Three lions on the shirt

pauleska
Posts in topic: 2
Posts: 300
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

23 Jun 2019, 22:30

Moterų pasaulio čempio aštuntfinalyje Anlgijos rinktinė 3-0 nugalėjo Kamerūną, bet aikštėje vyko nemažas cirkelis ir skandalas.

Trumpai: pirmo kėl. pabaigoje anglės muša įvartį, teisėjas fiksuoja nuošalę, bet VAR parodo, kad jos nėra. Pora cm, bet nėra. Kamerūnietės eina iš proto, apeliuoja, net kurį laiką sustabdo rungtynes, bet jau pridėtas laikas ir visi galiausiai nukeliauja į rūbines. Bet karma nebūtų karma, jau 46 min. muša kamerūnietės, teisėjas įskaito įvartį, bet VAR sako - ne ne ne, nuošalė (vėl pora cm, bet nuošalė). Kamerūnietės visai kraustosi iš proto, kai kuriso tiesiog ašaroja, kitos aiškinas su teisėju, mačas nebyksta kelias minutes. Parodoma NULIS geltonų kortelių.

58 min. anglės muša trečia, jau viskas aišku, o rungtynių pabaigoje kamerūnietė dar įvažiuoja į anglei į kojas iš nugaros, negauna raudonos. Įvažiavo konkrečiai, greičiausiai traumavo ir dar po visko kažką anglei į veidą rėkė. Jokios kortos.

Kol twitteriai kraustosi iš proto, kaip čia VAR nuskriaudė vargšes ausaideres, Neville rėžia puikius komentarus Live on TV ir spaudos konfoje. Galėtų ir vyrų treneriai kartais atviriau pakalbėt. Kelios citatos:
I didn't enjoy the game because of the behaviour of the opposition. At times we probably didn't know whether the game would continue. It's not football. It didn't feel like football. I know we get these these briefs about coming on TV and saying it was good game, but that wasn't a last-16 tie in terms of behaviour from footballers. This is going out worldwide
The rules are rules. for the second goal, Ellen White was onside, deal with it. We are spoken to by Fifa about 350,000 times and in the end, the referee took pity on them. They should count their lucky stars that it wasn't five or six. A team that are refusing to play... I'm proud of my players for playing a game of football.
Yra pranešimų, kad kitai anglei dar ir į veidą spjauta per rungtynes, po kurių pasirodė liudijimų, neva kamerūnietes rasistiškai užgauliojo ioš tribūnų. Tai ačiū die, kad bent šitą vieną iš jų paneigė.

Treneriukas po mačo į kamerą sako, kad teisėjas padarė "many mistakes", bet paprašytas sukonkretint, nieko nepasako.
The_Red_Army
Posts in topic: 5
Posts: 548
Joined: 04 Aug 2018, 17:33
Location: Valencia

24 Jun 2019, 00:02

Nemaciau rungtyniu, bet ziauru cia, teisejas(jauciu buvo moteris) aiskiai nevalde rungtyniu, jau nekalbant, kad pries kiekviena oficialu cempionata, atranka ar pan. buna paskaita apie Fair play, lazybas, tai galetu paliesti ir VAR tema su aiskiais nurodymais apie geltonas uz VAR prasymus, protestavimus ir pan. VAR yra VAR klaidos tikimybe max. 10%, jeigu pagr. teisejas sedetu prie kompo klaidos tikimybe butu isvis 2-3%(cia didziausia VAR problema). As niekad nesuprantu zaideju, kurie ten kazka kalba su teiseju vykstant VAR perziurai, zinant kad finally sprendzia aisktes teisejas ir futbole yra pilku zonu, tai cia aiskus psichologinis spaudimas, o nemaza dalis teiseju to neatlaiko. Nesinori cia seksistiskai kazko pasisakyti, nes geras teisejas gali buti ir moteris ir vyras, bet daznu atveju moterims sunkiau stresinese situacijose ir isbegioti fiziskai, kad viska pastebetu, kazko nepastebejus jau sunkiau rungtynes valdyti, ypac svarbus pirmu momentai. Ne karta esu mates, kai teisejas miss'ines pirma svilpuka rungtyniu ir paleidzia rungtynes(atrodo nors imtu komisaras ir pakeistu teiseja prasidejus cirkeliui, bet tokios galimybes futbole nera), o ir vyru teiseju mes pilna prisiziureje prastu. All in all as uz tai, kad aikstes teisejas geltonas dalintu laisvai visiems idiotams ir idiotems, kurios ten kazka bando jam aiskinti VAR perziuros metu.
pauleska
Posts in topic: 2
Posts: 300
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

24 Jun 2019, 08:15

Pačių rungtynių ir aš nemačiau, bet pakankamai hailaitų (FIFA į savo youtube kanala meta HD hailaitus, įtraukia ir VAR sprendimus su pakartojimais, tik aišku, neramumų ir lindimų prie teisėjų nerodo) yra, kur matyti, kad visi sprendimai VAR buvo absoliučiai teisingi, o kamerūniečių elgesys baisus.

Šiaip labai įdomu panagrinėt tokią situaciją, nes iš pradžių Twitter lyg ir pasirodė balsų, kokie čia blogi teisėjai, kaip vargšes afrikietes, kurios tik kieme futbolą lošusios, baudžia. Kaip jos gal nežino, kas yra VAR, lengva čia anglėms PRO futbolininkėms (pirmą kartą anglų W rinktinėje visos yra su pro kontraktais) išlaikyt šaltus nervus. Bet šitie šauksmai greit buvo suvalgyti realiai situaciją vertinančių žmonių. BE to, kamerūnietės labai jau perspaudė ir labai bjauriai iš tikro elgėsi, tad turbūt į save net ir neutralių žiūrovų nepatraukė. Ypač su ta pražanga rungtynių pabaigoje.

Dėl teisėjų - šitam čempionate dirba vien moterys teisėjos ir kiek teko rast info, tai nėra gerai. Visų pirma, pasaulyje nėra tokio kiekio aukšto lygio teisėjų moterų. Antra, naudoti VAR nuspręsta tik šių metų kovą, tad per tokį trumpą laiką FIFA tiesiog nespėjo tinkamai parengti tiek daug moterų teisėjų, kurios sugebėtų tikrai gerai dirbti prie VAR. Pilnas Twitter sakančių, kad šitam WWC pagalba su VAR visiškai nepasiteisino, pilna skandalų, nepasitenkinimų ir kišimosi į žaidimą ne "crucial" momentais (kam VAR sukurtas), o tiesiog belekada (vėlgi, per mažai mačų mačiau, kad asmeniškai susidaryčiau nuomonę, o kiek matau hailaitų, viskas ok).

Daug ką piktina, kad jau kelis kartus VAR liepė pakartoti penalkes, nes vartininkė nelaikė bent vienos kojos ant linijos. Ale "nereik taisyklių taikyt pagal raidę", į ką aš atsakyčiau bullshit - tada visai meskim lauk taisykles ir tegul žaisdamos pačios rėkia "bauda"

EDIT (neblogas BBC tekstas): https://www.bbc.com/sport/football/4873 ... _5vFhK-Wtw
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 1
Posts: 244
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

24 Jun 2019, 20:58


Pakanka hailaitų, suprasti, kad tarp rinktinių didelė evoliucijos spraga
Post Reply