[EFC] Transferų naujienos ir gandai

Skelbti atsakymą
flasher1
Posts in topic: 46
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 07 Rgp 2018, 20:37

01 Vas 2020, 17:30

hippo rašė:
01 Vas 2020, 11:33
In:
nieko
Ir gerai.

Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 168
Pranešimai: 1496
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

18 Vas 2020, 10:59

Laiko iki vasaros dar yra, bet reikia susimąstyt apie Sidibe likimą. Pasilikti ar paleisti, štai kur klausimas. Kaip žinia nuoma yra su neprivaloma išpirka, kaina turėtų būt apie 12 milijonų.
Iš vienos pusės nuoma neabejotinai pasiteisino, jaunuolis turi 5 assistus per 16 rungtynių, kurias pradėjo starte ir šiaip duoda daug naudos. O kaina už tokią kokybę tikrai nedidelė.
Antra vertus tai aš (skirtingai nuo daugelio Evertono palaikytojų) nesu didelis jo fanas. Jis labai gerai crossina ir jungiasi į puolimą, bet yra biški bukas ir silpnai orientuojasi erdvėj. Plius labai nestabilus.
Kitą vasarą jam 28, žaidėjas priklausomas nuo fizikos, o ta fizika jau dabar nėra stebuklinga. Su tokiu beviltišku positioningu amžius jam turėtų labai atsiliept. Sunku tikėtis, kad daugiau kaip 2 sezonus dar būtų naudingas, o 2 metų kontraktų niekas nepasirašinėja.

Be to dar yra toks didelis faktorius kaip Kenny, šiuo metu gerai atrodantis Gelzenkirchene.
Aš vis dar abejoju jo ateitim, Bundesliga tai vis dėl to ne EPL. Kaip moderniam fulbackui jam trūksta sugebėjimų puolime, o ir greitis ne kažką. Nepaisant viso haipo, šį sezoną savo sąskaitoj turi 1 golą ir 1 assistą, nors žaidžia non stop. Kas reiškia, kad pagal teisioginę naudą puolime būtų ryškus daungreidas palyginus su Sidibe. Bet gynėjas Kenny geresnis, o turint kitam krašte attack-minded Digne, tragedijos turbūt nebūtų.
Ir šiaip prarast progresuojantį augintinį nėra jokio noro. Užtenka pažiūrėt į Holgate‘ą, kuris buvo netoli pardavimo. Dabar būtų galima nagus iki alkūnių nusigraužt, jei tai būtų įvykę.
Yra “pragmatiškų“ veikėjų, kurie sako, kad reikia išmest Colemaną ir pasilikt Sidibe su Kenny, bet į šikną tokį pragmatizmą. Svarba rūbinei, tęstinumas ir visi kiti reikalai yra neišmatuojami, tokį žmogą iškeist į neaiškios kilmės prancūzą būtų visiškas gaidys. + kapitonas vienintelis iš jų 3 nesiskųstų dėl atsarginio rolės.

Trumpai sakant šią minutę surizikuočiau su Kenny ir Colemanu, o Sidibe pasakyčiau ate.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 168
Pranešimai: 1496
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

19 Kov 2020, 11:01

Atletikų naujienos:
“We believe Gabriel, a Lille defender that they have scouted extensively, is on their list. At present, we haven’t been able to confirm reports of advanced talks but we are monitoring that one,” Boyland wrote for The Athletic.

“Discussions have started internally over central midfield targets with the aim to sign a dynamic presence in that position, while on the right the aim is to find someone who can ideally add more goals.”

Žinios ne pačios vertingiausios, nes apie Gabrielį kaip apie done deal jau prieš kokį mėnesį rašė vienas ITK (ir buvo daugelio fanų išjuoktas), apie dynamic presence in central midfield pats Ancelotti yra kalbėjęs, o dėl dešinio wingerio ir arkliui aišku. Bet kaip karantino laikotarpiui, tai pusė penio (pompos).
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 5
Pranešimai: 2034
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

19 Kov 2020, 11:33

Everton kažkaip paseka Lille gynėjus. Pamenu buvo Soumaore target'as ilgą laiką, dabar Gabriel. Atsiskleidė brazilas šį sezoną. Aišku, padėjo stipriai, kad gynybos linijoje portugališkai kalbatys Fonte bei Reinildo lošia. Gynyba yra Lille trenerio arkliukas, tai gera Lille gynyba gali nebūtinai būti gera dėl ten žaidžiančių gynėjų. Man jis asmeniškai patinka labiau nei Soumaoro. Nemėgstu gynėju, kurie tiesiog stiprūs kaip arkliai ir moka kamuolį lauk išnešt. Gabriel techniškesnis, moka su kamuoliu pažaist. Atletiškas, normaliai sudėtas. Iškart į startą gal ankstoka, bet potencialo turi.
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 168
Pranešimai: 1496
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

16 Bal 2020, 15:27

Andy Hunter informuoja apie kokį tai progresą ir konfidensą šiuo klausimu.

Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 168
Pranešimai: 1496
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 11:54

25 Geg 2020, 13:48

Kai PL temoj šnekėjom kaip gali atrodyt transferų langas ir kai sakiau, kad iš Evertono nieko prabangaus nesitikiu, tai The Athletic pritaria. Rašo, kad didelių pirkinių nebus ir kad bus stamoma ant nuomų ir swap dealų. Taip pat prideda medinio medžio lygio informacija, kad Brands & co labai agresyviai stengsis iškišt deadwoodą, bet pardavimai nelabai realūs, todėl teks nuomot sumokant didelę algos dalį.

Iš konkretesnių dalykų, vadovybė tipo bando numušt Gabrielio kainą, kuri pagal ikikarantininį susitarimą turėjo būti 30 milijonų.
Skelbti atsakymą