TV Serialai

Post Reply
User avatar
fun43
Posts in topic: 19
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

pauleska wrote: 07 May 2019, 12:33 Kaip jums 4 serija? Neatsimenu didesnio meh per visus GOT sezonus
Šian stebėjau aršų ginčą rūkomajam - kodėl visiems patinka žanrų mišrainė, bet Starbucks'o reklama tai jau too much... Nieko nesupratau. Matyt vasarą teks grįžti prie GoT.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

fun43 wrote: 07 May 2019, 14:52
pauleska wrote: 07 May 2019, 12:33 Kaip jums 4 serija? Neatsimenu didesnio meh per visus GOT sezonus
Šian stebėjau aršų ginčą rūkomajam - kodėl visiems patinka žanrų mišrainė, bet Starbucks'o reklama tai jau too much... Nieko nesupratau. Matyt vasarą teks grįžti prie GoT.
Tokius tamstai siūlau ignoruoti.

O šiaip tai vertint atskiras serijas šiame sezone jau beprasmiška. Nebeliko gi jokių side story, yra viena vienintelė siužeto linija, kuria likusios dvi stovyklos ir turi eiti. Kariuomenės per vieną seriją per pusę žemėlapio netransportuosi, tai teko laiką užpildyt ne itin įdomiais dalykais.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 51
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Lost ir Leftovers kūrėjo(-ų) darbas Watchmen:
[youtube][/youtube]

Kadangi bus daug tamsos, tai kai kurie čia turėtų džiaugtis, jog pasirodys tik rudenį.
User avatar
reshef
Posts in topic: 11
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

galvojau bus laikai kaip filme (1985), o cia dabartis
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Furis wrote: 07 May 2019, 15:24
fun43 wrote: 07 May 2019, 14:52
pauleska wrote: 07 May 2019, 12:33 Kaip jums 4 serija? Neatsimenu didesnio meh per visus GOT sezonus
Šian stebėjau aršų ginčą rūkomajam - kodėl visiems patinka žanrų mišrainė, bet Starbucks'o reklama tai jau too much... Nieko nesupratau. Matyt vasarą teks grįžti prie GoT.
Tokius tamstai siūlau ignoruoti.

O šiaip tai vertint atskiras serijas šiame sezone jau beprasmiška. Nebeliko gi jokių side story, yra viena vienintelė siužeto linija, kuria likusios dvi stovyklos ir turi eiti. Kariuomenės per vieną seriją per pusę žemėlapio netransportuosi, tai teko laiką užpildyt ne itin įdomiais dalykais.
Koks tavo take on this?

Man patiko, emocijų dozę davė, įtampos buvo, tada žiūriu basement dwelleriai FB į šuns dienas išdėję epizodą. Regis toks noras visiems prie kiekvienos irrelevant smulkmenos prisikabint.

Didžiausias LOL, tai kad žmonės pyksta dėl plot twisto Jamie linijoje, kad nu can redemption nebus. Man kaip tik labai labai patiko šitas vingis, kad žmonės nesikeičia.
User avatar
Tomejus
Posts in topic: 1
Posts: 473
Joined: 04 Aug 2018, 14:01
Location: Kaunas

Chernobyl jau išėjo pirma serija, tai kažkaip sunku net rast žodžių apibūdint. Nejaukus, kvapą gniaužiantis, vietom gal net žiaurus ir sunkiai žiūrimas, bet kartu ir nerealiai įtraukia :clap: Geriau už siaubo filmus dėl visos tos istorijos sukuriamo dramatizmo, išlaikomos įtampos, siaubo kurį žmonės išgyveno, žodžiu must watch :character-oldtimer:
Beelzebub
Posts in topic: 2
Posts: 45
Joined: 09 Aug 2018, 19:21

Phect wrote: 10 May 2019, 00:02
Furis wrote: 07 May 2019, 15:24
fun43 wrote: 07 May 2019, 14:52
Šian stebėjau aršų ginčą rūkomajam - kodėl visiems patinka žanrų mišrainė, bet Starbucks'o reklama tai jau too much... Nieko nesupratau. Matyt vasarą teks grįžti prie GoT.
Tokius tamstai siūlau ignoruoti.

O šiaip tai vertint atskiras serijas šiame sezone jau beprasmiška. Nebeliko gi jokių side story, yra viena vienintelė siužeto linija, kuria likusios dvi stovyklos ir turi eiti. Kariuomenės per vieną seriją per pusę žemėlapio netransportuosi, tai teko laiką užpildyt ne itin įdomiais dalykais.
Koks tavo take on this?

Man patiko, emocijų dozę davė, įtampos buvo, tada žiūriu basement dwelleriai FB į šuns dienas išdėję epizodą. Regis toks noras visiems prie kiekvienos irrelevant smulkmenos prisikabint.

Didžiausias LOL, tai kad žmonės pyksta dėl plot twisto Jamie linijoje, kad nu can redemption nebus. Man kaip tik labai labai patiko šitas vingis, kad žmonės nesikeičia.
Aš čia gal šiek tiek įsiterpsiu, bet didžiausias LOL yra užsimerkti ir apsimesti kad viskas su šituo sezonu yra gerai. Dialogai cringe festas, centre per prievartą brukamos meilės istorijos, o veikėjai kaip Bronnas yra puiki blogo fan servico reprezentacija. Ir tai nėra vien šio sezono problema, jau nuo penkto kokybė smuko (tbf, Hardhome epizodas vis dėlto turbūt lieka mano mėgstamiausių). Ties Džeimiu daug nusiskundimų nemačiau (kurių pilna jūtūbė ir kurių dauguma yra pagrįsti bei argumentuoti) , bet c'mon, "Danny kinda forgot about Euron and his fleet", debiliškas kavalerijos charge'as bei katapultų išdėstymas, akivaizdus tam tikrų veikėjų plot armoras, tu tikrai matai šiame sezone teigiamų dalykų? Neskaitant kad gražiai atrodo. Taip, išlepino Got savo žiūrovus, todėl ir bado akis kai vienoj serijoj daugiau nelogiškų šuolių, nei kad pirmuose keturiuose sezonuose kartu sudėjus.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Beelzebub wrote: 12 May 2019, 10:37 Aš čia gal šiek tiek įsiterpsiu, bet didžiausias LOL yra užsimerkti ir apsimesti kad viskas su šituo sezonu yra gerai. Dialogai cringe festas, centre per prievartą brukamos meilės istorijos, o veikėjai kaip Bronnas yra puiki blogo fan servico reprezentacija. Ir tai nėra vien šio sezono problema, jau nuo penkto kokybė smuko (tbf, Hardhome epizodas vis dėlto turbūt lieka mano mėgstamiausių). Ties Džeimiu daug nusiskundimų nemačiau (kurių pilna jūtūbė ir kurių dauguma yra pagrįsti bei argumentuoti) , bet c'mon, "Danny kinda forgot about Euron and his fleet", debiliškas kavalerijos charge'as bei katapultų išdėstymas, akivaizdus tam tikrų veikėjų plot armoras, tu tikrai matai šiame sezone teigiamų dalykų? Neskaitant kad gražiai atrodo. Taip, išlepino Got savo žiūrovus, todėl ir bado akis kai vienoj serijoj daugiau nelogiškų šuolių, nei kad pirmuose keturiuose sezonuose kartu sudėjus.
Aš nesakau, kad viskas su šituo sezonu yra gerai. Man tiesiog yra labai labai LOL visas šitas staiga kilęs pasipiktinimas. Regis žmonės tik dabar atsibudo, nors, kaip tu sakai (ir su kuo visiškai sutinku) - viskas jau kokius gerus tris sezonus eina downhill. Aš paprasčiausiai su tuo jau esu susitaikęs ir dabar tiesiog mėgaujuos gražiais judančiais paveiksliukais, per daug galvos nesukdamas dėl visokių skylių plote.

O dėl „Danny kinda forgot about Euron and his fleet" - tai man atrodo forume dalintasi dar šituo epic paaiškinimu nebuvo :D

Beelzebub
Posts in topic: 2
Posts: 45
Joined: 09 Aug 2018, 19:21

Phect wrote: 12 May 2019, 12:06
Beelzebub wrote: 12 May 2019, 10:37 Aš čia gal šiek tiek įsiterpsiu, bet didžiausias LOL yra užsimerkti ir apsimesti kad viskas su šituo sezonu yra gerai. Dialogai cringe festas, centre per prievartą brukamos meilės istorijos, o veikėjai kaip Bronnas yra puiki blogo fan servico reprezentacija. Ir tai nėra vien šio sezono problema, jau nuo penkto kokybė smuko (tbf, Hardhome epizodas vis dėlto turbūt lieka mano mėgstamiausių). Ties Džeimiu daug nusiskundimų nemačiau (kurių pilna jūtūbė ir kurių dauguma yra pagrįsti bei argumentuoti) , bet c'mon, "Danny kinda forgot about Euron and his fleet", debiliškas kavalerijos charge'as bei katapultų išdėstymas, akivaizdus tam tikrų veikėjų plot armoras, tu tikrai matai šiame sezone teigiamų dalykų? Neskaitant kad gražiai atrodo. Taip, išlepino Got savo žiūrovus, todėl ir bado akis kai vienoj serijoj daugiau nelogiškų šuolių, nei kad pirmuose keturiuose sezonuose kartu sudėjus.
Aš nesakau, kad viskas su šituo sezonu yra gerai. Man tiesiog yra labai labai LOL visas šitas staiga kilęs pasipiktinimas. Regis žmonės tik dabar atsibudo, nors, kaip tu sakai (ir su kuo visiškai sutinku) - viskas jau kokius gerus tris sezonus eina downhill. Aš paprasčiausiai su tuo jau esu susitaikęs ir dabar tiesiog mėgaujuos gražiais judančiais paveiksliukais, per daug galvos nesukdamas dėl visokių skylių plote.

O dėl „Danny kinda forgot about Euron and his fleet" - tai man atrodo forume dalintasi dar šituo epic paaiškinimu nebuvo :D

Fair enough. Bet net ir turėdamas low expectations kažkaip nusivyliau. O reddite pasiskaičius spoilerius (nors nesu įsitikinęs kad jie šimtaprocentiniai) daug vilties finalui irgi neturiu. Oh well, teks laukti knygų ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
reshef
Posts in topic: 11
Posts: 164
Joined: 09 Aug 2018, 13:38

kuo tolyn tuo didesnis sudu kratinys, ka jie zada paskutineje serijoje rodyti :D?
RaMa
Posts in topic: 19
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Jau scena su Lannisteriais tai.. :obscene-hanged:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 53
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Tuoj liksiu vienintelis, kuriam GoT dar teikia malonumą, 5 serija tą jausmą tik dar sutvirtino :handgestures-salute:

Juoksiuosi kai visi ašaromis ir vemalais besispjaudydami panašų finalą gaus ir tiesiai iš Martino. :dance:
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Atmetus keletą itin lėkštų meksikietiškos melodramos elementų, nice.

Tik skorpionai kažkaip lėčiau šaudė ir ilgiau užsitaisinėjo šįkart. :think:
pauleska
Posts in topic: 11
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Bet tai tu 8 sezonus po truputį buildini Daenerys charakterį ir tada kone per vieną seriją nuleidi viską į klozetą. Man pritrūko ilgesnio jos persivertimo į beprotę, nors šiaip tai patiko tikrai
patronn
Posts in topic: 3
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2018, 23:14

pauleska wrote: 14 May 2019, 07:20 Bet tai tu 8 sezonus po truputį buildini Daenerys charakterį ir tada kone per vieną seriją nuleidi viską į klozetą. Man pritrūko ilgesnio jos persivertimo į beprotę, nors šiaip tai patiko tikrai
Man atrodo, čia serialas kenčia nuo to, kad buvo ilga pertrauka tarp sezonų, tų sezonų daug ir pasimiršę jau visi smulkūs foreshadowinimai. Šiaip dar šeštadienį reddite buvo gerai išdėlioti visi hintai "Queen of Ashes" teorijoje.
Iki galo nesu apsisprendęs, bet man gal net ir patinka tai, kad Daenerys personažas visų akyse buvo toks kokį žmonės norėjo jį matyti, o ne toks koks jis yra iš tikrųjų. Jos sprendimo būdas visada buvo "I will burn them" ir čia nieko out of character kaip ir nebuvo. Ypač turint omeny jos psichologinę būklę praradus du svarbiausius žmones, du drakonus ir šiaip visas traumas patirtas nuo pat vaikystės.
User avatar
evizu
Posts in topic: 4
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Man idomu, kur buvo tie forshadowinimai, apart to, kad turejo vizija kaip pelenuose vaiksto(kas yra foreshadowing kad throne room yra sudeges, o ne didziausia ever civiliu skerdykla). Visu sezonu metu buvo buildinamas character link to, kad bus teisingiausia, is esmes sistema keicianti valdove ever. Drakonam ankstesniuose sezonuose suedus 1 nekalta zmogu (ar gyvuna, neatsimenu) abudu gavo paru pasedet.
7 sezonus nuo nulio rinkta armija +- paaukojo karui vs night king, kuris buvo ne jos, bet nuo jo priklauso zmonijos islikimas. Ir dabar per puse serijos pavarius didziausia ever civiliu kill count visame seriale, kai pries tai 10 metu buvo breaker of chains, foreshadowing ar character buildinimu vadinti nesinori.

Reddite galim rasti teoriju kad sansa yra prunckiene, branas yra night king, bran the builder, o tyrionas secret targaryan = is siknos is traukt belekoki privedima. Daenerys personazas buvo statomas i kita puse, nei kad isivarte paskutinioje serijoje. Nesakau, kad jos pavertimas villain'u yra blogai (kaip tik smagiai susiziurejo) bet is istorijos pasakojimo puses toliau sezonas neispildytas ir neturintis labai daug prasmes.
User avatar
Phect
Posts in topic: 29
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

evizu wrote: 14 May 2019, 10:36Daenerys personazas buvo statomas i kita puse, nei kad isivarte paskutinioje serijoje. Nesakau, kad jos pavertimas villain'u yra blogai (kaip tik smagiai susiziurejo) bet is istorijos pasakojimo puses toliau sezonas neispildytas ir neturintis labai daug prasmes.
Tiek šiame, tiek praeitame sezone buvo ne vienas epizodas, kur labai aiškiai buvo rodoma ant kiek power hungry ir pasiruošusi už menkniekius mirtimi bausti yra Danny.

NEPAISANT TO, kuo daugiau skaitau tokių ir panašių vertinimų, tuo tvirtesnę nuomonę susidarau, kad GOT žiūrovas pats nelabai žino ir supranta, ko nori iš serialo. Plot twist'ai, kas nuo pat S01 buvo pagrindinis serialo arkliukas, staiga daug kam nebepatinka, nes „personažas buvo statomas į kitą pusę“ (Danny, Jaime). :lol:

Nori nuoseklaus veikėjų lipdymo, kuris privestų iki aiškios ir logiškos kulminacijos, bet tuo pačiu nori ir kažkokių nenuspėjamų scenarijaus posūkių, kaip senais gerais laikais. Bet jiems įvykus pyksta, nes nu kažkaip netaip, nebe tokios emocijos svarbiems personažams žuvus. Lads, you can't have it both ways.

tl;dr AŠ TAI KAŽKAIP KITAIP TĄ CHARACTER BUILD UPĄ IR TUOS PLOT TWISTUS BŪČIAU DĖLIOJĘS.

EDIT: Varys buvo įdomiausias personažas visame epe. Rest in pepperoni.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 5
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Phect wrote: 13 May 2019, 23:43 Tik skorpionai kažkaip lėčiau šaudė ir ilgiau užsitaisinėjo šįkart. :think:
Aš kitaip būčiau iš skorpionų šaudęs.
patronn
Posts in topic: 3
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2018, 23:14

evizu wrote: 14 May 2019, 10:36 Man idomu, kur buvo tie forshadowinimai, apart to, kad turejo vizija kaip pelenuose vaiksto(kas yra foreshadowing kad throne room yra sudeges, o ne didziausia ever civiliu skerdykla). Visu sezonu metu buvo buildinamas character link to, kad bus teisingiausia, is esmes sistema keicianti valdove ever. Drakonam ankstesniuose sezonuose suedus 1 nekalta zmogu (ar gyvuna, neatsimenu) abudu gavo paru pasedet.
7 sezonus nuo nulio rinkta armija +- paaukojo karui vs night king, kuris buvo ne jos, bet nuo jo priklauso zmonijos islikimas. Ir dabar per puse serijos pavarius didziausia ever civiliu kill count visame seriale, kai pries tai 10 metu buvo breaker of chains, foreshadowing ar character buildinimu vadinti nesinori.

Reddite galim rasti teoriju kad sansa yra prunckiene, branas yra night king, bran the builder, o tyrionas secret targaryan = is siknos is traukt belekoki privedima. Daenerys personazas buvo statomas i kita puse, nei kad isivarte paskutinioje serijoje. Nesakau, kad jos pavertimas villain'u yra blogai (kaip tik smagiai susiziurejo) bet is istorijos pasakojimo puses toliau sezonas neispildytas ir neturintis labai daug prasmes.
Tai jeigu įdomu, kur tas foreshadowingas, konkrečiai pasakiau kaip teorija vadinasi, galima susirast. Nedėjau linko, nes padaro reddito preview labai didelį. Taip Reddite pilna teorijų, that's the point of Reddit?
Foreshadowingo suvokimas tik per pranašystes yra gana ribotas, nes bent serialas tą labai stipriai daro per montažą (pvz. perėjimą iš vienos scenos į kitą). Ir turbūt sutiksim, kad būtent dėmesys toms mažoms detalėms darė šį serialą geru.
Būtent apie tai ir kalbu, kad tas "Daenerys personažas buvo statomas į kitą pusę" yra labai subjektyvus vertinimas, nes laikosi ant interpretacijos. Lygiai taip pat į kitą pusę pilna pvz., kad jos kelias yra "I will take what's mine with fire and blood" ir kas ją visada laikė nuo pilnos destrukcijos - jos patarėjai. Dabar liko vienas Tyrionas, kurio ji neklauso. Tai, kad mes nesutariam dėl tokio paprasto dalyko, mane ir verčia galvoti, kad gal jie čia neblogai vis tik sudėliojo. Game of Thrones stiprybė man yra ta, kad nuolat esi verčiamas kvescionuoti savo palankumą įvairiems veikėjams, nėra viskas juoda ir balta. Net ir minėtas 'breaker of chains' ant popieriaus yra teigiamas naratyvas, nors realiai tai išryškino didžiules problemas vergų visuomenėse ir vedė prie morally grey sprendimų.

Nors ir manau, kad šitas sezonas silpnokas, labai pritariu, kad čia prisideda ir tokie gana lazy fanai, kurie skundžiasi nelabai žiūrėdami sistemiškai į big picture. Aišku, nėra ko norėti, vis tik tai yra visiškai mainstreaminis produktas, būtų keista jeigu būtų kitaip, ne visi yra geekai.
User avatar
evizu
Posts in topic: 4
Posts: 494
Joined: 30 Sep 2018, 12:29
Location: Valencia/Copenhagen

Lets agree to disagree : ) Beje, is geek'u community ir kyla pagrindinis nepasitenkinimas(imo). Mainstreaminio produkto eiliniai vartotojai nemanau, kad pyksta del veikeju arku nukrypimu/staigesniu suoliu kurianors linkme.
Post Reply