[ASSE] Ligue 1 18/19

T-Wolves
Posts in topic: 72

05 Dec 2018, 22:16

FT 3-2
Trumpas reziumė:
- Įmušėm pirmi po puikaus Cabella reido ir perdavimo Diony, kai šiam beliko tik į tuščius vartus pataikyti.
- Briand išlyginamasis įvartis yra turbūt blogiausias, kokį aš esu matęs praleidžiant ASSE. Pablo ore atsitrenkia į Ruffier, šis blogai išmuša kamuolį, tuo pačiu atjungdamas iš kelio į galva Subotič. Serbas guli kraujo klane, o Briand vos pataiko į kamuolį ir tas vistiek įrieda kažkaip į vartus. Pirmas priverstinis keitimas, Subotič išnešamas ant neštuvų, į aikštę kyla Saliba.
- Debuchy krenta ant žemės ir rodo į koją. Dar viena trauma ir dar vienas priverstinis keitimas į gynybą. KMP į aikštę.
- Antrame kėlinyje perimame iniciatyvą, tačiau Karamoh smūgis liečia arba Saliba ranką arba Briand krūtinę. Labai neaiškus epizodas, bet Turpin po VAR vietoje kampinio paskiria pendelį. Abejotiną penalkę realizuoja Kamano.
- Toliau dominuojame aikštėje, Khazri turi progą išbėgti 1vs1, Pablo uždeda rankas ant pečių ir tunisietis krenta. Teisėjui dzin, VAR nepasinaudos ir taip Pablo išvengia raudonos bei itin pavojingo baudos smūgio tiesiai ant linijos.
- Spaudimas pasiteisina, Selnaes geras perdavimas galva suranda Cabella, šio smūgis atsimuša į virpstą, bet Khazri sugrūda kamuolį į vartus.
- Žaidimas kiek apsilygina, tačiau keisti sprendimai nesibaigia. Selnaes išprovokuoja Sankhare, šis ranka į veidą nusistumia norvegą ir Turpin rodo raudoną. Nepraėjus 3min, teisėjas nusprendžia pasižiūrėti VAR, tada persigalvoja dėl raudonos ir grąžina iš dušo Sankhare į aikštę.
- 90min tas pats Pablo, kurio galbūt neturėjo aplamai likti aikštėje, kala įvartį galva po kampinio. Tenka pripažinti, kad man-markingas buvo tragiškas.

Ant kiek aš įsiutęs esu, sunku net apsakyti. Mažiau apmaudu buvo po pralaimėjimo derbyje. Traumos, teisėjo sprendimai, įvartis paskutinėmis minutėmis. Košmariška išvyka. Nenusipelnėm pralaimėti, atrodėm neblogai. Nelemta buvo matyt.
Luigi
Posts in topic: 9

06 Dec 2018, 13:40

Briando įvartis :lol: lyg tame epizode visi gatavi iš po pirties būtų įšėję. Kas ten buvo ant linijos juk galėjo įšmušt, bet sugalvojo suvaidint, kad yra be stuburo.
Dėl pendelio pritariu, čiuju Turpin savo galvoj metė kapeika skirt ar neskirt, ten žmogaus akis neįžiūrėtų ar lietė ranką. Raudonos paskyrimas ir anuliavimas irgi keistas reiškinys. Bet pirma klausimas, ar buvo tas epizodas vertas raudonos? Arbitras tai pats rimčausias skaitos ant lygos, pastoviai gauna ČL mačus, tik tokių įdomybių prišvilpė, kad galima pagalvot, kad Klemenas buvo atsisėdęs ant Žironos vyno.
T-Wolves

06 Dec 2018, 14:47

Manęs siutina, kad dėl pendelio nuėjo VAR pasižiūrėti, o kai Khazri pargriovė - ne. Galėjo game-changing decision ten būti.

Ant linijos berods Debuchy gulėjo. Aš suprantu neapsisprendė jisai, ką daryti, nes nesitikėjo tikrai, kad toks smūgis iš Briando bus.

Dėl protestų atkeliamas ir ASSE - OM rungtynės. O gaila, nes dabartinės formos OM būtų galima patvarkyti namie:
T-Wolves

06 Dec 2018, 19:34

4 labai diskutuotini epizodai mažų mažiausiai nusipelnę VAR peržiūros. Deja, bet tai nebuvo padaryta.
Post Reply