[CFC] Transferų naujienos ir gandai

Post Reply
iSamsung
Posts in topic: 24
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Na man asmeniškai Boga yra visiškas meh ir tikrai kad ir kaip nemėgstu Pedrito, nu nebus Boga jam upgrade.
Dėl kosminės kainos my bad, dabar prisiskaičiau kad Chelsea turi opciją atpirkt už 3,5m britiškų, kas yra realiai centai ir dėl pirkimo net galvot nereikia. Bet kaip ir Scientist rašė, tikėtina kad Bogai nusimato suolo šildymas, ko greičiausiai jis nenorėtų. Tada belieka dėti ant stalo maišą pinigų atlyginimui, po ko atsiranda klausimas ar jis tikrai reikalingas.

Anyhow, vasarą baigiasi kontraktai Willianui, Pedritui, Giroud, Van Ginkeliui ir Caballero.
Kažkaip labai tikėtina kad Willianas vis tik gaus dar bent metus extensiona, o visi likusieji bus laisvi.

Nusimato darbinga vasara :clap:
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

iSamsung wrote: 05 Feb 2020, 23:29 Na man asmeniškai Boga yra visiškas meh ir tikrai kad ir kaip nemėgstu Pedrito, nu nebus Boga jam upgrade.
Tai siūlau tada daugiau pasidomėti ir pasigrožėti Boga žaidimu, nes galimai tamsta vis dar 2015-uose.
iSamsung
Posts in topic: 24
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Scientist wrote: 06 Feb 2020, 14:58
iSamsung wrote: 05 Feb 2020, 23:29 Na man asmeniškai Boga yra visiškas meh ir tikrai kad ir kaip nemėgstu Pedrito, nu nebus Boga jam upgrade.
Tai siūlau tada daugiau pasidomėti ir pasigrožėti Boga žaidimu, nes galimai tamsta vis dar 2015-uose.
Nu nežinau, apart decent driblingo aš nieko nematau jame.
Čiuvas necrossina, defensive workrate neturi, šį sezona key passes per game 0.8, kai net Pedritas turi 2.2 :lol: (okay, Boga daugiau sužaidė rungtynių nei Pedro, sutinku). Mėgsta patraukti į priekį (kaip ir tas pats Pedritas arba Willianas) ir dažnai užsibaigia tai niekuom (kaip ir pas pastaruosius du).
Kažkiek dar žavi nebent nusiteikimas, nes geriausias rungtynes apturėjęs prieš Roma, Torino, Milan, Juventus, Fiorentina, kai tuo tarpu prieš galinguosius Serie A bottom five buvo visiškai meh.

Todėl na nematau kurią vietą jis upgradintų. Nesakau kad jis prasčiau už tai ką turim, bet ir tikrai ne geriau. Amžius jo pusėj, gal išaus dar.
Nėr hype :lol: bet už kapeikas reikia imti :lol:
Aš labiau linkęs būčiau palikti Boga Sassuolo ir imti geriau Berardi :shifty:
User avatar
aBil
Posts in topic: 6
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

enjoy
Posts in topic: 123
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Sancho United, Werner Liverpool, Chelsea - Boga, Ziyech ir Dembele. Pirmas pasakiau :character-oldtimer:
iSamsung
Posts in topic: 24
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

enjoy wrote: 12 Feb 2020, 16:10 Sancho United, Werner Liverpool, Chelsea - Boga, Ziyech ir Dembele. Pirmas pasakiau :character-oldtimer:
Labai tikiuose kad ne :cry:
Ziyech, Sancho ir Werner :obscene-drinkingcheers:
enjoy
Posts in topic: 123
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50


Reik manyt, kad tikrai tuoj bus done. Šiaip jau čia rašiau, kad Ziyech būtų logiškas pirkinys, nes:
  • Pagaliau vėl turėsim playmakerį;
  • Pagaliau vėl turėsim kairiakojį saugą;
  • Labai gera kaina, kaip už tokio kalibro žaidėją;
  • Gali ne tik RW žaist, bet ir AMC, kas teoriškai palieka vietos ir dar vienam world class atakuojančiam saugui;
  • Gero amžiaus - patyręs, bet toli gražu ne senis;
Neramu, gal tik kiek kad:
  • būdamas 27 m tik Olandijoj ir žaidė, tai biški rizikos yra. Nors tiek Spurs, tiek Chelsea CL jis tikrai gerai maudė;
  • turėt Sancho, manau, daug mažiau šansų. Tas būtų labai abydna. Ziyech, Boga ir Dembele už vieną Sancho atiduočiau :roll:
iSamsung
Posts in topic: 24
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Man tik neramu kad gal nerasim jam vietos, kur jis patogiai jaustusi, jei ir toliau matysim ta neidomu 4-3-3.
Jam idealiai tinka 4-2-3-1, bet tokiu atveju Su CHO ir Pulisic starte Mountui neber vietos, kas man nepatinka.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 7
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

iSamsung wrote: 12 Feb 2020, 18:48
enjoy wrote: 12 Feb 2020, 16:10 Sancho United, Werner Liverpool, Chelsea - Boga, Ziyech ir Dembele. Pirmas pasakiau :character-oldtimer:
Labai tikiuose kad ne :cry:
Ziyech, Sancho ir Werner :obscene-drinkingcheers:
Tai ką čia su tiek. Dar pamiršai paminėti Chillwell, Koulibaly, dar kokį Camavinga ir išpirksit Ter-Stegen iš Barcos. Vertinkim galimybes teisingai :handgestures-thumbup:
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

iSamsung wrote: 13 Feb 2020, 00:05 Man tik neramu kad gal nerasim jam vietos, kur jis patogiai jaustusi, jei ir toliau matysim ta neidomu 4-3-3.
Jam idealiai tinka 4-2-3-1, bet tokiu atveju Su CHO ir Pulisic starte Mountui neber vietos, kas man nepatinka.
Nu tai yra rotacija, sudėties derinimas pagal varžovus etc.
Pvz. prieš autobusus Ziyechas labai tinka, prieš stipresnes komandas svarbiau greitakojus wingerius turėti.
Tas pats CHO irgi kol kas dar nerodo kodėl jau dabar turėtų būti stabilus startinis žaidėjas, o ne rotacijos žaidėjas.
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

O dėl Ziyecho jau oficialu:
enjoy
Posts in topic: 123
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

Kaina 33 + 3 mln. priedais, kas yra labai labai geras dealas. Nelabai yra kur pralošt galima. Reece ir Hakim dešinėj vietoj Azpi ir Willian, Abraham kitą sezoną turėtų po 2 įvarčius per rungtynes vidutiniškai mušt :teasing-binkybaby:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 8
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

enjoy wrote: 13 Feb 2020, 14:31 Kaina 33 + 3 mln. priedais, kas yra labai labai geras dealas. Nelabai yra kur pralošt galima.
Vasarą jam būtų du metai kontrakto likę. Jei tikėti gandais, tai praėjusią niekas ir už mažiau nerizikavo. Atvažiuoja futbolininkas, visą gyvenimą gigantiškame Eredivisie glamūre praleidęs. Nežinau, gal klystu, bet mano nuomone, tų "labai" kiek per daug sakinyje.
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

reyu wrote: 13 Feb 2020, 14:43
enjoy wrote: 13 Feb 2020, 14:31 Kaina 33 + 3 mln. priedais, kas yra labai labai geras dealas. Nelabai yra kur pralošt galima.
Vasarą jam būtų du metai kontrakto likę. Jei tikėti gandais, tai praėjusią niekas ir už mažiau nerizikavo. Atvažiuoja futbolininkas, visą gyvenimą gigantiškame Eredivisie glamūre praleidęs. Nežinau, gal klystu, bet mano nuomone, tų "labai" kiek per daug sakinyje.
Nu čia abu ko gero teisūs :lol:
Nes faktas, kad su olandų lyga kaip ir su šokolado dežute, niekada nežinai ką gausi. Lygis ten gerokai žemesnis ir adaptacija įprastai nebūna lengva net tikrai geriems žaidėjams.

Kita vertus, nebūna ji lengva ir iš Ligue1 ar Portugalijos, bet panašius skaičius rodę Pepe ar Bruno rinkoje po 60-70mln vaikšto. Tai tokiame kontekste, kaina iš tikrųjų atrodo labai gera, juolab, kad Ziyechas skirtingai nei paminėti jaunuoliai jau ir ČL pakankamai įspūdingai pasirodęs yra.
enjoy
Posts in topic: 123
Posts: 1385
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

reyu wrote: 13 Feb 2020, 14:43 Vasarą jam būtų du metai kontrakto likę. Jei tikėti gandais, tai praėjusią niekas ir už mažiau nerizikavo. Atvažiuoja futbolininkas, visą gyvenimą gigantiškame Eredivisie glamūre praleidęs. Nežinau, gal klystu, bet mano nuomone, tų "labai" kiek per daug sakinyje.
Metais vyresnio Bruno Fernandes istorija turbūt dar mažiau įspūdinga :character-oldtimer: Aišku, toli gražu ne garantas, kad jis čia bus bent arti to ką rodė Olandijoj, bet už tokius pinigus kažką normalaus gaut šiais laikais labai sunku. Koks Grealish, Zaha ar Richarlison dvigubai-trigubai kainuotų. Taip kad jeigu kalnų nenuvers, didesnio nuostolio už Drinkwater nepadarys vistiek :lol: O ir šiaip labai daug loginių check box'ų pažymi :handgestures-thumbup:
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 8
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Nebandau įrodyti, kad čia lavoną nusipirkot, ne. Tik sakau, kad "labai labai gerai" čia nėra. Yra normaliai.

ČL jau įrodęs vertę - taip. Bet ta vertė tokia buvo once in a decade maždaug. Deliverino komandoje, kurioje clickas buvo visiems. Net kitur buvę mediocriniai žaidėjai deliverino. Goalų primušė tokių, kad tikrai ne kiekvieną sezoną jam taip eis. Ginantis jo pajėgumas maždaug kaip Mahrezo.

Na, o vertinti Liga Sagres, ar juo labiau, Ligue 1, su Eredivisie, tai jau sakyčiau yra prastai.
iSamsung
Posts in topic: 24
Posts: 159
Joined: 08 Jan 2019, 10:29

Keturlapis_Dobilas wrote: 13 Feb 2020, 10:54
iSamsung wrote: 12 Feb 2020, 18:48
enjoy wrote: 12 Feb 2020, 16:10 Sancho United, Werner Liverpool, Chelsea - Boga, Ziyech ir Dembele. Pirmas pasakiau :character-oldtimer:
Labai tikiuose kad ne :cry:
Ziyech, Sancho ir Werner :obscene-drinkingcheers:
Tai ką čia su tiek. Dar pamiršai paminėti Chillwell, Koulibaly, dar kokį Camavinga ir išpirksit Ter-Stegen iš Barcos. Vertinkim galimybes teisingai :handgestures-thumbup:
Vertinant finansines galimybes, tai why not? Užtektų ir ant Chillwell.
Vertinant realias galimybes, nerealiai atrodo tik Sancho (nes tikėtina, kad būtų buvęs Pulisic variantas).
Dėl Werner, tai pagrindinis konkurentas Liverpoolis, bet ateit į komandą ir būt rotaciniu žaidėju, kai gali eiti į startą, biški makes no sense. Neįsivaizduoju kokiu tikslu Kloppas ardytų Mane Firmino Salah trio. Wernerio release clause jei neklystu 60m, kai tuo tarpu Dembele kainuotų panašiai. Kiekvienas turi savų pliusų, pvz Dembele geriau žaidžia galva bet nelabai išlaiko kamuolį, kai tuo tarpu Werneris atvirkščiai. Bet all in all rinkčiaus Wernerį.
Bet čia tik norai :dance:
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Twitteris kalba, kad duotuoju momentu vyksta derybos su Porto dėl Telles, kuriam vasarą bus like 1 metai kontrakto, dėl tokio pat formato transfero kaip kad su Ziyechu.

Bandyta jį pirkt buvo ir sausį, bet Porto, kaip ir daugelis kitų kalbintų klubų, mandagiai atsisakė.
Scientist
Posts in topic: 115
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Iš Prancūzijos sklinda žinios, kad greitu metu nusipirksim Gabrielį iš Lille.
Neva iš viso Lille priėmė keturis bidus - Chelsea, Evertono ir dar du nežinomus iš Italijos, bet pats jaunuolis anot franzūzų spaudos dėl akivaizdžių priežasčių labiausiai nori į Chelsea ir jau beveik sukirto rankom.

Kairiakojis vidurio gynėjas (kokio Frankas buvo sakęs, kad nori) - 1.90 cm, sudėtas drūtai, su kamuoliu elgtis irgi žmonės sako, kad moka. Potencialu panašu, kad turi daug, klausimas tik kaip greit pavyks pasiekt jį, nes kaži ar pusantro sezono Lille paruošia žaidėją Chelsea lygiui.

Aš pats jokio supratimo apie jį neturiu, išskyrus ką skaičiau, nes net kai mačiau jį žaidžiant prieš Chelsea, dėmesio neatkreipiau visai.
Ant popieriaus pirkinys atrodo geras, tik ne tas, kuris sprendžia problemas short-termu. Tai šalia jo gražiai žiūrėtųs dar vienas labiau patyręs pirkinys į CB, kuris galėtų eit į startą iškart.
Tomori į nuomą, Rudigerį parduot - ir vietos būtų dviem naujiem CB :think:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 7
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Aš tai tokios nuomonės, kad vienam cirkui dviejų klounų per daug, tai vienam iš Zouma/Christensen reiktų sukraut čemodanus
Post Reply