[LFC] Laisvas kampas

Post Reply
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4179
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

KOP wrote: 08 May 2022, 23:08 Laimi 5:0, turi +3 ir lygos puodą beveik kišenėj, bet paleidi tokią trydą po rungtynių. Oh, Bald fraud, we love you :madridista:
Bald fraud su savo passive agressive stilium moka geriau valdytis nei Kloppas.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Niekada nesuprasiu, kaip iš esmės teisingi trenerio komentarai apie oponentą po mačo gali būti palaikomi kažkokiu butthurtu. Baisus tas Conte stilius, tiesiog. Visad toks buvo. Gal ir nebūtina to kiekvieną kartą kartot, bet nu tiesiog čia fachts.

Juokinga, aišku, kai ekshibicionuojami dvigubi standartai ir hipokritiškumas (pvz. Mourinho komentarai apie West Ham ir legendarinis fat Sam'o atsakymas „He just can't take it!“). Bet čia ne tas atvejis. Nacher šitą vėžinį „I'm just winding you up bruv“ twitterio trendą nešt į forumą? :confusion-shrug:

O Josepas galėtų atsimerkt ir apsidairyt aplink, nes absoliuti dauguma neutral fanų palaiko šitose lenktynėse City ir visada taip bus. Palaiko todėl, nes visiem dap*zdy ant City. Jokių, pavadinkim, rivalsų fanbase neturi, todėl lengviau matyti laimint tokį klubą. Treble pvz. buvo tikrai didelis pasiekimas, bet niekam tai nebuvo įdomu. Ir skauda Baldie dėl to siaubingai.

O apie media tai irgi, Maddock rašė vakar:


Susumuojant:
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4272
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Nekalbant apie tai, kad trenerių kalbos bendrai yra overratintos ("gerai atrodo saudos konferencijose" :happy-cheerleadersmileyguy: ) duotuoju atveju labiau palaikau Kloppą, kuris tik išstojo su banteriuku. Tuo tarpu Guardiolos bandymai kopijuot Mourinho siege mentality atrodo nenatūraliai ir patetiškai, žinant, kad dauguma palaiko City.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Mldc, THFC Supporters' Trust už šitą statementą: https://www.thstofficial.com/thst-news/ ... st-comment
Iš daugybės baisių chantų šis tikrai nėra pats blogiausias, pagarbytė už rodomą pavyzdį kitiems klubams ir įvairioms fanų organizacijoms.

Liverspurs Football Club deliverina vėl :united:
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 8
Posts: 4179
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Phect wrote: 09 May 2022, 11:04 Niekada nesuprasiu, kaip iš esmės teisingi trenerio komentarai apie oponentą po mačo gali būti palaikomi kažkokiu butthurtu. Baisus tas Conte stilius, tiesiog. Visad toks buvo. Gal ir nebūtina to kiekvieną kartą kartot, bet nu tiesiog čia fachts.
Prieš 10-12m juokdavomės iš Barcelonos, kai nesugebėdavo atrakint oponento ir zebediejus su Tango rašydavo romanus, kaip čia varžovai antifutbolą žaidė. Tai ta pačia proga juokiamės ir iš Kloppo, kuris pyksta kad kažkas žaidžia ne taip, kaip jis nori. Vakar Liverpool, ypač 2 kėlinyje, serviravo šūdų malūną su TAA kairės kojos balionais į boxą, kas turbūt yra dar baisiau nei tvarkingai gintis.

Baisus Conte stilius, jei neklysta mano transfermarkt analizai, serviruoja 3 geriausią puolimą lygoje su 51 golu per 25 mačus, kai Liverpool turi 58. Baisu buvo prieš Brighton ir Brentford, kur turbūt bus prakosėta ČL, nes ten nebuvo nei plano, nei bandymų. Vakar buvo galima juoktis, kaip Sessegnon-Royal, turbūt viena blogesnių fullback porų lygoje, tvarkingai ginasi prieš Salah ir Diaz.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Furis wrote: 09 May 2022, 13:55Baisus Conte stilius, jei neklysta mano transfermarkt analizai, serviruoja 3 geriausią puolimą lygoje su 51 golu per 25 mačus, kai Liverpool turi 58. Baisu buvo prieš Brighton ir Brentford, kur turbūt bus prakosėta ČL, nes ten nebuvo nei plano, nei bandymų. Vakar buvo galima juoktis, kaip Sessegnon-Royal, turbūt viena blogesnių fullback porų lygoje, tvarkingai ginasi prieš Salah ir Diaz.
Tai ir baisiu stiliumi galima įvarčius mušti, nieko čia naujo neišrandama. Atiduodant oponentui kamuolį ir turint tokius žaidėjus kaip Son čia net nėra nieko neįprasto :pray:

Nei Sessegnon, nei Royal vieni palikti gintis prieš wingerius nebuvo, kadangi su 343 (kuri mačo eigoje perėjo tiesiog prie 541) kraštuose būdavo 2/3 v 1. Bet nepaneigsi, jog tai buvo veiksminga.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Phect wrote: 09 May 2022, 11:04 Niekada nesuprasiu, kaip iš esmės teisingi trenerio komentarai apie oponentą po mačo gali būti palaikomi kažkokiu butthurtu. Baisus tas Conte stilius, tiesiog. Visad toks buvo. Gal ir nebūtina to kiekvieną kartą kartot, bet nu tiesiog čia fachts.
Ir visiskai dzin koks tas stilius futbole gali imusti ir laimeti zaisdamas su 91% possesion kaip Pep, zaisdamas atakuojanti vertikalu futbola kaip Klopp ir laimejes 1-3 dvikovas is eiles, o tam uztenka ir 11% possession. Ir visi stiliai nusipelno vienodai pagarbos.

Ta pati sake ir po Atletico, man liudna kai treneriai sita "argumenta" naudoja aka negrazus futbolas, autobusas ar etc. Reikia ziuret i save, nesugebejai atrakinti varzovu gynybos pats kaltas. Ir dar galiausiai sugebejai abu leg'us pralost.

Kitas niuansas, kad Spurs imuse ivarti i Lpool vartus nuo vartu iki vartu ataka :madridista:

Nes siaip cia daugiau teisingi Pep'o komentarai, kad visi palaiko Man City, nes as Uk gyvendamas ta jauciu, kad neskaitant Manchester'io miesto, kur United ir City fanai nori Man City pergales ir Everton fanu trend'as aisku, kad Lpool dauguma palaiko. Pep'o atveju cia gal net mind games, kad istransliuoti jog visi pries mus saviems zaidejams, staff'ui ir etc. kad mobilizuot visus. Bet sakyti, kad varzovu stilius baisus, vien tik ginasi, tai ka cia istransliuoji? Kad nemoki atrankinti gynybos? kad zaidejai not enough? kad nemoki pralaimeti?

Galima mylet Klopp'a iki sausu, bet reikia suprast, kad cia jis pjauna.
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4272
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 14:45 Nes siaip cia daugiau teisingi Pep'o komentarai, kad visi palaiko Man City, nes as Uk gyvendamas ta jauciu, kad neskaitant Manchester'io miesto, kur United ir City fanai nori Man City pergales ir Everton fanu trend'as aisku, kad Lpool dauguma palaiko. Pep'o atveju cia gal net mind games, kad istransliuoti jog visi pries mus saviems zaidejams, staff'ui ir etc. kad mobilizuot visus.
Anglijoj Man City yra irrelevant klubas palyginus su United ir Liverpooliu. Kitaip sakant, turi ženkliai mažiau ir fanų ir heiterių. Ką tai reiškia praktikoj? Kai dėl titulo kovoja City ir Liverpoolis, palaikymas yra visi (United, Arsenalo, Swindono, Leyton Orient fanai) prieš Liverpoolį ir visi išskyrus City fanus prieš City. Kadangi daugumai ne City fanų City yra pofik, jie renkasi City kaip mažesnį blogį.

O Pepo mind games atrodo apgailėtinai, nes heito natūraliai nėra. Jau net arabiškų pinigų faktorius biški nusitrynė su laiku, įprato kažkaip visi. Čia kaip Paksas su ašara aky vaizduojantis kietą vyrą.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Man tai Atletico stiliaus shithousinimas yra vienas gražiausių ir daugiausiai gerų emocijų sukeliantas dalykas futbole... Aišku kol neateina laikas su jais žaisti United.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 14:45Ir visiskai dzin koks tas stilius futbole gali imusti ir laimeti zaisdamas su 91% possesion kaip Pep, zaisdamas atakuojanti vertikalu futbola kaip Klopp ir laimejes 1-3 dvikovas is eiles, o tam uztenka ir 11% possession. Ir visi stiliai nusipelno vienodai pagarbos.

Ta pati sake ir po Atletico, man liudna kai treneriai sita "argumenta" naudoja aka negrazus futbolas, autobusas ar etc. Reikia ziuret i save, nesugebejai atrakinti varzovu gynybos pats kaltas. Ir dar galiausiai sugebejai abu leg'us pralost.
Padėk tą strawman'ą į šoną. Į pievas nukreipinėji temą. Niekas nesako, kad Liverpulis yra moraliniai nugalėtojai, nes Spursai žaidė negražiai ir joks čia ne argumentas :lol: ir Kloppas net patesinimų čia neieškojo (yra buvę ir blogesnių jo pasisakymų apie žolę, vėją, etc.). Akivaizdu, jog sprendimų priėmimas paskutiniame trečdalyje buvo tikrai ne pats geriausias, crossai į niekur, kaip hippo teisingai pastebėjo.
Treneris pasakė „I don't this kind of football but that's my problem“. Viskas. Tema yra apie tai ir apie 12-mečių bait'intojų twttr banterį tipo 'haha verke nes pralaimejo xD'
The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 14:45Kitas niuansas, kad Spurs imuse ivarti i Lpool vartus nuo vartu iki vartu ataka :madridista:
Komanda, pasirinkusi žaisti kontraatakomis (ko visi ir tikėjosi), įmušė po kontraatakos. Vertas The Athletic vedamojo straipsnio ir madridistos ašaros įvykis, išties.
The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 14:45Nes siaip cia daugiau teisingi Pep'o komentarai, kad visi palaiko Man City, nes as Uk gyvendamas ta jauciu, kad neskaitant Manchester'io miesto, kur United ir City fanai nori Man City pergales ir Everton fanu trend'as aisku, kad Lpool dauguma palaiko. Pep'o atveju cia gal net mind games, kad istransliuoti jog visi pries mus saviems zaidejams, staff'ui ir etc. kad mobilizuot visus. Bet sakyti, kad varzovu stilius baisus, vien tik ginasi, tai ka cia istransliuoji? Kad nemoki atrankinti gynybos? kad zaidejai not enough? kad nemoki pralaimeti?
Šitoj košėj net nesupratau, ką norėjai pasakyt, nes tame pačiame sakinyje ir „cia daugiau teisingi Pep'o komentarai, kad visi palaiko Man City“, ir „aisku Lpool dauguma palaiko“, ir abiejų trenerių pasisakymai į vieną suplakti.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 11
Posts: 1946
Joined: 06 Aug 2018, 08:17



:lol:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

As kaip pradzioj rasiau, cia butthurt'as abiems atvejais. Abiems reiketu ismokti patyleti, net jeigu zurnalistai traukia uz liezuvio.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Man City legend Sergio Aguero insists 'everybody' in England supports Manchester United
Former Manchester City striker Sergio Aguero has suggested that the media and TV channels have a unique love for Manchester United.
https://www.manchestereveningnews.co.uk ... d-23496655

Treneris sako, kad visi palaiko Liverpulį, legenda sako, kad visi palaiko United. Padėkit apsispręst??? Nesuprantu, kuo pasitikėt. :angry-screaming: Ar sutarsime tik ties tuo, kad visi nekenčia Milwall??
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 8
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Man tai liudna, kad apie sita tryda dveju treneriu isvis kalbama forume.
User avatar
QwR
Posts in topic: 1
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 17:04 Man tai liudna, kad apie sita tryda dveju treneriu isvis kalbama forume.
Apšilimas prieš visą trydą, kuri bus diskutuojama transfer lango metu :D
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Gal galima implementuoti forumjuke rėmelių funkciją? Galėtumėm užsidėti kas Pepą, kas Jurginą palaiko šiame konflikte.
User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

The_Red_Army wrote: 09 May 2022, 17:04 Man tai liudna, kad apie sita tryda dveju treneriu isvis kalbama forume.
Tau liudna, o the Athletic is to gali padaryti net visa straipsni: https://theathletic.com/3301868/2022/05 ... s-created/

Linkejimai subscriberiams!
User avatar
hippo
Posts in topic: 9
Posts: 4272
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Jaučiu, kad Athletic archyve kur tais guli išsamus straipsnis, įvairiais kampais aptariantis žolės spalvą.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 7
Posts: 4450
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

User avatar
Phect
Posts in topic: 91
Posts: 2889
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Viena diena po prap*sto ČL finalo. Shameless dump:











Post Reply