Trenerio darbas

User avatar
Dipsiukas
Posts in topic: 2
Posts: 1269
Joined: 06 Jun 2019, 19:57

tjeris_anris wrote: 06 Mar 2021, 12:13 šiaip trenerio darbas nėra sunkus. esu treniravęs porą klubų ir rinktinėje biški padirbau, tai nelabai man patiko. futboliuką smagiau lošt. nu bet čia kaip kam
Tai, kad hujovas treneriukas tu buvai. Dar tas prancūziškas akcentas kalbant angliškai.
Romarijas
Posts in topic: 3
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Scientist wrote: 05 Mar 2021, 14:11
Romarijas wrote: 05 Mar 2021, 10:34 Praeitam forume lyg ir Red Army buvo pasidalinęs metodine medžiaga ir literatūra susijusia su futbolo treniruotėm ir parengimu.
Domintų tematika su fiziniu pasiruošimu ir preaseason treniruotem.
O tai nesate tamsta dabar politikas?
Nu visgi futbolas>politika,tai grįšiu prie ištakų.
kokos
Posts in topic: 1
Posts: 414
Joined: 05 Aug 2018, 10:34

Romarijas wrote: 06 Mar 2021, 20:30
Scientist wrote: 05 Mar 2021, 14:11
Romarijas wrote: 05 Mar 2021, 10:34 Praeitam forume lyg ir Red Army buvo pasidalinęs metodine medžiaga ir literatūra susijusia su futbolo treniruotėm ir parengimu.
Domintų tematika su fiziniu pasiruošimu ir preaseason treniruotem.
O tai nesate tamsta dabar politikas?
Nu visgi futbolas>politika,tai grįšiu prie ištakų.
Maladiec. Nepainioji dalykų, kurie nesiderina :handgestures-thumbup:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 7
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Pamenu lyg sita buvau pasidalines --->



Basic zinioms 8 topic'o sociai.

tik .pdf, manau imanoma kazkur internetuose ir dabar susirasti .pdf versija, aisku dalykas isleistas 10 metu atgal.

Specifiniu free knygu galima rasti cia ---> http://libgen.li/ rastum kazka ir norima tema.
pauleska
Posts in topic: 2
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

O tai kur dabar pasuks gerb @The_Red_Army karjera?
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 7
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pauleska wrote: 29 Jul 2023, 04:05 O tai kur dabar pasuks gerb @The_Red_Army karjera?
Kol kas niekur, apturesiu atostogu ir turiu prabanga nedirbti, kad ir 6-12 men.

Bet būsiu pasiruoses dirbti nuo rudens ar kad ir dabar iškart jeigu ateitų geras pasiūlymas. Bet su tais pasiūlymais futbole 99,9% priklauso nuo kontaktų ir timing’o, tai niekad nežinai. Šiai akimirkai pailsėti gerai, nes nuo 2015 metu dirbau kaip animal.
Romarijas
Posts in topic: 3
Posts: 788
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Žiūriu LFF pasidalino PRO trenerių licenzijų įteikimo ištraukom kur šmėžuoja ir gerb. Red Army. Tai sveikinam, laukiam atsiliepimų, ispūdžių.
Ar pateisino lūkesčius, kaip lygis ir panašiai.

Nu ir šiaip pastebėjimas, jei jau nusprendei gauti PRO kvalifikaciją tikriausiai turi noro ir ambicijų tapti ir vyr. treneriu? Šiokį tokį vardą susikūrei, taip pat įrašų į CV tai gal maža ką gausi kokių pasiūlymų iš mūsų klubų.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 7
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Romarijas wrote: 13 Nov 2023, 11:19 Žiūriu LFF pasidalino PRO trenerių licenzijų įteikimo ištraukom kur šmėžuoja ir gerb. Red Army. Tai sveikinam, laukiam atsiliepimų, ispūdžių.
Ar pateisino lūkesčius, kaip lygis ir panašiai.

Nu ir šiaip pastebėjimas, jei jau nusprendei gauti PRO kvalifikaciją tikriausiai turi noro ir ambicijų tapti ir vyr. treneriu? Šiokį tokį vardą susikūrei, taip pat įrašų į CV tai gal maža ką gausi kokių pasiūlymų iš mūsų klubų.
Lygis normaliai, is esmes rimciausio lygio kursai lyginant su kitais, kurie buve LT. Uz juos buvo atsakingi Vokieciai Breu ir Wimmer'is, tai sveciu idomiu buvo prikviesta(Red Bull, Chelsea, Schalke ir daug visokiu kitu zmoniu, gal zmones minor tose organizacijose, nes viskas atsiremia i pinigus, bet idomus zmones), si bei ta suzinoti, praplesti zinias hoistiskai tikrai galima. Ant aikstes daug nelipom ir is esmes tiesiog ispletojom savas idejas.

Bus matyti, siaip mano situacija kiek kvaila. Kompetencijos atzvilgiu lyg ir esu no braineris*, bet nezinau ar LT klubu futbolo zmones taip pat galvoja, galimai ne. Aisku, neturiu specifines patirties, kaip vyr. treneris ar sporto direktorius ar DoF ar techninis ir mane labiau domintu 3 paskutines pozicijos siam momentui.

* - Esu sedejes ir klauses individualiu meeting'u 1000+ kartu, kur septynzenkle suma uzdirbantis treneris futbolo detales sakydavo septynzenkle suma uzdirbanciam zaidejui. Tai futbolo detales be ko negalima zaisti gero futbolo ir kas turbut sunkiausia futbole yra mano arkliukas is esmes.

Kitas niuansas, kad LT futbole mazai pinigu, naivu tiketis, kad kazkas pasiulys projekta aka ilgalaiki stabilu kontrakta. UK kaip vyr. trenerio analitikas gali ir sesiazenkle suma uzdirbti per sezona, o LT vyr.treneriu algos 2-3 kartus mazesnes, kontraktai iprastai metu, power, savo stabo neturesi is esmes, logiskai ziurint pozicijos labiau skirtos fail'ui, nei max. ispaudimui, ypac zinant siuolaikini futbola. Aisku visad gali paeiti su momemtu, kaip kad siemet Lattieri, as nebuciau tikras, kad jis butu emes lyga, bet VZ ir KZ stipriai pasedo siemet ir ta realybe gavosi kitokia nei pries sezona visi galvojo ir ziurek Panevezys easy 10+ tasku ima lyga. As esu zmogus, kuris gali daryti skirtuma, pagerinti skirtingus segmentus, staff'a, procesa ir pan. bet klausimas ar taip holistiskai kazkas ziuri, pas mus dar daug kas labai ukiskai vyksta.

As pats ziuriu labai holistiskai tikiuosi aisku, kad kazkoks idomesnis pasiulymas ateis menesio begy ir galesiu koncentruotis padaryt max. toje pozicijoje futbolo srityje, atstovauti foruma ir pan. Bet jeigu ne, tai svarstyciau gal net ir i kokius kursus listi visai kitoje srityje kad ir IT, kazka kito pradeti, tiesiog pagyventi LT ilgesni laika, igyti kompetenciju ir etc., nes is vienos puses turiu 1mln.euru+ vertos informacijos(jeigu imtume Anderlecht'o metodologijos masteliais), bet ta surinkti man kastavo 15 metu vien nuo studiju pradzios is kuriu daugiausia buvo savanorystes, neapmokami darbai, prastai apmokami darbai, savanoriskos praktikos ir realiai tik tie 4 metai UK man atidirbo is esmes tuos metus, ir dabar eiti tuom dalintis su visais negavus projekto, power, paramos, butu labai :( is esmes nepagarba metodui.

Del uzsienio viskas ant vandens pavirsiaus sakem rasyta, bet kas gali random nukristi viena diena, bet gali dar ilgai ir nieko neatsirasti, ypac kad dabar nesu tas no name'as ir be X sumos kvaila butu i uzsieni vaziuot, o ta X suma nesimeto klubai.
Post Reply