[LFC] Premier League 2019/20

User avatar
aBil
Posts in topic: 8
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

1. Bauda buvo, net nelabai suprantu, kaip gali būt kitokia nuomonė šiuo klausimu.
2. Laimėjo *daug* geresnė komanda ir rezultatas neatspindi žaidimo. ;)
ramzis
Posts in topic: 3
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Phect wrote: 19 Jan 2020, 20:32
T-Wolves wrote: 19 Jan 2020, 19:29Nesolidžiai čia sujudėta. :confusion-shrug: Nesu matęs, kad nešvilptų baudos tokioj situacijoj.
Esu ir ne kartą. Ir visada žvengdavom iš skystaklynių vartininkų tokiuose epizoduose. Mignolet tokių yra prasileidęs.
Man atrodo, tu stipriai maišai su situacijom, kai abu lygiavertiškai kovoja dėl neužvaldyto kamuolio, ir aikštės žaidėjas laimi

Čia VVD nutaranavo iš eigos vartininką ryškiai vėluodamas į kovą dėl kamuolio

Panašiai su kai kuriais padkatais būna
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

ramzis wrote: 19 Jan 2020, 20:46
Phect wrote: 19 Jan 2020, 20:32
T-Wolves wrote: 19 Jan 2020, 19:29Nesolidžiai čia sujudėta. :confusion-shrug: Nesu matęs, kad nešvilptų baudos tokioj situacijoj.
Esu ir ne kartą. Ir visada žvengdavom iš skystaklynių vartininkų tokiuose epizoduose. Mignolet tokių yra prasileidęs.
Man atrodo, tu stipriai maišai su situacijom, kai abu lygiavertiškai kovoja dėl neužvaldyto kamuolio, ir aikštės žaidėjas laimi

Čia VVD nutaranavo iš eigos vartininką ryškiai vėluodamas į kovą dėl kamuolio

Panašiai su kai kuriais padkatais būna
Bauda aiski, problema, kad anglijoje jas taip interpretuoja, kad galima jau vadinti 50/50 epizodu.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

ramzis wrote: 19 Jan 2020, 20:46Man atrodo, tu stipriai maišai su situacijom, kai abu lygiavertiškai kovoja dėl neužvaldyto kamuolio, ir aikštės žaidėjas laimi

Čia VVD nutaranavo iš eigos vartininką ryškiai vėluodamas į kovą dėl kamuolio

Panašiai su kai kuriais padkatais būna
Nemaišau, nes tą epizodą būtent taip ir mačiau.
Nors gal, kaip Red Army sakė, klaidingai suformuotas čia toks požiūris dėl skirtingo vertinimo.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

BBC 5 live Football Daily podcaste visi, matyt, irgi ant aliuko iš pat ryto buvo, nes didžioji dalis irgi manė, kad no foul ir poor goalkeeping. Bet čia anti United conspiracy tikriausiai, žinai.
ramzis
Posts in topic: 3
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Phect wrote: 20 Jan 2020, 10:24 BBC 5 live Football Daily podcaste visi, matyt, irgi ant aliuko iš pat ryto buvo, nes didžioji dalis irgi manė, kad no foul ir poor goalkeeping. Bet čia anti United conspiracy tikriausiai, žinai.
VVD žiūrėjo į kamuolį ir dėl jo nuoširdžiai kovojo, dėl to negalėjo prasižengt, štai tokia argumentacija.
Gal bus galima naudot tą pačią, kai žaidėjas įvažiuos su vėlyvu padkatu į ką nors ir sutraumuos? Gi žiūrėjo į kamuolį ir nuošridžiai dėl jo kovojo, jokių blogų ketinimų, dėl to visa kita yra nesvarbu.

Per tą patį podkastą britai dėstė, kad EČ yra "England's to lose", nes "they have the right mentality which other teams don't".
Kai eina kalba apie rinktinę ir futbolo taisykles, tai britai gyvena 60-uosiuose. Nu bet argi atradimai.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 11
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Phect wrote: 20 Jan 2020, 10:24 BBC 5 live Football Daily podcaste visi, matyt, irgi ant aliuko iš pat ryto buvo, nes didžioji dalis irgi manė, kad no foul ir poor goalkeeping. Bet čia anti United conspiracy tikriausiai, žinai.
Stop embarrassing yourself.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

ramzis wrote: 20 Jan 2020, 11:28
Phect wrote: 20 Jan 2020, 10:24 BBC 5 live Football Daily podcaste visi, matyt, irgi ant aliuko iš pat ryto buvo, nes didžioji dalis irgi manė, kad no foul ir poor goalkeeping. Bet čia anti United conspiracy tikriausiai, žinai.
VVD žiūrėjo į kamuolį ir dėl jo nuoširdžiai kovojo, dėl to negalėjo prasižengt, štai tokia argumentacija.
Svarbiausią dalį, kad šuolis buvo TUO PAČIU METU (o ne vėlyvas, ką čia bandai pritempinėt), trajektorija taip pat buvo Į KAMUOLĮ (o ne į žaidėją, kaip dažnai būna, ir kas būna legitimate pražanga prieš vartininką), aišku, patogiai sau praleidžiam. :dance:

Rankos neiškeltos, jokių smūgių alkūnėmis, fair challange.

Bet kadangi visi jau pasakėm, ką norėjom pasakyti, tai gal keičiam subjectą.

ramzis
Posts in topic: 3
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Phect wrote: 20 Jan 2020, 11:53
ramzis wrote: 20 Jan 2020, 11:28
Phect wrote: 20 Jan 2020, 10:24 BBC 5 live Football Daily podcaste visi, matyt, irgi ant aliuko iš pat ryto buvo, nes didžioji dalis irgi manė, kad no foul ir poor goalkeeping. Bet čia anti United conspiracy tikriausiai, žinai.
VVD žiūrėjo į kamuolį ir dėl jo nuoširdžiai kovojo, dėl to negalėjo prasižengt, štai tokia argumentacija.
Svarbiausią dalį, kad šuolis buvo TUO PAČIU METU (o ne vėlyvas, ką čia bandai pritempinėt), trajektorija taip pat buvo Į KAMUOLĮ (o ne į žaidėją, kaip dažnai būna, ir kas būna legitimate pražanga prieš vartininką), aišku, patogiai sau praleidžiam. :dance:

Rankos neiškeltos, jokių smūgių alkūnėmis, fair challange.

Bet kadangi visi jau pasakėm, ką norėjom pasakyti, tai gal keičiam subjectą.
reyu wrote: 20 Jan 2020, 11:32Stop embarrassing yourself.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 11
Posts: 1945
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Phect wrote: 20 Jan 2020, 11:53 Svarbiausią dalį, kad šuolis buvo TUO PAČIU METU (o ne vėlyvas, ką čia bandai pritempinėt), trajektorija taip pat buvo Į KAMUOLĮ (o ne į žaidėją, kaip dažnai būna, ir kas būna legitimate pražanga prieš vartininką), aišku, patogiai sau praleidžiam. :dance:

Rankos neiškeltos, jokių smūgių alkūnėmis, fair challange.
Nežinau, ką ten radijo ekspertai kalbėjo, bet man kažkaip atrodo, kad Van Dijk ne į kamuolį, o į DDG juda. Gal dėl to, kad vienintelis dalykas, kurį jis palietė buvo DDG ranka ir kūnas, o ne kamuolys?

Net jeigu šitas reikalas būtų kažkaip mano ir Junaited sąmokslininkų užpiltomis alumi akimis matomas, tai pats kolega, aišku, patogiai sau praleidžiam faktą, kad veiksmas tai jau vyko vartininko aikštelėje (hence the name?)

O pabaigai pasakysiu, kad mane vis dar stebina gamtos margumas ir žydro genio skambesys.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

reyu wrote: 20 Jan 2020, 12:41 Net jeigu šitas reikalas būtų kažkaip mano ir Junaited sąmokslininkų užpiltomis alumi akimis matomas, tai pats kolega, aišku, patogiai sau praleidžiam faktą, kad veiksmas tai jau vyko vartininko aikštelėje (hence the name?)
Stop it.

N kartų matyta, kaip tokie vafliai (eg. Karius/Mignolet) lygiai tokiose pačiose situacijose per kampinius challenginami gynėjų nesugraibo kamuolio (vietoj to, kad išmuštų) ir prasileidžia kokį koldūną ant reboundo.

Nepakeisiu aš šitoj vietoj nuomonės, bet restepkinu disagreementą. Ir nereikia čia alutšiu ir embarrassementais svaidytis.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Ramos did nothing wrong :)
User avatar
fun43
Posts in topic: 2
Posts: 1238
Joined: 04 Aug 2018, 17:13
Location: Vilnius
Contact:

Ref Watch: Virgil van Dijk fouled David de Gea for Liverpool's disallowed goal, says Dermot Gallagher
https://www.skysports.com/football/news ... -gallagher
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Jeigu DDG butu uzsilipes ant vertikaliai i auksti sokanti VdV, tai butu kitaip, dabar atvirksciai ir nera cia ka kalbeti daugiau, ypac, kad ir veiksmas vyko GK aiksteleje. Sakau, kaip rasiau Anglai idiotiskai vertina tokia situacijas, kas formuoja neteisinga mastyma fanu galvose ir po visiskai clear epizodo lauki VAR'o nezinodamas isskaitys ar ne.

Vakarykstes rungtynes mane net kazkiek nuvyle, nuvyle Liverpool'is, nors aisku dominavo ir ten antro kelinio pradzioj isvis dare ka norejo, bet susidariau vaizda, kad ne tiek jie geri, kiek visos kitos komandos turi belekiek savu bedu. Cia primetant, kad Lpool rodo geriausia futbola paskutiniu laikotarpiu ir del tie niekas nesigincyja, bet kazkaip nuvyle jie vakar mane.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

The_Red_Army wrote: 20 Jan 2020, 17:00Vakarykstes rungtynes mane net kazkiek nuvyle, nuvyle Liverpool'is, nors aisku dominavo ir ten antro kelinio pradzioj isvis dare ka norejo, bet susidariau vaizda, kad ne tiek jie geri, kiek visos kitos komandos turi belekiek savu bedu. Cia primetant, kad Lpool rodo geriausia futbola paskutiniu laikotarpiu ir del tie niekas nesigincyja, bet kazkaip nuvyle jie vakar mane.
Jei nori pamatyt, kaip gali žaisti, LFC pažiūrėk pirmas 15 antro kėlinio minučių (arba tiesiog LFC vs. Barca Anfielde ir kokioj fizinėj būklėj mačo gale Hendersonas buvo). Čia nebėra ta 2017 metų komanda, kuriai reikia kažką įrodyti ir kuri kaip begalviai viščiukai daug laksto ir daug pressina visą mačą. Komanda subrendus, žino kada spaust, kiek spaust ir kaip taupyt ir nešvaistyt jėgų ten, kur to nereikia. Man irgi reikėjo laiko, kol pripratau :cool:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Phect wrote: 20 Jan 2020, 18:28
The_Red_Army wrote: 20 Jan 2020, 17:00Vakarykstes rungtynes mane net kazkiek nuvyle, nuvyle Liverpool'is, nors aisku dominavo ir ten antro kelinio pradzioj isvis dare ka norejo, bet susidariau vaizda, kad ne tiek jie geri, kiek visos kitos komandos turi belekiek savu bedu. Cia primetant, kad Lpool rodo geriausia futbola paskutiniu laikotarpiu ir del tie niekas nesigincyja, bet kazkaip nuvyle jie vakar mane.
Jei nori pamatyt, kaip gali žaisti, LFC pažiūrėk pirmas 15 antro kėlinio minučių (arba tiesiog LFC vs. Barca Anfielde ir kokioj fizinėj būklėj mačo gale Hendersonas buvo). Čia nebėra ta 2017 metų komanda, kuriai reikia kažką įrodyti ir kuri kaip begalviai viščiukai daug laksto ir daug pressina visą mačą. Komanda subrendus, žino kada spaust, kiek spaust ir kaip taupyt ir nešvaistyt jėgų ten, kur to nereikia. Man irgi reikėjo laiko, kol pripratau :cool:
Tai va niekas nesigincyja, kad Lpool siuo metu geriausia komanda ir kad gali zaisti kaip vs FCB Anfield'e, bet nera kazkoks neiveikiamas darinys, kaip galetu pasirodyti ziurint paskutine ju forma. Kitavertus cia nera blogai, reiskiasi yra kur tobuleti sitam traukiniui, kuris visus pervaziuoja.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Kloppas prieš mačą sakė, kad bus labai sunku. Wolvesai išplečia aikštę, ir priverčia tave daug jėgų lakstant paskui juos atiduot. Taip ir įvyko. Ko gero sunkiausias mačas sezone, tikrai quality komandėlė surinkta.

Robertsonas klaikų vakarą apturėjo, ilgai dar turėtų Traore sapnuotis. Kas Mane nutiko - neaišku - bet panašu į hamstringą.

EDIT: Hendersonas su kiekvienu maču vis tvirčiau lipa ant Player of the Season pakylos.
User avatar
KOP
Posts in topic: 17
Posts: 481
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Kai jau atrodo, kad gal jau ir pralošim, Kloppas išleidžia Origi ir reikalai susitvarko patys. :happy-partydance: Keliu kepurę prieš Vilkus, tiek Anfielde, tiek šiandien padavė rimto futbolo. Minamino kol kas panašu prisibijo imtis iniciatyvos, bet bendrai susižiūrėjo visai neblogai.
User avatar
Phect
Posts in topic: 58
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Muscle tweak. Garantuotai praleis Shrewsbury, West Ham ir Southampton.
User avatar
aBil
Posts in topic: 8
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

Tai bus 112 taškų sezonas gal? :think:
Post Reply