padaryta ir t.t
Aplinkybes taip sukrito, kad dabar Adomaiciui niekas nieko neprikis :whistle: Nors atmetus pirmas dvi rungtynes aka luzeriu dauzyma, toliau visa cempionata kiekviena ataka atrode kaip gimdymas. Kai kuriais atvejais pacia vilti palaike tokie metimai, kaip Maciulio 3pt snd per rankas.

As siaip visuomet esu tas zmogus, kuris sako, kad musu krepsinis turi ne ka maziau bedu nei futbolas, tik del tradiciju, Kauno Zalgiro, zaidimo tarptautiniuose turnyruose, top10 krepsinio lygos europoje, ex krepsininku vaiku, to, kad krepsini zaidzia 5 zaidejas vienu metu aikstej, mazesnes konkurencijos ir pan. jis laikosi top10 lygyje. o siaip manau daug dalyku neisbaigta :whistle: ir rungtynes vs Australus ir Prancuzus aiskiai parode, kad mes realiai niekur nebuvom pranasesni.
o tai kas čia su tuo nesutiko? Ir taip aišku kad tik Kazlausko dėka buvo išlaikytas toks lygis. Jis ne viename interviu aiškiai pasakė, kad talentu mes nusileidžiam labai, todėl gynyba ir tik gynyba gali padėti pasiekti kažką. To ir laikėsi praktiškai visada. Dabar, deja, to nėra nes Adomaitis niekada nebuvo ir nebus gynybinis treneris, įsiveliama į sau nebūdingą žaidimą, nes tu tiesiog nelaimėsi kai varžovai turi Millsą, De Colo ar Fournier pas save, kurie kad ir šiandien tokius metimus sudėtingus sumetė, kur visa taktika - netrukdyk jiems.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 21
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Nežinau, kiek iš čia esančių žmonių yra susipažinę su Brazdeikiu, bet pagalvojau, kad būtent tokio žmogaus trūksta mūsų rinktinei, kuris galėtų atakas pasiimti ant savęs lemiamu momentu, o nereikėtų taškų gimdyt per centrus arba laukt nerealių Mačiulio tritaškių, kuris rinktinėje ilgai jau neužsibus.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 21
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

Adomaitis traukiasi. Kas toliau net neįsivaizduoju. Galbūt koks Maskvytis, bet ir jam tektų per du darbus dirbt.
pauleska
Posts in topic: 18
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Maksvytis realiausias kandidatas, nes jo klubas nežais Europoje – tai laiko pakanka. Be to, puikiai pažįsta JV, Ulią iš jaunimo rinktinių. Visai jo norėčiau.

Manau, kad Kemzūra irgi kažkiek realu, nors gali ir nenorėt antrą kartą į tą pačią upę brist.

Kurtis greičiausiai ne. Net jei Chimki ir nedirbtų, jie su Saboniu nesutaria.

P. S. Mano nuomone, Sabonis su visa LFF vadovybe turėtų trauktis. Bet jie niekad nepripažins, kad patys savo neveiksnumu yra viena šūdų ir bardako FIBA'oj priežasčių
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 2
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

pauleska wrote: 08 Sep 2019, 22:43 P. S. Mano nuomone, Sabonis su visa LFF vadovybe turėtų trauktis. Bet jie niekad nepripažins, kad patys savo neveiksnumu yra viena šūdų ir bardako FIBA'oj priežasčių
Kaip kaip?
Post Reply