[ASSE] Transferai

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

13 Apr 2019, 20:03


Oficialu: Harold Moukoudi ASSE žaidėjas!
Kontraktas iki 2023 metų. Sutartis su Le Havre baigiasi šią vasarą, tai atvyksta nemokamai, nors kalbama, kad sign-in bonusas apie €1m. Vienas perspektyviausių Ligue 2 gynėjų, kuriam metų gale sueis 22 ir atvykstantis iš labai gerbtinos Le Havre akademijos. Iki kol nusprendė nepratęsti kontrakto su normandais, 2 sezonus buvo pagrindinis gynėjas ir per 70 rungtynių įmušė 6 įvarčius. Aukštas, atletiškas, tvirtai sudėtas (pagaliau žaidėjas, kuris prie Paquet atrodo ne kaip nykštukas) pakankamai greitas. Žaidęs visose rinktinėse jaunimo pradedant U-16 baigiant U-20. Susidomėjimas juo buvo netik iš Ligue 1, bet ir kitų žemyno lygų. Sakė Gasset skambutis buvo labai reikšmingas ir kaip visada visi žaidėjai daro, pagyrė fanus.
Kažkokia atgaiva paskutiniai 1,5 metų transferų atžvilgiu. Pradedant tuo legendiniu praėjusio sezono sausiu, kokybiška vasara (Khazri, Kolo) ir ankstyvu ruošimusi ateinančiam sezonui. Pagaliau daugiau dėmesio nukreipta į Ligue 2, kuri tikrai puikiu tempu augina talentingus žaidėjus, kuriuos galima nebrangiai prigriebti. Moukoudi jungiasi prie kontraktus jau turinčių Sissoko bei Honorat, kurie dabar juda už Clermont. Su Moukoudi atvykimu gaunasi šiokia tokia grūstis CB pozicijoje. Turim Perrin, Subotič, Kolo ir Saliba. Subotič kontraktas baigiasi vasara, o Kolo reikia išpirkti iš Tigres už €5m. Jei būtų mano valia, tai Subotič padėkotume už 1,5 metų, o Kolo išpirktume, nes ans stabiliausias šio sezono CB ir dar gali LB žaisti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

26 Apr 2019, 16:30


Galima išsiplėsti truputi plačiau. Jau aišku, kad vasara prie komandos prisijungs 3 naujokai: Honorat, Sissoko ir Moukoudi. Moukoudi tikrai numatyta vieta pagrindinėje komandoje, o kiti du bandys įrodyti savo vertę.

Kalbant apie mums priklausančius, bet šiuo metu išnuomotus žaidėjus:
Assane Diousse nuo sezono vidurio išnuomotas į Chievo ir ten gauna žaidybinio laiko. Labai tikėtina, kad Serie A ir liks, bet įdomu ar Veronoje, kuri keliauja į Serie B. Mokėjome pakankamai nemažai, tai už bet kiek parduoti nenorėsime.
Leo Lacroix išnuomotas į Hamburg, kurie pakeliui į Bundesliga. Šveicaras ten žaidžia mažai, todėl menkai tikėtina, kad vokiečiai panorės išpirkti jo kontraktą. Kaip bebūtų, ateities ASSE nėra, tad reikės parduoti.
Jorginho šiuo metu gina Vytauto Černiausko CSKA Sofia garbę. Žaidžia daug ir naudingai. Tikiuosi bulgarai nuspręs įsigyti portugalą. Daug tikrai neprašysime.
Habib Maiga įsitvirtino Metz startinėje sudėtyje ir vasara spėju bus išpirktas bei Ligue 1 žais su granatiniais. Kalbama apie €1m sumą. Maiga tai gaila, bet pas mus turbūt tik rotacijos saugo vaidmenį galėtų atlikti, o Metz pagrindo žaidėjas.
Vagner labai sėkmingai įsiliejo į Nancy kolektyvą, tai bent jau pre-seasone tikrai judės už ASSE ir bandys įrodyti savo vertę Gasset.
Mahdi Camara irgi sėkmingai įsiliejo į Laval kolektyvą, su kuriais turi realių šansų papulti į Ligue 2. Manau dar vienas sezonas Ligue 2 prieš bandant savo laimę ASSE pagrindinėje komandoje būtų į naudą.
Alexis Guendouz pagrindinis Pau komandos vartininkas, kurie šiuo metu lošia National. Jam 23 metai, o klube nemažai jaunesnių ir nemažiau perspektyvių vartininkų. Matyt dar metus kažkur pasistažuos, o po to arba parduosim arba paleisim.
Rayan Souici pagrindis Entente SSG centro gynėjas, kurie šiuo metu lošia National, bet kris divizionu žemiau. Būtų įdomu bent pre-seasone jį po dviejų metų nuomos į National išvysti. Metų tik 20.
Aleksandros Katranis į Atromitos išnuomotas iki 19/20 sezono pabaigos.

ASSE nuomos pagrindais esantys žaidėjai:
Mažai tikėtina, kad įsigysim Ait-Bennasser su Vada. Salibur irgi tikrai sugrįš į EAG. Kolo kontraktą bandysime išpirkti, kaip ir rašo L'Equipe.

Besibaigiantys kontraktai:
Kol kas jokių kalbų, kad Subotič ar Polomat būtų pasiūlytos naujos sutartys. Tikiuosi, taip ir liks.

Esami žaidėjai:
Su nauju kontraktu aš beveik įsitikinęs, kad Saliba mes niekam neparduosime ateinančią vasarą. Nebent iš giedro dangaus nukris kosminis pasiūlymas. M'Vila turbūt tas žaidėjas, kurį labiausiai bijau prarasti. Atrodo savo pike pagal amžių ir yra tas susidomėjimas iš EPL. Tik pats sakė, kad norėtų Europoje sužaisti su ASSE. Manau daug kas būtent nuo šito ir priklausys. Diony visiškai iškrito iš pagrindinės sudėties antroje sezono pusėje. Aš kažkaip prarandu viltį dėl jo, tai labai norėtųsi bent pusę už jį mokėtos sumos atgauti vasara. Dar yra toks Tannane, kuris neaišku, ką veikia šiuo metu. Dominti jis galėtų nebent Artimųjų Rytų klubus.

X Faktorius:
Neal Maupay lošia kosminį sezoną už Brentfordą Championshipe su 24 įvarčiais. Neabejoju, kad gali norėti parduoti ir uždirbti iš jo pinigų klubas, o ir pačiam matyti norėsis kilti aukščiau. Kiek žinau, parduodant Maupay buvo neblogas procentas nuo kito pardavimo priklausantis ASSE įrašytas.

Jeigu pateksime į Europą, tai akivaizdžiai reikės gilesnės sudėties. Tie 8 žaidėjai, kuriuos prognozuoja L'Equipe, pakankamai logiškai susidėlioja.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

19 May 2019, 12:39

Yahoo Sports rašo, kad sparčiai judame su Kolo išpirkimu iš Tigres. Čia labai geras žingsnis iš klubo pusės būtų. Universalus gynėjas, patikimai žaidė visą sezoną, gali įmušti įvartį, gali žaisti LB ir asistuoti, o svarbiausia, kad mažai tramuojasi.
Kalbant apie Saliba, tai jei bus offeris €30m, bus galima kalbėtis apie pardavimą su sąlyga, kad 19/20 sezoną praleis ASSE.
Kol kas jokių žinių apie naujus kontraktus Subotič ir Polomat. Serbą tikrai reikia paleisti, o Polomat pakankamai neblogą atkarpą žaidžia sezono pabaigoje. Pradedu dvejoti ar reikia jį paleisti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

30 May 2019, 14:50


Už panašiai pardavėm praėjusią vasarą. Jei ne nuolatinės traumos, galėtų geras žaidėjas išaugti. Kažkoks % nubyrės ir ASSE.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

10 Jun 2019, 19:58

Anglų dienraščiai rašo, kad Saliba agentas įsimetė fotkę iš restorano Mančesteryje.
Suma visur nusistovėjusi £25m. Daugiausiai rašoma apie Arsenal ir MU susidomėjimą. Emery, kaip Guendouzi atveju, norėtų iškart bandyti Saliba integruoti į pirmą komandą bei galbūt startinę sudėtį. MU turbūt reikėtų kažką parduoti iš centro gynėjų. United, tikėtina, galėtų sau leisti dar sezonui Saliba palikti ASSE.
Pardavimo, be galimybės susigrąžinti dar sezonui, aš net nesvarstyčiau. Turbūt reikia pinigų sustiprinti pirmą komandą, nes laukia kovos Europoje.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

13 Jun 2019, 23:07


Kol kas tik anglų dienraščiai rašė. Niekas iš patikimesnių prancūzų žurnalistų apie Saliba nerašė.

Kol kas aišku tiek, kad su Kolo ir Tigres toliau vyksta diskusijos dėl išpirkimo. Daugiau judesio iš ASSE rinkoje negirdėti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

16 Jun 2019, 13:09


Būtų gerai, jei ta suma dar kažkiek ūgteltų.
Už Ronnael Pierre Gabriel transferą į Mainz nubyrėjo truputi kapeikų. Gali ir už Maupay nubyrėti. Dar yra visokie Maiga, Lacroix, Tannane ir t.t kur galima parinkti pinigų transferams.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 7
Posts: 834
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

17 Jun 2019, 01:43

Arsenal have agreed a 5-year provisional contract with William Saliba, according to the respected
@DahbiaHattabi
. Now fee negotiations need to begin with St Étienne.
Sakyčiau per anksti Salibai dar į salyną lėkt. Metus ar du dar galėtų neskubėt ir įrodyt kažką Ligue1. O ir kainą klubui pakeltų.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

17 Jun 2019, 09:15

Aš manau, kad jis neprapultų, jei po truputi integruotų į pirmą komandą ir nebandytų iškarto daryti startinio CB. Man tik du dalykai kažkiek keltų nerimą persikeliant į EPL - greitis ir žaidimas galva. Čia Ligue 1 greičio užtenka, jei dar pridedi protingą pozicijos užsiėmimą ir gerą darbą blokuojant varžovą kūnu, bet EPL visai kiti greičiai. Dėl oro dvikovų ir žaidimo galva per standartus, tai nors ir labai gerai sudėtas, bet dar neįvaldęs šito meno.
Anyway, tikiuosi pavyks sutarti, kad on loan dar sezonui grįš.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

18 Jun 2019, 13:46


Labai gerai. Gausim kažkur €1m. Nebuvo jam ateities ASSE, o Bulgarijoje gan gerai judėjo.

Lonjon vakar truputi išsamiau išdėstė ASSE situaciją. Šiai dienai pinigų Konate, Oudin ar Bouanga nėra. Prioritetas dabar sukrapštyt pinigų Kolo išpirkimui (€5m). Saliba tikrai būtų parduotas už €30m ar daugiau su sąlyga, kad bus nuoma į ASSE papildomam sezonui.
Galima stebėtis, kur tos lėšos, kurias gavo už Selnaes bei M'Bengue, bet tai nuėjo paskolų už Khazri, Cabella amortizavimui + visiems mūsų salary increasam. Dėl to vėl fiksuojam pliusą finansinėse ataskaitose. Panašu, kad valdžia kol kas imti paskolų siejant grąžinimus su nauju TV dealu, nepasiruošusi.
Nors dauguma fanų verkia, kad vėl parduodam talentus ir taip niekad nepakilsim į ČL, bet aš kažkaip situaciją stengiuosi vertinti racionaliai. Saliba atrodo didelis talentas, bet tik antroje sezono dalyje atsiskleidė ir kol kas mažiau nei 20 rungtynių už pirmą komandą sužaidė. Parduotume dvigubai brangiau nei Zouma ar Aubameyang ir dar sezonui pasiliktume. Man atrodo tai yra geras deal'as ASSE ir šitoje vietoje reikia džiaugtis, kad akademijoje toks žaidėjas išaugo. Bent po vieną grajoką, kad ir už €10m, užsiaugintume ir parduotume kas vasara, tai neabejoju, kad per ateinančius 5 metus į trejetuką išoktume.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

19 Jun 2019, 21:47

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

21 Jun 2019, 10:32

Manu Lonjon sakė, kad ASSE atstovai buvo susitikę su Bouanga atstovais. Su PEA draugeliu Gabono rinktinėje siejami esame ne pirmą vasarą. Praėjusį sezoną buvo rezultatyviausias Nimes žaidėjas. Į puolimą būtų rimta paspirtis, tik kad kainuotų nemažai.
Dar minėjo Manu, kad Aholou domina mus. Nebuvo jam iš lengvųjų paskutinis sezonas Monaco ir mokėjo už jį monegaskai normaliai visai, tai įsivaizduoju šitą dealą įvykstant nebent nuomos būdu.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Yesterday, 16:39Bandau suprast, kaip Arsenal gali sau leisti tokią sumą iš savo transferų biudžeto atriekti ir išnuomoti dar sezonui.
User avatar
QwR
Posts in topic: 1
Posts: 222
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

Yesterday, 16:53

T-Wolves wrote:
Yesterday, 16:39


Bandau suprast, kaip Arsenal gali sau leisti tokią sumą iš savo transferų biudžeto atriekti ir išnuomoti dar sezonui.
Manau, kad Arsenalo biudzetas sia vasara yra zymiai didesnis, nei reported 45m svaru. Arba dealas yra 30m per 3 metus ismokamas arba kazkas panasaus. Nemanau, kad galim leist viska vienu kartu sumoket.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 65
Posts: 1082
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Yesterday, 20:56


Good luck. Išvyksta, kaip FA į Turkiją. Stebuklingai atsigavo į antrą sezono dalį, tai nebūčiau buvęs prieš, jei būtų likęs.
Post Reply