[AFC] Komanda

Post Reply
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Image
Marenas
Posts in topic: 12
Posts: 109
Joined: 10 Aug 2018, 12:27
Location: Klaipeda

User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Žaidėjas komandoje vos pusantrų metų, lyderystės savybių kažkokių ryškių irgi ne per daugiausiai. Mažų mažiausiai keistas sprendimas.
RaMa
Posts in topic: 2
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Ozilui galėjo duot. :madridista:
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Phect wrote: 05 Nov 2019, 22:50 Žaidėjas komandoje vos pusantrų metų, lyderystės savybių kažkokių ryškių irgi ne per daugiausiai. Mažų mažiausiai keistas sprendimas.
Dar įdomesnis faktas, kad gali jis komandoje ilgai neužsibūt. Nebus CL, tai 99%, kad bus parduotas vasarą, nes nepratęs iki 2021 metų galiojančio kontrakto. Išvykstančių kapitonų tradiciją būtų tęsiama. Žiūrint į visą žaidėjų grupę, tai lyderių trūkumas aiškiai matosi. Jauna sudėtis. Aš turbūt būčiau davęs raištį Bellerin, daugiau variantų nelabai matosi. Tierney turi buvimo kapitonu patirties ir savybių juo būt, bet komandoj jis yra tik naujokas. Visi kiti nepanašūs į captain material.

Xhakai kelio turbūt atgal nėra. Nesitikiu jo pamatyt aikštėj iki sausio, kada jis bus parduotas arba išnomuotas.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 18
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Maverick wrote: 06 Nov 2019, 10:16 Aš turbūt būčiau davęs raištį Bellerin, daugiau variantų nelabai matosi.
Dėl Bellerin pritariu, bet man geresniu variantu už PEA yra ir Leno.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

reyu wrote: 06 Nov 2019, 10:26Dėl Bellerin pritariu, bet man geresniu variantu už PEA yra ir Leno.
Mano nuomone trūksta Leno lyderio savybių. Jam sunkiai sekasi vadovaut visai gynybos linijai, tai kapitonu, atstovaujančiu visą komandą, jo neįsivaizduoju. Jis toks visų draugelis, retai jį pamatysi griežtesnę pastabą duodantį komandos draugui. Ne vokiškas pas jį charakteris. Jis labiau sekėjas, o ne vadovas. Jam kažkas kitas turi vadovaut, tada jis darys savo darbą.
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Good ebening

User avatar
hippo
Posts in topic: 8
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Man tai čia diskriminacija atrodo. Kaip išvis atskirt aikštėj bachūrą nuo kaimiečio, jeigu net normalios cepuros neleidžia užsidėt?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 2
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

hippo wrote: 07 Nov 2019, 11:07 Man tai čia diskriminacija atrodo. Kaip išvis atskirt aikštėj bachūrą nuo kaimiečio, jeigu net normalios cepuros neleidžia užsidėt?
Būtų bachūras, taip lengvai neleistų cepūrą nuimti. Kaimietis ir liks kaimiečiu.
ScorpionLTU
Posts in topic: 2
Posts: 7
Joined: 10 Aug 2018, 19:27

kai pagalvoji kaip viskas blogai komandoj tai koktu daros. net prie wengero taip gumulo gerklej nebuvo....

edu ir sanllehi sako viskas zjbs mes tikim unajum viskas cia gerai. vadovauja treneris kuris neturi zalio supratimo kokius zaidejus turi ir ka daro. jokio zaidybinio plano apart sulyskim visi i gynyba vdrug paeis spiriam tolima kamuoli i prieki gal kazkas uzsikabins. smagiau net lietuvos rinktines futbola ziuret nei dabartini arsenala....

taigi po lemiamo visiems atrodziusio maco vadovybe pasake kad unajus lieka iki vasaros. smagu vienok.

tuomet sevillos oficialus twitterio accountas pradeda tyciotis su "Good EBENING" tweetu ir visiems viskas zjbs.

Misteris populiarusis xhaka aiskina kad jau atsigaves ir nori lost, treneris sako kad nifiga jis nepasiruoses ir dar toli iki atsigavimo. smagus susisnekejimas.

Misteris treneris tikina kad visiems reikia but ramiems ir viska galima sufixint, viskas tvarkoj rubinej. po maco isstoja lakazetas ir aiskina kad nebera pasitikejimo niekame ka daro, reikia smarkiai dirbt ir pamegint susigrazint tikejima... osam.

tuomet islenda kad auba kapitonu tapo tik del to kad nuramint fanus kas gan logiska. px kad puse fanu aiskina kox auba nuostabus (as jauciu vienintelis kuris asako kad jis ne ka geresnis nei krentntis uz savu koju giroud). po to kai ale apramino fanus su kapitonu, tada siandien islenda kad vadovybe nebleidzia aubai bendraut su aftv nes nu tipo nezjbs....

visas pasaulis nesupranta kas vyksta bet unajus su edu ir sanllehiu patenkinti.

tuo tarpu prasidejo gandai kad leno bus nueurio no1 replacementas. suma sumarum ka turim kitam sezonui:
nepatenkam i top4, nematom cempionu lygos, auba laka nepratesia kontraktu ir tikriausiai out, leno i bayerna. ir is principo nieko neber.


ir siaip labai daug daug teisingu minciu:

User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 18
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

ScorpionLTU wrote: 11 Nov 2019, 12:11 ir siaip labai daug daug teisingu minciu:

Pritariu, buvo labai produktyvu paklausyti ką tėvas sakydavo Jamie ir kiek clean sheetų Tony Adams turėjo :handgestures-thumbup:
User avatar
Phect
Posts in topic: 14
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Iš naujo Ornstein straipsnio Atletike. Amazing.

Image
User avatar
aBil
Posts in topic: 2
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Telemundo presenta
27 Oct—Xhaka booed off at the Emirates
5 Nov—Xhaka captaincy taken away. Doesn't feature in Arsenal's next four games.
5 Nov—Auba named Arsenal captain
11 Nov—Auba reportedly criticised for liking AFTV posts
11 Nov—Auba on Instagram: "I talk with who I want whenever I want.”
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Įdomu kur netflix'as žiūri. Tegul deda Kroenkei pasiūlymą ant stalo :lol:
User avatar
QwR
Posts in topic: 43
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Kaip galvojat, kadangi sezonas jau palaidotas, ar Arsenalas bandys šią žiemą parduot Auba / Laca ?
95% kad jie abudu sutarčių nenori pratęst, tai pagal musu DoF pažada - abudu sės ant prekystalio? O i EPL bus leidziami Martinelli - Saka - Nelson ir kiti jaunuoliai apšaudymui?
Ar bus fokusavimasis į relegation battle? Kaip galvojat, kokius sancus turim prieš watforda, soton, norwich? Su visais suzaidem lygiom, tai manau čia grynai 50/50 bus.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

:arrow_up:
Image

Šita meme yra daug realesnė nei gali iš pradžių pasirodyt. Nemanau, kad sezonas dirbtinai bus laidojamas pardavinėjant žaidėjus, nebent patys transfer request dės ant stalo bei neramumus kels sausio mėnesį. Čia labai daug dar priklauso nuo to, kas bus paskirtas nauju treneriu, tada gal pasimatys aiškesnės gairės. Manau, kad sausio mėnesį bus permainų CM (tuo pačiu labai realu, kad Xhaka išvyks) bei CB grandyse. Bet tie nauji žaidėjai bus vidutinio lygio arba jau prigęstantys veteranai. Nemanau kad ką nors pirksim, realiau kad bus nuomos. Aubameyang galėsim vasarą parduot. Dėl Lacazette nelabai galvą skauda, sunkiau jam sekasi EPL'e.
RaMa
Posts in topic: 2
Posts: 529
Joined: 07 Aug 2018, 16:33

Mane tai vis stebina (nzn gal tik atsitiktinumas, kai man tenka mačus arsenal žiūrėt) kad Auba didžiąją llaiko dalį praleidžia krašte. kas čia per neįtikėtinai suktas planas savo pavojingiausią ginklą laikyti krašte, kur jis vakar crosino įbaudos aikštelę.. kam? Mažyliui Torreirai gal ant galvos?
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

RaMa wrote: 06 Dec 2019, 13:44 Mane tai vis stebina (nzn gal tik atsitiktinumas, kai man tenka mačus arsenal žiūrėt) kad Auba didžiąją llaiko dalį praleidžia krašte. kas čia per neįtikėtinai suktas planas savo pavojingiausią ginklą laikyti krašte, kur jis vakar crosino įbaudos aikštelę.. kam? Mažyliui Torreirai gal ant galvos?
Treneriai bando sutalpint Lacazette ir Aubameyang vienu metu aikštėj. Emery vienu laikotarpiu teisingai mąstė, tačiau neturėjo autoriteto pasodint Lacazette ant suolo ilgesniam laikui. Būtų galima dviem tikrais puolėjais žaist, bet mūsų saugai neturi workrate ir mobilumo, kad būtų galima sėkmingai naudot tokį išsidėstymą.
User avatar
Maverick
Posts in topic: 74
Posts: 997
Joined: 10 Aug 2018, 09:42
Location: Kaunas

Tierney išsinarino petį. Gali nežaist iki 3 mėnesių. Visiška nesėkmė. Šį sezoną taip ir neturėjo progos įeit į ritmą bei pagaut formą.
Post Reply