Žaidimai

User avatar
KrabŽmogis
Posts in topic: 6
Posts: 195
Joined: 10 Aug 2018, 13:04

https://www.eneba.com/steam-football-ma ... key-europe iš čia pirkau. Užsiregistruoji, įsimeti į krepšelį ir pasirinkus vieną iš kelių nusiperki. Ką iš ten pirkęs, tai niekad nėra apscaminę ar panašiai. Gal kur ir rastum pigiau, bet ten bus viskas 1-2 eurais nebent.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Pavyko ir man jau nusipirkti, mokėjau apie 36 EUR, įeina Beta access ir FM Touch. Didžioji dalis parduodamų yra be Beta access, taigi veiks tik nuo antradienio.

Nežinau po kelių metų užsikūriau FM, tai nežinau kurios funkcijos yra susijusios su FM2020, o kurios jau buvo anksčiau. Sorry už keistos spalvos screenshotus, Macbookas kažkodėl juos tokius padarė, nors in-game visos spalvos normalios.

Taigi, taktikos jau yra visiška futbolo hipsterio svajonė - nustatymai kai esi in posession, out of posession ir in transition (!!!):

Image
Image
Image

Galima net stumdyti puolimo ir gynybos linijų aukštį, t.y. reguliuoti bloko dydį ir nurodyti, nuo kur maždaug pradeda spausti puolėjai ir gynėjai.

Tikslai išskirstyti į klubo (kokia filosofija yra vadovaujamasi) ir sezonų (penkmečio planas):

Image

Dar labai šiuolaikiškas ir išsamus yra treniruočių režimas. Skirtingos net pre-seasono fazės treniruotės (early, mid, late), o sezono metu gali fokusuotis į konkrečius žaidimo elementus, tačiau nuo to kenčia kiti atributai. Pvz jei nustatysi Att. Shadow Play, tai puolantieji iš to gaus vienokius pliusus (attacking, movement), gynėjai kitokius (positioning, defending), tačiau visose grandyse kentės koks nors Set Pieces. Labai išsamu, jei nori tinkamai susitvarkyti, tai sugaiši kelias valandas net neprasukęs pirmo mačo.

Image

Išsirinkau Udinese, turi kelis gerus key žaidėjus De Paul, Lasagna, Mandragora, transferų biudžetas 7.5mln, šį kartą ir sudėtis kiek jaunesnė. Ir nors dar minimaliai dalyvavau transferų lange, bet atrodo kad kompas biški normaliau reaguoja į tavo bidus. Anksčiau jei su Udinese norėjai pirkt vidutinius žaidėjus iš Lazio/Fiorentina, tai visada užmesdavo 2-3x nuo žaidėjo vertės ir nesileisdavo į kalbas, dabar jei bidini 5mln, tai eina į kalbas už kokius 7-8mln.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 6
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Atleiskit už offtopicą, bet labai jau faini key žaidėjai. Lasagna dar kaip lasagna, bet Mandragora iškart šitą epinį šuolį primena:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Šiandien oficialus startas.

Kol kas pirmas FM2020 bandymas einasi kaip romantiškoje futbolo istorijoje. Pirmi 6 mačai lošiant 3-5-2/3-4-3 (Udinese taip žaidžia realybėje) - 0 pergalių, 4 pralaimėjimai, pavyko įmušt gal 2 ar 3 golus. Komanda sušaukė team meeting, pasikalbėjo, pakeičiau į 4-3-3, sumečiau visus tris geriausius komandos saugus + De Paul kaip inside forward, tai pavyko padaryt 7 nepralaimėtų mačų seriją, įskaitant ir lygiąsias su Inter ir Zebre (vis dar keistai žiūrisi).

3 ar 4 komandos žaidėjai per šį laikotarpį pasijautė ne savo rogėse ir į jas sugrįžo tik gavę patikinimą, kad vasarą bus kalba dėl naujo kontrakto, biški nenatūraliai atrodo. Kas labai džiugina ir yra patogu, tai komandos asistento rekomendacijos prieš mačą atlikti kelis žaidėjų keitimus. Pvz žaidi 4-3-3, tik ką laimėjai, prieš kitą mačą gauni rekomendaciją pakeisti RB ir LW į tokį ir tokį žaidėją, nes jis gerai varo treniruotėse, ir vienu clicku gali juos abu pakeisti. Nu o mačo metu vis dar keista, kad varžovui įmušus golą, yra šansas kad įvyks VAR peržiūra ir jis bus atšauktas.

Šiaip visas FM eina sklandžiai, nepastebėjau jokių tendencijų mušant/praleidžiant golus.
User avatar
Phect
Posts in topic: 8
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 27
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Dar kartą atsiprašau už gėjiškas spalvas, bet skubu atnešti naujienų iš politikos pasaulio:

Image
User avatar
evizu
Posts in topic: 16
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Image

Pirmam uzejimui pasiemiau Brescia. Zinai, ten visokie Baloteliai, Baggio viska

Pirmam sezone nieko daug sudetyje nekeiciau, pasitikrinau kokios taktikos eina ir kokios neina naujam FM. Balotelli budamas top earneriu nieko neimuse, tarpsezony bus parduotas ir pakeistas labiau i sistema tinkanciu zaideju.

Pats zaidimas kol kas smagesnis uz praitas kelias versijas. AI transferuose puse velnio sukasi, kol kas neatsimusiau i kazkokias nesamoningas panetkes

Ka jus?
User avatar
KrabŽmogis
Posts in topic: 6
Posts: 195
Joined: 10 Aug 2018, 13:04

Nežinau, man tai per daug bugovas šitas FM. ME toks nelogiškas. O Balotellio gali neparduoti, kad ir ką statysi į puolimą bus tas pats. Tiesiog puolėjai nemuša įvarčių. :confusion-shrug: 1x1 kai išeina tai iš 20 vieną įmuša.
User avatar
evizu
Posts in topic: 16
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Image

Uztrukau ilgiausiai nuo tada kai pradejau zaisti FM.

Sunkesnis/idomesnis siu metu FM variantas. Tweakinau ir i sona meciau viena taktika po kitos, kol galop player development + geras transferu sukimas ismete mane i patogia padeti kovoti del titulo (kaip ir 90% visu seivu, visuose fm). Club vision reikalas padaro zaidima labiau detalu. Vienam is sezonu negalejau stiprinti skyliu sudetyje reikiamais zaidejais, nes rinkoje nebuvo Italu : / gruodzio menesi gavau 5 grajus kad issaugociau kede.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 4
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Aš vis galvoju, ką palošt be tų supistų fifų ir pesų. Noris kažko taktinio, tvarkingo. Vis galvoju apie FM, bet vis bijau, nes atrodo per sudėtinga. Neprimetu nuo ko ten pradėt ir kaip žaist. Gal dar kokia alternatyva yra? Gal ką ant PS4 ar šiaip flash žaidimukų kokių žinot?

O čia kilo klausimas. Paminėjai MACą. Ant laptopo daužai ar stacionaro? Išvis yra galimybė FM žaist ant maco? Bet įtariu, kad mano Airas sudegtų tik užkūrus. :D

Tai vat klausimas, ar apsimoka kurt savo senuką ir bandyt lošt FM. Ar įmanoma jį išvis išmokt žaist dabar, kai prieš tai nieko bendro nesi turėjęs su šituo žaidimu. Kaip ten viskas vyksta? Principas, kaip Fantasy? Viskas vyksta remiantis live performancais ar kaip? Aš visiškai žalias šitam reikale.
Furis wrote: 14 Nov 2019, 20:48 Pavyko ir man jau nusipirkti, mokėjau apie 36 EUR, įeina Beta access ir FM Touch. Didžioji dalis parduodamų yra be Beta access, taigi veiks tik nuo antradienio.

Nežinau po kelių metų užsikūriau FM, tai nežinau kurios funkcijos yra susijusios su FM2020, o kurios jau buvo anksčiau. Sorry už keistos spalvos screenshotus, Macbookas kažkodėl juos tokius padarė, nors in-game visos spalvos normalios.

Taigi, taktikos jau yra visiška futbolo hipsterio svajonė - nustatymai kai esi in posession, out of posession ir in transition (!!!):

Image
Image
Image

Galima net stumdyti puolimo ir gynybos linijų aukštį, t.y. reguliuoti bloko dydį ir nurodyti, nuo kur maždaug pradeda spausti puolėjai ir gynėjai.

Tikslai išskirstyti į klubo (kokia filosofija yra vadovaujamasi) ir sezonų (penkmečio planas):

Image

Dar labai šiuolaikiškas ir išsamus yra treniruočių režimas. Skirtingos net pre-seasono fazės treniruotės (early, mid, late), o sezono metu gali fokusuotis į konkrečius žaidimo elementus, tačiau nuo to kenčia kiti atributai. Pvz jei nustatysi Att. Shadow Play, tai puolantieji iš to gaus vienokius pliusus (attacking, movement), gynėjai kitokius (positioning, defending), tačiau visose grandyse kentės koks nors Set Pieces. Labai išsamu, jei nori tinkamai susitvarkyti, tai sugaiši kelias valandas net neprasukęs pirmo mačo.

Image

Išsirinkau Udinese, turi kelis gerus key žaidėjus De Paul, Lasagna, Mandragora, transferų biudžetas 7.5mln, šį kartą ir sudėtis kiek jaunesnė. Ir nors dar minimaliai dalyvavau transferų lange, bet atrodo kad kompas biški normaliau reaguoja į tavo bidus. Anksčiau jei su Udinese norėjai pirkt vidutinius žaidėjus iš Lazio/Fiorentina, tai visada užmesdavo 2-3x nuo žaidėjo vertės ir nesileisdavo į kalbas, dabar jei bidini 5mln, tai eina į kalbas už kokius 7-8mln.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 2
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Tu įsivaizduoji tau dabar ims ir visą tutorial kažkas surašys ? Nuėjau į youtube, parašiau "how to play football manager" ir n video man išmetė.
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 4
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

T-Wolves wrote: 17 Feb 2020, 11:34 Tu įsivaizduoji tau dabar ims ir visą tutorial kažkas surašys ? Nuėjau į youtube, parašiau "how to play football manager" ir n video man išmetė.
O ar aš prašiau viso tutorialo?
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 2
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Vaitele wrote: 17 Feb 2020, 11:37
T-Wolves wrote: 17 Feb 2020, 11:34 Tu įsivaizduoji tau dabar ims ir visą tutorial kažkas surašys ? Nuėjau į youtube, parašiau "how to play football manager" ir n video man išmetė.
O ar aš prašiau viso tutorialo?
Kaip tu įsivaizduoji neišsiplečiant tau atsakyt į klausimą, "kaip ten viskas vyksta"? Nori eit paprastuoju keliu, o aš tau siūlau pačiam investuot kažkiek laiko, pažiūrėt kelis video ir tada jau grįžt su konkretesniais klausimais, kai bent jau kažkokį supratimą apie žaidimą turėsi.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Vaitele wrote: 17 Feb 2020, 10:35 Aš vis galvoju, ką palošt be tų supistų fifų ir pesų. Noris kažko taktinio, tvarkingo. Vis galvoju apie FM, bet vis bijau, nes atrodo per sudėtinga. Neprimetu nuo ko ten pradėt ir kaip žaist. Gal dar kokia alternatyva yra? Gal ką ant PS4 ar šiaip flash žaidimukų kokių žinot?
hattrick.org :madridista:
User avatar
fun43
Posts in topic: 2
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

yodawg wrote: 17 Feb 2020, 11:44
Vaitele wrote: 17 Feb 2020, 10:35 Aš vis galvoju, ką palošt be tų supistų fifų ir pesų. Noris kažko taktinio, tvarkingo. Vis galvoju apie FM, bet vis bijau, nes atrodo per sudėtinga. Neprimetu nuo ko ten pradėt ir kaip žaist. Gal dar kokia alternatyva yra? Gal ką ant PS4 ar šiaip flash žaidimukų kokių žinot?
hattrick.org :madridista:
powerplaymanager.com
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 2
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

User avatar
evizu
Posts in topic: 16
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Ka zaidziat kol is namu neisleidzia?
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 6
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

evizu wrote: 21 Mar 2020, 10:28 Ka zaidziat kol is namu neisleidzia?
Heroes of Might and Magic 3 Horn of the Abyss
Rudenį pardaviau PS4, nes nusprendžiau, kad jau tik kris kaina, artėjant PS5 išleidimui ir nėr čia ko laikyt jo.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 3
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Kada bus FM išpardavimas ir aš galėsiu styme už penkiolika europietiškų nusipirkti?
User avatar
evizu
Posts in topic: 16
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Prasukau viena save'a su Brescia, ir viena su Cadiz. Nors siu metu versija idomesne, ir gal net truputi sunkesne, taciau kelias i sekme liko tas pats. Gera taktika + Gera komplektacija. Is pradziu labiau zaidzia gera taktika, veliau laimi tas, kas pirmas susirenka wonderkids. Vietine lyga + cl per <6 sezonus.

Kadangi laiko begale, nusprendziau is leto pradet sukti youth challenge. Jei kam idomu, palieku taisykles :flags-ukraine:

https://community.sigames.com/topic/495 ... challenge/
Post Reply