[EFC] Naujienos

Vartotojo avataras
tjeris_anris
Posts in topic: 3

22 Geg 2020, 18:38

hippo rašė:
22 Geg 2020, 11:23
tjeris_anris rašė:
21 Geg 2020, 11:44
Hummel man kelia neigiamas asociacijas. Nebeziuresiu Evertono rungtyniu.
Primušė koks marozas, vilkintis Hummel palaidinę su gobtuvu?
Viskas daug rimciau. Vaikysteje ziuredavau Lietuvos rinktines rungtynes ir lankiau futbolo mokykla. O rengdavo mus tik Hummel aprangom. Stai tokia psichologine trauma. :confusion-seeingstars:
The_Red_Army
Posts in topic: 2

22 Geg 2020, 19:38

Hummel man siaip perfect brand'as, kazkaip ir naujai atrodo ir kartu old fashion ir all in all visuomet madoj :handgestures-thumbup:

Tik Lietuvoje asociacijos labai ne kazka :roll: jau nekalbant, kad daznu atveju cia didelem kainom ir prastesne kokybe, senienas iskisa :whistle:

Bet siaip daugumoje rubu, paprastumas, auksta kokybe(nes Danai, Skandinavai sudo nepirktu), dvipusiai uztrauktukai, dveju layer'iu pirstines ir etc. Paskutiniu metu tik gal emblemu neissiuvineja, o naudoja lipdukus. Siuvinetos, austos emlbemos prideda karmos tasku :whistle: Aisku priklauso nuo issiuvinejimo kokybes.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
hippo
Posts in topic: 57

22 Geg 2020, 22:19

Jo, ant Lietuvos Hummel vardas neišvengiamai asocijuojasi su bachūrų federacija ir primena senas žaizdas.
Tjeriui bent tokia paguoda, kad nuo kito sezono nebebus Angry Birds ant rankovių.

Man tai, kaip ir Red Army, Hummel patinka ir tikiuosi iš jų kažko gero.
Ta proga žurnalisto pasakojimas kaip Boro fanai priėmė Hummel po 9 metų su Adidas.
Hummel have now made two kits for the club, how well have they been received?

The two home kits Hummel have produced for Boro have gone down a storm and have sold like the proverbial hot cakes.
Wisely, the firm tapped into their historical links with the club and produced what could fairly be described as retro-inspired shirts.
The first featured Boro’s iconic ‘white band’ and the hummel chevrons, just like the 1985-87 shirt.
And the current home strip is based on the club’s fondly-remembered 1987-89 kit. That one wasn’t manufactured by hummel back in the day but was worn by the team that achieved a second successive promotion under Rioch and a season in the top flight.

How has Hummel's engagement with supporters been over their time with the club?

The firm have played a couple of blinders since they started working with Middlesbrough.
The first was to produce the aforementioned kits based on ‘classic’ designs - including some pretty snazzy leisure wear.
The second was to print the lyrics of a song called Infant Hercules on the inside of the collar of the first home shirt they produced.

History and a unique identity are important to Everton fans. From Boro's experience, do you think Hummel can provide that?

It’s clear that Hummel recognises the importance of historical precedence based on the work they’ve done so far with Boro.
Hummel’s home Boro kits so far have definitely tapped into fans’ memories of happy - or pivotal - moments for the club, blending old designs into modern strips.
No doubt a club of the stature of Everton will be seen as a blue-ribboned client by hummel and they’ll be aiming to win over the Goodison faithful with a tasteful design tapping into the club's impressive history.
Vartotojo avataras
hippo

26 Geg 2020, 11:45

Turiu nuojautą, kad ryšium su tuo išvykų apranga bus gintaro ir mėlynos spalvos ir atrodys panašiai kaip ta, kurią Alanas Ballas nešiojo prie savo legendinių baltų bucų ir kurios gražią repliką padarė Le Coq 2011/12.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir kad jau pradėjau dėliot paveiksliukus, tai pasakysiu, kad išeinantys Umbro dažniausiai siuvo nei labai geras nei blogas aprangas, bet šita (2014/15) man yra geriausias visų laikų Evertono garderobas:

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 4

26 Geg 2020, 12:22

Antakalnio Humanoje pasičiupęs esu tą 14/15 Umbro už 5eur :handgestures-thumbup:
Vartotojo avataras
hippo

26 Geg 2020, 14:13

T-Wolves rašė:
26 Geg 2020, 12:22
Antakalnio Humanoje pasičiupęs esu tą 14/15 Umbro už 5eur :handgestures-thumbup:
Aš šiaip neperku futbolo maikių, bet šitai padariau išimtį.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 4

28 Geg 2020, 22:40

Nelaimingas žmogus
Vartotojo avataras
hippo

Vakar, 14:02

:lol:
Humaniška išeitis būtų jį nušaut, kad nesikankintų.
flasher1
Posts in topic: 17

Vakar, 14:26

Kaip ir kai kurie fanai, pradedu įtarti, kad toks futbolininkas iš tiesų neegzistuoja :confusion-shrug:
Skelbti atsakymą