[CFC] Premier League 18/19

Post Reply
Scientist
Posts in topic: 65
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

enjoy wrote: 27 Nov 2018, 09:49 Aš tai galvoju, kad tiesa yra kažkur per vidurį. Tiesiog reikia išmokt žaist su man-markintu Jorginho, nes tokiu atveju turėtų būt daugiau erdvės aukščiau esantiems žaidėjams.

Aišku, šitoj sudėty gerokai daugiau taisytinų dalykų yra norint Sarri futbolą žaist.
Morata visiškas grybas, Willian dažniausiai irgi, Kovacic ir Kante vienu metu per mažai naudos puolime duoda, Alonso forma po naujo kontrakto ryškiai krito, o ir greičio žaist tokį futbolą pagal mane jam tikrai trūksta. Azpilicueta puolime labai ribotas. Luiz bet kada užtrumpint gali.

Nereikia Kante tuo atraminiu statyt, bet nereikia ir atakuojančio saugo iš jo daryt, mažai iš jo naudos varžovų baudos aikštelėj, o atskirtus iš ten grįžt net jis negali spėt. Gal dar leisčiau jį į kairę viduryje, kad lėtesnį ir labiau atakuojantį Alonso su Hazardu daugiau pasaugotu.
Nu aš kaip suprantu tai Italijoje treneriai ne tai, kad nesugalvojo man markinti Jorginho, bet greitai suprato, kad tas naudos neneša, nes tokiems atvejams buvo planas B ir C. Tada Jorginho nusitempia savo markerį į useless erdves, o vidurio gynėjas arba šalia esantys saugai įžaidžia kamuolį. Sezono pradžioje pas mus tokiu atveju Luizas arba Rudigeris į priekį su kamuoliu patraukdavo.
Manau, kad ir pas mus tas bus išspręsta greitai. Dėl Kantes žaidimo žemiau ir sukeitimo su Kovaciciumi ir man šiaip atrodytų logiškas sprendimas, tik kaip suprantu tada būtent yra kitų niuansų, pvz. su tuo pačiu kamuolio įžaidimu. Nors man irgi labiau patiktų toks balansas, o ne turėti vieną pusę kuri moka tik gintis, ir kitą pusę kuri moka tik pulti.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Šiandien neįprastai anksti priimam kaimynus su Ranieri priešaky:
Chelsea starting XI: Kepa, Alonso, Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Kante, Jorginho, Kovacic, Pedro, Hazard, Giroud.

Fulham starting XI: Rico, Sessegnon, Odoi, Mawson, Le Marchand, Chambers, Christie, Seri, Johansen, Cairney, Mitrovic.
Sarri naujo dviračio kolkas neišradinėja +/- įprasta sudėtis

Edit: apie rungtynes nėr ką daug rašyt, tiesiog varžovai nelabai turėjo ką pasiūlyt. Hazardas po monstriškos sezono pradžios, grįžta prie pernykščių reikalų - daug laiko su kamuoliu, efektyvumo trūksta. Luizas vis dar žaidžia strarte ir reikia aikštėj žiūrėt į Giroud/Moratą
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

:arrow_up:

Chelsea have made five changes from the side that beat Fulham last Sunday.

Luiz, Jorginho, Kovacic, Pedro and Giroud are replaced by Christensen, Fabregas, Loftus-Cheek, Willian and Morata.

duok die Christensenui geras rungtynes
Scientist
Posts in topic: 65
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Contes nebėra, bet suffering tęsiasi :(
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Gerai, kad laikai kai heiteriai ateidavo iš mūsų pasijuokt jau praeity.

Rezultatas tai šūdinas, bet vaizdas aikštėj, ypač iki pirmo vilkų įvarčio, nebuvo toks tragiškas kaip gali pasirodyt. Gaila, kad niekaip nepavyksta išgyvendint visokių kvailų klaidų ir didžiajai daliai komandos patiesint kojų

ir Christensenas nesužaidė gerų rungtynių, tai dievo nėra
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Ar Conte, ar Jankauskas, ar Kazlauskas, su tokiais puolėjais šikna gausis.
Scientist
Posts in topic: 65
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Su puolėjais nėra gerai, bet aš esu įsitikinęs, kad net ir Icardi ar Lewandowski išleidus į aikštę su šita lavonų krūva stebuklų nebūtų.

Willianas tampa mano nemėgstamiausiu Chelsea žaidėju per ilgą laiką, visiškas grybas. Ir labiausiai pikta net ne dėl to, kad visai nemoka žaisti, bet dėl to, kad kiekvieną kartą galėdamas išvesti kokį Moratą 1v1 geriau spiria į tribūnas. Vasarą nepardavėm už 50mln į Barcą, tai po sezono už 5mln neims ir Burnley jo.
Alonso visiškas lavonas, vidurio gynėjo be Rudigerio daugiau normalaus neturim, Hazardas paskutinį mėnesį žaidžia taip lyg jau tikrai turėtų su Realu kontraktą. :confusion-shrug: Galima tęsti ir tęsti kas negerai.

Realiai dar kartą aiškėja viskas, kas vasarą ir taip atrodė aišku - neužtenka pakeisti trenerį ir tikėtis, kad nevykėliai staiga vėl taps čempionais. Kaip minimum reikia pakeisti dar bent 3 startinius žaidėjus, pradedant nuo Williano.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Ne viskas iškarto, virai. Futbolo komanda ne kambarys, per vieną vasarą nesuremontuosi
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 20
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Abu treneriakai sugalvojo šiandien su false 9 groti. Bus įdomu.
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

ImageOt ir visai neįdomu. Mes atrodom tragiškai ir turėtume jau kokie 3-0 būt pasikrovę.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 20
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

French Lampard
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Ir muša turbūt blogiausias Chelsea žaidėjas šiandien aikštėje :lol: :bow-blue:
User avatar
Phect
Posts in topic: 8
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

N’Golo Kanté, pala palala,
N’Golo Kanté, pala palala,
il est petit,
il est gentil,
il a bouffé Léo Messi,
Bientôt sur les Champs Élysées,
N’Golo Kanté

:happy-partydance: :happy-partydance: :bow-blue:
User avatar
aBil
Posts in topic: 5
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Tokie dviprasmiški jausmai. Viena vertus mušat šitą šūdų krūvą, bet kita vertus nuo junaited tolstat.
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Toli gražu iki Sarri-ball, bet antras kėlinys visai nieko :handgestures-thumbup: Gynyba tai išvis aukščiausių pagyrų verta, ir šiaip turėtų būt neblogas moralinis boostas :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
Scientist
Posts in topic: 65
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Jeigu Messi/Hazardas būtų 190cm

enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Vėl kamuolio smaukymas be minties ir prarasti. Čia jau Sarri reikia pradėt daryt išvadas ir kažką keist, nes tas pats per tą patį...
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 20
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Milžiniškas skirtumas tarp Sarri ir Conte “Hazard false 9” naratyvų.
enjoy
Posts in topic: 68
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50



Nafik ta rotacija, ane?
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 29
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Kad ir nelogiška šiandien rotuotis
Post Reply