TV Serialai

Raktas
Posts in topic: 2
Posts: 6
Joined: 29 Oct 2018, 23:52

Ka manot apie Fargo? Man tai Nr 1 serialas visu laiku :) gal kas zinot kazka panasaus?Beje, per kur ziurite serialus? Turit netflixa ar kokia kita prenumerata? Ar tiesiog siunciates serialus?
RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Neįmanoma Vikings žiūrėt. virto kažkokiu nesuprantamu dalyku absoliučiai, patys nelabai supranta turbūt ką nori parodyt.
dealbreaker
Posts in topic: 1
Posts: 6
Joined: 17 Oct 2018, 13:53

Raktas wrote: 10 Dec 2018, 05:15 Ka manot apie Fargo? Man tai Nr 1 serialas visu laiku :) gal kas zinot kazka panasaus?Beje, per kur ziurite serialus? Turit netflixa ar kokia kita prenumerata? Ar tiesiog siunciates serialus?
Fargo tai man irgi pats geriausias serialas. Ypač antras sezonas. Kažko panašaus tai net nesu daugiau nieko matęs. Vat iš panašių gerų tai išskirčiau Mindhunter ir Black Sails, čia tiems kurie mėgsta labiau dialogus, tai Mindhunter'yje labai daug, o Black Sails tiek veiksmo tiek dialogo daug. Dėl streaminimo aš dabar naudoju telia išmaniąją televiziją https://www.telia.lt/privatiems/televiz ... lmu-nuoma/. Buvau pasiėmęs nemokamą abonementą, bet poto ir pasilikau, nes visai gera pasiūla, kadangi aš žiūriu daugiausiai serialų iš HBO. Netflixas tai populiariausia bet nebūtinai geriausia platforma, yra ir nemažai kitų, pvz HULU arba Amazon Prime. Prime brangiausias iš visų, 99$ per metus bet ir filmų pasirinkimas ten vienas iš didesnių.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Kaip jums Bandersnatch? :?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tommy wrote: 28 Dec 2018, 23:17 Kaip jums Bandersnatch? :?
Keistas. Bandžiau pasirinkimus daryti pagal savo būdą, tada galvojau kas būtų jeigu rinkčiausi kitaip. Galų gale, jeigu gerai supratau, gali prasukti visus scenarijus.

Idėja gera, executinimas kelia klaustukų, bet man kaip waporwave gerbėjui tai širdis dainavo matant kai kuriuos vaizdus.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Įdomu kaip su ripais bus, nes serialas gali baigtis gana greitai :lol: O šiaip tai bent jau man buvo mind blowing, kai žiūrėdamas pradedi galvoti apie paralelines visatas, visus skirtingus endingus, nenori nori pasimeti apmąstymuose, pasijauti nejaukiai, kas daugmaž ir yra geras Black Mirror.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Žiūrėjau ant sofkutės, tingėjau mygtukus maigyt, tai leidau automatiškai pasirinkimus Netflixui daryt. Nemažai pabaigų prasukau, bet iš principo tai toks 6/10. Gaila, bet priešingai nei tikėjausi, jokių emocijų nesukėlė.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Phect wrote: 29 Dec 2018, 12:22 Žiūrėjau ant sofkutės, tingėjau mygtukus maigyt, tai leidau automatiškai pasirinkimus Netflixui daryt. Nemažai pabaigų prasukau, bet iš principo tai toks 6/10. Gaila, bet priešingai nei tikėjausi, jokių emocijų nesukėlė.
Kvieskit kas nors roflkopterį. Juk čia ir buvo visa filmo/serijos esmė.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tommy wrote: 29 Dec 2018, 21:34
Phect wrote: 29 Dec 2018, 12:22 Žiūrėjau ant sofkutės, tingėjau mygtukus maigyt, tai leidau automatiškai pasirinkimus Netflixui daryt. Nemažai pabaigų prasukau, bet iš principo tai toks 6/10. Gaila, bet priešingai nei tikėjausi, jokių emocijų nesukėlė.
Kvieskit kas nors roflkopterį. Juk čia ir buvo visa filmo/serijos esmė.
Lolwat? Šitas konceptas nėra revoliucinis ir BM kūrėjai nėra pirmieji, kurie jį padarė. Jis pats iš savęs absoliuciai jokios vertės neatneša. Zero. Nada.

Tie tavo pasirinkimai galu gale tau vis vien kažkokį jausmą turėtų sukelti ir turėtų būti atitinkamai išpildyti. Čia yra kažkokia nedadielka ir daugiau 6 balų niekaip neišspausčiau.

P.s. nieko nesirinkdamas pražiūrėjau 6+ pabaigas maždaug.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Phect wrote: 30 Dec 2018, 01:44 Lolwat? Šitas konceptas nėra revoliucinis ir BM kūrėjai nėra pirmieji, kurie jį padarė. Jis pats iš savęs absoliuciai jokios vertės neatneša. Zero. Nada.

Tie tavo pasirinkimai galu gale tau vis vien kažkokį jausmą turėtų sukelti ir turėtų būti atitinkamai išpildyti. Čia yra kažkokia nedadielka ir daugiau 6 balų niekaip neišspausčiau.

P.s. nieko nesirinkdamas pražiūrėjau 6+ pabaigas maždaug.
Tai kad tu jokių pasirinkimų nedarei. :lol: Kalbi, jog tai nėra revoliucinis konceptas, bet kad tu net šio interaktyvaus varianto neišbandei.

Reddite žmonės praleidžia po 4 valandas ieškodami įvairių scenarijų ir kai paskaitai kaip kitiems sekėsi pasiekti pabaigas, supranti, jog tavo pasirinkimai lėmė visai kitokį kelią. Geras pavyzdys su skambučiu terapeutei, aš suvedžiau teisingą numerį ir pamačiau vieną pabaigą, bet taip ir likau nesužinojęs kas būtų buvę, jei būčiau suvedęs neteisingai. Paskaitęs komentarus dabar jau žinau.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tommy wrote: 30 Dec 2018, 11:33Tai kad tu jokių pasirinkimų nedarei. :lol: Kalbi, jog tai nėra revoliucinis konceptas, bet kad tu net šio interaktyvaus varianto neišbandei.
Aš visiškai nesuprantu wtf you on about :lol: yra ir neinteraktyvus variantas?

Aš visus pasirinkimus galėjau daryt, tačiau pasibaigus skirtam laikui, netflixas pasirenka už tave. Koks skirtumas, ar aš tą mygtuką paspausiu, ar kompas. Nes dažniausiai grįžti į pradžią ir pamatai abiejų galimų pasirinkimų scenarijus. Dažniausiai, bet ne visada.

Skaityk, ką aš rašau - peržiūrėjau nemažai skirtingų pabaigų, peržiūra truko ~2.5 val.

EDIT: Pražiūrėjau tavo infografiką, mačiau visas pabaigas išskyrus vieną - kas įvyksta, kai pasirenki muštis su terapeute. Tai taip ir nesuprantau, ko as čia neišbandžiau.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 17
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

[mention]Phect[/mention] už tai aš pasižiūrėjau, kas būna, kai susimuši su terapeute, tai manau daug nepraradai.
Šiaip įdomus konceptas, tik gale su tuo Netflix man jau pieva pasirodė. Iki tol tikrai gerą įtampos lygį palaikė. Galbūt reikės dar kelis variantus pasibandyti.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Phect wrote: 30 Dec 2018, 11:48
Tommy wrote: 30 Dec 2018, 11:33Tai kad tu jokių pasirinkimų nedarei. :lol: Kalbi, jog tai nėra revoliucinis konceptas, bet kad tu net šio interaktyvaus varianto neišbandei.
Aš visiškai nesuprantu wtf you on about :lol: yra ir neinteraktyvus variantas?

Aš visus pasirinkimus galėjau daryt, tačiau pasibaigus skirtam laikui, netflixas pasirenka už tave. Koks skirtumas, ar aš tą mygtuką paspausiu, ar kompas. Nes dažniausiai grįžti į pradžią ir pamatai abiejų galimų pasirinkimų scenarijus. Dažniausiai, bet ne visada.

Skaityk, ką aš rašau - peržiūrėjau nemažai skirtingų pabaigų, peržiūra truko ~2.5 val.

EDIT: Pražiūrėjau tavo infografiką, mačiau visas pabaigas išskyrus vieną - kas įvyksta, kai pasirenki muštis su terapeute. Tai taip ir nesuprantau, ko as čia neišbandžiau.
Na dar kartą parašyk, jog matei daug skirtingų pabaigų, gal pagaliau kas nors atkreips dėmesį. :lol: Vėl paryškinau kur paminėjai, jog Bandersnatch žiūrėjai kaip filmą nedarydamas pasirinkimų ir juos už tave darė pati programa, tai apie tai ir ėjo kalba.
Epizodo tikslas leisti žiūrovui priiminėti sprendimus ir sukurti iliuziją, jog šis daro kažkokią įtaką siužeto tėkmei, kas galų gale leidžia skirtingais keliais pasiekti tas pačias pabaigas. Būtent spaudinėjant mygtukus ir atsiranda tos emocijos, kurių tau nesukėlė, nes žiūrėjai kreivai. Nekalbu apie kažkokį vidinį skausmą, kurį gali sukelti pasirinkimas padaryti kam nors ką nors blogo, kalbu apie tai, jog ką nors kitaip pasirinkęs, nebesužinai (nebent, aišku, iš naujo peržiūri viską) kaip galėjo klostytis įvykiai anaip.

Anyway, kadangi žiūrėjom skirtingais būdais, turbūt vis tiek nesuprasi ką parašiau, tai tiek to. Peace.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Tommy wrote: 30 Dec 2018, 12:30Būtent spaudinėjant mygtukus ir atsiranda tos emocijos
Tikriausiai čia mūsų požiūriai ir išsiskiria, nes elementariai nesutinku su šituo teiginiu. Kaip jau rašiau, tai nėra revoliucinis konceptas. Man, kaip mėgstančiam dar ir šiek tiek pageimint, tai daro maždaug nulį įspūdžio, nes kažkur 90% šiuolaikinių RPG tavo pasirinkimai nulemia tolimesnį scenarijų.

Tai vis dėl to yra filmas/serialas. Tai ir vertinti reikėtų būtent kūrybinę pusę, o neužsihypint ant to numesto saldainio, nes jis pats iš savęs nėra jokia vertybė, jei storyline ir jos išpildymas yra iš principo meh. Yra tikrai žymiai stipresnių ir žymiai didesnį emocinį pėdsaką palikusių BM epizodų už šitą. Na, tiksliau beveik visi iki šiol buvę man yra geresni už šitą.

Mano vertinimą atitinkanti citata iš vieno review:
So why do I feel kind of hollow at the end of “Bandersnatch”? It’s not really a game, in which you invest multiple hours and get deeply involved with the characters whose narrative you’re authoring, and it’s not quite a movie either. I tried to imagine watching someone else “play” “Bandersnatch,” making the choices instead of me, and it’s simply not as well-written or involving as the best episodes of “Black Mirror.” Several of the thematic ideas are underdeveloped no matter how you branch the story, and it ends abruptly. I was waiting for a result of a choice that really shocked me or felt like something that would tie the entire experience together into something that transcended the gimmick. It doesn’t quite happen. There are ideas in “Bandersnatch” about control and creativity that are worth exploring, but they feel like they were often sidelined to maintain the interactivity.
User avatar
aBil
Posts in topic: 3
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Nepamenu, ar žiūrit kas nors, bet vakar prasidėjo Luther 5 sezonas. Bus keturios serijos, šiandien antra, ryt trečia, o penktadienį - paskutinė.😉
User avatar
Jinx
Posts in topic: 8
Posts: 134
Joined: 12 Aug 2018, 18:57

^^ Tikrai ne.
Kas iš -esnių naujienų - Flowers, The Kominsky Method, The Innocent Man ir Murder Mountain.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius



Jau kitą pirmadienį.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

^ ir net dvi serijos iškart! Abi labai patiko, kol kas daug panašiau į pirmą sezoną nei į antrą, nes neprikimšta skirtingų ir supainiojančių siužetų bei vėl naudojamas senas geras dviejų detektyvų naratyvas. Papildomai balų prideda puikios vizualizacijos bei aišku liuksinė vaidyba. Ali tai visiškai monctras, štampuoja vieną gera vaidmenį po kito.
O čia šiaip epizodas (neturėtų labai išspoilint):
Image
RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Pirmo sezono vaibas iškart :clap: :clap:
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Oi koks geras True Detective 3!

Pažiūrėjau abi serijas iškart ir atsiminiau pirmą sezoną. Antrą kažkaip po visų nekokių atsiliepimų praleidau, bet dabar vėl užvedė iškart.

Tai, kas jau turi savų teorijų?
Post Reply